Moje story...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 14:11:23

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Moje story...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Moje story...  (Přečteno 10487 krát)
Steve



Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« kdy: 26. Červenec 2011, 15:36:29 »

Proč když s někým začnem chodit tak jsme z toho poblouznění zamilovaní a všecko se nám zdá fajn a postupem času se více hádáme a necítíme k tomu druhému to co na začátku až nás nakonec vztah přestane bavit ? Já osobně sem to měl jinak, se svoji dnes již bývalou přítelkyni sem byl zhruba 3 měsíce a vztah mě nebavil, chtěl sem to tenkrát ukončit, zakoukal sem se do jiné holčiny a podvedl jí. Sám si to nedokáži vysvětlit proč ? Poté co sem si uvědomil, jak sem dřív toužil po vztahu a co bych mohl ztratit, sem to okamžitě vyklopil přítelkyni a omluvil se jí. Je zvláštní že po této události sem jí začal bláznivě milovat a defakto se pak ona rozešla se mnou ( po 9 měsících) a já vyšel nakonec jako spráskaný pes, rozchod sem neunesl a nesl ho velmi těžce, vlastně ještě teď mám šrámy na duši a nejsem schopnej normálního života a vztahu a to už bude půl roku od rozchodu...Přítelkyně mi oznámila konec, že už ke mě necítí to co dřív, ke konci vztahu hádky kvůli blbosti a to jen díky sexu, jelikož byla panna a nepodařilo se nám se spolu pomilovat, tudíž se pořád zkoušela dál a dál, napětí ve vztahu rostlo a mě to děsně sralo, a jak už to bejvá začli kvůli tomu drobné hádky, které později přerostli v mega hádky kvůli blbostem. Věřim tomu že kdyby nám ten první sex vyšel, že hádek bude o polovinu méně, i když sem se taky nechoval uplně špičkově, vlastně jako vůl. Chyb se nadělalo spousta na obouch stranách..A ted poslední polínko do ohně, přidala k tomu ještě že už jí vztah nebaví, najednou se karta otočila, najednou sem já stál na té druhé straně která nechápala a ani nechtěla pochopit slovo "nebaví mě vztah" a řikal sem si jak ji to mohlo přestat bavit ?? Co sem ale vůbec nepochopil je ženský slovník....( já chci být tedka chvilku sama, nikoho nechci, dáme si pauzu a uvidíme co dál, dáme tomu čas ). Ano i já takovéto slovo slyšel a věřil sem tomu, o to víc sem se divil kouzelný změně názorů ( ano chci to tak takhle je to definitivníi když nevím co se může stát, necítím k Tobě to co dřív, poslední dobou to jen a jen sláblo, bylo to úžasný věřím že postel by to uplně změnila,neřikám že se k sobě nemůžem někdy vrátit... Nicméně jak sem psal přítelkyně se chovala velmi divně až prapodivně jak sem jí vůbec neznal...Asi po týdnu od rozchodu to dala dokupy s mým kamarádem ( dnes již bývalým kamarádem s kterým to tenkrtá vypadalo že se dají dohromady ještě než znala mě, ale nestalo se tak..) samozřejmě že mě to velice rozčílilo, já pořád v naději že to slepíme... sem začal dělat problémy jako každý... opil sem se a nadával jí a jemu taky pak sem se s ním chtěl poprat....Nicméně sem je začal ignorovat oba, ale svědomí mě pořád žralo... Proč já sem jí vlastně seřval, kvůli své ješitnosti, že není se mnou ?? Proč sem na ní naštvanej ?? Proč sem se choval jako blbec ?? Zkrátka a dobře sem rozchod neunesl a v zamilovanosti dělá člověk různé blbosti... Nedávno sem jí napsal po půlroční ignoraci, nenavidění se, nezdravení se, jestli se můžem začít bavit jako normální a rozumní lidé, že si máme co říct.... Napsala že si se mnou ráda popovídá, tak jsme se sešli..Nevyšlo to uplně ideálně, ale co taky chtět po takový době ignorace..Taky mě zaskočilo pár jejich názorů a pohledů na svět, přišlo mě že se změnila a nic neřeší, je to pro ní minulost, to já bohužel takto neumím... Řekla mi že sem se taky změnil a taky že se dozvěděla pár pomluv jak sem jí nazýval a taky že je sama, že s tím amantem zjistili že to není ono...V pátek sem jí zase napsal o druhou schůzku, přece to nemůžem chtít vylepšit za jeden den, když jsme se takovou dobu nebavili, zase souhlasila, ale že o víkendu nemá čas a že se ozve, no zatím se neozvala a tak čekám a řikám si co si s ní vlastně budu řikat ? o čem se budeme bavit ? Je to hrozně těžké... Také sem přemýšlel že se jí omluvím, bylo by to asi na místě, ne ASI určitě !! Choval sem se fakt jako blbec ani se nedivím že to se mnou ukončila. Na jednu stranu si řikám mohl by to být a byl fajn vztah nebýt pár okolností a chyb..ale na druhou stranu co se má stát se stane a asi to fakt bylo potřeba ten rozchod...Uvidíme jestli napíše, až se s ní uvidím omluvím se jí a řeknu jí vše do očí…I když šance na návrat je asi už mizivá…měl sem pár vztahů, ale nebylo to ono, žádnej se nevyrovnal  tomuto a k nikomu sem nikdy tolik necítil jako k ní….škoda že už to tak není u ní… Nebo tomu necháme ještě čas…
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Červenec 2011, 16:59:21 »

Karma+ tomu, kto dokáže prečítať túto splátaninu do konca.
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Červenec 2011, 17:06:29 »

No já to vzdal ani ne po prvním řádku Šťastný
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Červenec 2011, 17:11:19 »

Jelikož momentálně nemůžu nic dělat a strašně se nudím, tak jsem to sice přečetl, ale vůbec nevím o co ti jde? Nebo co chceš vlastně po nás abychom poradili?
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Červenec 2011, 17:49:58 »

Tys s ní za 9 měsíců vztahu nespal a teď se k ní chceš vrátit?...... wtf....
Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Červenec 2011, 18:33:43 »

Jak je možný, že jsi s ní za těch 9 měsíců neměl sex?
Já chodil teda tenkrát v mých 19ti taky s holkou rok a půl a taky jsem s ní neměl sex, ale tam to bylo spíš kvůli tomu, že jsem měl problém s předkožkou a tak jsem se spíš o sex ani nepokoušel....
Ale prostě teď je mi jasný, že když holka s tebou nechce spát, že je něco špatně...
Zaznamenáno
Steve



Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Červenec 2011, 18:42:52 »

já vím, neumím moc vyprávět, a slohovky nejsou mojí silnou stránkou, ale i tak sem se snažil.... Já vlastně ani nevim co chci ? Asi bych se vrátil, protože si myslím že sem na to šel špatně, jak sem jí ten sex pořád vyčítal a předhazoval...Jinak to byl vztah v pohodě..
Zaznamenáno
Steve



Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Červenec 2011, 18:47:15 »

navíc mě štve, že se mnou za 9 měsíců nic a s někým jiným třeba za 2 měsíce v pohodě  Smutný krásně sem tomu dalšímu udělal cestičku a to mě ničí ze všeho nejvíc.. Najde se tu ještě nějaký blbec jako já ? nebo sem jedinej ??
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Červenec 2011, 19:55:42 »

Co se týče mě, tak jedinej nejsi. Taky jsem si posral co jsem mohl a navíc tím i udělal "cestičku" jinému. Ikdyž teď zpětně vím, že by to neklapalo, tak stejně mě to sere že to mohlo dopadnout líp než dopadlo.
Zaznamenáno
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Červenec 2011, 12:00:21 »

Pravou cenu někoho si člověk uvědomí až ho ztratí a to se stalo aji v tvém případě. Naděláš miliony chyb a pak se divíš že tě něchá já spíš nechápu jak to mohla 9 měsícu vydržet. Na ni se už jen mužeš vysrat nebo to zahrát na kamaradství s vyhodama. Flirtuj a uživej si jinych holek a tohle tě časem přejde.
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 19. Srpen 2011, 12:11:22 »

navíc mě štve, že se mnou za 9 měsíců nic a s někým jiným třeba za 2 měsíce v pohodě  Smutný krásně sem tomu dalšímu udělal cestičku a to mě ničí ze všeho nejvíc..
Been there, seen that Mrkající

Zásadní je se na to podívat střízlivě. Ne "nějakej borec jí bude vyš**ávat za chvíli bez práce", ale prostě tak, že ty si najdeš jinou holku a ušetříš si všechny tyhle starosti Mrkající Měl jsem to tahle podobně jako ty, a s odstupem a s tím, že mám za sebou FB a 4 roky vztahu to beru jako fakt velký štěstí. A nemám k ní nějaký negativní emoce. Spíš k týpkovi, co přišel po mě Mrkající Šťastný Ale to je asi proto že je to (slovy klasika) bastard se štěstím (i když spíš zm*d) - na čemž se posléze shodli všichni zůčastnění (i nezúčastnění). A hlavně je to moje zraněný ego, než nějaká objektivní příčina Šťastný

Každopádně to neberu jako nějakou nepravost vůči mě. Nevaří se kvuli tomu ve mě krev. Ale spíš takovej povzdech, to se někdo má... asi jako když někdo dostane za maturitu Audi A3 a vy třeba předplatné časopisu Šťastný
« Poslední změna: 19. Srpen 2011, 12:15:35 od Av4 » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 19. Srpen 2011, 13:36:37 »

Já nedostal nic
Zaznamenáno

Steve



Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 21. Srpen 2011, 22:13:59 »

navíc mě štve, že se mnou za 9 měsíců nic a s někým jiným třeba za 2 měsíce v pohodě  Smutný krásně sem tomu dalšímu udělal cestičku a to mě ničí ze všeho nejvíc..
Been there, seen that Mrkající

Zásadní je se na to podívat střízlivě. Ne "nějakej borec jí bude vyš**ávat za chvíli bez práce", ale prostě tak, že ty si najdeš jinou holku a ušetříš si všechny tyhle starosti Mrkající Měl jsem to tahle podobně jako ty, a s odstupem a s tím, že mám za sebou FB a 4 roky vztahu to beru jako fakt velký štěstí. A nemám k ní nějaký negativní emoce. Spíš k týpkovi, co přišel po mě Mrkající Šťastný Ale to je asi proto že je to (slovy klasika) bastard se štěstím (i když spíš zm*d) - na čemž se posléze shodli všichni zůčastnění (i nezúčastnění). A hlavně je to moje zraněný ego, než nějaká objektivní příčina Šťastný

Každopádně to neberu jako nějakou nepravost vůči mě. Nevaří se kvuli tomu ve mě krev. Ale spíš takovej povzdech, to se někdo má... asi jako když někdo dostane za maturitu Audi A3 a vy třeba předplatné časopisu Šťastný


Je vidět že se na to umíš povznýst, ne jako já Úsměv Já k ní rozhodně negativní emoce mám a mít budu navždycky, beru to jako zradu, podraz a ztrátu času...Jak dlouho trval tvůj vztah bez sexu jestli se mohu zeptat
Zaznamenáno
limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 28. Srpen 2011, 16:26:08 »

Tak jsem si to přečetla...
 vydáváš moc energie špatným směrem. Štve tě to, hryzá tě to. Nejsi tak hloupej. Tak ti došlo jakej seš pitomec. Nemyslím to zle. Ale je to tak že? Snižuje ti to sebevědomí. Jestli se nezamyslíš a nepochopíš můj vzkaz tak se nerozčiluj. Najdi si jinou kočičku a pouč se z chyb. Pokud se nenudíš s nechceš si něco dokazovat. Pochopíš že vlastně pro tebe nic neznamená. Nebo rozhodně ne tolik.

....hezký večer Steve
Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS