Miluji nebo miluji?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:15:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Miluji nebo miluji?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Miluji nebo miluji?  (Přečteno 9723 krát)
Benik
Host
« kdy: 01. Březen 2007, 14:42:29 »

Ano tato zahadna a nekdy i nebezpecna fraze - miluji te !  Jak ma ale clovek poznat kdy ho rict a kdy ne? Taky se vam stalo ze jste prisli o vztah kvuli tomuto slovu? A proc ho zeny berou nekdy az moc vazne? Me se zklazil posledni vztah kvuli tomuto slovu kdy mi pak bylo receno ze ho slecna slysela prilis casto. A tak davat si na nej pozor, a co pro vas znamena kdyz vam nekdo rekne miluji te ?
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Březen 2007, 15:17:37 »

v mem prvnim vaznem vztahu to ze me pritel musel pacit... proste rict ta slova nahlas po trech/ctyrech mesisich vztahu mi prislo moc unahlene... nerikam, ze jsem to necitila, jen kdyz to chtel slyset neco se ve me vzpricilo a chvili mi trvalo, nez jsem to prekonala. mela jsem pocit, ze kdyz je reknu nahlas, tak ta slova ztrati vyznam...

a prave tim, jak je toto vyznani pro me dulezite, neocekavam, ze ho uslysim hned. vlastne slyset ho v prvni fazi vztahu, te pocatecni zamilovane, tak bych mu vubec neprikladala, tak velky vyznam, protoze moc dobre vim, jak clovek dokaze obratit o 180° kdyz pocatecni zamilovanost opadne...

slyset to porad, prestala bych tomu verit... neslyset vubec ani po pulroce/roce vztahu je zase opacny extrem... definice jednou za cas, kdyz to clovek v danem okamziku citi, ze se to hodi je sice hodne individualni a relativni ale nejbliz pravde...

a ad definice pojmu: "Zamiloval jsem se do tebe" a "Miluji te" povazuji za dve zcela vyznamove odlisne vety. tu prvni by mi ani na zacatku vztahu nevadilo slyset, ba je to primo zadane, ale jen jednou Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Březen 2007, 15:22:59 »

To je fakt tezke - v dlouhodobych vztazich se to pak bohuzel meni na frazi: tak ahoj vecer, miluju Te... skoro jako by se clovek bal, ze ten druhej to porad musi slyset, jinak nejak ztrati zajem, nebo bude mit pocit, ze jsi s nim jen ze zvyku (paradoxne, tak se stane ten zvyk prave z onoho miluju te)

kdy jsem to rikala ja - po delsi dobe, kdyz jsem vedela, ze to uz neni jen zamilovanost. Ale kdyz mi to kluk rekl poprve, take jsem se docela lekla, bylo mi 16...

obecne bych rekla, ze abych mohla milovat, musim toho druheho poznat, a to chce cas. Musim o nem dost vedet a milovat nejen jeho svetle stranky, ale milovat ho i s jeho nedostatky, ne je prehlizet...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
slada



Karma: 0
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Březen 2007, 15:46:20 »

V jedne MOUDRE knize to je takto, ale omlouvam se pokud to nebude uplne presne, nemam tu knihu u sebe a navic je to strasne davno co jsem ji cetl, ZAMILOVAL jsem se do tebe - ZAMILOVANOST /je slepa a prehlizi chyby, je sobecka a mysli sama na sebe atp./ Ale oproti tomu MILUJI TE - MAM TE RAD - OPRAVDOVA LASKA - te vidi i s chybama, neprehlizi je a  i presto te ma rada, neni tudis slepa, sobecka, nevyhledava jen sve dobro a poteseni, zalezi ji vic na tom druhem nez na sobe atp. OPRAVDU TO JE JENOM VYCUC Z TOHO CO SI PAMATUJI, TAK JESTE JEDNOU SE OMLOUVAM!!! Ja osobne se podle tohoto ridim a nez vypustim z ust to magicke MAM TE RAD hodne, ale opravdu hodne premyslim nad tim jestli to mam vubec rict. Jestli to neni neustale JEN ta zamilovanost. Je to pro me osobne HODNE zavazujici.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Březen 2007, 20:04:14 »

Tak to je téma zralé na lock
http://forum.qark.net/viewtopic.php?t=19
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Benik
Host
« Odpověď #5 kdy: 01. Březen 2007, 20:42:15 »

No a ja si myslim ze to je zase uplne neco jineho. Tak ho nech tak jak je, kdyz uz si zprznil muj pribeh s nazvem kino.
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 02. Březen 2007, 10:09:55 »

Citace: "LordAli"
Tak to je téma zralé na lock
http://forum.qark.net/viewtopic.php?t=19

omfg tohle tema je o tom KDY to rict.

zatimco tohle benikovo je o VYZNAMU techto slov.coz je tedy pro vetsinu lidi naprosto odlisna vec.


k tematu: ja slovickareni moc nemusim, ale holky to holt vyzadujou tak co se da delat  Podivený
vzdyt kdyz se opravdu milujete a mate radi tak se to snad pozna podle chovani a cinu hm? MHO...
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 02. Březen 2007, 10:38:50 »

Citace: "Mikmik"


k tematu: ja slovickareni moc nemusim, ale holky to holt vyzadujou tak co se da delat  Podivený
vzdyt kdyz se opravdu milujete a mate radi tak se to snad pozna podle chovani a cinu hm? MHO...


To jo, ale je to krasne, kdyz ti to On v tu spravnou chvili rekne...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 02. Březen 2007, 13:43:24 »

ja to moc nerikam... hodne minimalne, uz si me i byvali pritel stezoval, ze bych to mohla rict casteji, ale me to prijde, ze pak by to stratilo vyznam...

ze snad to ze ho mam rada vyjadruju i jinak nez slovy a sem rada, ze ani muj pritel to nerika moc casto
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 02. Březen 2007, 15:41:28 »

Citace: "daemoniack"
Citace: "Mikmik"


k tematu: ja slovickareni moc nemusim, ale holky to holt vyzadujou tak co se da delat  Podivený
vzdyt kdyz se opravdu milujete a mate radi tak se to snad pozna podle chovani a cinu hm? MHO...


To jo, ale je to krasne, kdyz ti to On v tu spravnou chvili rekne...

jo mas pravdu v nejakych chvilich se to dost hodi ;D
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
slada



Karma: 0
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 02. Březen 2007, 16:06:45 »

Citace: "Mikmik"
Citace: "daemoniack"
Citace: "Mikmik"


k tematu: ja slovickareni moc nemusim, ale holky to holt vyzadujou tak co se da delat  Podivený
vzdyt kdyz se opravdu milujete a mate radi tak se to snad pozna podle chovani a cinu hm? MHO...


To jo, ale je to krasne, kdyz ti to On v tu spravnou chvili rekne...

jo mas pravdu v nejakych chvilich se to dost hodi ;D
At ta chvile je sebevic vhodna, tak to prece musis v prvni rade citit!!! Ale to je samozrejmost, ze jo? Nepotesi nic vic toho druheho nez, ze mu reknes ZE SRDCE  TY SLOVA. ....... Mrkající
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 02. Březen 2007, 16:36:55 »

Citace: "slada"
At ta chvile je sebevic vhodna, tak to prece musis v prvni rade citit!!! Ale to je samozrejmost, ze jo? Nepotesi nic vic toho druheho nez, ze mu reknes ZE SRDCE  TY SLOVA. ....... Mrkající


no jasny, kdybych to prece nemyslel uprimne tak bych z toho nemel ani dobrej pocit a radsi bych nic nerikal S jazykem
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Březen 2007, 23:45:52 »

Citace: "Benik"
Ano tato zahadna a nekdy i nebezpecna fraze - miluji te !  Jak ma ale clovek poznat kdy ho rict a kdy ne? Taky se vam stalo ze jste prisli o vztah kvuli tomuto slovu? A proc ho zeny berou nekdy az moc vazne? Me se zklazil posledni vztah kvuli tomuto slovu kdy mi pak bylo receno ze ho slecna slysela prilis casto. A tak davat si na nej pozor, a co pro vas znamena kdyz vam nekdo rekne miluji te ?


Kvůli tomu slůvku se přeci nemůže zkazit vztah, pokud opravdu za něco stojí! Takže buď v klidu, kdybys jí to neříkal příliš často, tak by se našlo něco úplně jiného a dopadlo by to podobně.  Šťastný

Pokud vztah beru vážně, tak to po nějaké době opravdu chci slyšet...když už je pak vztah stabilní a trvá řádově roky, tak frekvence toho slova zase trochu poklesne, ale víme, že to stále platí; a také - důležitější, než slova, jsou činy  Mrkající
Zaznamenáno
carreaum
Host
« Odpověď #13 kdy: 06. Březen 2007, 13:33:51 »

Ona to nejspis chtela s tebou ukoncit nebo tak, a ty jsi dal jako argument miluji te, i kdyz je to hloupa vymluva od ni, pokud jsi ji to nepsal treba smskami kazdych deset minut, tak za moc ta slecna nestala  Úsměv
Zaznamenáno
Tom Riddle
*


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 08. Březen 2007, 11:39:04 »

No mna jeden navonany list v obalke s mikimauzom, v ktoreho rozsiahlom texte na prvy pohlad svietili verzalkami napisane slova "MILUJEM ŤA", dokonale odradil a znamenalo to zaciatok konca..

Ale to asi nic neznamena, ja som proste divny..

(Pre zaujemcov: zhliadnite moj prispevok na http://forum.qark.net/viewtopic.php?t=381)
Zaznamenáno

Artificial intelligence is no match for natural stupidity.
Optimism stems from lack of information.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS