Naznačování

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 21:51:48

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Naznačování
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Naznačování  (Přečteno 19538 krát)
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« kdy: 07. Listopad 2006, 00:59:29 »

Noghri: he he tak me ted napada jeste jedna mozna vec, panove napadlo vas nekdy, ze kdyz holka pokazde nereaguje na vase pokusy o konverzaci, ze se mozna bavit nechce? Twisted Evil

me to tak napadlo, kdyz mi kamaradka popisovala chovani jednoho spoluzaka, co ji nahani takhle uz dva roky a nepochopi, ze neni vitana spolecnost a ona mu nechce ublizit - je az moc hodna pro sve vlastni dobro, tak mu to nerekne primo... Laughing Rolling Eyes plus ma na tyhle neodbytne typky vazne "stesti"...




Má na ně štěstí?? Není to spíš tím, že je nedokáže odmítnout, aby to pochopili a už se nesnažili??? My se totiž chováme podle toho, jaké vidíme šance na úspěch...
Zaznamenáno

Life is outside!
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Listopad 2006, 01:12:46 »

hm...zapomen na to, ze je to kluk, co se snazi nekoho sbalit... predstav si jen, ze jde o osobu, ktera ti prijde vlezla...at uz kluk ci holka... nemas ale nejmensi duvod toho cloveka poslat do prdele (za toho spatneho bys pak byl ty) a takovy jedinec naznak proste ne a ne pochopit... pro nekoho kdo je spis hodny a nechce lidem kolem sebe bezduvodne ublizovat je problem odkazat daneho cloveka do patricnych mezi, zbyva se pak jen vyhybat a na pokusy o konverzaci odpovidat usecne popripade velmi rychle utect...

protoze tyhle nesmele typy, ktere jsem uvadela jako priklad u te kamaradky, nebali zpusobem: "Pojd kote, uzijem si spolu" ale spis zpusobem "Ty uz pises diplomku, ze ano?"

hm, kdyz to napisu tady, tak se to zda v pohode...asi to bude v tom vlezlem podani, na tohle zenske maji sesty smysl...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Listopad 2006, 04:56:08 »

Tva kamoska je s prominutim krava, anebo aspon tele Úsměv. At se nauci komunikovat. Odmitnout se da jednoznacne a pritom slusne. Nejen, ze tak ztrpcuje zivot sobe, ale i onomu napadnikovi, ktery by mezitim mohl nabirat zkusenosti jinde.

Hra s naznaky je nejcastejsi chybou, kterou zeny pri komunikaci s muzi delaji. Nechci v holce lustit, cekam rovnoceneho partnera. Nemluve o pripade, kdy je chlap zamilovany, to proste neni fyzicky schopny vnimat city druhych. Jsem ted mozna trochu drsny, ale resil jsem podobnou vec.

Pri nahodnem stretnuti me slecna zdravila, usmivala se, zdala se jen byt trochu stydliva. Ma pozvani odmitla, ale vzdy z nejakeho konkretniho duvodu. Podobne kolo se opakovalo nekolikrat. Zel po case jsem se pres nekoho uplne ciziho dozvedel, ze ji dle jejiho vyjadreni otravuju a jsem natvrdlej, kdyz nechapu jeji naznaky. Mel jsem chut ji udelit lekci a schvalne zvysovat tlak, dokud me na plnou hubu neposle do hajzlu, ale nakonec jsem usoudil, ze vychovat ji meli rodice.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Listopad 2006, 09:05:18 »

Mourn - blbost...
Pokud s nekym holka nebude vyhledavat ocni kontakt, bude ho ignorovat, cist si v jeho pritomnosti a na otazky odpovidat usecne, popr. nemam cas, nemam zajem, mam pritele/pritelkyni - neprijde mi to jako spatne naznaky. Takovejhle volu kolem sebe znam take docela dost - clovek se boji, aby je nerozbrecel, kdyz jim na plnou hubu rekne: "Vodprejskni, nemam zajem" tak to zkousi slusne - ale dost jasne. Nebo mas pocit, ze pokud se ti nekdo vyhyba, zamerne na tebe nekouka a vubec, jsi pro nej (nerozdil od vetsiny jinych lidi) vzduch, tak po Tobe jede a jen je nesmela...
no, poteskoste, tak tady bude jadro pudla:-D
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Listopad 2006, 13:15:39 »

Aaa, prichazi zenska logika Úsměv. Zdali se dotycny po odmitnuti rozbreci, nebo jen oklepe, je zcela jeho problem. Proc myslis, ze by pro nej melo byt vice bolestive, kdyz mu to sdelis primo nez jen formou nejasnych naznaku? Oboji je tataz prohra, dopad bude stejny. To naopak v druhem pripade bude stale pochybovat a rikat si, vylozil jsem si to spravne, coz jeho trapeni jen prodlouzi...

Bud trochu humanistka a zabijej jednou ranou Úsměv.
Zaznamenáno
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Listopad 2006, 13:18:27 »

O tom naznacovani uz jsem zde zalozil jeden topic. Pravda je, ze holky casto neco naznaci a mysli si, ze to kluk pochopi. Ale kluk to nekdy nepochopi a pak je maler. Klukum je neco lepsi rict narovinu, nez naznacovat jako treba kamaradce.
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Listopad 2006, 15:34:21 »

Ignorace je jen naznacovani???
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Listopad 2006, 23:24:20 »

tak to ja jsem si nakonec vydobil docela ostre odmitnuti
-a bylo to fakt hodne prospesne, skoro spise vysvobozujici
-kdyz je totiz clovek obsesivne zamilovany tak nejde o to mu dat naznak ze tenhle vztah nema uplne nejlepsi vyhlidky...
ale predevsim ukazat ze to je ULTIMATNI

musi z toho vyplyvat:
uz jsi se presvedcil ze jediny smysl tveho zivota je byt se mnou, tak ja s tebou nebudu, a nemuzes udelat naprosto nic abys to zmenil, muzes se zabit nebo to prejit.

zabijou se jenom pozeri, kteri to prezenou
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 10. Listopad 2006, 19:00:39 »

Někdy se to dá i ukecat, ale hlavně nesmíš dávat najevo přehnaný zájem.
Jinak pokud jedna nechce, tak jít za další a neztrácet zbytečně čas. Vůbec nejlepší je být nepřístupný a vzbudit zájem a ženy se objeví samy, neboj. Akorát musíš být ve správný čas na správném místě. Šťastný
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 10. Listopad 2006, 20:04:24 »

Citace: "Martin 79"

Vůbec nejlepší je být nepřístupný a vzbudit zájem a ženy se objeví samy, neboj. Akorát musíš být ve správný čas na správném místě. Šťastný

no nevim, s tim bych tak uplne nesouhlasil..imo je vetsi sance ze se objevi nejaka zena kdyz budes navazovat kontaky a bavit se s nima, ne kdyz budes uzavrenej a nepristupnej..
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 10. Listopad 2006, 20:56:14 »

Já myslím samozřejmě ten nezájem předstírat a ve správnou chvilku se do toho vložit.
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 10. Listopad 2006, 21:04:14 »

Citace: "Martin 79"
Já myslím samozřejmě ten nezájem předstírat a ve správnou chvilku se do toho vložit.

no to by asi taky neslo, kdyby o tebe zadna nemela zajem..
jedine pak v ni vzbudit zajem (asi jinak nez nepristupnosti, to mi prijde docela divny ze by zrovna diky tomu mela holka o tebe zajem) a pak az byt nepristupnym, v tomhle pripade by to bylo na miste
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 10. Listopad 2006, 21:16:05 »

Asi jsem se nevyjádřil docela přesně, možná je to taky tím, že vypadám docela  "vysportovaně". Takže je ten zájem přirozený.
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 10. Listopad 2006, 21:41:41 »

Citace: "Martin 79"
Asi jsem se nevyjádřil docela přesně, možná je to taky tím, že vypadám docela  "vysportovaně". Takže je ten zájem přirozený.

njn tak to mas v pohode, ale malokdo to ma takhle dobry, takze tahle teorie pouzitelna snad jen pro majitele vysportovanych tel  Smějící se
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Listopad 2006, 22:11:16 »

Zalezi - kdyz mi holka rekne oduvodnene, ze nema cas (tady beru jako duvod treba praci), tak se s ni zkusim domluvit na jinem terminu - bud klapne nebo ne, kdyz ne zkusim jeste jednou, kdyz to zase "nevyjde", tak udelam maximalne to, ze ji reknu, at se mi ozve kdyz bude chtit, ale ja uz ji zvat nikam nebudu - kdyz nema zajem - chapu, nenutim, neni jedina na svete  Super! jestli zajem ma - ozve se sama - jinak by byla sama proti sobe Úsměv ...
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 02. Leden 2007, 20:46:00 »

Citace: "daemoniack"

Pokud s nekym holka nebude vyhledavat ocni kontakt, bude ho ignorovat, cist si v jeho pritomnosti a na otazky odpovidat usecne, popr. nemam cas, nemam zajem, mam pritele/pritelkyni - neprijde mi to jako spatne naznaky. Takovejhle volu kolem sebe znam take docela dost - clovek se boji, aby je nerozbrecel, kdyz jim na plnou hubu rekne: "Vodprejskni, nemam zajem" tak to zkousi slusne - ale dost jasne. Nebo mas pocit, ze pokud se ti nekdo vyhyba, zamerne na tebe nekouka a vubec, jsi pro nej (nerozdil od vetsiny jinych lidi) vzduch, tak po Tobe jede a jen je nesmela...
no, poteskoste, tak tady bude jadro pudla:-D


Hm a co když holka zprvu "láká", pak odmítne s tím, že má přítele. Ale dál vyhledává oční kontakt, snaží se zaujmout, ale ne moc, takové to "podívej já jsem tu!" Ale přitom otevřeně řekne, že NIC nebude. Tak to znamená co???
Nejlepší by bylo, kdyby si holky ty svoje náznaky, příznaky a podobné hovadiny strčily někam...akorát tím matou lidi.
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 02. Leden 2007, 22:00:58 »

No, zalezi na tom kdy...
trebas je to jenom: pojd, budeme si hrat...
nebo to muze byt: jsem smutna, ten muj me ignoruje, chci aby se o me nekdo zajimal
nebo: ty jo, ten ma dobrou svacu, jestlipak mi take nabidne...
nebo: je peknej, sakra, snad me nevidi, to je telicko...

proste to muze byt cokoliv a nezjistis, dokud se nezeptas... a tim nemyslim neco jako: hele, proc na me cumis? ... ale mily usmev a neco... vtipneho (momentalneme bohuzel napada jen, jestli nemas rozmazanou rasenku? ona proc.. no, protoze na me porad koukas... Úsměv )
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
carreaum
Host
« Odpověď #17 kdy: 03. Leden 2007, 11:24:37 »

A jak myslite ze dava ,, krasna ,, a celkem i namyslena holka najevo svuj zajem o kluka ? Otázka
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 03. Leden 2007, 15:14:32 »

Dava to najevo stejne jako holka jina. Akorat jestli je krasna, vi o tom a navic je namyslena, tak to bude davat najevo pozdeji a cekat, ze ji budes uhanet, co to pujde...  Podivený
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 03. Leden 2007, 16:57:41 »

nebo: ty jo, ten ma dobrou svacu, jestlipak mi take nabidne...

Sorry, ale neni mi 15 ;-)

ono je to s ní o hodně složitější...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 03. Leden 2007, 21:16:34 »

Citace: "ja"
nebo: ty jo, ten ma dobrou svacu, jestlipak mi take nabidne...

Sorry, ale neni mi 15 ;-)

ono je to s ní o hodně složitější...


me take ne, ale hladova jsem skoro porad :-D
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
carreaum
Host
« Odpověď #21 kdy: 03. Leden 2007, 22:37:06 »

Citace: "daemoniack"
Citace: "ja"
nebo: ty jo, ten ma dobrou svacu, jestlipak mi take nabidne...

Sorry, ale neni mi 15 ;-)

ono je to s ní o hodně složitější...


me take ne, ale hladova jsem skoro porad :-D


dobra odpoved  Šťastný  Šťastný
Zaznamenáno
uucho

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 04. Leden 2007, 18:35:17 »

docela by me zajmalo kdyby se holky mezi sebou meli nekdy domluvit pomoci naznaku (pohledy, usmevy, jakkym koli smerem orientovane naklaneni hlavy Úsměv a buh vi co vsecko) jestli by si navzajem rozumeli aspon ony nebo jestli by doslo k sumu i tam Úsměv ... ja sam ze strany holek zatim nerozpoznal zadny naznak ale taky treba zadnej nebyl Úsměv

chtel bych videt ten pokus jak by jedna holka mela rict co urcityma posunkama mysli jina Úsměv (a navic este rozpoznat co je naznak a co je treba jen zmena grimasy z duvdu krece v obliceji)
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 04. Leden 2007, 22:07:50 »

he he si pis ze se umime takhle domluvit... a jsou situace kdy se to naramne hodi... je ale nutne byt na te same vlnove delce - coz zase vsak plati u vztahu obecne...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 04. Leden 2007, 23:04:33 »

Jj, staci pohled a vime.. Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS