Moc ziarlivy....

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 04:39:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Moc ziarlivy....
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Moc ziarlivy....  (Přečteno 6150 krát)
WM

Karma: -1
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 28. Duben 2007, 00:23:04 »

Na začiatok upozorňujem, že sa nechystám spáchať rituálnu samovraždu, ani ísť k psychológovi... Andílek


Vzdy sa mi pacili jednoduche dievcata, rozumne, pritom obycajne a pekne...
Tak som dosiel na to, ze vacsina ciernovlasok takych je...logicky>cierne vlasymetalistka>sexy a pekna Úsměv K tomu belase oci, vysoka a stihla... a nemusela byt ani metalistka... dievcat co takto vyzeraju je naozaj malo...a ked sa nejaka najde, je zadana a verna... neviem preco to tak je, ale vacsinou to na ciernovlasky sed, maju to v hlave zrovnane a kombinacie ciernych vlasov a modrych oci je nadherna sama o sebe

Teraz k podstate
Ako slepe kura naslo zrno, ja som si nasiel take dievca, dodnes nechapem ako sa mi to podarilo...proste som napisal jednu sms Úsměv) ...cierne vlasy, krasne strapate...belase oci, vysoka, stihla...rozumna a prirodzene krasna...uplne obycajne dievca z dediny, o rok mladsia... Sme spolu skoro 9mesiacov, vo vsetkom si rozumieme, je nam spolu skvele, nedokazeme si liezt na nervy, ked sa drzime za ruky a to sme dvaja skorpioni Úsměv

Lenze... som K*kot...mozem mat akekolvek naslapane ego a verit si, aj ked myslim, ze namysleny nie som, ale takisto sa nepodcenujem... faktom ostane, ze vzdy sa najde niekto lepsi ako ja.. v hocicom...

podstata tohto nepodstatneho postu
Nepaci sa mi, ze na nejakej zoznamke alebo neviem, ako to nazvat ma desiatky znamych v profile, vie, ze mi to strasne vadi, ale aj tak... ze jej chodi plno mailov od netusim koho..mozno neznamych... tu zacina cely dovod k ziarlivosti...pamatam si ako som ja lahko poblaznil nejaku na chate a nechcem aby niekto blaznil ju...aby jej vypisoval, aka je na fotkach krasna atd, aj ked si tie maily neprecita...tak teda naco to cele,ked ich necita...potom to konci tak, ze nas na ulici zdravia neznami ludia...
To dievca milujem, verim jej, ale davam si aj trochu pozor..mozno az prehanam..ale viem, ze keby som jej v afekte Úsměv poprial pekny zbytok zivota, na druhy den ma ma pred dverami na kolenach...nevadilo mi to povedat takym, ktore sa mi pacili a mal som ich rad a bol s nimi mesiac...ale toto by som v sebe neutlacil... Nechcem ju obmedzovat, aby tam nechodila, aby si s niekym nepisala... poviem jej, ze mi to cele vadi....odpoved? ze preco jej neverim...

No preto...ked si chce pisat s kamaratkami, tak ma maila, ma msn... nemusi mat na nete vedla svojich fotiek fotky namakanych svalovcov Eh?
Porozpravat sa s nou o tom neda... dovody, ze preco ziarlim na obrazky ma velmi nepresvedcia o tom, ze nejaky trtko jej nevypisuje aka je nadherna a ci nepojdu na kavu...neverim, ze z tej hrby chlapov co ma v profile, sa nenajde ani jeden taky....no nech pise, ked ho to bavi...aj tak nepojde, kym nebude mat dovod... sa bojim, ze ten dovod sa raz najde, odidem do cudziny a bude dlho sama...pohadame sa...hocico...ono kebyze ju chce niekto zbalit na ulici, posle ho niekam...ale ked jej bude neustale vypisovat, to je trosku ine Smutný

Inak som strasne ziarlivy, aj ked sa snazim krotit... Nejde mi to do hlavy, naco tam vobec neustale lezie, ked vie, ako ma to stve...A neviem co s tym...ci sa mam na to vykaslat a pozerat ako jej v profile neustale pribudaju ksichty, alebo jej dat na vyber medzi mnou a ksichtami, co by bola velmi velka prkotina, lebo by si nasla iny ksichtovyweb, alebo novy profil...

Chcem len nejaky rozumny dovod nechat zo seba robit debila a len necinne sledovat ako je stale viac potencionalnych - ty si krasna - truhlikov, alebo radu co urobit...
Presvedcit ma, aby som neziarli, nema vyznam... rozumom to casto utlacim, ale o to vacsi bordel je, ked to vybuchne vo mne vsetko naraz
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Duben 2007, 01:31:03 »

Buďto se s tím srovnej nebo se s  ní rozejdi. Pokud jí nevěříš, tak nemá cenu v tom vztahu pokračovat. Mě to přijde ne uplně normlání, ale nic z čeho bys měl dělat aféru. A to, že vás zdraví cizí lidé na ulici, tak to znamena jako co?! Šťastný Copak ty znáš jen jí a NIKOHO jiného. Eště mámu a tátu Šťastný Každej máte svuj život, svoje kamarády. Svoje známé. Na netu třeba je součástí nějaké komunity. To, že jí někdo píše cokoli nic neznamená dokud to nezačne psát ona jim, resp. odpovídat na to. Takže sem ti udělal malý testík:

a) Věříš jí?
ano - jdi na b  Směrovka
ne - rozejdi se s ní  Smutný

b) Dokážeš krotit svou žárlivost?
ano - jdi na c  Směrovka
ne - rozejdi se s ní  Smutný

c) Vadí ti, že nejsi a nikdy nebudeš jediný člověk v jejím životě?
ano - rozejdi se s ní Smutný
ne - zůstaň s ní  Šťastný
« Poslední změna: 28. Duben 2007, 01:34:43 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
WM

Karma: -1
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Duben 2007, 01:47:35 »

Buďto se s tím srovnej nebo se s  ní rozejdi. Pokud jí nevěříš, tak nemá cenu v tom vztahu pokračovat. Mě to přijde ne uplně normlání, ale nic z čeho bys měl dělat aféru. A to, že vás zdraví cizí lidé na ulici, tak to znamena jako co?! Šťastný Copak ty znáš jen jí a NIKOHO jiného. Eště mámu a tátu Šťastný Každej máte svuj život, svoje kamarády. Svoje známé. Na netu třeba je součástí nějaké komunity. To, že jí někdo píše cokoli nic neznamená dokud to nezačne psát ona jim, resp. odpovídat na to. Takže sem ti udělal malý testík:

a) Věříš jí?
ano - jdi na b  Směrovka
ne - rozejdi se s ní  Smutný

b) Dokážeš krotit svou žárlivost?
ano - jdi na c  Směrovka
ne - rozejdi se s ní  Smutný

c) Vadí ti, že nejsi a nikdy nebudeš jediný člověk v jejím životě?
ano - rozejdi se s ní Smutný
ne - zůstaň s ní  Šťastný

ti cudzi ludia... to su taki, co ich nepozname ani ja, ani ona Úsměv mozno je to nova moda, zdravit neznamych..u nas to ale nejak nefici

ten test je dost strohy...
a - verim jej, co mi povie..ale ako som napisal...odpoved - na obrazky ziarlit nemozes...no..mozem Úsměv
b - dokazem, na oplatku ale musi zniest obcasne vybuchy Úsměv raz za dva mesiace asi Úsměv
c - nevadi, ale nebolo by na skodu byt jednym z najdolezitejsich

//
a rozchod nepovazujem za riesenie...najma nie kvoli takejto hovadine, co ma trapi...ale zere ma to..to hej Úsměv)
« Poslední změna: 28. Duben 2007, 01:54:13 od WM » Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Duben 2007, 07:15:04 »

žárlivost zničila už nejeden vztah. Pokud jí budeš dělat scény, tak mi věř, že dřív nebo později to nevydrží a uteče. Zkus spíš mluvit o tom s ní, proč tě to štve....vysvětlit jí to. Navíc, co z takovýho vztahu máš, když se pořád bojíš, jak tě někdo opustí a užíráš se? Pokud by s tebou nechtěla být, tak s tebou nebude, ne? Tím, že jsi ale přehnaně žárlivý, jí jenom usnadňuješ to, aby si nabrnkla někoho jinýho...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Duben 2007, 11:32:17 »

Ses pako...
Nezlob se na me, ale nic netrva vecne. Jak uz Ti rikali, je s Tebou, protoze s Tebou chce byt a to je jediny a dostatecny duvod. 
Tou zarlivosti si to akorat zkazis - me tohle delat frajer, tak ho temer okamzite poslu k vode, protoze to ze s nekym jsem preci neznamena ze mu patrim a ze ma vyhradni pravo na muj volny cas. Kazdy mate svuj zivot a pak je tam krasny cas, kdy jste spolu. Tak ho nekaz tim, ze ji budes zakazovat jeji zalibi, jeji pratele.
Je naprosto normalni, ze zenska chce pekne vypadat, ze je rada, kdyz ji to nekdo rekne... a co je na tom spatneho, jak sam rikas, je to krasna holka. A ty nejsi jedinej chlap pod slunce, ale "pouze" ten se kterym chce byt, tak se s tim smir, protoze jedina zenska, ktera bude jenom Tvoje a nebudou ji delat dobre lichotky od jinych bude nake psisko Úsměv)
Tak jedine, co bych byt Tebou udelala, je zalozit si vlastni profil - at si Te prida do pratel take  a muzes ji sam psat pozvanky na kafe (popr. k tomu profilu napsat neco jako: jsem tak rad, ze jsi se mnou... nebo jinak vyjadrit, jak moc Ti na ni zalezi (ovsem vyhla bych se jakymkoli projevum vlastnictvi))
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Květen 2007, 20:11:06 »

Na žárlivost mám jednoduchej recept:
"Pokud s holkou nejsi nebo jí zrovna nevidíš na skrytý kameře u ní doma  Šťastný tak ti může bejt nevěrná prakticky kdykoliv. Může si zrovna psát lovestory s někym po telefonu, chatu, icq apod. nebo se rovnou může s někym líbat, ale ty o tom nevíš a jestli ti to ona nebo někdo jinej nepráskne tak se o tom nikdy nedozvíš"
Je to hnusný od tý holky, ale ty s tim nic neuděláš. Nemůžeš mít holku na řetězu, nemůžeš jí pořád kontrolovat, nemůžeš jí pořád otravovat smskama stylu "Co děláš?", protože jinak dostaneš dost rychlý kopky tudíž, já se řídím pravidlem: "Holka mě může podvádět kdykoli, proti tomu nic neudělám." Tak jí buď důvěřuj nebo začni žít v celibátu, protože neznám holku, kolem který by se nemotali kluci (kamarádi).
Ale přeci jenom musíš občas udělat nějakej náznak žárlivosti, protože už se mi i stalo, že mi holka vpálila, že na ní vůbec nežárlim a že určitě někoho mám, tak od tý doby na oko žárlim, ale ve skutečnosti je mi to fuk, protože znám věc, který se řiká DŮVĚRA a když jí někdy zklame? Nic se neděje - život de dál.

Například mě dost deptalo, když jsem na akci viděl kámošku, tak jsem jí šel pozdravit (ale nikdy jsem holku nenechával u stolu samotnou), rychle jsem s ní pokecal a už jsem se dozvěděl, že se mi líbí víc než ona. To prostě nechápu!


Zaznamenáno

R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 02. Květen 2007, 11:44:20 »

Neviem, mne to pride az trosku moc prehnane. Samozrejme ze dovera je na prvom mieste. Vzdy ked ta chytia stavy, tak sa proste zamysli nad tym, ako ste boli spolu, ako je vam dobre. Keby s tebou byt nechcela, tak s tebou neni a nebude okolo toho robit tajnosti, nie?

Ale to, ze ked podvede tak nic sa nedeje a svet ide dalej - mozno pre niektorych, u mna by to kazdopadne chvilu trvalo pretoze by som bol velmi sklamany...
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
ShikamaruNara



Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Brno
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Květen 2009, 23:36:35 »

Imho v tomhle jsou holky ztělesněním svině ( neříkám že borci taky né ale určitě né v takovým množství jak holky ) Ale k věci.. Upřímně vím přesně jak to myslíš taky mě to vždycky sralo tady tohle ... a o tom žádná že dřív nebo později se jeden z těch ksichtů bude té tvé líbit natolik že si s ním dá sraz a když mu to náhodou vyjde tak si sám ... nevím co si holky myslí .. proč i když mají vztah ve kterém sou šťastné tak proč proboha hledají někoho dalšího..  Kroutící očima Tohle je podle mě chování na facku a nikdo s tím nic neudělá... Mimochodem měl sem taky jednu holku u které sem ani nepomyslel na to že by mohla být nevěrná .. měl sem za to že sem jí věřil a vypadalo to že to nevadí ničemu pak sem ale jednou z ničeho nic zabrousil na její profil a zjistil že je na chatu v nějáký místnosti pro zoufalce a valí si s každým borcem co na fotkách ukáže sval..  Šťastný Prostě když to shrnu 99% holek jsou v tomhle piče a 1% jsou ty vyjímky které potrvzují pravidlo  Super!
Ale neboj takovéhle holky které tohle dělají jsou jen ten odpad než najdeš tu pravou možná mě tu vyflejmujou že žádná pravá není ale já v to věřím že se najde taková u které i když budeš pryč na měsíc tak si budeš jistej že ti ta holka nezahýbá  Mrkající
Zaznamenáno

How troublesome...
ShikamaruNara



Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Brno
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Květen 2009, 23:37:13 »

 Smějící se Moje chyba tenhle člověk si to už asi nikdy nepřečte ale na datum sem se podíval až sem to napsal...  Mlčím  Šťastný
Zaznamenáno

How troublesome...
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS