Nej. kámoška mojí lásky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 04:28:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nej. kámoška mojí lásky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nej. kámoška mojí lásky  (Přečteno 5710 krát)
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« kdy: 29. Květen 2008, 22:58:29 »

Je vůbec možný a taky morální zamilovat se do nejlepší kámošky vaší lásky???
Stalo se vám to už někdy. Myslim že by to bylo asi taky dost potupný s ní začít chodit a opustit kvuli ní svojí holku.
Co si o tom myslíte vy?
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 30. Květen 2008, 10:16:59 »

Podle mě to není dobrej nápad, obzvlášť v tomhle věku si budou ty holky všechno vyzpovídat...takže to, že jednu opustíš se dotkne i té druhé. Ale jinak je to tvoje věc, nevím jak jsi na tom se svojí holkou ani jestli její kamarádka projevuje sympatie vůči tobě. Když ji opustíš ty, tak podle mě skončíš bez obou. Pokud se nynější vztah rozpadne z tvojí i její iniciativy zároveň, tak by to stálo za řeč, ale ani tak v tom nevidím velkou budoucnost.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30. Květen 2008, 12:21:32 »

Ajaj, to neni dobré... ale ještě pořád to neni tak hrozný, jako když se zamiluješ do svojí přítelkyně ségry, jako jsem to udělal já Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 31. Květen 2008, 12:13:18 »

Čekej. Třeba to vyčpí Úsměv A když za půl roku budeš myslet pořád jenom na ní, tak je asi čas s tím něco udělat. Jestli tě ona nechce - úplně bláznivě a bezhlavě, tak i když by tě chtěla, tak to nějlepší kamarádce neudělá. Čili ty skončíš bez obou Úsměv Ale jestli je to s tou druhou úplně vychladlý, tak na druhou stranu nemá cenu to protahovat.

EDIT: A ještě si odpověz, jakou částí těla jí chceš Úsměv Protože když vypneš mozek, tak je na druhym břekhu tráva vždycky zelenější Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Červen 2008, 19:47:20 »

Ajaj, to neni dobré... ale ještě pořád to neni tak hrozný, jako když se zamiluješ do svojí přítelkyně ségry, jako jsem to udělal já Úsměv

Respekt Smějící se. Povidej, celkem by me to zajimalo D9... Kroutící očima Neutrální
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Červen 2008, 20:06:08 »

No ve zkratce... s předbejvalou přítelkyní to bylo tak, že jsem k ní vždycky přišel a ona ještě nebyla doma ze školy, tak jsem na ní vždycky tak 45 minut čekal... a tak jsem hodně času trávil s její ségrou, do který jsem se prostě... zamiloval... s přítelkyní jsme se za čas rozešli (ne kvůli tomu) a momentálně neni nic...
Zaznamenáno

Salem



Nikdy nie je tak dobre aby nemohlo byt lepsie ;)

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Červenec 2008, 20:52:48 »

ja som sa o to pokusil a dopadlo to tak ze sa obydve proti mne spriahli ... dal som kopacky jednej a tak o tyzden som nieco skusil s druhov nejak som sa uponahlal a nakoniec to dopadlo katastrofou ..... ale zapacila sa mi jej druha kamoska takze ked sa o nieco pokusim tam to bude bud dokonale vytaztvo alebo apokalypsa mojko spolocenskeho zivota v partii  Smějící se potom vam dam vediet ako to dopadlo ale dufam ze to vyjde
Zaznamenáno

Yesterday is a History
Tomorrow is a Mystery
but Today is a Gift
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Červenec 2008, 21:05:00 »

Já to nakonec nezkusil, přešla mě chuť.
No a tobě držim palce ať si neuřízneš ostudu.  Šťastný
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS