Menstruace

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:14:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Menstruace
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Menstruace  (Přečteno 12523 krát)
ten největší smolař
*
Karma: -2
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« kdy: 22. Leden 2008, 12:08:15 »

Nevím proč ale nefunguje mi vyhledávání, tak prominte jestli toto téma tu je - kdyžtak mě navedte díky. Chci se zeptat jak na holce poznám kdy má "své dny" rád bych naplánoval 2-3 denní výlet, a jelikož jsme s polu nespali tak bych se nerad trefil do jejích dnů - mohl bych se samozřejmě zeptat, ale jelikož výlet chci aby byl překvapením tak se ptám hlavně vás holek. Díky za odpověd.
« Poslední změna: 22. Leden 2008, 12:39:37 od LordAli » Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Leden 2008, 13:43:40 »

No je to tak žena , když má menstruaci , tak nosí na viditelném místě červený šátek nejlépe na hlavě  Kroutící očima aby všichni měli o její periodě dokonalý přehled . A teď vážně , nepoznáš to na ní a ani po tom nepátrej je děsně trapné za ní jít a říct jí , chci tě někam pozvat , ale vzhledem k tomu , že počítám se sexem tak mimo tvou menstruaci a vzhledem k tomu , že jste spolu krátce tak je pochopitelné , že tyhle věci ještě neřešíte .Proto mě napadá asi toto - řekni jí , že ji zveš na víkend a udej dva termíny , ať má možnost si vybrat . Stejně i když chceš chystat překvapení tak je nereálné aby jsi vy vytáhl na tři dny aniž bys jí o tom spravil .
Ono sice z gynekologického hlediska oddálit , přesunout menstruaci není vůbec žádný problém , ale težko říct jestli ona to ví , jestli bere antikoncepci atd.
« Poslední změna: 22. Leden 2008, 13:48:27 od barbarela.trust » Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Newman

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Otrokovice
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Leden 2008, 13:49:19 »

Když jsme u té menstruace, tak by mě docela zajímal ženský názor na informace v tomto článku http://www.super.cz/zdravi/18198-menstruacni-cyklus-prinasi-zenam-vyhody-o-kterych-muzi-jen-sni.html  Úsměv
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Leden 2008, 14:14:04 »

Pěkně napsané a veskrze pravda , já mám to štěstí , že netrpím bolestma , jen mám náladičky  Provokatér  Mrkající a nutkavou potřebu se devatenáctkrát denně osprchovat .

EDIT : geniální jsem celý měsíc a bohyně sexu taky  Mrkající   S jazykem
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Leden 2008, 15:01:58 »

Chci se zeptat jak na holce poznám kdy má "své dny" rád bych naplánoval 2-3 denní výlet...
Poznáš to tak, že se jí čas od času zhorší nálada, je podrážděná nebo přecitlivělá. Drží si trošku od tebe odstup. (samozřejmě bezdůvodně - když jí něco provedeš a ona se takhle chová, tak to nic neznamená). Právě jsi odhalil jeden z prvních dnů... (den 0-4 asi tak) A od té doby se snaž trefit tak do 10-17ti dnů a máš šanci.

Wiki říká: "Normální menstruační cyklus" se vyskytuje každých 28 dní ± 7 dní

Takže tolik teorie. V praxi nemáš jak říká Barabela šanci moc... Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Leden 2008, 15:30:51 »

EDIT : geniální jsem celý měsíc a bohyně sexu taky  Mrkající   S jazykem
To já taky - a menstruaci k tomu nepotřebuju Mrkající Smějící se
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 22. Leden 2008, 19:42:29 »

na tebe použiju svý oblíbený "neřeš"... Prostě naplánuj super výlet a když se náhodou trefíš do jejího cyklu (pravděpodobnost je tak 25% bych řek, já o tom zas tolik nevim), tak si užijete skvělej víkend bez sexu, nic horšího se stát nemůže... navíc si to pak zakroužkuješ do kalendáře, propříště už to budeš vědět a naplánuješ to líp, aniž by ses jí potřeboval ptát... já vim, že sem asi ten poslední, kdo by ti měl radit, ale když už sakra babu máš, tak se pořád něčim zbytečně nestresuj a užívej si to... Mrkající
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
ten největší smolař
*
Karma: -2
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 22. Leden 2008, 20:40:40 »

2 Aldamir- díky ze radu a to myslím upřímně, já vím že se zbytečně stresuji, ale když já ji opravdu miluji a nechci ji stratit - určitě ten výlet neplánuji a ikdyby nebyl sex tak mi to vadit nebude,kvůli němu jsem to nechystal, plánuji to hlavně kvůli tomu abyhom se ještě víc poznali
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 23. Leden 2008, 00:45:48 »

*TIRED* Poznáte se tím spíš, že nebude sex a vlastně nebude nic. Protože když se můžete muchlovat, tak se taky muchlovat budete. A povídat si moc nebudete. Takže jestli ti jde OPRAVDU o to, abyste se poznali (ne ve staročeském smyslu), tak si to naplánuj tak, aby ses trefil Šťastný I když tomu, že ti jde o to jí poznat, tomu teda vůbec nevěřim Šťastný Ale tak mě může bejt jedno, jestli tu povídáš pravdu nebo ne S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ten největší smolař
*
Karma: -2
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Leden 2008, 08:57:47 »

2 Avaranger - no věřit mi nemusíš, ale kdyby mi šlo jen o sex tak bych asi byl těžko ve 24 letech panic. A pokud jde o mazlení tak si myslím že člověka taky poznáš víc než když s ní půjdu na kafe. A ke styku nemusí vůbec dojít. Takže věř nevěř. Úsměv
Zaznamenáno
ten největší smolař
*
Karma: -2
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Leden 2008, 12:38:37 »

tak mě napadlo - když mi řekla že se nemuže se mnou jít koupat - neznamená to že má měsíčky?
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Leden 2008, 14:18:05 »

barbela: ten nápad se dvěma termíny je sakra chytrej! Úsměv

Ava: proč si všichni myslí, že holka může bejt podrážděná jen, když má menstruaci?!?! jak říká barbela poznáš to fakt těžko a řekl bych, že ani podle tohohle ne, protože může bejt milion důvodů, proč je podrážděná, proč si drží odstup apod....
Zaznamenáno

Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 23. Leden 2008, 20:04:32 »

jen bych chtela dodat, ze ani oddaleni praskama neni moc spolehliva metoda, protoze po te, co sem se rozhodla proste menstruaci zasklit, tak jeste po pul roce neustaleho brani prasku sem v dany termin normalne menstruovala, takze sazet se na to neda.

jinak ani poznat to na vetsine zenskejch neni, protoze nalada se jim nemeni, a to ze treba nekdy maji bolesti, ty zrovna s nima ty dva dny nejses, abys ji videl a tak proste neni sance.
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 23. Leden 2008, 23:14:08 »

tak mě napadlo - když mi řekla že se nemuže se mnou jít koupat - neznamená to že má měsíčky?

Klidně to taky může znamenat, že se nechce jít koupat.
Zaznamenáno
michal111

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 26. Leden 2008, 20:23:33 »

chlapi potřeboval bych poradit....mA holka si vzala antikoncepci o 2 Hodky podej a mezitím jsme spolu spali a já se do  ni udělal...myslíte ze je to nekakej průser?? 
jsem z toho docela v prdeli pac se mi to Keste nestalo Smutný Smutný Smutný
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 26. Leden 2008, 20:31:31 »

Sice nejsem chlap , ale poradím - 2 hodiny naprosto nic se neděje , buď v klidu  Vykřičník Vykřičník Vykřičník  A slečna ať si řádně přečte příbalový leták .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
michal111

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 26. Leden 2008, 20:32:36 »

vubec neva ze nejses chlap Úsměv
ale vis jak je to hnusnej pocit a jesste s tim nemam zkusenosti...takze myslis ze je to fakt v poho?
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 26. Leden 2008, 21:24:47 »

Úsměv Neboj, 2 hodiny by az takovej velkej vliv mit nemeli... ja beru antikoncepci tak nak plus minus 4 hodiny a po sesti letem vztahu mimi nemam...
Takhle presne snad musis brat leky jako antibiotika (na ta si dejte pozor a na trezalku!)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 26. Leden 2008, 22:12:41 »

Problém by to MOHL být při více než 12 hodinovém zpozdění a to taky potom záleží která tableta v pořadí to je a jaká je to HA . Takže fakt klid , žádný stres . Ale to zase neznamená , že teď bude brát tabletky halabala , protože se nic nestalo  Mrkající
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
michal111

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 26. Leden 2008, 22:32:14 »

takze fakt si myslis ze ted kdyz uz to bude brat presne jak ma tak to bude v poho? ona si to vzala jen jednou o 2 hodky pozdej no a mezi tema 2 hodkama jsme to ...myslis si teda ze to bude vsechno fakt v poho???
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 26. Leden 2008, 22:44:45 »

Chceš to poslat poštou, že se nic neděje?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 26. Leden 2008, 22:47:02 »

hele i kdyby antikoncepci nebrala, tak to neznamená, že hned otěhotní...
Zaznamenáno

barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 26. Leden 2008, 22:51:04 »

takze fakt si myslis ze ted kdyz uz to bude brat presne jak ma tak to bude v poho? ona si to vzala jen jednou o 2 hodky pozdej no a mezi tema 2 hodkama jsme to ...myslis si teda ze to bude vsechno fakt v poho???

Četl jsi ten příbalák ? Nic se neděje , klid .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 26. Leden 2008, 22:52:24 »

Taky pravda, mě se jednou stala nepříjemnost s prasklým kondomem uvnitř (málo se vlhčilo) a taky z toho nic nebylo, ale nahnáno sem měl slušně, jen co je pravda Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 26. Leden 2008, 23:22:36 »

Možnost otěhotnění při nechráněném a pravidelném pohlavním styku (a to se nemyslí třeba pravidelně 1x za rok) je zhruba 20% za jeden měsíc. Proto jsou páry považovány za neplodné, pokud do jednoho roku při pravidelném pohlavním styku bez antikoncepce neotěhotní (pochopitelně jsou tam problémy, pokud žena před tím brala HA, vyrovnání hormonů v těle ženy může trvat klidně rok).
Při použití kondomu klesá možnost otěhotnění na 2% (100% je zmíněno výše), pro HA je tato možnost ještě 100x nižší. Oněch 0,02% je z velké části způsobeno zapomenutím na pilulku, zvracením po požití pilulky (do 3 hodin od požití), žena si nepamatuje, co dělala (alkohol je sviňa) a řada dalších.
Zpoždění (do 2h)  může teoreticky způsobit komplikace, ale pravděpodobnost je malá, s rostoucím časem roste i možnost komplikací v podobě postupného narůstání břicha a váhy.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS