Needy girl

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 01:25:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Needy girl
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Needy girl  (Přečteno 4681 krát)
Treize

Karma: 0
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« kdy: 28. Prosinec 2010, 01:37:52 »

zacalo sa to tak ze sme zo skoly boli na vylete v Parizi a tam sa na mna nalepilo jedno dievca (16) proste vsade ako sme spolocne asi 40 ziakov islo bola mi stale v patach
najprv sa len do mna chytila myslim rameno v ramene (proste ako ked muz odprevadza zenu na parket tak sa v nom drzi Šťastný) no asi po 2 hodinach ma chytila za ruku aj ked som jej to predtym 2 krat nedovolil a dal jej ju spat do ramena
potom sme vecer mali taky polhodinovy rozchod samozrejme sme sa drzali tak ma kamosi nechali naschval s nou tak som si s nou siel sadnut na schody a ako sme tak tu polhodinu kecali tak cely cas ma len balila a nakolko vedla boli nejake opite Polky tak ja som sa pozeral len na ne a vzdy som sa pokusal zviest temu inde

na dalsi den sme sli do disneylandu zas nalepena na mne ale nejak sa mi jej podarilo zbavit nakolko som jej povedal ze idem so spoluziackamy

v ten vecer sme sli domov busom vyse 10 hodinova cesta za mnou sedela jedna kamaratka a hned za nou needygirl nakolko bola noc ludia uz zaspavali a ona?ona ma obcas zozadu stuchla do hlavy do ramena no najhorsie bolo ze asi 30 krat(fakt neprehanam) ma volala nech si s nou idem sadnut na schody (busove) samozrejme ze aj ja som bol unaveny tak som nesiel no ona sa stale prosikala dokonca aj listocek mi poslala a dokocna ta kamatka co sedela za mnou jej a pekne vynadal nech uz drzi hubu ze je jedina v buse co keca a ostatny spia Šťastný


potom mi kazdy den vypisovala SMSky niekedy aj 3krat za den a zakazdym to iste "ahoj ako sa mas co robis?" to som este prezil parkrat som jej odpsial ze sa mam dobre a nieco ze robim
Na jednej stranke (nieco ako facebook) sa ma na rovinu spytala ze preco s nou nic nechcem mat ja som jej nato pekne povedal ze nieje moj tip samozrejme bombardovanie SMSkamy pokracovalo

Neskor si nejak ziskala moj MSN a zacala ma otravovat aj tam a zakazdym "ahoj ako sa mas co robis?" moja odpvoed "ahoj dobre a robim blabla" tam konverzacia vacsinou uviazla potom uz len smajliky

teraz mi asi 2 mesiace uz nenapisala nakolko som ju uz ignoroval uplne tak facebook mi vyhodil ze mozno by som mohol poznat a tam ona tak si hovorim ze si ju pridam vsak co sa moze stat a uz ju to snad preslo no nie zakazdym ked sa prihlasim na facebook "ahoj ako sa mas co robis?" a potom smajliky a preco jej neodpisujem



je to tak asi NG4.5 a fakt s nou nic nechcem mat


chcem pocut vas nazor ci je normalne aby baba toto robila? ved toto ani najvacsie bety nerobia Šokovaný
a druha otazka: ako jej pekne povedat nech mi uz da pokoj nechcem byt za hulvata niekto som cital ze je dobry spsoob jej povedat "ja ta milujem som do teba uplne zblazneny prosim zostanes so mnou navzdy som do teba uplne zamilovany" nieco v tom zmysle a jej atrakcia voci mne by mala opadnut Šťastný a ked nie aspon budem mat FB aj ked si to s nou velmi neviem predstavit Šťastný
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Prosinec 2010, 10:53:11 »

 Šťastný zajímavý. Tak si s ní promluv a řekni jí, že s ní nic nechceš. Tu tvojí zamilovanou větu bych v tomhle případě neriskoval, jinak ti padne kolem krku a už se jí fakt nezbavíš Šťastný

Citace
...ved toto ani najvacsie bety nerobia Šokovaný

Ale áno, robia Úsměv
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Prosinec 2010, 14:46:29 »

z jej povedat "ja ta milujem som do teba uplne zblazneny prosim zostanes so mnou navzdy som do teba uplne zamilovany"

Můžeš ju zkusit uMosbyovat  Smějící se  ale v tomto případě bych se bál že to dopadne přesně naopak a už se jí nezbavíš dosmrti  Šťastný
Spíš bych jí řekl že to prostě nemá význam co dělá, že to prostě musí pochopit, ale prostě nemáš zájem.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Prosinec 2010, 15:09:15 »

Nečetl jsem to. Ale jestli se ptáš, co jí říct, když jí nechceš, tak já osobně říkám něco jako "Nepůjde to, nejsi můj typ. Budeme jenom kamarádi" - Nějak tak, podle okamžiku.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Dejvid
*
Karma: -3
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 21. Leden 2011, 09:09:44 »

nebo si vymysli pritelkyni a budes mit klid snad
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS