moje holka začala dělat vysokou...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:25:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  moje holka začala dělat vysokou...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: moje holka začala dělat vysokou...  (Přečteno 15164 krát)
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« kdy: 11. Říjen 2011, 16:15:48 »

ahoj všichni dlouho jsem tu nebyl muže za to jen to že jsem měl (mám) dlouhej vztah bez komplikací až do ted. Moje holka(19) začala chodit na vysokou školu do UH. Je tam na intru našla si tam plno novejch kamarádu a začinám si všimat že to neni to co to bývalo Smutný. Byla ráda že jsem si psali na icq psala jak se na mě těší až bude konečně doma, jak je moc ráda že mě má jak mě miluje, když si někam odskočila tak napsala tak zatim ahoj a poslala smajlika pusu atd... a ted najednou nic. Prostě piše tak nějak chladně tady ty věci z konverzace zmizeli. Když jsem se ji zeptal co se děje tak že nic že je vše v pořádku ale prostě vidim že se to změnilo. Nenapiše už nic takoviho jen mě ujisti že je vše v pořádku tod vše. A já jsem v tom až po uši. Udělal jsem chybu že jsem z ni začal táhat co se děje a tak. Moc mi na ni záleží vžy jsem měl jistotu že jí na mě taky prostě byvali jsem spolu každej den uživali každe chvilky vztach na kterej jsem čekal snad celej život protože co jsem měl před ni to byla vždy katastrofa. Tohle je prostě holka o kterou stojim a miluju ji. Jen bych chtěl znát váš názor jestli už jste zažili něco podobnyho a jak to šlo ? (pozn. mě je 21)
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11. Říjen 2011, 18:15:07 »

zaprvé je na koleji, ne na intru...

zadruhé je to běžnej problém... vysoká škola a odjezd do jiného města bývají často konec vztahu, tak to prostě je... a jen málo párů to překoná (je pravda, že neznám žádnej, ale věřim tomu, že jsou)... třeba moje ségra se kvůli příteli na vysokou vysrala, protože ho milovala a bylo to pro ní důležitější než škola, a stejně se jim to po třech letech rozpadlo... kamarád, co se mnou šel na vysokou, zas nechal přítelkyni, kterou miloval, v domovskym městě a vzájemně se začli podvádět a následně se rozešli...

Neříkam, že to musí tak dopadnout i s vámi, ale být tebou, tak se alespoň trošičku už připravim na tu možnost, že to prostě skončí Smutný
Zaznamenáno

L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Říjen 2011, 18:24:08 »

taky mám tu obavu znám to jak to je. Kolem sebe jsem to vyděl. Sám tomu moc nevěřím že to vydrží ale je to prostě první holka ze kterou mám fakt kvalitni vztah ze všim všudy. Vše jsem si vždy řekli, vždy bylo o čem si povidat, chodili spolu ven do hopsody prostě vše jak jsem to vždy chtěl aji já jsem pro ni byl vždy na prvním místě vyděl jsem tu snahu o mě a ted už ju moc nevidim ale proč mi to neřekne aspon, vždy mi vše řekla... Nechápu to je mi z toho fakt strašně
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Říjen 2011, 22:36:01 »

Bullshit. Rozhodně to může fungovat. Ale musí se na tom pracovat. Ten čas, kterej trávíte spolu musí bejt o něco kvalitnější, než když jste spolu 24/7. Pokud na koleji bude mít furt nějakou akci a když přijede domu za tebou, tak se bude nudit, tak ano, pak to pude do kytek, protože rychle přestane mít chuť se za tebou vracet.

Navíc na VŠ většinou lidi (i ti na humanitních školách) mívají tak 3-4 dny v týdnu, takže to snad není, že byste se viděli jeden den za týden. Zásadní je myslím, abys jí pokaždé nachystal co nejpříjemnější přijetí, když se po těch pár dnech objeví. Musí se na tebe těšit - bez toho na tebe nebude myslet a bez toho aby na tebe myslela tě nebude milovat Úsměv Takže tu a tam nějaké překvápko na uvítanou nic nezkazí. Ale samozřejmně se to nesmí přehánět, jako se vším Mrkající

Last but not least: Po týdnu by měla být nadržená jak sáňky na podzim, takže je třeba se o ní řádně postarat. Sex dělá vztah ať chceš nebo ne... a kdyby náhodou měla nedostatky, tak se to rychle projeví Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 12. Říjen 2011, 15:29:23 »

vydáme se jen o vikendu. Ale každá povzbuzujicí myšlenka hodně pomahá Úsměv Sex ten máme pokaždy když dojede. Ale přes ten tyden je to takovy špatny snaží se učit tam... asi toho má fakt hodně jen prostě chci aby to vydrželo. A jaky maličkosti třeba na tu romantiku jsem nikdy moc nebyl Úsměv
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 12. Říjen 2011, 17:54:22 »

A jaky maličkosti třeba na tu romantiku jsem nikdy moc nebyl Úsměv
Ani na češtinu co?  Kroutící očima

Já jsem s přítelkyní tři roky a oba dva jsme v jiném městě ve druháku na VŠ... a jsme spolu. Tady to "oddělení" a nevídání se je zkouška, kterou podstoupí snad každý vztah. Buď to vydrží nebo ne. Nemá smysl, aby ses snažil sám a ona si to jen vychutnávala. Musí tu být určitá rovnováha. Potěšíš ji, až přijede. Potěšíš ji, až přijede další týden. Mezi tím by mohla ona zase nějak potěšit tebe. Nemá smysl, aby se snažil jen jeden. Buď s tebou chce být (a to poznáš jestli chce...) a nebo nechce (to se časem projeví...).
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 12. Říjen 2011, 18:26:01 »

a klape to ? u nás to teprve začalo taky si myslim že za to ted mužu aji já že jsem dělal přesně co nemám a moc jsem zjištoval proč, co a jak.. Prostě ona piše že nestihá, že nemá čas a už nepřemejšlí jen na demnou jak tomu bylo dřiv prostě toho má plnou hlavu. Já to nechám jak to je už to nebudu rozebírat ono to nějak dopadne. Snažit se budu dál za to mi stojí Úsměv Na vyšce jsem nikdy nebyl prostě nevim jaky to tam je. Jak je to náročny a tak. Jen do ted jsem byli spolu každej den a ted už jen o vikendech.
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Říjen 2011, 10:00:58 »

No... těžce to snáším. Jsem na tom trošku podobně, jako Ty. Kdybych ten fakt, že už spolu nebýváme jindy než o víkendu (a to i o víkendu všehovšudy pár hodin), dokázal přijmout, tak to klape mnohem víc. Aspoň z mého pohledu.
Existují věci, který neovlivníš, a právě tyto věci musíš přijmout a nesnažit se je změnit. Hlavně tam je spousta nových lidí a ať se snažíš sebevíc, nezabráníš tomu, aby je poznávala...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 13. Říjen 2011, 18:13:28 »

Já to měl tak, že už od začátku ten vztah byl na dálku a vídali jsme se jen o víkendech a pokud ten druhej za to opravdu stojí a obdivuješ ho a ona obdivuje tebe a váží si tě, tak to prostě ten vztah vydrží.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 13. Říjen 2011, 18:19:34 »

aspon vidim že jsou vztahy co to vydrží aji takhle Úsměv to jsem rád. Děkuju moc jsem moc rád za povzbuzení a za rady Úsměv
Zaznamenáno
Sammys

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Capital City
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Říjen 2011, 21:58:39 »

Drzim palce, dej po vikendu vedet, jakym smerem se to ubiralo.
Zaznamenáno
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 15. Říjen 2011, 09:24:52 »

tak to zkončilo potvrdilo se to co jsem si myslel Smutný už to neni prej co to byvalo ale já za to nemužu je to jen vní prej moc ji mrzi že mi ublížila atd... byli jsem spolu rok a 4 měsice pohádali jsem se jen jednou byl to užasnej vztah ze všim všudy takovej jakej jsem vždycky chtěl a už je konec Smutný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 15. Říjen 2011, 09:31:52 »

Občas se ty sračky řítí hrozně rychle na člověka, že ani neví jak se to stane a je v nich až po uši.... přeju Ti, ať se z toho brzo dostaneš.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 15. Říjen 2011, 10:11:44 »

ted jsem sni dostal že za to muže jinej kluk že se opila a že si snim dala pusu a pak sni spal v posteli... nic vic spolu nelěli ( vim to došli ji prášky zrovna) řikala že by ani nechtěla já ji to věřim ale prostě psala že stim svědomim semnou byt nemuže Smutný prostě je to v háji chtěl jsem bojovat ale nemá to cenu Smutný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 15. Říjen 2011, 12:30:23 »

to je tak, když někdo, kdo neměl moc volnosti tu volnost dostane..... viz moje ex..... ta se začala kurvit hned po tom, co se odstěhovala od rodiny a bydlela se mnou.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 15. Říjen 2011, 13:51:34 »

joei:
Naštěstí to tak není vždycky. Moje přítelkyně byla taky "upoutaná" řetězy rodičů a nyní, když je na výšce, k žádném ""urvání" nedošlo. Pouze z části...
lister: Brzo se z toho dostaň ... a pro jedno kvítí slunce nesvítí Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 15. Říjen 2011, 22:11:14 »

Smůla Smutný Hlavu vzhůru a hledej dál Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 16. Říjen 2011, 18:21:57 »

díky hoši za všechny rady pomohli Úsměv ale bohužel to nedopadlo no ted se z toho budu vzpamatovávt chvilu no... bylo to asi až moc dokonali na to aby to vydželo... mohli jsme byt o vikendech u nic... jejim rodičum jsem tam nevadil vubec z jeji tatou jsem vycházel uplně perfektně atd... prostě až moc dokonali... vztah jak jsem ho vždy chtěl a to jsme se ani nepohádali vždy jsem vše řešili v klidu... řikala vždy že na takoviho kluka jako jsem já čekala a že by mi nidky neubližila... ale bohužel no Smutný
Zaznamenáno
defekt



Karma: 0
Místo: Brno
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 29. Srpen 2012, 11:47:22 »

Nechci nikomu věšet bulíky na nos, jen vyjádřím svůj názor, tak já to cítím. Že se s tebou rozešla je uplně jasný. Byla to slabá holka, která podlehla hned prvnímu klukovi, hned po první flašce, hned při první příležitosti, co nebyla delší dobu s tebou. Buď rád, že takovou už nemáš, nulová věrnost a jistota.
Zaznamenáno

ts time to kick ass and chew bubble gum
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS