O duvere

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 02:54:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  O duvere
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: O duvere  (Přečteno 25646 krát)
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 kdy: 25. Červenec 2007, 19:31:33 »

Daemoniack - myslíš, že vztah na základě rozumu nemůže být s láskou? Já si myslím, že může a dokonce myslím, že aby to byl kvalitní vztah, tak tyto 2 věci tam MUSÍ být. Protože jen láska nestačí. Člověk by taky měl vědět co má mít rád a proč. Já jsem se nikdy nespokojil se slovy "miluju ho za to, jaký je". - "A jaký je?" - "Skvělý."

Proč rozděluješ od sebe lásku, vztah a tu holku? Já myslím, že jde věřit ve všechny 3 věci.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 25. Červenec 2007, 21:25:21 »

Vztah na zaklade rozumu s laskou, mi prijde nejlepsi, taky se o to snazim. Protoze clovek musi vedet, proc s tim druhym je. Laska je podle me pomijiva vec, casem uz zamilovanost nebude takova jako driv. Ale kdyz si ji budu vazit za to, ze je inteligentni a rozumime si spolu, tak to jen tak nezmizi.

Druhou sanci davat nechci. Kdyz ji jednou neprijdu dost dobrej, najde si nekoho jinyho, opusti ho a chce se ke me vratit, tak si mela rozmyslet driv, co dela. Nemuzu milovat nekoho, kdo se na me uz jednou vykaslal.

Dneska jsem nas vztah snad zachranil. Rekla mi, ze je ji se mnou strasne moc dobre. Vysvetlila mi,ze ji hodne libi vzhledove, prijde mi docela ubohy, ze by kvuli tomu, ze se ji muj ksicht zda osklivejsi nez ten jeho, zahodila nas vztah. Jinak,ze je povahove presny opak me, nic nepromysli (ja skoro vsechno planuju), nevi co chce (ja mam skoro porad vytycene cile). Ale to, ze se mnou citi hodne dobre, vypada, ze nakonec zvitezi.

Nejvetsi moje slabina je v tom, ze ji zas tolik nepritahuju. Ale s tim nic neudelam, ksicht budu mit porad stejnej Úsměv
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 25. Červenec 2007, 21:55:46 »

Vztah na zaklade rozumu s laskou, mi prijde nejlepsi, taky se o to snazim. Protoze clovek musi vedet, proc s tim druhym je. Laska je podle me pomijiva vec, casem uz zamilovanost nebude takova jako driv. Ale kdyz si ji budu vazit za to, ze je inteligentni a rozumime si spolu, tak to jen tak nezmizi.
Tesat Vykřičník Potlesk

Jinak,ze je povahove presny opak me, nic nepromysli (ja skoro vsechno planuju), nevi co chce (ja mam skoro porad vytycene cile).
Typické holčičí chování Smějící se
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 26. Červenec 2007, 11:19:25 »

Ja nerekla, ze vztah na zaklade rozumu nemuze byt s laskou, ale myslim, ze je mnoho druhu lasky a podle toho, co jsi tu psal mi proste prislo ze se slecna mohla zamilovat. A zamilovanost je druh lasky... na chvili nas nabije, ale pak se vytrati. Lasky je ale mnoho druhu...

Proc to rozdeluju - protoze jsi me k tomu svym chovanim privedl... ona chce byt s Tebou, ale.. prislo mi, ze jedine nad cim ona vahala bylo, zda Te stale miluje tou Laskou (chtelo by to nake rozliseni - mam namysli tu romantickou, impulsivni, dravou), protoze soude podle vaseho veku, jste na zacatku onech vaznejsich vztahu. Trebas jeste nezazila, jak to probiha, co se vytrati, co pribude, co stale zustava... na cem se musi pracovat.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #29 kdy: 26. Červenec 2007, 11:33:05 »

Jen drobnost: Úsměv Já nejsem ten, který vytvořil tento topic.
Jestli jsi nemyslela, že je rozdíl, jestli člověku záleží na jeho lásce, nebo na vzájemné lásce nebo na lásce toho druhého?
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 26. Červenec 2007, 18:44:10 »

Dneska jsme se rozesli, zase pochybovala, tak jsem toho mel dost. Vsechno to bylo kvuli tomu, ze jsem ji nepritahoval tak, jak by si prala. Po trech mesicih se rozejdem kvuli tomu, ze se ji nelibi muj ksicht. Taky mi to mohla rict driv.
Sice rikala, ze ji to bude mrzet, protoze ji nikdy s nikym nebylo tak dobre. Ale nebudu s ni chodit, kdyz bude furt koukat po jinejch a nebudu ji pripadat vzhledove dost dobrej. Nemyslim si, ze jsem nejak krasny, ale ani nejak osklivy, je to asi zalezitost vkusu. Je lepsi se rozejit, nez abych furt myslel na to, ze se ji nelibim.
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #31 kdy: 26. Červenec 2007, 18:53:26 »

No s tou tvou poslední větou souhlasím. Důležité teď je, abys byl v klidu a měl alespoň částečně dobrý pocit. Pokud jí to cvakne, tak se ozve sama, psal to MooMoo, že lidi se mění pořád, takže i to je možné.  A záleží i na tobě, jestli uznáš, že se opravdu změnila nebo ne. Takže teď buď v klidu.
Jaký z toho máš tedy pocit?
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 26. Červenec 2007, 19:16:04 »

Myslim, ze jsem udelal dobre, zrovna nejlepsi pocit z toho nemam, ale porad je tisickrat lepsi, nez kdyby mi rekla ona, ze koncime. Kdyz jsme se rozloucili, tak jeji posledni veta byla:"stejne vim, ze za tebou nekdy prijdu". Ja jsem rek jenom hm a sel dal. 4 hodiny potom mi napsala, ze uz ji to mrzi, ale ze neni porad rozhodnuta. tak jsem ji napsal, at nedela zadny rozhodnuti, nez si bude uplne jista
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 26. Červenec 2007, 19:20:35 »

Po trech mesicih se rozejdem kvuli tomu, ze se ji nelibi muj ksicht. Taky mi to mohla rict driv. Je lepsi se rozejit, nez abych furt myslel na to, ze se ji nelibim.
Ženská. A rozhodně s tímhle přístupem souhlas. Jen na to mít odvahu Úsměv a sebevědomí... Úsměv
4 hodiny potom mi napsala, ze uz ji to mrzi, ale ze neni porad rozhodnuta...
Otazka je proc ti to psala, kdyz se este nerozhodnula... *TIRED*
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 26. Červenec 2007, 19:28:58 »

no asi mela pocit ze se musi rychle rozhodnout {pocit natlaku} a teprve pak zacal asi hlodat cervicek, ze vsechno nemusi byt tak jasne jak se na prvni pohled zdalo  Znepokojený
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #35 kdy: 26. Červenec 2007, 21:01:58 »

4 hodiny potom mi napsala, ze uz ji to mrzi, ale ze neni porad rozhodnuta...
Otazka je proc ti to psala, kdyz se este nerozhodnula... *TIRED*
Taky nechápu. Napsal bych jí, že už je rozhodnuto i bez ní...
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #36 kdy: 26. Červenec 2007, 22:39:49 »

 Otázka VELKÝ OTAZNÍK Otázka
Proč to napsala?

 Vykřičník VELKÁ ODPOVĚĎ Vykřičník
Není to jedno? Smějící se
Rees už se stejně rozhodl, on teď nemusí řešit proč ona co dělá. Až se o něj bude znovu snažit, tak to řešit může, teď je mu to na nic, jen by se vysiloval.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
petr
Host
« Odpověď #37 kdy: 28. Červenec 2007, 11:39:39 »

Si muj clovek. Ja bych byll taky mega nas*anej. Mnohem vic nez kdyby ji popletl hlavu nekdo normalni. Ale kdyz ji takhle dokaze oblbnout MAGOR...  No kazdopadne se k tobe zachovala ferove, to bych neresil. Spis by mi vadilo vise popsane - vul co se ze sebe nestiti udelat pred holkou co skoro nezna chudaka a loosera ji po tydnu skoro presvedcil. Citove vyspela holka ktera vi, co od vztahu chce, by se chovala jinak. Moje rada: neres to, mavni nad tim rukou, ale bud na pozoru.
Zaznamenáno
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 22. Srpen 2007, 23:01:12 »

Po delsi dobe jsem jeste rozhodl napsat, jak se situace dal vyvijela:
Po rozchodu se ke me jeste chtela vratit, jenze situace se jeste vic zkompikovala, takze jsme se dohromady nedali. S tim kvuli, kteremu jsme se rozesli, nechodi, ale po rozchodu s nim neco mela, pry jen z trucu, protoze jsem ji nastval. Po tomhle uz se s ni dohromady dat nemuzu, protoze kdyby me skutecne mela rada a vazila si me, tak by to nikdy neudelala. Kdyz se na to ted koukla s vetsim nadhledem, tak rekla, ze udelala chybu, ze ji to mrzi a ze me ma porad rada. Dokonce rekla, ze jsem lepsi nez on a ze kdyz o me prisla, tak si vsechno uvedomila..... Vysvetlil jsem ji, ze uz by to ted mezi nama nemelo cenu, aspon z me strany, protoze uz ji nemuzu mit rad jako driv, hodne me zklamala. Ted si zacla s nekym jinym, protoze rekla, ze me nechce oplakavat a ze si chce dokazat, ze existuje nekdo lepsi nez ja.
Nakonec se ta porozchodova situace vyvinula pomerne necekane.... aspon teda pro me
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #39 kdy: 23. Srpen 2007, 11:25:25 »

Drž se svého názoru a pocitů a hlavně svého rozumu..
A k jejímu počínání bych se vyjádřil jen jedním obrázkem:  Smějící se  Myslím, že to nepotřeubje bližší komentář.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
CaCtus

Karma: 2
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 23. Srpen 2007, 13:02:41 »

Když jsem si přečetl tento thread, tak mam pocit, že ti můžu říct jen jedno. Buď rád, že to skončilo relativně takhle "brzo" a ne později - bolelo by to mnohem víc. Takovou holku bych ti vážně nepřál.
Zaznamenáno

Nejlepší balící hláška: "Slečno, smrdí vám tenhle hadr po chloroformu?" :-D
Skull

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 16. Září 2007, 09:20:26 »

2 Rees: Tak tu asi trochu zase rozdmicham diskuzi. Ja si myslim, ze zarlivy zase tak nejsi, jako ze si ji pustil tamhle nekam pod stan s kamoskou je uz docela velka odvaha, to ja byc htreba nedokazal... Ja uz jsem zkusenostma zjistil, ze tohle neni vubec dobry jako. Nejlepsi by bylo kdyby jste jeli na tu dovolenou spolu ze jo? Ale pokud by nechtela, uz by mi to vrtalo hlavou trochu. Ted me sice napadnou asi vsechny holky co jsou na tomhle foru a zacnou rikat jak jim vubec neduveruju, ale nikomu koho znam, by se nelibilo, kdyby jeho holka jela s kamaradkou na dovolenou nekam pod stan, ale to je jeste lepsi varianta, to se da jeste ustat a reknes nakonec dobre tak teda jed, horsi je kdyby jela s nejakyma kamaradama. Jasne duverujes ji, ale tem kamradum ne a co ty vis co na ni budou zkouset, to je to same jako s tim klukem ktery poznala, mozna se to dalo cekat, ze to takhle dopadne a na jednu stranu zase bud rad, ze to zkoncilo po 3 mesicich.Ale podle me to jenom ukazuje, ze si nebyla ve vztahu s tebou tak jista, prece normlani rozumne uvazujici holka nepodlehne nejakym citovym vylevum neajkyho ciziho kluka, kteryho pozna nekde pod stanem v 5ti dnech. To mi norlani neprijde, ale asi bch se k ni nevracel....
Zaznamenáno
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 16. Září 2007, 10:30:01 »

Kdyz jela s kamoskou do toho kempu, tak jsem byl na dovoleny s kamosema, takze by bylo blby, kdybych ji kazal, ze ma zustat doma mezitim, co ja s kamosema budu pryc....

Nemel jsem duvod ji tenkrat neverit, kdyz nam vsechno do ty dovoleny klapalo. Ta dovolena ukazala, ze ten nas vztah zrejme tak dobry nebyl. Nemyslim si, ze bylo spatny, ze tam jela. Kdyby si me poradne vazila, tak by se to nestalo, aspon jsem pak videl, jak se veci maji....

Vracet se k ni nehodlam, protoze mi hodne zklamala a myslim, ze by byla schopna to udelat znova.
Zaznamenáno
Skull

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 16. Září 2007, 10:58:02 »

Jasny to by bylo blby ji neco zakazovat, ale mohli jste treba nekam jet spolu, treba i pod ten stan......  Moli jste to nejak zkusit zkloubit dohromady, to by ses pak vyhnul takovymhle problememum potom, ale kdo vi, jeslti by neprisli pozdeji no  Smutný Je to s nima tezky...
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 16. Září 2007, 11:24:21 »

Jasny to by bylo blby ji neco zakazovat, ale mohli jste treba nekam jet spolu, treba i pod ten stan......  Moli jste to nejak zkusit zkloubit dohromady, to by ses pak vyhnul takovymhle problememum potom, ale kdo vi, jeslti by neprisli pozdeji no  Smutný Je to s nima tezky...

bez ohledu na to, ze clovek chce byt s partnerem, obcas proste chce byt i jen s kamarady. tvuj pristup je ponekud majetnicky a to devcata dnes spise neoceni. ted stranou reesova zkusenost, ten proste narazil na kacu, ktera ho nemilovala. ale zcela obecne, pokud clovek nedokaze verit tomu druhemu, aby ho pustil nekam s prateli jakehokoliv pohlavi, tak to vesti potize...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Skull

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 17. Září 2007, 17:09:27 »

Jasny to by bylo blby ji neco zakazovat, ale mohli jste treba nekam jet spolu, treba i pod ten stan......  Moli jste to nejak zkusit zkloubit dohromady, to by ses pak vyhnul takovymhle problememum potom, ale kdo vi, jeslti by neprisli pozdeji no  Smutný Je to s nima tezky...

bez ohledu na to, ze clovek chce byt s partnerem, obcas proste chce byt i jen s kamarady. tvuj pristup je ponekud majetnicky a to devcata dnes spise neoceni. ted stranou reesova zkusenost, ten proste narazil na kacu, ktera ho nemilovala. ale zcela obecne, pokud clovek nedokaze verit tomu druhemu, aby ho pustil nekam s prateli jakehokoliv pohlavi, tak to vesti potize...

Urcite mas pravdu, ze devcata v dnensi dobe moc neoceni, ale zase na druhou starnu musi toho druhyho chapat, ze se o tu holku treba boji a nechce ji ztratit... Je to hrozne o duvere proste  Šťastný
Zaznamenáno
Toto

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 27. Listopad 2007, 19:27:23 »

Ja jsem tady psal,ale v jinem tematu.Jak nejlepe ziskat spět duvěru aby ma byvala přitelkině mě zase věřila.Začlo to tim,že ji vadilo piti v tom uš mam jasno chci přestat,že ji něco slibim a nesplnim to,ale nebylo to pokažde,prostě to někdy nevyšlo.Jak to mam udělat aby mě zase začla věřit.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS