Nervy a sex

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 20:08:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nervy a sex
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nervy a sex  (Přečteno 7288 krát)
Toto

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« kdy: 29. Duben 2008, 20:33:06 »

Asi tyhle dvě věci hodně souvisi.Přitelkině děla vysokou školu a zrovna pracuje na diplomove praci.Trva to asi 2měsice a ma stoho srašne nervy.Když,se sni chci milovat,tak mě řekne,že nato nema vubec chut.Když se ji zeptam jak to co se děje,tak mě řika,že ma  nervy ze školy.Mrzi mě to protože to trva dlouho,ale nic mě nezbyva nutit je nechci.Tak se ptam hlavně divek a žen jestly to taky tak citi když maji s něčeho nervy.Prostě,že nemaji chut na sex.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Duben 2008, 21:01:01 »

Teda, kdyz jsem se ucila na statnice a delala na DP tak jsem chut mela - ale ne tesne pred odevzdanim/zkouskou pac to uz jsem fakt byl na prasky. Asi zalezi na tom, jak moc to proziva
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Duben 2008, 21:03:57 »

Dokonce i já to tak občas mívám Úsměv Ale jen MINIMÁLNĚ při mxaimální psychický zátěži Úsměv Takže se to pochopit dá. Ale je na tobě zhodnotit, jestli je to opravdu jen toto a nebo je to jen hezká výmluva, aby ti nemusela říct pravou příčinu. To my tady na dálku těžko zjistíme.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Toto

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Duben 2008, 19:15:30 »

Ptal jsem se ji jestly v tom neni něco  jineho a myslim,že nemam duvod ji nevěřit.Řikala,že ne.Je pravda,že se uči každej den do večera a za necelych 14 dnu ma DP odevzdat.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Duben 2008, 19:16:53 »

Toto: nevim, co je příčina u tvojí přítelkyně, ale já mam hlavně nervy z tvýho i/y
Zaznamenáno

Kyt



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Místo: Liberec
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30. Duben 2008, 23:37:59 »

Tak já svýmu příteli bohužel chvíli dělala totéž, plašila jsem kolem diplomky, pořád bylo co opravovat a já šílela že to nedopíšu, tak logicky nebyly myšlenky na hopsání, když člověk plaší, jestli dodělá školu... to dá rozum...  Prostě bych se neuvolnila, neužila si to, myšlenky lítaly kolem DP a na tohle nějak nebylo sil.
Na druhou stranu, aspoň na nějakou tu "ruční laskavost" jsem se vzmohla, bylo mi blbý ho nechat úplně "ladem" a nevšímat si jeho potřeb.  Mrkající
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Květen 2008, 05:15:53 »

kdyz se clovek uci do vecera - poctive, pak je tak vycerpany, ze pritelkyni chapu. me pak bylo spatne i u televize nebo i ve vane. nedokazala jsem relaxovat, potrebovala jsem pouze a jen spat. ale nedokazu pochopit, ze by se takhle nekdo ucil dva mesice v kuse - ja bych se z toho asi zblaznila. max co jsem kdy takhle dala bylo asi mesic...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Květen 2008, 10:45:30 »

Pokud jsi to vydržel 2 měsíce jak píšeš,tak nějakých 14 dní už by neměl být problém si myslím ne?? A já být Tebou nehledám v tom nic jiného,než skutečně stres a vypětí z té diplomky. Je vidět,že Ti to opravdu hodně chybí... ale může být hůře představ si,že by jsi ztroskotal na pustém ostrově co pak?  Smějící se
Zaznamenáno
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 06. Květen 2008, 19:55:26 »

Někdy je těch starostí hodně, to se pak nedokážu uvolnit a chuť moc není... Ale však za 14 dní uvidíš, jestli se to nezmění, bude na místě to řešit...

Jestli vám to v sexu dřív klapalo, tak tipuju, že to fakt bude jen stres.
Zaznamenáno
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 13. Červen 2008, 13:29:28 »

Zkus ji nejak pomoct od stresu. Kazdej se musi odreagovat, alespon trochu. Takova zatez neni dlouhodobe mozna. Zkus se s ni treba domluvit, ze se bude pres den ucit, ty ji zajistis servis, aby nemusela myslet na nic jineho. (udelas snidani, obed, vyvencis psi, ...) a vecer ze si nekam zajdete na procisteni hlavy. Treba prochazka, kafe, nevim co ji bavi a odpocine si u toho. Nemelo by to ale moc dlouho trvat, bo ma malo casu. A pak pred spani treba pomazlit, nezne pomilovat, a nechat ji usnout schoulenou ve tvem naruci a dodavat ji pocit bezceci, klidu a toho, ze se o ni postaras a zvladne to...
//Muj nazor, neco podobneho jsem delal se zenou, kdyz ona koncila diplomku, nebo kdyz ted dodelava nejake projekty. Kazdopadne hodne stesti!
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Červen 2008, 13:52:18 »

Ber to pozitivně - aspoň si to pak po tak dlouhé době pořádně užijete  Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS