Nabídka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
02. Květen 2024, 11:43:48

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nabídka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nabídka  (Přečteno 5742 krát)
BornToHate
*


Nedáš-dostaneš.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brünn
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« kdy: 23. Leden 2009, 15:58:23 »

Čau,

byl jsem v jednom nejmenovaném klubu a došla za mnou holka (tak 24-29 max. nevim), že jestli mám přítelkyni atp. Byla opilá (ale ne že by se válela po zemi), tahala mě tancovat, já nechtěl, tu noc sem vůbec nepil, říkala že je škoda, že ona je opilá a já ne, usmívala se, vyptávala se na nějaký to základní info (ona mě ani nechtěla říct kolik jí je, tvrdila že 22 ale kecala). Nakonec teda odešla, ale za nějakou dobu se vrátila, dala mně na lístečku číslo se slovy ,,kdybys měl někdy chuť nebo cokoliv.." a pohladila mě.
Já myslím, že je jasný o co tady půjde, takže se ptám jestli by bylo ok do toho jít (aspoň to zkusit, ještě se mně nic takovýho nestalo), protože tréninku není nikdy dost, nicméně netuším jestli někoho má a nakolik to myslí vážně vzhledem k tomu jak byla lízlá (nechtěl bych nějaký nedorozumění, protože o vztah mně vůbec nejde). Jinak po mě celou dobu koukala, ale já si seděl u stolu s kamošema a kámoškama. Nijak extra se mně nelíbí, ale oceňuju že jednala tak nějak na rovinu.

Když se teda ozvat, jakou formou asi a kdy.

Dík  Super!
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Leden 2009, 16:04:17 »

Jestli někoho má? To bych neřešil, přítele jí nebereš, myslím že ty ho nechceš. Za zavolání nic nedáš a uvidíš..Buď to nezvedne a je to jasný, nebo zvedne a třeba z toho bude dobrej sex...jenom bacha aby ti pak nepřinesla účtenku na 1500 za služby, radši si zjisti jestli není prostitutka
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Leden 2009, 16:42:04 »

Já musim říct, že bych do toho nešel, protože zaprvé byla opilá, takže vůbec nevěděla co dělá a pravděpodobně si to ted dost vyčítá... a zadruhé, když se ti nelíbí, tak proč se o to vůbec staráš?
Zaznamenáno

Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Leden 2009, 22:23:38 »

Šanci jsi měl a tys ji promarnil. Pravděpodobně ses jí líbil na první pohled (tvoje chování, sociální status nebo vzhled) a tak s tebou chtěla ulítnout.  Tys ale neprojevil zájem, a tím pádem teď máš už minimální šanci s ní něco mít.

Jestli s ní chceš spát (ne mít vztah), což z tvýho příspěvku koukám že jo, tak jí zavolej, ale abys měl úspěch, měl by ses chovat trochu víc jako alfa, než v tom klubu.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
BornToHate
*


Nedáš-dostaneš.

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brünn
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Leden 2009, 02:07:38 »

Liwu: Prostitutka to určitě nebyla Mrkající

D9: Taky pravda, nějak zoufale se necítím.

Beudin: To jsem si taky říkal, možná kdybych byl opilej kdoví, ale v tomto případě se mně prostě nechtělo.

Tak dík chlapi.
Zaznamenáno

ali22

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Leden 2009, 20:24:14 »

ale musíš jí zavolat zase v pátek nebo v sobotu večer až bude zase "laplá" tím se tvoje šance zvýší  Nápad
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS