Naznačování

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 09:07:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Naznačování
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Naznačování  (Přečteno 19529 krát)
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 04. Leden 2007, 23:17:48 »

jako onehda v delvite co? kdy to bylo jasne, jak me, tak vsem okolo krome kluka, ktrereho se to tykalo, co? Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
uucho

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 05. Leden 2007, 14:44:35 »

o tom nepochybuju ... spousta krat se muzou i kluci domlouvat jen nakym naznakem ale vetsinou to je mezi lidmi co se znaji ... ja myslel jako treba uplne cizi lidi z opacnych stran republiky nebo jeste lip treba i z jinych statu (ale asi ne moc odlisny kultury atd.)


jestli by i to byla takova brnkacka tak smekam a uz si nikdy nebudu stezovat ze holky delaj nepochopitelny (nepostrehnutelny) naznaky ale ze sem uplne hloupej Úsměv
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 05. Leden 2007, 15:56:19 »

Ted jsem mel doma australana a posumky byly 90 % nasi komunikace a to jsme se i posmali Šťastný

Ale to nemeni nic na faktu, ze holky delaji pro kluky nepochopitelne posumky Mrkající
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 08. Leden 2007, 11:18:37 »

Citace: "daemoniack"
No, zalezi na tom kdy...
trebas je to jenom: pojd, budeme si hrat...
nebo to muze byt: jsem smutna, ten muj me ignoruje, chci aby se o me nekdo zajimal
nebo: ty jo, ten ma dobrou svacu, jestlipak mi take nabidne...
nebo: je peknej, sakra, snad me nevidi, to je telicko...

proste to muze byt cokoliv a nezjistis, dokud se nezeptas... a tim nemyslim neco jako: hele, proc na me cumis? ... ale mily usmev a neco... vtipneho (momentalneme bohuzel napada jen, jestli nemas rozmazanou rasenku? ona proc.. no, protoze na me porad koukas... Úsměv )


a fakt je to tak spatne?
2-3x sem to skusil (sice s usmevem, ale v principu sem se ptal, proc se smenje, proc se na me diva), no a docela pohoda prislo mi
-protze nevim co bych si jineho vymyslel, kdyz sem zrovna v rozpolozeni ze me zajima proc se smeje, tak se zeptam proc se smeje, avic neumim si vymyslet a taky ne kdyz zrovna myslim presne na to, tak nemam cas myslet (vymyslet si) na neco jineho ne?
* v pohode = sice sem nedostal odpoved, ale navazal sem delsi rozhovor


to je dost obecna vec ... prijde mi ze problem je na neco si hrat (neco vymyslet, konverzacni fraze a tak). Fakt to neumim. Ale zacalo mi pripadat ze docela slusne se da bavit kdyz od zacatku do konce clovek mluvi uplne primocare a uprimne o tom o cem premysli (protze clovek porad premysli ne, takze neni pak takovy problem mit o cem mluvit)
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Luke

Karma: 0
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 08. Leden 2007, 18:01:30 »

No mluvit zrovna o tom o čem přemýšlíš, není zrovna nejlepší nápad. Mě někdy napadají takové věci, že kdybych je řekl všechny, divila by se co jsem to za blba.  Super!
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 08. Leden 2007, 21:43:29 »

Smějící se No říct jí ty máš ale kráááásnýýý prsa sakra ježííííš a ten zadek...no nevim ale asi by to nebyl ten nejlepší způsob jak konverzovat... Smějící se
Zaznamenáno

Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 08. Leden 2007, 22:40:36 »

Ja kdybych mel vypoustet ven svoje myslenky, tak bych se asi i sam dost divil  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS