Neschopnost vést vážný vztah?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:39:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Neschopnost vést vážný vztah?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Neschopnost vést vážný vztah?  (Přečteno 6329 krát)
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« kdy: 17. Říjen 2009, 11:37:04 »

Zdravím,

mám tak nějak problém. Vždycky, když se mi podaří dostat nějakou holku (většinou na nějaký zábavě nebo tak, tzn. rychle, což je možná podstatný) a zjistím, že má zájem o vážnej vztah, tak do toho jdu. Problém je, že po prvním, druhým, třetím setkání začnu ztrácet zájem - nechce se mi s ní chodit ven, nechce se mi s ní psát, prostě mě to přestane bavit. Tak nějak se mi zdá, že nevím co chci - začnu nad tím moc přemejšlet, hledat na ní prvně drobný chybky, pak chyby, abych nakonec sám sebe přesvědčil, že to nemá cenu. Nechápu to, nevím jestli mám ze vztahu strach, ještě na něj nejsem (přece jen mi je čerstvě 17, takže by někdo možná řekl "užívej si dokud seš mladej")... Netuším.

Co s tím mám sakra dělat? Když mám nějaký "úlety", tak si řikám, že to je o ničem a že chci vážnej vztah a když mám vztah, sám sebe nakonec přesvědčím, že o něj nemám zájem, a nakonec je z toho jen smutná slečna. Teď je to stejný - dneska mi slečna, se kterou jsem asi tejden (je z jinýho města), navrhla, aby jsme šli ven a už mám v hlavě plno důvodů proč nejít. Najednou bych se měl učit, uklidit, odpočinout si, najednou se mi na ní nelíbí tohle a tamto...

Co s tím ku*va? Vážně jsem asi prokletej.

Dík,
Fox

Mimo jiný, napadlo mě, že by to mohlo bejt právě tím, že si jí nevážím, nijak extra jsem jí nelovil, prostě to byla otázka 30 minut - 5 hodin, a tak ztrácím zájem. Protože takhle to bylo vlastně vždycky.
« Poslední změna: 17. Říjen 2009, 11:45:40 od Steamfox » Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Říjen 2009, 12:46:13 »

Asi bys potřeboval pořádnou ženskou.  Šťastný
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Říjen 2009, 12:55:24 »

Asi bys potřeboval pořádnou ženskou.  Šťastný
Úsměv Tím myslíš, že nemá cenu v tom zkoušet pokračovat, když na ní vidím chyby, nebo něco jinýo? Šťastný
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Říjen 2009, 13:46:32 »

Mimo jiný,napadlo mě, že by to mohlo být právě tím, že si jí nevážím, nijak extra jsem jí nelovil, prostě to byla otázka 30 minut - 5 hodin, a tak ztrácím zájem. Protože takhle to bylo vlastně vždycky.
Vlastně pořádnou ženskou nezískáš do 5 hodin, to trvá mnohem a mnohem déle si myslim, kdežto nudnou (snadno dobytnou) holku, kterou můžeš mít hned do 3 hodin tě nudí, tím u tebe hodně klesne a už tě nepřitahuje tolik jako dřív, což tě napadlo dobře. Úsměv
Pokračovat v tom klidně můžeš, ale nic se podle mě už nezmění než to, že budeš mít další zkušenosti do příště.
Sice jí potom můžeš ublížit, ale za to ty nemůžeš.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Říjen 2009, 14:33:21 »

To je blbost, můžeš mít každou holku do 5 hodin, pokud víš jak na to.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Říjen 2009, 15:11:45 »

Třeba, ale jak rychle vztah začne, tak rychle končí.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Říjen 2009, 15:32:58 »

To sou jen keci, joudo.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Říjen 2009, 16:15:55 »

Co třeba, že se opravdového vztahu bojíš? Možná to zní divně, ale jestli si raději uklízíš než by si šel s holkou ven podle toho co píšeš tak fakt nvm nvm  Šťastný. Je navíc rozdíl sbalit holku v klubu, kde tě to nic nestojí a proti tomu obětovat něco pro vztah...
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Říjen 2009, 17:41:23 »

Co třeba, že se opravdového vztahu bojíš? Možná to zní divně, ale jestli si raději uklízíš než by si šel s holkou ven podle toho co píšeš tak fakt nvm nvm  Šťastný. Je navíc rozdíl sbalit holku v klubu, kde tě to nic nestojí a proti tomu obětovat něco pro vztah...
Navrhoval jsem to jako jednu z možností Mrkající To uklízení byl příklad, prostě jen hledám důvody, proč bych s ní nikam nešel, neznamená to, že dám přednost uklízení před životem  Úsměv
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS