Mám krásný vztah, ale často mě vzrušují jiné nové slečny. Chci je!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 20:51:24

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Mám krásný vztah, ale často mě vzrušují jiné nové slečny. Chci je!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Mám krásný vztah, ale často mě vzrušují jiné nové slečny. Chci je!  (Přečteno 28898 krát)
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 20. Leden 2012, 16:16:39 »

 Šťastný
Zaznamenáno
John^



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 20. Leden 2012, 18:08:08 »

Takže můj topic uzavřeme? Chápu příspěvky skoro všech co mi sem napsali, někteří byli proti, ale imo je to tím, že jsou v odlišné situaci a neví jak se cítím. Ovšem já nechystal nějakou velkou změnu - opustit partnerku nebo tak... Jen jsem se chtěl podělit o názor a vyslechnout vás ostatní. Určitě správná myšlenka je ta, že kdybych svojí slečnu opustil a zkusil to s jinou, tak by se mi po roce a půl stalo to samé nebo bych s ní třeba nevydržel ani rok. Takže  -  jdu si užívat krásného vztahu!  Mrkající
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 21. Leden 2012, 11:28:34 »

Ono daleko horší je, když máš spokojený vztah a víš, že máš na lepší holky. To je podle mě takový nepříjemný šimrání pro ego každýho chlapa. Teď mluvim o vztahu...

Když jde jen o sexualní chtíč, není to o ničem jinym než o odpírání. Myslim, že tady neni prostě co řešit. Buď jsi jí ochotnej podvést nebo ne. Nevim, co chceš slyšet. Jestli jsi čekal schválení, tak jsi byl trošku naivní Úsměv
Zaznamenáno

John^



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 21. Leden 2012, 12:26:25 »

Nechtěl jsem to jen dusit v sobě - snad mi to nemáte za zlé...

btw kvalitní příspěvek D9 Mrkající dík
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 21. Únor 2012, 15:24:06 »

dojdem zo skoly su aj 3 hodiny.. najem kuknem net a idem si pospat.. o 6 do posliky.. dojdem s posily je 9 hodin zerem a idem spat..
Time management celý v piči.
Osobne by som sa totálne hanbil, keby mi frajerka dávala peniaze. Šokovaný Ešte to že ti kúpi na meniny tričko je OK, ale že ti dáva PENIAZE ako na ruku? Seriously? To ja dostávam v obálke na narodky od tety alebo od babky....
Preboha, veď kebyže mám pracujúcu frajerku a ja nič, tak je to motivák ako prasa aby som sa jej dorovnal a pracoval na sebe. Ty prídeš domov, a IDEŠ SPAŤ.
Dateoval som sa z dvomi babami (z toho jedna STR), čo chodili do práce (VŠ doktorantka a američanka učiaca angličtinu), ale dával som si sakra pozor aby som status študenta vykrýval a nedával jej pocit že niečo platí.
Ako píše Maťko, to že jej to nevadí je to čo ti vraví, skús si predstaviť čo jej hovoria tie jej kamarátky na teba. Wake up, kým ťa pošle doprdele (alebo stretne niekoho seberovného). Myslím to dobre.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS