Naznacovani

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 14:22:05

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Naznacovani
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Naznacovani  (Přečteno 10994 krát)
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« kdy: 02. Říjen 2006, 18:14:47 »

Co si myslite Vy o holcicim naznacovani cehokoliv ve stahu? Me to pride, ze je to takovy celkem jako slozity. Ze treba neco naznacujou ale vy si toho vubec nevsimnete. Jako treba muj nedavnej rozchod. Kdyz jsme spolu byli nekde venku nebo jsme si psali, tak se mi zdala uplne stastna a uplne v pohode. Takze jsem nic neresil a pokracoval. Pak ale na jedny schuzce byla celou dobu takova zarazena, porad jenom koukala do zeme a kdyz sem se ji zeptal co ji je, tak rikala nic. Nakonec z ni vypadlo, ze si mysli, ze nas vztah uz nema cenu a ze od nej cekala neco jinyho. Jako chapu ze chce treba neco jinyho, ale proc to vubec nedala najevo? Proc byla celou dobu OK a pak najednou takova rana? Je taky mozny, ze neco naznacovala, ze by si to predstavovala jinak ale ja sem si nevsim. Jake mate zkusenosti Vy s podobnym naznacovanim?
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
Lenny
*


Karma: 2
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Říjen 2006, 18:22:46 »

Jó naznačování...Kdybych dostal korunu za každý náznak/dvojsmysl/apodobnouhabaďůru který jsem naprosto nepochopil (zásadně si je uvědomuju až druhý den), byl by ze mě milionář.

Holky by měly pochopit, že tudy cesta nevede, a začít používat normální komunikační prostředky  Kroutící očima
Zaznamenáno

esta do pekel jest dlážděna dobrými úmysly.
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Říjen 2006, 18:26:46 »

Jj, mas pravdu. Vzdycky az par dni na to mi doslo proc tamhleto udelala, proc tamhleto rekla. Chtel sem ji rict, ze zakladem vztahu je uprimnost a rict veci na rovinu, ze je to pro oba lepsi nez nejaky naznacovani ale uz sem to nestih Podivený
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. Říjen 2006, 18:54:20 »

Taky jsem na to u jedne dojel, vzdycky naznacila, aji jsem chapal ze se neco deje, jen jsem nevedel co a kdyz jsem se zeptal, tak rekla, ze nic - vedel jsem, ze to tak neni, ale choval jsem se jako by se nic nedelo, az me to omrzelo a nakonec se s ni rozesel...

Dalsi jsem hned u prvniho naznacovani rekl, ze bohuzel nejsem jasnovidec a neumim cist myslenky a jestli bude problem, ze si o nem muzeme v klidu promluvit - zkusila pak jeste parkrat naznacit - ja ji zopakoval co si o tom myslim a ze ty myslenky ji vazne neprectu, at mluvi narovinu a pak to zacalo fungovat a kdyz byl problem v poho jsme si o nem promluvili, nekdy se pohadali, ale vedeli jsme kvuli cemu a hledali, jak to vyresit. Jde to - je to o komunikaci Mrkající

poznamka pro slecny, ktere si to tu budou cist: CHLAPI NEUMI CIST MYSLENKY Vykřičník   Nápad
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 02. Říjen 2006, 22:43:42 »

Naznacovani nenavadim (u chlapu i zenskejch). Osobne jsem se naznaky prestal uplne zabyvat. Tech nedorozumneni co z nich vznika. To bych se nikdy nevyhrabal z kruhu neustaleho pochybovani. Pokud nekdo neni schopen se o problemu otevrene vyslovit, zrejme ho zase tolik nepali.

Nejvic me dostane, kdyz od holky slysim: "Kdyby me skutecne miloval, tak by chapal, co citim." Hroznej nesmysl! Zrovna nedavno jsem radil sestre: "Zamilovanej chlap ma plnou hlavu svych emoci, ve kterych se nevyzna, jak ma jeste navic rozumnet tem tvym? Bez, kopni ho do kouli a rekni mu to. Pak mas sanci, ze si vsimne." Úsměv

Vzdy, kdyz navazuji nejaky novy kontakt, otevrene varuji, ze pres naznaky nefunguju, at mi veci rikaji na rovinu, ze se nikdy neurazim.
Zaznamenáno
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Říjen 2006, 09:42:14 »

Citace: "Mourn"
Naznacovani nenavadim (u chlapu i zenskejch). Osobne jsem se naznaky prestal uplne zabyvat. Tech nedorozumneni co z nich vznika. To bych se nikdy nevyhrabal z kruhu neustaleho pochybovani. Pokud nekdo neni schopen se o problemu otevrene vyslovit, zrejme ho zase tolik nepali.

Nejvic me dostane, kdyz od holky slysim: "Kdyby me skutecne miloval, tak by chapal, co citim." Hroznej nesmysl! Zrovna nedavno jsem radil sestre: "Zamilovanej chlap ma plnou hlavu svych emoci, ve kterych se nevyzna, jak ma jeste navic rozumnet tem tvym? Bez, kopni ho do kouli a rekni mu to. Pak mas sanci, ze si vsimne." Úsměv

Vzdy, kdyz navazuji nejaky novy kontakt, otevrene varuji, ze pres naznaky nefunguju, at mi veci rikaji na rovinu, ze se nikdy neurazim.


Taky to tak dělám, žádný náznaky, pěkně všechno upřímě. Daleko lépe se to řeší. Nějaký náznaky nemám rád pre jim většinou ani trochu nerozumím a pak přijde nějakej blesk z čistýho nebe. Ještě nemám rád když holkej řeší kluka přes svoji kamarádku, proč to neřeknou jemu co jim vadí?
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
PachezZ



Karma: 0
Místo: Někd u Třeboně
Příspěvků: 43


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 03. Říjen 2006, 19:10:48 »

Pravidlo číslo 1: když něco chete tak to řekněte. Malé náznaky nepomáhají, střední náznaky nepomáhají, velké náznaky taky nepomáhají - prostě to řekněte...
Většinou jim taky řeknu že nejsem jasnovidec Úsměv
Zaznamenáno

quot;Cítim bezprávie, prečo on hej, prečo ten hej, prečo ty hej a prečo ja nie."
rundll32
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 120


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Říjen 2006, 20:03:57 »

Nejhorsi na tom je, ze si holky vetsinou mysli, ze to to pochopite a pak Vam vycitaji, ze jste "to" pro ne neudelal a mysleji si, ze jste to vedel.
Zaznamenáno

Dead girl never says no... Smějící se
Bugard



Karma: 1
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Říjen 2006, 09:04:20 »

Jo a me jeste stve ze holky za vecinou veci hledaji dvoji smysl!! Kurva kdyz neco reknu tak to myslim tak jak jsem to rek a ne obracene Vykřičník
Zaznamenáno
tap-tap

Karma: 0
Místo: Praha
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Říjen 2006, 09:58:21 »

Kluci, naprosto s vámi souhlasím  Vykřičník  Holky jsou v naznačování přebornice  Šťastný . Někdy nám prostě nedochází, že když se takhle můžeme v pohodě bavit s kámoškama (a ony to pochopí!), tak proč ne s váma?  Proč sakra nic nechápete?  Projel jsem to   Šťastný Jediný řešení je fakt nám říct natvrdo, ať říkáme věci narovinu .
Jinak s těma dvojsmyslama nesouhlasím.  Styď se  Také kluci občas hledají dvojsmysly, tam, kde vůbec nejsou (většinou když se jim to "hodí do krámu"). Obzvlášť nesnášim ty mužský kecy, který tvrděj, že když ženská řekne NE myslí tim ANO.   Kroutící očima Kecy kecy kecy!!!!!
Zaznamenáno
dva_bez_jedné

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Říjen 2006, 17:23:14 »

Každá ženská která řekne ne, myslí ve skutečnosti ano, nebo ne.
Zaznamenáno
Darkfear

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Únor 2007, 19:26:48 »

Heh ja to bohuzel delam taky a naznacovanim bohuzel taky mivam spatne usudky, a taky naopak, nekdy to prejde zrovna nekde tady na foru zminovanou sugesci a je to hrozny, protoze z uvahy se stane samozrejmy znak  Kroutící očima  Ale stejne to delam dal   Kroutící očima
Zaznamenáno
Farei

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 19. Únor 2007, 23:19:56 »

No přijde mi, že tady berete náznaky jako hrozně negativní věc, ale co se podívat taky na tu pozitivní stránku? Není to přece zas až tak špatný a na některý věci třeba stojí za to přijít z náznaků a pak z nich třeba mít radost než je dostat naservírováný až pod nos, ne?
Zaznamenáno

esta dlouhá deset tisíc mil začíná prvním krokem...
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 20. Únor 2007, 00:21:08 »

Citace: "Farei"
No přijde mi, že tady berete náznaky jako hrozně negativní věc, ale co se podívat taky na tu pozitivní stránku? Není to přece zas až tak špatný a na některý věci třeba stojí za to přijít z náznaků a pak z nich třeba mít radost než je dostat naservírováný až pod nos, ne?


nevím co je pozitivního na nedorozumění Otázka  protože ženské náznaky k tomu téměř automaticky vedou... Nejhorší je, když tomu začneš věřit, ona tě v tom nadále těmi náznaky utvrzuje, a pak zjistíš, že pravda je úplně někde jinde Ďábelský
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS