O duvere

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 23:13:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  O duvere
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: O duvere  (Přečteno 25666 krát)
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« kdy: 23. Červenec 2007, 08:57:37 »

Chodim se svoji holkou tri mesice a jeste do nedavna mi prislo, ze mame dobry vztah. Vse se zacalo hroutit minuly tyden. Oba jsme jeli na dovolenou, ja s kamosema a ona se svoji kamoskou. Jsem od prirody neduverivy clovek, ve vsem hledam zlo.

Zpocatku mi vadilo, ze bude jenom s kamoskou v kempu a ze tam ne nekdo bude neco zkouset. Nebal jsem se toho, ze by me nejak podvedla, protoze ten tyden, co jsme spolu prozili pred dovolenou, byl ten snad ten nejlepsi v nasem vztahu. O dovolene jsme si psali, napsala mi, ze se tam seznamili s nejakym klukem a travi tam s nim vetsinu casu. Jsem celkem zarlivy, tak jsem ji napsal, ze mi vubec nedela radost, ze je to tam na ne zkousi nejakej blboun. Ona se hned urazila, ze ji podeziram a ze jsem zarlivej. Ale veril jsem ji, a tak jsem to nechal byt, nez jsem se vratil domu. Na icq jsme si zacli psat, jak bylo, tak jsem se zeptal na toho, co tam s nima byl, jestli na ne neco nezkousel a ona napsal, ze je toho na ni moc, ze si to musi v hlave urovnat a ze mi to vsechno vysvetli. Po precteni tehle vety jsem malem zkolaboval, protoze jsem si myslel, ze me ma opravdu rada a nepripustila by, aby nam to nekdo zkazil. O dovoleny jsem na ni strasne tesil a ani v nejhorsim snu jsem nedoufal, ze se vyskytnou takovehle potize. Byl jsem z toho vazne uplne mimo, protoze tolik jako ji jsem zadnou holku tolik nemiloval a cekal jsem, ze ona ke me citi totez.

Prisel jsem za ni, abychom si to vysvetlili. Rekla mi, ze ho brala jako kamarada, nez ji rekl, ze se do ni zabouch. Kdyz odjizdeli, tak se rozbrecel, ze ji miluje a ze by s ni strasne rad chodil, ze nemel nikdy holku na dlouhy vztah a ze ona se na to hodi. Hral ji strasne na city i dalsima vecma. Vzhledem k tomu, ze ji byl sympaticky, tak ji mrzelo, ze je smutny. Rekla mi, ze ji zaujal a ze nechodit se mnou, tak by si s nim zacla. Ja ji rek, ze si o nem myslim, ze je to nejakej hajzl, protoze se ji snazi citove vydirat. Neprijde mi normalni, kdyz se 18lety kluk rozbreci kvuli holce po peti dnech a jeste se ji snazi hrat na city dalsima vecma. Tak jsem ji rek, at ho hned posle doprdele, ze je to peknej hajzl. Pak jsme se pohadali a rekla mi, ze jsem sobeckej a ze nechape, jak s nekym tak sobeckym a necitlivym muze chodit. Musim uznat, ze jsem sobeckej a cloveku, kteryho poradne neznam, bych nepomoch a cizmu cloveku bych dokazal ublizit bez vycitek svedomi, kdyby to bylo zapotrebi. Jenze k ni se sobecky nechovam, mam ji strasne rad a pomuzu ji se vsim, co muzu, ale zase se nenecham zneuzivat. Ale cloveka, na kterym mi zalezi, podvest nedokazu. Nakonec jsme se udobrili a slibila mi, ze ho posle nekam bez vahani. Jeste se ji snazil parkrat zviklat pres icq a pak ji zacal nadavat do kurev, ze na nej sere a jak by ji dokazal milovat. Nepochopil jsem, co je to za cloveka. Jak by kvuli nekomu takovymu ohrozila nas vztah? Neznam cloveka, ktery by se k holce, krera se na nej vykaslala, zacal chovat takhle.

Ted vaham, jestli s ni mam jeste chodit, protoze mi timhle dost ublizila- tyden se nevidime a hned by na me zapomnela, kvuli nejakymu trotlovi. To me hodne zklamalo, protoze jsem si myslel, ze se mame tak radi, ze by toho nebyla schopna.

 
« Poslední změna: 23. Červenec 2007, 21:06:14 od LordAli » Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Červenec 2007, 09:22:15 »

vztah je o tom s kym chces byt a ona se rozhodla pro tebe, tak ji nemas co vycitat... ty jsi ten ktereho miluje a s kterym chce byt. Pokud po ni vyjel kamarad, nediv se, ze byla zmatena, kazdy si obcas predstavujeme nejake co by kdyby..... proste mu jen nechtela ublizit....a ani tobe.

byt na tvem miste, ocenim jeji uprimnost.... cestne ti o vsem rekla, a RADILA se s tebou.To je podle meho nazoru znamka zdraveho vztahu  Úsměv rozhodne ji nic nevycitej, priste by si mohla hodne rozmyslet  se ti s necim sverovat.
Nauc se duverovat
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Červenec 2007, 09:42:53 »

Prijde mi, ze ten sobeckej ses Ty... ja osobne bych se Ti s nicim takovym nesverovala, koneckoncu, tohle je jeji vec. Sverila se, prave proto, ze Ti veri, ze ji na Tobe zalezi... to ze ji nekdo bude balit je normalni a tim, ze budes delat zarlive sceny a rikat neco o neduvere ji akorat presvedcis, aby se na Tebe vykaslala... dej ji totez, co chces po ni.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 23. Červenec 2007, 10:35:04 »

Myslím, že nebylo vhod, když jsi začal být zezačátku tak žárlivý, ale na druhou stranu souhlasím s tím, jak ti řekla, co se stalo, že jsi ho nazval citovým vyděračem. Protože takoví lidi to umí s emocemi druhých velmi dobře. Úsměv
Nemyslím si, že je vhod jí něco teď vyčítat nebo jí přestat důvěřovat. Taky mohla velmi jednoduše podlehnout jeho manipulativním hrátkám. Mrkající Jen omez tu svou žárlivost a bude to fajn.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Červenec 2007, 10:52:14 »

Pokud váháš, jestli s ní ještě chodit, jen kvůli nějakému týpkovi, co si ani nedokáže najít holku (resp. udržet) a akorát ji citově vydírá, tak ti můžu směle doporučit pokračovat.

Třeba si to ani neuvědomuješ, ale když tobě se líbí nějaká holka, tak tvoje partnerka to třeba prostě přejde. A ty kvůli tomu děláš žárlivý scény. Je pravda, že bys to mohl trochu zmírnit, ale zase teď se to vyplatilo, že to vyšlo.

Jinak souhlasím s larrym - když se s tebou o tom radila, tak je to v pořádku. A pokud to váhání bylo jen kvůli němu, tak nevidím důvod, proč nepokračovat.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Sordidus



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Červenec 2007, 07:41:56 »

To je citove vydirani? ... kdyz ji vyzna lasku a do toho prihodi ze nikdy nikoho nemel? ... to me moc neprijde, kdyby treba ji dal ultimatum, ze uz s ni nechce byt kamos a ani ji videt, jedine pokud s nim bude ... tak to bych bral .. ale samotne zastesknuti za osudem neberu jako vyderacstvi

Tys udelal podle me blbost zes city neprojevil, ale misto toho se rozcilil. Mel jsi udelat to same co on .. tzn. ze si nic bez ni predstavit nedokazes a vyznat lasku a spis ji rict, ze on si urcite nekoho najde, takze kvuli nemu nema byt smutna ..
Zaznamenáno

i am jack's wasted life
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 24. Červenec 2007, 09:18:56 »

Citovým vyděračem samozřejmě za to, jak se zachoval celkově, ne na zákaldě jedné reakce Úsměv to je přeci pochopitelné. Nevím proč to je, ale stává se to hodně často, jak tak pozoruji, že je holka s nějakým klukem a pak se objeví jiný a šíleně jí projeví lásku a ona je pak zmatená a kolikrát to nejvíc odnese ten kluk, se kterým ona už chodí. - To jsou ty emoce namísto logiky. Podivený
Ta poslední věta je krásná. ("vyznat lasku a spis ji rict, ze on si urcite nekoho najde, takze kvuli nemu nema byt smutna ..")
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Červenec 2007, 10:34:53 »

Ta poslední věta je krásná. ("vyznat lasku a spis ji rict, ze on si urcite nekoho najde, takze kvuli nemu nema byt smutna ..")

hm ta se mi taky libi Úsměv

jinak mi prijde, ze jste se k ni jako hajzlici zachovali oba. takhle mi udelat zarlivou scenu a uz ti budu mit problem cokoliv rict aby se to neopakovalo -> duvera v haji -> konec vztahu. mozna priste myslet hlavou nez promluvis.

ad ten kluk, mas pravdu ze je divne rozbrecet se po peti dnech a projevit lasku. a aby toho nebylo malo, pak jeste nadavat slecne do *****. njn, trochu nevyrovana osobnost, na druhou stranu je to tvuj nazor na celou situaci, mozna ho chudaka obvinujeme nepravem. ale to neni to podstatne. pochop jednu vec, tam venku je chlapu spousta... ale ona CHCE TEBE! az te chtit nebude, tak v tom chlap muze byt nebo nemusi, ale zase to bude o tom co ona chce a nechce, bude to o ni, ne o nikom jinem. to hodlas vyvrazdit cely zbytek chlapske populace abys mel jistotu, ze ti nikdy s nikym nezahne?!?! pokud jsi o tomhle byt jen na vterinu zauvazoval, doporuzuji vyhledat odbornou pomoc, protoze pokud ti tenhle pristup neznici tento vztah, tak to bude ten dalsi. tohle neni vysmech, ale dobre minena rada. zarlivost se da lecit.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 24. Červenec 2007, 11:16:51 »

Uznavam, ze jsem prehnane zarlivy a mel bych s tim urcite neco delat. Pred dovolenou me napadlo, ze by se mohlo neco takoveho prihodit, snazil jsem se na to nemyslet. Usinal jsem klidny a mezitim se ji snazil nekdo sbalit. Vcera, kdyz jsme spolu byli venku, byla porad nesva. Prijde mi, ze stale vaha. Hrozne mi to stve, protoze predtim to mezi nama vazne klapalo a ted je to cely v .....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 24. Červenec 2007, 11:45:28 »

A slyčel si někdy  o slově omluva? Co takhle si s ní někde sednou a vážně a upřímě se jí omluvit za to jak si se choval?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 24. Červenec 2007, 12:03:46 »

S tím souhlasím. Sedněte si, omluv se jí. Hele radši s tou žárlivostí něco udělej, než že nám řekneš, že bys s ní měl něco udělat. Tvé činy za tebe křičí víc, než tvá slova. Ale chce to, aby ses té změně naplno oddal a hledal způsoby, jak toho dosáhnout. Jinak neuspěješ a žárlivosti se nezbavíš.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Červenec 2007, 12:15:24 »

Mate pravdu, omluvim se ji, i kdyz se vzdycky omlouvam hrozne nerad Úsměv Obcas si neuvedomuju dusledky sveho chovani, proto jsem to sem napsal, abych se dozvedel nazor ostatnich.
Muzu se jeste zeptat, jakymi zpusoby se da nejlip zbavit zarlivosti?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Červenec 2007, 15:53:13 »

Muzu se jeste zeptat, jakymi zpusoby se da nejlip zbavit zarlivosti?
Co třeba si připustit, že neexistuje nic co by jí udrželo u tebe kromě toho, že bude sama chtít. A to její chtění rozhodně žárlivost nepodporuje. (ale pravda, že zdravá žárlivost je pozitivní a je to znak zájmu o toho druhého, ale není to důvod ke zmíněnému chování)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 24. Červenec 2007, 17:07:39 »

Já si myslím, že tímto si moc nepomůže. On neřeší, že to záleží na ní, ale řeší, že on ji chce. (Rozumíš mi?) To musí potlačit nějak, nebo lépe převést do jiné formy.
Zkus si třeba pohled na ni, když je s kámošem, spojit s něčím pozitivním. Je třeba vyměnit ty zvyky. Například, když je s kámošem, tak místo aby sis říkal "sakra, zas mi ji přebírá" si řekni "ona je hodná, že mu pomáhá" Úsměv Použij fantazii.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Červenec 2007, 17:51:39 »

Tak tady si já tzeda myslim tohle nezabere Šťastný Ale uvidíme co na to ten koho se to týká Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 kdy: 24. Červenec 2007, 18:01:28 »

Asi je to individuální. Úsměv Mně to zabralo.
Uvidíme, jak říkáš..
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 24. Červenec 2007, 22:03:44 »

Omluvil jsem se. Je to horsi, nez jsem myslel. Porad vaha, rekla, ze by chtela zkusit, jaky by to bylo, kdybychom se rozesli, ze ji ted trapi, ze ublizuje oboum. Jenze kdyz se rozejdem, tak ji hned sbali, protoze mu bude jasny, ze je to kvuli nemu. Jeste mi jeste rekla, ze se se mnou nechce rozchazet, protoze kdyby se ke me chtela vratit, tak ja to nedopustim. Ja druhu sanci nedavam, protoze kdyz uz se mnou jednou vymete, tak se nebudu vracet, az se ji to bude hodit. Vubec nevi, co chce
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 24. Červenec 2007, 22:29:15 »

Dávný problém většiny mladých žen. Šťastný Napadá mě leda jí ukázat cestu. Ona teď přemýšlí, ani neví o čem, podle mě je třeba jí ukázat aspoň nějaký směr, aby jí to docvaklo. Ale bohužel ti moc neporadím jak, protože se mi to ještě nepodařilo. Jen mě napadá jedna věc, a to napevno jí naznačit, že pokud by tě opravdu milovala, tak by nad tím tak nepřemýšlela. Ale nevím, jestli to nezavání citovým vydíráním, ani mě nenapadá, jak by mohla reagovat - zkuste prosím napsat někdo další názor. Každopádně psal to tuším MooMoo kdesi - buďto miluješ anebo váháš=nemiluješ. Jedno nebo druhé.

Co jsem napsal, je logické řešení, ale na ženské musíš s emocemi, takže inspirován zase jiným příspěvkem (nevzpomenu si už autora) mě napadá, že můžeš zkusit jí připomenout, co pěkného jste spolu zažili. Ty pěkné věci, ne ty nepříjemné.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 24. Červenec 2007, 23:41:40 »

Dneska sem měl nepěknou diskuzi s bejvalkou. Rozešli jsme se prakticky s (také) tim, že je někdo jinej a že teď má v hlavě děsný zmatek. A že nám oboum ubližuje a tak. A že nejlepší bude, když nás opustí oba. Což se mi ani trošku nelíbilo, ale to je jiná věc. Nakonec se se mnou teda rozešla s tim, že teď nechce vztah a že chce být aspoň rok sama a všechmo si urovnat v hlavě. Během dvou měsíců byla s tim druhym (vynechavam podrobnosti o tom jak se k ni choval, kdyz zjistil, ze ho nechce dokud byla se mnou - ale nic peknyho).

Takže tohle jasne svedčí o tom, že když se s tebou rozejde, tak pujde za tim druhym. Takže pokud to nechceš ukončit, tak bych striktně doporučil se všemi možnými prostředky vyhnout rozchodu.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 25. Červenec 2007, 05:23:43 »

Myslim, ze v mem pripade by to dopadlo stejne. Delam, co muzu, abych se rozchodu vyhnul. Prijde mi, ze jeji city ke me hrozne rychle otupely Smutný Nechapu, co ji muze pritahovat na takovym nevyrovnanym blbci. Jeden den ji napise, jak ji miluje, pak se ji za to omluvi, vecer se ozere a nadava ji pres icq do kurev, protoze ho nechce, rano se ji za vsechno omluvi a napise, ze se choval blbe a nechce se nam motat do vztahu. Prijde mi, ze to strasne hraje na jeji city. Nebo ji treba napise, jak se mi dari, tohle mi strasne nasralo, dela mi do holky a jeste mi provokuje. Snazi se nam to vsim moznym prekazit. Nechapu, jak by s takovou troskou mohla neco mit.
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: 25. Červenec 2007, 07:34:25 »

Ta šance, že chce být s ním tam je a myslím, že je i docela velká, proto na základě vlastní zkušenosti bych vykročil jako první. Já vím, že je to strašně těžké Podivený ale když se dívám na svůj příběh zpátky, tak pořád přemýšlím, proč jsem se nerozešel já s ní dřív! Vždyť jí mohlo mnohem rychleji cvaknout, co ve mně má! Uvědom si taky, že nad věcí je ten, kdo dělá rozhodnutí. Řešili jsme to u jiného článku, že ten člověk, kterému je oznámeno, že se s ním partner rozejde, toho většinou nechce nechat, protože, jakmile bereš dítěti hračku, tak ji chce zpátky. Nejtěžší je to rozhodnutí udělat, zvaž všechna pro a proti, ale čím dýl budeš čekat, tím větší šance je, že to nestihneš Vykřičník

P.S.: Je to risk. Ale výsledky můžou být nejpravděpodobněji pouze 2. Buďto jí to nedojde a bude chtít být s ním, tím pádem budeš mít lepší pocit, žes to ukončil ty anebo jí to dojde a bude s tebou chtít být. Ale potom ji raději pozoruj, jestli se zase nerozhodla jen unáhleně, to se taky stává. Hlavně, pokud bude chtít být s tebou, tak spolu travte čas. Ne, že řekne "chci tě" a týden se neuvidíte, to má opačný účinek.

P.S.2: Teď jsem si vzpomněl ještě, jestliže ona ví, že nedáváš druhou šanci, tak by bylo asi vhod trochu promyslet způsob, jak jí to oznámit. Například: "Promiň, ale já takový vztah nechci. Nechci být s holkou, která váhá, jestli mě miluje. Nepředstavoval jsem si, že by mohla moje partnerka nad takovou věcí váhat, to se mě dotýká. Takže to chci ukončit."

(je to jen příklad, nemusíš taky tuto taktiku volit Šťastný použij můj příspěvek jen jako inspiraci a uvaž sám, co je nejvhodnější)
« Poslední změna: 25. Červenec 2007, 07:51:00 od ArchimonDe » Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 25. Červenec 2007, 08:57:31 »

Asi mas pravdu. Jeste dneska ji zkusim presvedcit o tom, ze k sobe patrime, kdyz to nevyjde, tak ji zitra oznamim, ze v tom nemuzu pokracovat. Vidime se kazdy den, jak se nevidime vic nez jeden den, tak je to podezrely Úsměv Vcera jsme spolu byli pres hodinu, z toho asi tak pul prolibali, ale prislo mi to spis jako rozlucka, ze si me chce jeste trochu uzit, nez se rozejdem. Dneska davam posledni sanci, kdyz nevyjde, tak to ukoncim, aspon budu mit lepsi pocit, ze jsem to rozhod ja.
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 kdy: 25. Červenec 2007, 09:02:30 »

Aby tě nepředběhla. Mrkající Hodně štěstí ať to dobře dopadne, alespoň pro tebe. Modlící se
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 25. Červenec 2007, 09:25:19 »

Diky. Vecer uz budu vedet, jak na tom jsem, tak se podle toho pripravim na dalsi den
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 25. Červenec 2007, 18:26:41 »

Premyslim o cem jsou vlastne vztahy Úsměv
Uzit si libani dokud jste spolu - napadlo me, zda ji nechces navrhnout, ze nez se rozmysli, zda Te nechce jenom na to libani... mazleni... (asi blbej napad)

No a to s tim vahanim - zamilovanost, romaticka laska je neco dost impulsivniho, pri cem nefunguje moc mozek, pokud mozek funguje, mame tendence rikat, ze to "neni to prave"... chces vztah z rozumu, nebo z lasky? A to, ze o tom takhle premyslis, svedci o cem? Ze rikas, ze druhou sanci nedavas... kdyz budes doopravdy milovat, ze neuvidis ani mraky a porad bude svitit slunce, jen kdyz budes s tou osobou, nepujdou takove podruzne veci, jako ze Te opustila do pryc...

ale ja asi odesla od tematu - a to je duvera... v co chces verit? V Lasku, ve vztah, nebo v tu slecnu??
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS