Nevim co ted

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 02:31:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nevim co ted
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nevim co ted  (Přečteno 6846 krát)
Che

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« kdy: 22. Říjen 2006, 19:45:56 »

Zdravim Zdravim
Mozno tu uz taka tema bola ale mam taky problemik bol som s jednou holkou par krat vonku (3) mno a po ten treti krat som ju chytil za ruku (sak normalka nie) ona to pochopila nejak tak ze to je uz chodenie totiz nemala este chalana tak sa chcela hned potom este stretnut a vyjasnit si ze co to znamena tak som jej povedal ze to je len tak ze to neznamena ze spolu chodime ale ze sme dobry priatelia tak to zobrala dobre ale medzi tym spomenula ze by bola rada keby sme ostali este kamarati, proste ze este nic nechce ale ze mam u nej sancu ze ona uvidi casom
Lenze po tych par skusenostiach co mam som zistil ja osobne ze to zname ,,casom sa uvidi,, je vlastne NIE len mi to nechce povedat rovno do oci

Takze rad by som vedel co si o tom myslite vy (hlavne baby ak tu nejake su Šťastný ) a ako by ste vlastne postupovali v tej taktike byt balic a kamarat zaroven

DIKY Stydlivý
PS: I am looser  Mrkající
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Říjen 2006, 19:50:31 »

Citace: "Che"
Zdravim Zdravim
Mozno tu uz taka tema bola ale mam taky problemik bol som s jednou holkou par krat vonku (3) mno a po ten treti krat som ju chytil za ruku (sak normalka nie) ona to pochopila nejak tak ze to je uz chodenie totiz nemala este chalana tak sa chcela hned potom este stretnut a vyjasnit si ze co to znamena tak som jej povedal ze to je len tak ze to neznamena ze spolu chodime ale ze sme dobry priatelia tak to zobrala dobre ale medzi tym spomenula ze by bola rada keby sme ostali este kamarati, proste ze este nic nechce ale ze mam u nej sancu ze ona uvidi casom
Lenze po tych par skusenostiach co mam som zistil ja osobne ze to zname ,,casom sa uvidi,, je vlastne NIE len mi to nechce povedat rovno do oci

Takze rad by som vedel co si o tom myslite vy (hlavne baby ak tu nejake su Šťastný ) a ako by ste vlastne postupovali v tej taktike byt balic a kamarat zaroven

DIKY Stydlivý
PS: I am looser  Mrkající


kolik ze vam je??
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Che

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Říjen 2006, 19:52:23 »

hm...  Stydlivý  mne 18 a jej 17  Smějící se  Stydlivý
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Říjen 2006, 20:04:03 »

Cekala jsem tak 14, 13... hehe, tohle je vazne zajimave. Nemusi to byt vzdy ne... nicmene, cim vice se o tehle vecech premysli, tim horsi to je.
Asi jsem Ti moc neporadila, ale je to spousta podobnych temat, jak na kamaradku, takze mrkni tam
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
triss



Karma: 3
Místo: praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Říjen 2006, 19:26:48 »

upřímně řečeno, taky sem čekala trochu jinej věk:)....třeba na to jdeš moc křečovitě...holky nemaj rády když v něčem nemaj jasno,takže když se stane nějaká takováhle věc tak chtěj vědět o co jde a co z toho vyplývá:)....prostě s ní zkus bejt co nejčastějc(jako nejlepší kámoš) a ono se to časem zvrhne:)
Zaznamenáno
Che

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Říjen 2006, 21:56:14 »

Mno ja jsem taky očekával jinej věk na balení holek a taky bych čekal že tá holka by mnela už aspoň jednoho kluka aby nebylo všechno na mne ale holt skoro nic nevychazí jak chceme Stydlivý
ale i přesto dik Mrkající
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 25. Říjen 2006, 10:26:41 »

ona jeste nemela kluka? no tak to vazne mozna bude v tom... zkus se kouknout jak interaguje s ostatnimi prislusniky muzskeho pohlavi... pokud je stydliva a neprubojna, mozna na vztah proste jeste neni zrala... druha a ta pro tebe horsi moznost je, ze to vazne myslela jako odmitnuti, ale chtela si te pritom nechat jako kamarada, tak to podala takhle...

ale z vlastni zkusenosti vim, ze kdyz nejakeho kluka odmitnu, tak se mu sama potom nejakou chvili vyhybam, protoze se v jeho spolecnosti necitim prijemne, kdyz mam pocit, ze chce vic nez jsem mu schopna ci ochotna v danou chvili dat... takze, kdybych byla na jejim miste, myslela bych to tak, ze nejsem pripravena na vztah. coz je dobre pro tebe, takze pokud se ti nevyhyba, bud pobliz Úsměv a ve vhodnou chvili to zkus znova, jedine nedovol aby ten vztah zcela zklouznul do kamaradske roviny, protoze jak si te tak jednou zaskatulkuje, mas malou sanci se z te skatulky dostat. tedy sem tam flirtuj, nevinne se ji dotykej - moc pekny clanek o dotecich na qarkovi Mrkající radim precist...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS