matka, city, bejvalá....

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 10:27:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  matka, city, bejvalá....
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: matka, city, bejvalá....  (Přečteno 17466 krát)
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« kdy: 06. Březen 2008, 20:42:48 »

zdravím lidičky,
mám takovej menší problém se svou bejvalou (ano už zase Šťastný)... prostě ji pořád miluju... dneska sem si řekl, že vybočím trochu z pasivity, atd. a něco podniknu... tak co mě nenapadlo.. jako malýho kluka.. vzal sem křídy a na schody u baráku sem jí napsal, že mi chybí... v čem je problém? Má někoho jiného s tím se kůli mě nejspíš uplně dohádala a tak nějak probrečela odpoledne... většina si asi řekne no a co... ale bylo cca 15:30... když mi zazvonil telefon.. volala její mamka, tak já nejdřív jakože co se děje, trochu ustrašeně jestli se Lucce něco nestalo.. a ona na mě, že si myslí, že sem dost starej na to abych věděl co můžu a co ne (můj názor je, že můžu všechno.. co chci...) a že Lucka celý odpoledne doma pláče a že sem jí tím ublížil jak sem nejvíc mohl (což mě naprosto odzbrojilo, a nebyl sem v tu chvíli schopnej jakkoliv reagovat proti matince...).. no a že bych se jí a štěpánovi měl omluvit a jak to udělám, tak bych jí měl písnout SMSku...
Takže za 1) nevím proč bych se měl omlouvat za to co cítím a za to, že to dávám na jevo... jelikož Lucka o tom stejně ví, že jí miluju a že mi chybí...
2) kdyby sem jí byl ukradenej tak to jenom přejde a ani o to nezavadí...
Já nevim prostě mám asi potřebu se nějak vypsat... ale to občas asi každej..co si o tom myslíte vy? u mě jediné co vím, je že chci být s Luckou a udělám pro to cokoliv...

EDIT: sem člověk, kterýho ženou dopředu jeho sny...když mi vezmeš sen, tak mě tím v podstatě zabiješ... a teďka se mi ta její matka snaží vzít můj sen.... Smutný
« Poslední změna: 06. Březen 2008, 20:53:51 od Death_Angel » Zaznamenáno

Ondras
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: kdesi v Čr
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Březen 2008, 20:55:40 »

Rozhodně tim že za ní dolejzáš si nepomůžeš. Jednej sebevědomě, holky chtěj sebevědomý kluky a ukaž svoji cenu. Nepiš jí, ignoruj jí a vůbec se jí neomlouvej!!!ZA NIC NA SVĚTĚ SE JÍ NEOMLOUVEJ - MÁŠ HRDOST A NEMÁŠ DŮVOD!!!
Zaznamenáno

S krásou se člověk narodí a nebo si ji koupí.
Důležitější je to co má člověk v hlavě a do tý mu nikdo nevidí.
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Březen 2008, 21:08:23 »

což o to hrdost mám.. ale tu omluvu po mě nechce ta holka, ale její matinka..a to je jo pekelně ostrej člověk...(...njn voják...)... Co se týče té ignorace atd, tak sem to tak nějak do teď dělal.. a měl sem pocit jakoby to fungovalo.... perfektně sme si rozumněli.. a tak nějak sem měl pocit, jakoby to bylo jako dřív... a tak sem si řekl, že budu chvilinku malinko aktivnější... a ono z toho vypadlo tohle.. Smutný
Zaznamenáno

Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Březen 2008, 21:11:48 »

pořád jsem se ale nedozvěděli, kdo je to ten štěpán..... snad ne někdo, koho teď ona má? To by už bylo vážně absurdní, ale jinak musím souhlasit s Ondrasem, neomlouvej se za nic na světě Vykřičník
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Březen 2008, 21:15:01 »

pořád jsem se ale nedozvěděli, kdo je to ten štěpán..... snad ne někdo, koho teď ona má? To by už bylo vážně absurdní, ale jinak musím souhlasit s Ondrasem, neomlouvej se za nic na světě Vykřičník
jo někdo koho teď má.. ale kdykoliv sme spolu mluvili.. tak to skončilo tak, že řekla že je nespokojená a něco se jí prostě nezdá... takže asi tak nějak...
Zaznamenáno

Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Březen 2008, 21:20:54 »

Tak to ale její drahá matka překročila všechny meze.... aby ses omlouval eště tomu klukovi? Příště by mohla chtít, abys jim dvoum začal platit nájemný bytu, nebo bůhvíco dalšího!! ..... Na matku i na všechny další kašli a vyřiď si to přímo s tou holkou... Mrkající
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Březen 2008, 21:24:54 »

Tak jakože nějaké vyhrožování mě od matinky nebere, jelikož všechno co dělám je naprosto čisté Úsměv, takže na mě nic nemá Úsměv ... no co se týče vyřízení přímo s Luckou.. pokusím se.. ale nevím jak na mě bude teď reagovat... tak nějak to zkusím, ale i když na mě ta matka nic nemá, tak se možná malinko bojím toho, že by zase nějak mezi nás šla.. nebo ne bojím..ale je mi to dost nepříjemný..kdyby mě takhle setřela Lucka tak by mi to bylo daleko příjemnější než takhle od její matinky...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Březen 2008, 21:27:04 »

Jj. A matince taktně naznačit, ať se dceři neplete do věcí, do kterých jí nic není. Jinak, kdyby ste  se k sobě vrátili tak to bude "Lucka je smutná, dneska ji vezmeš do ZOO Vykřičník Hybaj Vykřičník" Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 06. Březen 2008, 22:27:01 »

Tobě je 18. Jí už 18 bylo taky?
Když se tady diskutuje co může a co nemůže její máma, tak tohle je dost podstatné info.
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 06. Březen 2008, 23:20:52 »

Udělal jsi trochu blbost, která k ničemu ani vést nemohla, je to jak z romantického filmu (kromě toho konce), omlouvám se za upřímnost. Ale že bys jí ublížil, je totální blbost, ublížila si tak maximálně sama, a je to na tom celém nejzajímavější: samozřejmě, každému se trochu stýská, ale aby probrečela odpoledne, když je šťastná s novým objevem, to je neadekvátní situaci a rozhodně to není tvoje chyba. Spíš bych v tom viděl ruce Štěpána, který tenhle incident nebo její smutek, který ho iritoval, pěkně rozmázl, a odpoledne probrečela kvůli němu, ne kvůli Tobě ;-) Takže souhlasím, že není za co se omlouvat.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Březen 2008, 07:38:24 »

Tobě je 18. Jí už 18 bylo taky?
Když se tady diskutuje co může a co nemůže její máma, tak tohle je dost podstatné info.
jí je 16, takže 18 ještě nebylo....

Dazed:
no von se s ní štěpán potom ještě nějak pohádal nebo aspoň tak nějak to říkal její brácha, když sem s ním mluvil... takže v tomhle máš asi pravdu, že to prostě rozmázl...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 07. Březen 2008, 12:34:06 »

Šak já bych byl asi taky nasranej, ale asi by kvuli tomu půl dne nebrečela. Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. Březen 2008, 16:18:31 »

wow máš obdiv takto to napísať Úsměv

inak kukám, že ťa stále neopúšta ten pozitivizmus... multi-level "ehm-oriflame" ide dobre na odbyt?  Šťastný

to si nevšímaj, len moj offtopic Úsměv GL!
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Březen 2008, 17:27:26 »

jí je 16, takže 18 ještě nebylo....
No ale jestli ještě není dospělá, tak její matka má plné právo plést se do jejího života. Samozřejmně, její reakce ohledně omluvy je silně přehnaná (plést se může do života svý dcery, ne do tvýho), na druhou stranu taky by klidně mohla podat trestní oznámení, že její nezletilou dceru obtěžuje nějakej uchyl, kterýho odmítla a který ted čmárá po okolí obtěžující nápisy.

Druhá věc je, že když tě tvoje bejvalá nechce, tak to máš respektovat a najít si někoho jinýho. Máš právo dělat si co chceš, pokud tím neporušuješ právo jiného člověka dělat si co chce. Říkáš, že jí miluješ, ale chtít někoho proti jeho vůli opravdu nemá s lásko nic společného
Zaznamenáno
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Březen 2008, 18:00:12 »

R3v: njn bez pozitivismu bych to nebyl já.. i když teda včera večer sem měl slabší chvilinku... ale tak tu má občas každej Úsměv co se Ori týče, tak se daří víc, než kdykoliv dřív,... v klidu už mi to platí nájem, paušál, a prostě vlastní bydlení Úsměv

Galileo - Právě, že u ní nepadlo jasné NE... a svým chováním, ve mě pořád probouzí další a další a další šanci... Jak sem napsal výš.. když sme se posledne viděli (jakože to bylo na kamarády celkem dost často), tak mi tím chováním atd.  vyloženě připomněla, to jak sme spolu byli šťastní.. ona byla happy, já byl happy... a když ti pokaždé říká, jak je s tím svým nespokojená a do toho se k tobě chová, jako k nejmilejšímu člověku na světě... tak je to trochu těžký...
Zaznamenáno

Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Březen 2008, 18:39:29 »

Chlape, měl by jsi si přečíst články na main-webu. Šťastný
Nebo si alespoň přečti Muži jsou z Masru a ženy z Venuše. Źenský si rády postěžují, jak jsou na ně ti chlapi zlí. Komu si postěžují? Svým KAMARÁDKÁM (at už jsou mužského nebo ženského pohlaví). Důležitý není co říkají, ale jak jednají. Tobě si sice stěžuje, ale chodí s tím druhým. Kdyby jsi jí více vyhovoval ty než on, tak bude chodit s tebou a stěžovat si u něj.
Zaznamenáno
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Březen 2008, 18:57:23 »

V tom případě otázka, která by se spíš hodila do Komunikační části tohodle fóra:

Jak to nějak prohodit? aby byla se mnou a stěžovala si tomu druhýmu? Úsměv nějakej ehm.. pravda trochu manipulační tip? zase ne něco hrubýho.. ale tak nějak sem to zkusil trochu hrát přes vzpomínky, super pocity atd.... no.. a jak píšu.. tak nějak v tom jejím chování bylo něco trochu víc než jenom to kamarádský... podle mě tak nějak sama neví... ale do hlavy jí nevidim.. takže se můžu jenom domnívat...
Zaznamenáno

Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Březen 2008, 19:06:16 »

Jdeš na to správně.

Ale správná odpěď podle tohodle webu je, že nemáš investovat úsílí do bejvalek, ale zaměřit se na baleni nových žen.  Úsměv
Jestli jsi ještě nečetl doproučuji toto zajímavé (i když pro někoho trochu drsné) čtení od OKI98 http://www.qark.net/clanek/prehnana-fixace
Zaznamenáno
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 07. Březen 2008, 19:22:19 »

Jakože celkem silný kafe,.. a musím říct, že to ne vždycky pomůže... neříkám, že jich bylo 10... ale 2 jo.. a jakože, pomohlo to na chvíli... člověk třeba ty 3 hodinky byl ok.. ale druhej den se probral a znova... takže spíš by mě zajímal nějakej tip jak přehodit role s tím jejím... ? Úsměv Přes co to hrát, nehrát atd.. Úsměv
Zaznamenáno

Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 09. Březen 2008, 12:44:47 »

Galileo:
sem tak nějak nad tím chvíli přemýšlel... a ať se na to dívám jakkoliv, tak nějak prostě nepotřebuju vojet 10 jinejch ženskejch jak píše OKI...  já vím, že kdybych chtěl, tak bych mohl mít někoho jiného.. v tomhle problém není..ale já prostě chci Lucku Úsměv ....

no nic tohle téma ukončím Úsměv a přesunu ho do komunikace Úsměv kde bude to pokračování asi trochu víc k tématu Úsměv
Zaznamenáno

Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 09. Březen 2008, 12:50:47 »

zdravím lidičky, tady tohle téma je pokračování tohodle,

http://forum.qark.net/o-zenskych/matka-city-bejvala/

akorát mám pocit, že se už víc hodí sem Úsměv .... takže otázka je jasná (i když proti Qarkovské filozofii)...

Máme bejvalou, ta má měsíc přítele, ale stěžuje si, jak není šťastná atd... noo a já se ptám jak tak nějak prohodit role s tím týpkem? ... nějakej.. třeba jemnej manipulační trik.. nebo jak by jste to hráli? nechci dělat nic hrubýho, nebo nějak hodně fyzicky zasahovat do jejich vztahu... spíš, tak nějak, aby si to začala sama nějak přerovnávat v hlavě.. ji k tomu přimět.. Úsměv nějaké tipy (třeba i na literaturu, video,... cokoliv Úsměv )
Zaznamenáno

Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 09. Březen 2008, 21:19:15 »

Prohodit role? Myslíš jako, aby byla nešťastná s tebou?  S jazykem ... Ne, jestli ji chceš přebrat, měl bys jí dávat (citově) něco co s ním nemá. Ale je to docela dlouhodobé a ne vždycky to vyjde.

Zjisti si, jestli s ním třeba byla v kině/bazénu/zoo/kdekoliv. Ne? Proč by měla jít s ním, když on nechce, a ty ano?
Chybí jí doteky? Nejsou na škodu z tvojí strany.

Ale už z toho pohledu, že se s tebou rozešla, jí něco chybělo od tebe, takže na tom bys mě zapracovat první.

A nakonec si neodpustím otázku - Čím je podle tebe tak vyjímečná, že nemůžeš chodit s žádnou jinou, jen s ní?  Podivený
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 09. Březen 2008, 21:22:35 »

Čím je podle tebe tak vyjímečná, že nemůžeš chodit s žádnou jinou, jen s ní?  Podivený
On právě tu "přehnanou fixaci" pochopil špatně Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 09. Březen 2008, 21:32:10 »

Avaranger: jak to myslíš? Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 10. Březen 2008, 12:37:54 »

To, že "nechceš žádnou jinou" je právě základ té "přehnané fixace". Není to nutně obava, že bys nikdy už žádnou jinou neměl. Ale empiricky je dokázáno, že když se na ní vyprdneš a budeš hledat jinde, tak bude existovat x (kde x je z N a současně x>1) jiných holek, se kterýma budeš šťastnější a nebudeš tohle muset řešit.

Jaký je důvod pro to, že bys měl chtít jen a jen jí?!
« Poslední změna: 10. Březen 2008, 14:16:37 od LordAli » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS