Nechápu to...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 02:32:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nechápu to...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nechápu to...  (Přečteno 4474 krát)
swot



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Česká Lípa
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« kdy: 16. Prosinec 2009, 07:50:16 »

Ahoj lidi tady na fórku  Úsměv Chtěl bych se zeptat na jednu věc okolo mojí spolužačky:

Mám ve třídě spolužačku, dost se mi líbí (ale je zadaná), ale píšeme si někdy SMS a tak... Mno a předevčírem jsem se jí ptal, jakej byl víkend, tak mi řekla nic moc, a když sem se zeptal jako co se stalo, najednou z ní začalo vypadávat (nenutil jsem ji, začala ona), že se nějak nepohodla s přítelem, a pak že se jim TO nepovedlo... Mno a jako ptala se mě typu jestli je přitažlivá a podobně, a že za to (nechápu proč si to hned myslíte) může ona a tak... Postupně mi napsala že vlastně to bylo u obou poprvý a problém byl asi na světě Šťastný Tak sem s ňou ještě chvílu psal, a pak mi napsala že jde spát, a že se uvidíme ve škole... Tak říkám jasný, popřál jsem jí dobrou noc a ukončili jsme pokec Úsměv

Moje otázka zní, jaký "post" toho vašeho ženskýho "žebříčku" bych asi tak zabíral ? (říkám radši ještě jednou že kluka má a mě by asi stejně nechtěla ale to je druhá věc Úsměv ) Jen by mě to zajímalo...

A taky bych se chtěl zeptat, co si myslíte o tom, když jsem jí včera akorát tak pozdravil a ani si mě nevšimla, nepozdravila jako kdyby mě neznala... nic ... Trochu to nechápu, s holkama fakt nemám zkušenosti  Stydlivý
Zaznamenáno

"Volí si stezku chodec nebo stezka chodce ?" Konec knihy Mrtvých
Sens



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Hanácko
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Prosinec 2009, 07:54:07 »

Řekl bych, že na to byla ''sama'' a prostě to jen musela někomu říct a ty jsi byl v tu chvíli po ruce. Taky si myslím, že toho kluka má hodně ráda, protože se s ním chtěla vyspat (teda pokud jsem to dobře pochopil), ale nějak se to nepovedlo. Málo která holka spí s klukem a když se to nepodaří, tak je z toho špatná... Všechno to u nich napraví čas a zkušenosti, moc nadějí asi nemáš...
Zaznamenáno
swot



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Česká Lípa
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Prosinec 2009, 08:02:24 »

Mno tak že ho má ráda to vím Šťastný A že s nim chce být to taky vím, jen prostě nechápu, že se zrovna neobrátila na její nejlepší kámošku.. TO mi je divný. A jo, vyspat se s nim chtěla, akorát prej on při tom by pry potreboval "arginmax" Šťastný
Zaznamenáno

"Volí si stezku chodec nebo stezka chodce ?" Konec knihy Mrtvých
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Prosinec 2009, 12:04:31 »

Hele, jestli řešila jestli je přitažlivá a tak, tak je to jasný, no. Prostě byl ještě nervóznější než ona. Úsměv Já občas rostu z toho co jsou holky schopný udělat během sexu! Fakt mi to občas hlava nebere... třeba "promiň, musim se vysmrkat něco mě lechtá v nose" Šťastný Tak to je pak fakt hardcore zabiják erekce, no Šťastný

A když se k tomu napoprvé připojí to, že nevíš co s rukama a nohama, slečna je stažená a ty se bojíš abys jí nějak neublížil, tak je prostě krev víc v mozku, než tam kde by měla bejt Šťastný

A ohledně tebe.... jsi pro ní IMO nula, nic. Prostě jen člověk kterýho zná a zrovna byl po ruce a měl náladu poslouchat. Možná jako kamaráda. Nic víc ani z rychlíku. Kdyby měla jen náznak zájmu, tak s tebou nemluví o tomhle Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
swot



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Česká Lípa
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 16. Prosinec 2009, 13:27:47 »

bla bla bla ať to není dlouhý zbytečně

No konečně odpověď ! Šťastný Já si pak taky říkal.. Šťastný No jo no, to jsem si myslel že jsem neviditelnej Smutný Ale co Úsměv  Takže asi tak Úsměv
Zaznamenáno

"Volí si stezku chodec nebo stezka chodce ?" Konec knihy Mrtvých
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS