nápadníci frajerky..

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 07:47:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  nápadníci frajerky..
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: nápadníci frajerky..  (Přečteno 9659 krát)
heymee



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« kdy: 17. Červenec 2013, 16:10:39 »

Zdravim.. mam frajerku 17r. ja mam 21.. teraz cez leto si nasla brigadu ako casnicka..
problem je ten ze vyzera dost dobre a otravuje ju tam dost chlapov.. niektory si ju aj pridali na fb.. jeden si dokonca zistil jej tel. cislo..

vadi mi to ze dava tymto spravanim im sancu.. nie je mi prijemne ked sme spolu a vola jej cudzi chlap.. samozrejme to nedkozem vsetko ustrazit.. a any nechcem lebo by som to psychycky nezvladol..

chcel som od nej aby takymto chlapom dala slusne ale hlavne jasne na javo ze je zadana a nema zajuem..
nestalo sa..

priklad:
 poziadal ju jeden o priatelstvo vcera a ona ho potvrdila.. pytal som sa jej preco to spravila a jej odpoved bola ze chodi do tej restiky a stale by ju s tym otravoval aby ho potrvdila..
mne to pride ako vyhovorka  13 rocnej.

co mam robit??..
precitaneho mam toho dost.. 
ale realita a prax su dve veci.. vsade sa pise ze nevsimat si to pretoze ja som pre nu vyhra a nie ona pre mna.. proste ostat lahostajny ako spravna alfa..
momentalne sa snazim takto spravat ale proste este to nie je vo mne.. a tato situacia ma z vnutra strasne nici..

riesenie..
za dva tyzdne mi konci priprava na sutaz a pojdem to oslavit na disco..
ked tam stretnem volake baby tak sa s nimi zoznamim vymenime si cisla budeme si smskovat volat.. a skusim ich aj vytiahnut na kavu.. samozrejme v ramci kamaratstva..
potom mozno sama pochopi ake to je a prestane s tym..

na druhu stranu nechceme sa mi cakat dva tyzdne.. ide ma uz roztrhnut..  pride mi to dost drasticke riesenie aj ked ona robi podstate to iste..
ale chcelo by to aj ine riesenia..

takze za kazdu radu budem vdacny..

jojo.. Úsměv
Zaznamenáno

takisto podla toho zereme, po treningu SA PREZIERAM DO BEZVEDOMIA, NEPOZNAM MATKU ANI OTCA!! ZOZEREM AJ PSOVI GRANOLE!!..
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Červenec 2013, 21:08:18 »

To že je hezká a chlapi na ní chtěj kontakt, je normální. Krásný holky to maj jako součást života, dávaj kontakty kdekomu, ale nic s nima mít nemusí.
V porovnání s chlapem - ty kdybys šel nějakou oslovit, věděl bys že když si bereš kontakt, tak ho chceš určitě využít. Ale holky jen tak rozdávaj svoje FB a čísla, nakrmí svoje ego a to je všechno.
Ty jsi její přítel, s tebou chodí, s tebou má vybudovanej fyzickej a emocionální vztah, tak proč by se měla angažovat jinde? Nemá to zapotřebí, má tebe.

Chceš s ní bejt? Buď pro ní dobrym partnerem, buď tim, do koho se zamilovala když jste spolu začínali. Nekontroluj jí, nevnímej jí jako někoho kdo ti patří. Nebuď pro ní jako někdo, kdo ji kontroluje. Dej jí svobodu. Ona má právo, dělat si svobodně co chce. Když jí budeš omezovat, akorát jí budeš dávat příčinu k nevěře.

Možná je to drsný, ale jsem zastáncem názoru, že co se má stát se stane. Proto, jestli chceš aby všechno fungovalo jak má, nesnaž se zabraňovat špatnym věcem, ale začni dělat ty dobré. To co děláš se ti vrátí jako bumerang ;-)

Držim ti palce, ať se daří a jsi šťastný !!! ;-)
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Červenec 2013, 00:25:38 »

Souhlasim. U hezkých holek to, že někomu potvrdí přátelství na facebooku, dají telefonní číslo nebo dokonce s někym flirtují, znamená trochu něco jiného než u chlapů. Chlap to dělá, protože se s dotyčnou chce vyspat, kdežto holky jsou akorát otevřenější a společenštější.
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Září 2013, 16:09:58 »

Zmiň se o tom, že ti to není příjemný a mrzí tě to. Nezakazuj jí to, ale řekni jí, že ti to ubližuje. Pokud tě miluje a je citlivá, vykašle se na to.
Moje holka třeba tohle vůbec nedělá, je to asi o typech.
Zaznamenáno
Pentrax



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Zilina
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Prosinec 2013, 10:53:44 »

To čo ti napísali chalani vyššie je dobré riešenie, ale je to riešenie pre niekoho kto vie ako v týchto veciach behať, má teda priateľku ktorú ľúbi, ale popri tom ma mnoho známostí, ktorými si drží priateľku tak povediac na uzde. Takto ťa priateľka rešpektuje, lebo cíti tvoju nezávislosť na nej a vie že sa o teba zaujímajú aj iné ženy na cca jej úrovni a nepustí sa ťa.

Tu je podľa mňa iná situácia, ak nemáš takéto pozadie, tak proste nemáš šancu uniesť takýto psychický tlak z jej strany, nedá sa zostať v pohode a neriešiť to, neviem ako ste sa dali dokopy, ale môžem predpokladať, že si si nevytvoril okolo seba kruh žien a potom si  z neho vybral tú svoju. To čo sa chystáš spraviť je skok rovno z púšte do oceánu, určite to prospeje tvojmu mozgovému stavu ale vzťahu ? Ak to nie je niečo načo si zvyknutý, bude to ťažké zahrať, a záleží aj na tom ako ju o tom necháš dozvedieť ? Abruzzi napísal skvele aby si sa ju nesnažil kontrolovať, priama kontrola nie je nikdy k dobru.  ......do večera to ešte dopíšem, teraz pozerám že je to stará téma O_O


« Poslední změna: 20. Prosinec 2013, 10:57:15 od Pentrax » Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS