Mají ženy jednodušší najít vztah?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:00:48

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Mají ženy jednodušší najít vztah?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Mají ženy jednodušší najít vztah?  (Přečteno 16935 krát)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« kdy: 02. Červen 2015, 18:28:44 »

Mám tu takové profláklé téma, u kterého bych chtěl rozpoutat diskuzi.
Myslíte si, že mají ženy jednodušší situaci při hledání partnerů, než muží? Vezměme to všeobecně, pro ženy hezké, méně hezké, zaneprázdněné, domácí puťky bez zájmů, cestovatelky, zlatokopky...prostě všechny. Jde mi o situaci navázání vztahu, ale můžeme to zobecnit i na to, když si holka chce jen užít. Tak co myslíte?
Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Červen 2015, 21:10:32 »

To se ví, že mají, ne? Šťastný Myslím, že v drtivý většině případů je to chlap, kdo vede ten proces navazování bližšího vztahu a dobývá, i když nějaký prvotní impuls může přijít od ženy. Zrovna dneska jsme se s kamarádkou bavili o tom, jak by na mě zapůsobilo, kdyby za mnou na ulici přišla holka, řekla, že se jí líbím a chtěla se mnou někam zajít. První co mě napadlo bylo "zoufale", ale kdyby byla sympatická (čímž myslím hezká  Stydlivý ), klidně bych si s ní vyrazil. Ale jak často se to stane, že by holka dala svůj zájem o kluka jasně najevo jako první? A i kdyby, potom už se otěže přenesou na kluka a holka prostě nějak reaguje...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Červen 2015, 17:16:42 »

Já si to myslím taky, samozřejmě, ale čekám na toho, kdo přijde s opačným názorem. Myslím, že nemálo holek řekne, že ony to mají složitější.

Taky bych rád dal 2 příběhy 2 holek z práce:
1) studentka strojařiny byla začátkem roku bez chlapa a prokecla se, že nějakýho hledá. Vzhledově bych ji hodnotil spíš špatně, aspoň pro mě dost nezajímavá a se "střední" (tj. tlustší) postavou. Jinak celkem v pohodě holka, ale že by se mi "líbila" aspoň svým jednáním, to taky říct nemůžu. Nedávno jsem se s ní bavil a že jde s přítelem tam a tam. Takže: i tahle holka si najde chlapa celkem rychle.
2) kolegyně, je jí něco málo přes 30, štíhlá, hezká, sportovně založená. Z práce už ji znám asi 2 roky a myslím si, že celou tu dobu je sama. Taky se občas prokecne že by chlap nebyl špatnej a tak, takže hledá, ale nenachází.

Z těchto 2 příběhů mě napadá, že to bude hodně o tom, co člověku vyhovuje a co mu "stačí". Třeba ta první holka asi nemá velký nároky, tak brala i někoho obyčejnýho ze seznamky (já ho neviděl a nevím odkud je) a ta druhá má velké ambice a tak hledá někoho, s kým se nebude nudit a kdo jí přesně sedne. V tom vidím ten problém. K tématu, jestli to mají ženy jednodušší to ale patří protože i dost obyčejná holka si někoho najde, když prostě hodně chce.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Červen 2015, 18:39:08 »

Tohle je přece všeobecně známý fakt, že holky to mají snazší. A důvod? Protože kluci chtějí šukat víc než holky. Jednoduchý.
Zaznamenáno

tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Červen 2015, 19:54:42 »

Já bych řekl že chtějí šukat stejně, jen potřebujou, aby za nima přišel kluk jako první, aby si nepřipadaly jako děvky... Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Červen 2015, 22:22:38 »

Nechtějí šukat stejně.... alespoň ne stejně jako já
Zaznamenáno

Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Červen 2015, 20:13:19 »

Nechtějí šukat stejně.... alespoň ne stejně jako já

 Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
Zuzuki
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Srpen 2015, 23:19:25 »

Ahoj,
jako jo na první pohled mi taky příjde, že to kluci mají složitější, protože oni jsou v té aktivní pozici, musí sebrat odvahu a udělat první krok. Ale to vás na tom baví ne?  Šťastný
Ale teď zkusím chvíli obhajovat pozici holek, aby se ta konverzace trochu hnula.
Podle mě to nejde říct takto obecně, že to mají holky snazší, když budeme mluvit o sexu na jednu noc, tak tam pravděpodobně ano a to z důvodu jaký psal D9 Šťastný Tam se vlivem alkoholu dostane i na ty ošklivé holky. Stačí nebýt vybíravý. A tato věta je podle mě klíčem k celé pozici holek.
Jenže pokud jde o vztah, myslím, že je docela možné, že se situace obrátí. Protože když kluk pochopí jak holku zaujmout a sbalit, má téměř nekonečné možnosti a i když je ošklivý/malý nebo divný, má slušnou šanci, že dříve či později nějakou sbalí. Kdežto v jaké situaci jsou holky? Sedí doma a čekají kdo projeví zájem.  A pak říkají jen jo, ne, jo, ne. Pokud není vybíravá, i ošklivá holka má docela velkou šanci si někoho najít. Ale spíš je to o tom, že "vzala prvního lepšího než být sama." Pokud ale má holka určité nároky, jaké má šance? Na žádnou a to ani na ty hezké asi nebude stát zástup kluků, aby si mohla vybírat z tak široké nabídky jako muži. Může se kolem sebe usmívat, tvářit se příjemně, svádět, ale upřímně...Není to snad horší pozice, v podstatě nic nedělat? A i kdyby se ji nabídl každý týden jeden kluk, pořád je ten výběr dost omezený.

Takže ano, muži mají situaci náročnější, ale podle mě jednodužší a přehlednější. Ženy jsou sice pasivní, ale nemají zdaleka tolik možností, tím je situace těžsí.
A teď se do mě pusťte  Super! Úsměv
« Poslední změna: 19. Srpen 2015, 23:24:12 od Zuzuki » Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 21. Srpen 2015, 22:21:45 »

Tak jako pokud se budeme bavit o hledání opravdu kvalitního vztahu, tak i tady si myslim, že to mají chlapi těžší, a to jednoduše proto, že kvalitních holek je mnohem míň než kvalitních chlapů. Když chce chlap hezkou, inteligentní, talentovanou, pracovitou, milou a nadrženou holku, tak je jeho výběr omezenej tak na 1% populace žen. Statisticky žijí všechny v Číně.
Zaznamenáno

Zuzuki
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Srpen 2015, 13:05:36 »

A máš nějaký důkaz, že kvalitních holek je méně? Já si to totiž nemyslím.To co jsi popsal ty, je něco jako dokonalá žena a opravdu se nedá říct, že bych "dokonalého muže" potkala na každém rohu  Mrkající
Navíc, žen je u nás více než mužů, takže čistě teoreticky byste měli mít větší výběr.
A k čemu potřebuješ aby byla talentovaná? Každý má asi v něčem talent, ale zajímalo by mě,co přesně jsi tím myslel.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Říjen 2015, 05:19:36 »

No přece aby to nebyla jen nána, která nic neumí, sedí doma, čumí na filmy a čeká, co její přítel vymyslí a ona mu pak za o dá... respektive ho nechá na ni lehnout....

A takovejch jsou podle mě mraky a myslejí si, že to stačí ke spokojenému dlouhodobému vztahu.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS