ma smysl uchovavat si nadjeji?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
01. Květen 2024, 09:41:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  ma smysl uchovavat si nadjeji?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: ma smysl uchovavat si nadjeji?  (Přečteno 10647 krát)
ftipalek

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« kdy: 09. Srpen 2007, 14:33:04 »

Jenom takova exkurze do mysli zen:)
Je mozne, pripadne za jakych podminek, aby zenska na prime osloveni rekla "ne, jako kamaradi", prestoze by o kluka stala? Situace byla takova, ze holka zaopila davala najevo silny zajem..kdyz vystrizlivela tak jsem se ji vykecal a ona me odmitla, nekolikrat. Da se to nejak vysvetlit? diky:)
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Srpen 2007, 09:22:41 »

bohuzel te muj nazor asi nepotesi, ale myslim si ze nema. Spis ma zajem o nekeoho jineho a ten projektovala na tebe ve stavu opilosti... kdyby zajem skutecne mela, tak te neodmitne
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 10. Srpen 2007, 12:03:05 »

Já bych řekl, že zájem nemá ani o nikoho jiného, zřejmě. Mně se to teda tak stalo. Taky se exex přiopila a pak básnila jak mě má moc ráda a sápala se na mě a že jsem moc hodný atd. Šťastný Jakmile vystřízlivěla, tak si na to moc nepamatovala a měla představu, že jsme kamarádi. Šťastný Já to bral naštěstí střízlivě.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
rewer

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 10. Srpen 2007, 14:41:01 »

Da se to treba vysvetlit kocovinou jako hrom Šťastný, ale spis jako ulet. Ethanol je metla lidstva, jak rikaval nas pan profesor na chemii...
Zaznamenáno

Kazdy ma rad nekoho, kdo ma rad nekoho jineho, jen idiot ma rad vsechny.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 10. Srpen 2007, 15:14:02 »

no o alkoholu se rika, ze odstranuje zabrany. ne ze meni osobnost. jen dovoli pustit na svetlo neco, co tam uz latentne a v klidu je....
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
ftipalek

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 10. Srpen 2007, 15:59:41 »

no o alkoholu se rika, ze odstranuje zabrany. ne ze meni osobnost. jen dovoli pustit na svetlo neco, co tam uz latentne a v klidu je....

prave, a ona to dela stabilne, uz nekolikrat.
(ze odmitla nekolikrat, mysleno jako nekolikrat za jeden vecer...takhle to zni morbidne, ale nebylo..ona i vahala). Proste instinkty mi rikaj neco jineho, tak jsem se chtel zeptat.. Casto neco naznacuje, zarli (ale to mozna i na jiny kluky..), vim ze uz jsem se ji jednou libil..ale asi to bude jen plana nadeje, no Neutrální
« Poslední změna: 10. Srpen 2007, 16:04:06 od ftipalek » Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Srpen 2007, 21:59:46 »

no o alkoholu se rika, ze odstranuje zabrany. ne ze meni osobnost. jen dovoli pustit na svetlo neco, co tam uz latentne a v klidu je....
Holku, která by si mě normálně nevšímala a v opilosti se začala lísat, bych fofrem poslal k šípku. Nesnáším lidi, co jsou "upřímní" jenom po požití alkoholu.
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Srpen 2007, 22:54:45 »

nemyslim, ze by to za to stalo - sakra, kdyz neumi rici co chce za strizliva, tak at tahne... pokud ji chces do postele, OK, pokud na vztah, hledej jinde.
Sice nepiju, ale jinak ve slabych chvilkach jsem schopna byt mila na kluky,o ktere bych normalne zajem nemela... a tenhle zajem pomine, jakmile je mi lepe. Takze si nemyslim, ze by to mohlo mit delsiho trvani
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
ElDesperado

Karma: -1
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Září 2007, 23:52:17 »

Občas si ale člověk "přihne k chlastu" jenom proto, že mu dělá velký problém udělat ten pověstný první krok. Jsem člověk nesmělý a držící si odstup  Kroutící očima Kroutící očima Kroutící očima A když jsem to jednou přehnal a zboural jsem "morální zábrany", tak to pak byl tanec  Stydlivý Smějící se Smějící se Od té doby se v alkoholu krotím Úsměv

Navíc je jistota, že po učinění prvního kroku a následnému neúspěchu se z toho dá pěkně vymluvit ("...byl jsem přece opilý, nemyslel jsem to vážně").
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 08. Září 2007, 06:59:34 »

zbabelost
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 08. Září 2007, 09:15:51 »

Občas si ale člověk "přihne k chlastu" jenom proto, že mu dělá velký problém udělat ten pověstný první krok. Jsem člověk nesmělý a držící si odstup  Kroutící očima Kroutící očima Kroutící očima A když jsem to jednou přehnal a zboural jsem "morální zábrany", tak to pak byl tanec  Stydlivý Smějící se Smějící se Od té doby se v alkoholu krotím Úsměv

Navíc je jistota, že po učinění prvního kroku a následnému neúspěchu se z toho dá pěkně vymluvit ("...byl jsem přece opilý, nemyslel jsem to vážně").

tak tohle je pekne hnusna zbabelost, dej si facku  Ďábelský
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 10. Září 2007, 10:16:00 »

zbabelost Bláznivý
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 11. Září 2007, 22:27:55 »

Ale tak ho nekamenujte. Odvaha je relativní. Pro někoho je problém letět letadlem a pro někoho oslovit holku. Ale souhlas, ze to toho zas az tolik neresi. Je stejne driv nebo pozdeji prebrat odpovednost za sve ciny.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 12. Září 2007, 12:48:07 »

Avaranger: tys nepochopil, co kritizujeme jako zbabelost - ne to, ze se boji oslovit holku, ale tu vycuranost, ze se opije proto, aby se z toho pak mohl snadno vymluvit Vykřičník Nápad
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 12. Září 2007, 13:08:15 »

Avaranger: tys nepochopil, co kritizujeme jako zbabelost - ne to, ze se boji oslovit holku, ale tu vycuranost, ze se opije proto, aby se z toho pak mohl snadno vymluvit Vykřičník Nápad
Pravda, sry Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 12. Září 2007, 13:21:06 »

vsak on az se jednou zamiluje a slecna mu druhy den rekne : "jeee, sorry, sem se opila, ja to nemyslela vazne, tys myslel, ze jo? blbecku ... " tak pochopi, kde delal chybku  Provokatér
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 12. Září 2007, 18:22:19 »

LOL Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
ElDesperado

Karma: -1
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 25. Září 2007, 21:36:49 »

vsak on az se jednou zamiluje a slecna mu druhy den rekne : "jeee, sorry, sem se opila, ja to nemyslela vazne, tys myslel, ze jo? blbecku ... " tak pochopi, kde delal chybku  Provokatér
No tak přesně tohle se mi stalo. Ještě předtím, než jsem to sám udělal... vlastně by mě to nikdy nenapadlo udělat, ale byl jsem pak z toho trošku (trošku více) špatný, protože já ji fakt měl rád -- tohle mě jaksi motivovalo... rozdíl je v tom, že ona to udělala ze srandy; já ze zoufalosti z vlastní (ne)odvahy někoho oslovit Mlčím

...ne to, ze se boji oslovit holku, ale tu vycuranost, ze se opije proto, aby se z toho pak mohl snadno vymluvit Vykřičník Nápad
... ale jen kdyby to náhodou nevyšlo. Sbalit holku, falešně se jí vyznat a pak to další den hodit za hlavu, protože "to byla jenom sranda a já neměl co dělat" nebo "jsem našel VLP (= větší a lepší partii)", to je fakt to poslední, co bych udělal  Řekni to mé ruce No tak, lidi, nejsem hajzl  Velmi smutný Velmi smutný Velmi smutný Velmi smutný Jenom se snažím poznat trochu toho lidského štěstíčka v podobě osoby duší i tělem spřízněné  Úsměv
« Poslední změna: 25. Září 2007, 21:53:44 od ANDROID » Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 25. Září 2007, 22:08:16 »

ale ak je to dievca od teba mladsie, tak je celkom mozne, ze nievie co chce...
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
ElDesperado

Karma: -1
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 25. Září 2007, 22:16:36 »

Nn, byla skoro stejne stara, tydenni pobyt stredoskolaku o prazdninach. Byla zajimava, inteligentni, proste me mooc zaujala. Bohuzel, ona to brala jako flirt (mela pritele, coz jsem zjistil pozdeji), ja to bral moc vazne.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS