Mistake

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 02:43:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Mistake
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Mistake  (Přečteno 5254 krát)
BornToHate
*


Nedáš-dostaneš.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brünn
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« kdy: 19. Červen 2009, 13:40:25 »

Čau,

mám jednu kamarádku, známe se už celkem dlouho, nevídáme se až tak často a když už, tak jen za účelem kalby, spíš si krátce píšem po icq, chodili jsme na stejnou školu, asi před rokem a půl mě odmítla (to jsem poprvé přišel sem). Tzn. už dřív mezi náma byly nějaký sympatie, nicméně ona je ve vztahu už sto let, je to znát, nudí se. Vždycky jsem měl pocit, že ve mě vidí ,,zálohu", maskuje to do keců o ,,nejlepším kamarádovi" apod. Nesmysl, nesvěřuju se jí s ničím a když začne ona, řeknu, že mě to nezajímá nebo přestanu odepisovat.
Vzhledem k tomu, že se vídáme jen na akcích a tam se pije, vznikají situace. Vyžaduje pozornost a mnohdy se chová úplně stupidně, zvlášť když se věnuju nějaké jiné. Nedávno jsem měl krátkej vztah, na jedné akci mně řekla jak strašně žárlila (což bylo vidět i v chování), ale že mně to přeje a podobnej bullshit. Já se k ní obecně chovám docela nepěkně, dělám si z ní srandu, někdy to přeháním, urážím, jednou jsem ji rozbrečel, nemůžu si pomoct. Každá normální by mě musela zabit.
Přišla další pitka, úlet, ne zrovna zanedbatelnej, říkala, že si nic nepamatuje (pravda nebo lež, není důležitý), když se mně ptala co bylo, odpovídal jsem, že nevím a nechtěl jsem se o tom bavit. Pak následovaly asi dvě akce, ale maximálně nějaký cicmání. Furt na mě zkouší jestli ji mám rád, ale neguju to. O co mně jde, prostě jsem si stanovil jako výzvu, dotáhnout to do konce, a tím nemyslím nějaký chození. To je nepředstavitelný.
Na poslední kalbě jsme zůstali sami dva, něco jsem zkoušel, ona jakože ne, ale byla to taková hra, rozhodně jí to nebylo nepříjemný. Autobus měl jet až za dlouho, já chtěl jít ještě nekam sednout, ona nechtěla, klasicky jsme se zhádali, odešla pryč. Měl jsem strach ji nechat samotnou, tak jsem napsal ať se vrátí, sedl jsem do knajpy, náhodou potkal dvě kamarádky, volala zpátky, nechal jsem to vzít jednu z nich, už si to moc nepamatuju, dohadoval jsem se s ní, ona vypisovala a prozváněla, jak nic nechápu a že jsem to zkazil, že su zlej a necitlivej, že jsem teď mohl být s ní a mohlo něco být (něvěřím). Nevím co mě to napadlo, nebo jak je to možný, napsal jsem jí, že jsme spolu mohli být už dávno. Plus, jsem přidal ještě hloupý oslovení, nemyslel jsem to vážně, kombinace nezdařenýho vtipu, opilosti, uraženosti.. Na to už neodepsala.
Druhej den vypisovala, že si nic nepamatuje a nechápe moje sms (ale nebavili jsme se o nich). Byl jsem vytočenej na sebe i na ni, strašně jsem ji sjel, ryl do ní, posílala mě někam, debata o ničem.
Prostě mě štve, že to teď vypadá, jako bych ji chtěl a měl ji rád. Jasně, že ji mám rád, ale přiměřeně a chodit s ní nechci ani za nic. Baví mě tady ta naše game a nechcu to pohřbít tím, že ji vyplaším takovým nedorozuměním. Jak jsem mohl dupostit takovej PFU tah. Je mně trapně, su naštvanej, nevím jak bych jí to vysvětlil. Nesmí mít navrch. Asi to dám k ledu, nedělat nic bude nejlepší. Souhlas nebo jinej nápad?

Dík           
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Červen 2009, 15:04:15 »

jasný, nechceš ji, nepokoušej ji. to ženský přece taky dělaj, že ti řeknou, že tě nechtěj. měl by ses toho ale vždycky držet a nedopustit nic extra vážného, ale pokud tě baví s ní trávit čas, trav ho dál a při tom koukej po jiné
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Červen 2009, 18:06:38 »

Připomněl si mi moje vztahy Šťastný jednu dobu jsem měl podobný vztahy najednou asi tři - s žádnou sem nechodil a s každou se škádlil. Na akci se něco stalo, pak nějaký smsky - ráno jsem vždycky čuměl, co jsem to psal za hovadiny. Pak se ta holka na tebe buď vykašle, nebo hraje s tebou hru (tvůj případ) a nebo tě pozve na rande (a nebo ti to naznačí tak, že je to jasný i blbci). Jestli jí nechceš, tak to nech vyšumět. Mrtvej brouk, na akcích s ní klidně mluv, ale bez náznaků ("Co se škádlívá....") - prostě "jak se máš?" - buď nudnej. Když se s tebou bude smát, tak se jí nezbavíš.
Zaznamenáno

Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Červen 2009, 18:19:41 »

Přesně tak! Buď nudný! Mám to ověřený z terénu.  Úsměv
Vlastně celej můj život je toho dokladem.  Stydlivý
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 19. Červen 2009, 23:24:16 »

Přesně tak! Buď nudný! Mám to ověřený z terénu.  Úsměv
Vlastně celej můj život je toho dokladem.  Stydlivý
on ji nechce odehnat s tím, že by si o něm myslela, že je debil... přestože o vztah s ní nemá zájem, chce se s ní dál škádlit tak, jak to bylo předtím...

zkus dál pokračovat ve hře tak, jak to bylo zaběhnutý... a uvidíš, jak to dopadne... akorát si dej bacha, aby neměla zrovna náladu na vztah (sice s někým jiným, protože chce změnu, ale zase znova vztah)... třeba ji ten cynismus přitahuje a představa, že by s tebou měla vztah, se jí líbí... ale to je tak asi jediný, co se dá říct s jistotou... zbytek (zejm. otázka vážnosti případného vztahu) je tak trochu odjištěná pistole... ale pokud máš neprůstřelnou vestu, tak proč ne...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
BornToHate
*


Nedáš-dostaneš.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brünn
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Červen 2009, 10:51:02 »

king666: thx, to bude nejlepší.
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS