Občas nechápu aneb o čem to je sakra !

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 23:19:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Občas nechápu aneb o čem to je sakra !
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Občas nechápu aneb o čem to je sakra !  (Přečteno 14943 krát)
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« kdy: 04. Srpen 2011, 15:54:08 »

Nechci o sobě tvrdit, že jsem nějakej brad pit i když na sobě furt dělam.. učes, tělo, oblekaní.. každopadně si věřím a to je to hlavní co potřebuju k balení.

Jen mi zůstava rozum stát když potkávám ve městě páry.

HB 9 + Shrbenej exot kterej je oblečenej  jako papoušek s mastnyma vlasama, zlutyma zubama co mu trci ven, plnej bedaru a neoholenej a drzení těla ma jak zombie a pomalu mu tečou sliny z pusy ven!

Vedle něho takova princezna vypadá fakt vtipně.. chápu že může ten klučina mít charisma ( o tom pochybuju) ale co je moc to je moc. Když se ohlednu na kamarady okolo. Samej pařan, nerd a mají hezke holky o balení nevi ani hovno.

Nebudu tu psat že mě to nesere a že to jen nechápu.. štvě mě to už jen proto, že já musím vynaložit tolik usilí a oni nehnou ani prstem Úsměv.. O holky nouzi nemám, ale tohle mě dokáže vytačet a takové páry potkavam deno denně.. brnaci a pražaci určitě ví o čem mluvím.

Rád bych slyšel váš nazor na tuto šaškarnu Úsměv děkuji za odpovědi..

Zaznamenáno

lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Srpen 2011, 16:38:32 »

Taky se občas divím co za páry v Praze potkám.  Smějící se Ale beru to s humorem a nadhledem. Takovýhle exoti třeba jednou náhodou sbalej pěknou holku, ale dlouhodobě maj úspěchy na hovno a o tu dlouhodobou práci v pickupu především jde.  Mrkající Musíš to brát předevšim z tohohle dlouhodobý hlediska. Neni umění vyhrát, ale umět vyhrávat...neni umění sbalit, ale umět balit.  S jazykem

Ještě s dovolenim přidám jednu Qarkovu citaci: Balení holek není otázkou náhody, ale DUŠEVNÍ POHODY.  Andílek
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Srpen 2011, 16:58:59 »

Taky se občas divím co za páry v Praze potkám.  Smějící se Ale beru to s humorem a nadhledem. Takovýhle exoti třeba jednou náhodou sbalej pěknou holku, ale dlouhodobě maj úspěchy na hovno a o tu dlouhodobou práci v pickupu především jde.  Mrkající Musíš to brát předevšim z tohohle dlouhodobý hlediska. Neni umění vyhrát, ale umět vyhrávat...neni umění sbalit, ale umět balit.  S jazykem

Ještě s dovolenim přidám jednu Qarkovu citaci: Balení holek není otázkou náhody, ale DUŠEVNÍ POHODY.  Andílek

Máš recht kamo... ALe kdyby jim bylo souzeno spravedlivě tak sou uplně někde jinde než my co na sobě makáme abysme se zlepšovali Úsměv
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. Srpen 2011, 17:19:33 »

Pro mě podprůměrná holka je mnohém přitažlivější, pokud v sobě něco má. Ať už je to umění či způsob myšlení. Ale je fakt, že pokud bych potkal slintající, shrbenou holku se žlutými zuby, tak se držím zpátky.  Šťastný Jenže ženy nekoukají na vzhled muže tak, jako my na vzhled ženy.

Pokud jsi potkal HB9 s takovým individuem, tak ten kluk každopádně musel mít nějakou schopnost.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Srpen 2011, 17:33:57 »

nějakou schopnost.

Třeba finanční... Šťastný
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Srpen 2011, 17:49:00 »

Dela se mi z toho tady docela spatne. Hazeni spiny na nekoho se mi dost hnusi. Takze doporucuju se zamyslet, proc takove pary potkavame, a treba ty kluky do jiste miry napodobit, protoze at chcete nebo ne, jsou lepsi nez my, kteri pritelkyni nemame.
Zaznamenáno
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Srpen 2011, 18:15:14 »

Dela se mi z toho tady docela spatne. Hazeni spiny na nekoho se mi dost hnusi. Takze doporucuju se zamyslet, proc takove pary potkavame, a treba ty kluky do jiste miry napodobit, protoze at chcete nebo ne, jsou lepsi nez my, kteri pritelkyni nemame.

Nebo mají jen z prdele stesti Úsměv
Zaznamenáno

Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Srpen 2011, 19:47:58 »

Teď mi vlezla do hlavy jedna otázka... Kdo je víc ubohej? Chlapík co má krapet mastný vlasy a libovou přítelkyni hledící si svého a nebo chlapík s přesně nagelovanym kohoutem co kritizuje, nebo spíš odsuzuje lidi okolo??
Bože, viděli ste, jak vypadá David X.? Taky měl zprdele kliku, když dělal u sebe doma píchací párty? Ty kluci můžou mít vizi, můžou to bejt flegmatici s ohromnym vnitřnim klidem, co jsou pro tu holku oporou (opora nerovná se nice guy!) a zároveň dobrodružný chlapící.

Tohle téma tu už kdysi bylo, myslel sem, že to tim skončí... Tvrdíte, že na sobě makáte... Pokud házíte špínu na ostatní a nejste schopný se pokusit od nich přiučit, začít je respektovat, tak to znamená, že před sebou máte ještě kurva dlouhou cestu. Jak je můžete hodnotit, když o nich nic nevíte?!!

Z tohodle je mi na blití.

PS:
Citace
Ještě s dovolenim přidám jednu Qarkovu citaci: Balení holek není otázkou náhody, ale DUŠEVNÍ POHODY.  Andílek

Možná, že tohle oni mají a vám to chybí... Zapřemejšlejte na tim, co ste tu napsali.
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Srpen 2011, 23:14:32 »

To je povaha česká, chlapi. :- )
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Srpen 2011, 08:08:18 »

Teď mi vlezla do hlavy jedna otázka... Kdo je víc ubohej? Chlapík co má krapet mastný vlasy a libovou přítelkyni hledící si svého a nebo chlapík s přesně nagelovanym kohoutem co kritizuje, nebo spíš odsuzuje lidi okolo??
Bože, viděli ste, jak vypadá David X.? Taky měl zprdele kliku, když dělal u sebe doma píchací párty? Ty kluci můžou mít vizi, můžou to bejt flegmatici s ohromnym vnitřnim klidem, co jsou pro tu holku oporou (opora nerovná se nice guy!) a zároveň dobrodružný chlapící.

Tohle téma tu už kdysi bylo, myslel sem, že to tim skončí... Tvrdíte, že na sobě makáte... Pokud házíte špínu na ostatní a nejste schopný se pokusit od nich přiučit, začít je respektovat, tak to znamená, že před sebou máte ještě kurva dlouhou cestu. Jak je můžete hodnotit, když o nich nic nevíte?!!

Z tohodle je mi na blití.

PS:
Citace
Ještě s dovolenim přidám jednu Qarkovu citaci: Balení holek není otázkou náhody, ale DUŠEVNÍ POHODY.  Andílek

Možná, že tohle oni mají a vám to chybí... Zapřemejšlejte na tim, co ste tu napsali.

Máš pravdu nechci házet všechny do jednoho pytle, ale tady jde o lidi z okolí co znám od školky a to je něco přes 10 let. Sou to kluci co hraji jen pc hry a s holkama maji minimum zkušenosti prostě to jen zkusí na holku s tim jestli by chtěla vztah a ona řekně, že jo a sou rok spolu.
Celé jejich chovaní je takove anti qark nedokážu to vysvětlit prostě proti srsti. Jasné nemůžu soudit lidi podle toho jak vypadají, ale u techto znám jejich povahu dobře.

BTW: Učit se od nich nemám co a respektuju je jako kamarády jen mě to dost často dokáže vytočit Úsměv
Zaznamenáno

Zambrota



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Srpen 2011, 10:00:29 »

Vím co myslíš. Většinou, když potkávam takoví páry a několik takovejch znám. Tak to jsou většinou lidi co se poznali buď ve škole. Kdy ta holka neměla eště takoví sebevědomí a šáhla po prvním moulovi co o ní projevil zájem. A nebo přes SC, kde neměla třeba tolik na výběr.
Jak se řiká ta klasika že Lucka bude raději chodit s umaštěnym Honzou, kterýho dobře zná odjakživa, než s tim sympatickym cizincem.

Nezbývá než se s tím smířit a bojovat.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Srpen 2011, 10:18:05 »

Tak s tím nesouhlasim... naopak neznámý je vždycky pro holku atraktivnější než ten, s kterym je odjakživa... každopádně já osobně takovejhle pár teda neznam ani jsem nikdy neviděl... vždycky, když vidim pěknou holku s hnusnym klukem, tak na tom klukovi něco může být... rozhodně jsem nikdy neviděl pěknou holku s nějakym nerdem, který dělá vše špatně... jestli mluvíte pravdu, tak k tomu nemam vůbec žádný vysvětlení...

Na druhou stranu mam kamarádku HB9, která má pořád problém si někoho najít, protože je, jak bych to řekl, dost hloupá a jednoduchá... stačí si s ní psát 10 minut a už víte, že z toho žádná láska nebude, když vidíte ty pravopisný chyby... možná se příliš zaměřujete na ty kluky a nedíváte se blíž, co je to vůbec za holky
Zaznamenáno

lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Srpen 2011, 12:09:31 »

Tak s tím nesouhlasim... naopak neznámý je vždycky pro holku atraktivnější než ten, s kterym je odjakživa... každopádně já osobně takovejhle pár teda neznam ani jsem nikdy neviděl... vždycky, když vidim pěknou holku s hnusnym klukem, tak na tom klukovi něco může být... rozhodně jsem nikdy neviděl pěknou holku s nějakym nerdem, který dělá vše špatně... jestli mluvíte pravdu, tak k tomu nemam vůbec žádný vysvětlení...

Na druhou stranu mam kamarádku HB9, která má pořád problém si někoho najít, protože je, jak bych to řekl, dost hloupá a jednoduchá... stačí si s ní psát 10 minut a už víte, že z toho žádná láska nebude, když vidíte ty pravopisný chyby... možná se příliš zaměřujete na ty kluky a nedíváte se blíž, co je to vůbec za holky
Ano na tom něco bude, ale pořád to nesedí. V okolí to jsou dva kluci jako extrem uvedu jeden přiklad.

Kluk 17 let Vašnivej hrač pc her, kterej se straní společnosti, neni oblibený má dost velkou obezitu kašle na svuj vzhled. Ještě k tomu kromě zakladky nic nemá ze 2 škol ho vyhodili kvůli dochazce. ( pc hry )
Má holku HB9 která je o 1 rok starší a je na jednom z nejtezsích gymnazii a celkove je strašně oblibená ve společnosti milá, hodná. ( dlouholetá kamaradka)

Sbalil ji zpusobem ze s ni chodil do nějakého kroužku tuším do basketbalu kde vydržel tyden. Šel s ni parkrat ven několikrát na ni vybalil jestli by s nim nechtěla chodit no samozrejme že řekla ne.. po třetí ji nějak ukecal a už pres 14 měsícu jsou spolu !

Možná je tohle házení špíny na druhé to nepopírám, ale člověka to zamrzí my ostatní si něco budujeme utracíme hromadu peněz a nějakej nerd to zahraje na štěstí a má to. To by mě netrapilo, protože si řeknete to je jeden z tisice, ale ne není v okoli je takovych párů fakt hodně a člověku zůstává rozum stát co se to sakra děje.

Jinak souhlasím s tím, že tohle je kratkodobá zaležitost, ale i tak. A přiklaním se k tomu -> Neznamej hezkej sympatak má větší šance než její stoletej kamoš. Ono už jen ta holčičí zvědavost je samo o sobe afrodisiakum.
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Srpen 2011, 17:02:28 »

Není to i troch udaný tím, že "obyčejné" páry vás nijak nezaujmou, kdežto takovéhle (jak vy říkáte extrémy) jsou hned jak pěst na oko?  Úsměv Věřím, že drtivá většina párů jsou k sobě "pasující" dva lidé.
Mimochodem...
Citace
Sbalil ji zpusobem ze s ni chodil do nějakého kroužku tuším do basketbalu kde vydržel tyden. Šel s ni parkrat ven několikrát na ni vybalil jestli by s nim nechtěla chodit no samozrejme že řekla ne.. po třetí ji nějak ukecal a už pres 14 měsícu jsou spolu !
Zkusil jsi to někdy?  Mrkající A to, že jsou 14 měsíců spolu, znamená, že ten kluk v sobě dost možná něco má. Jak už tu někdo psal, holky se nedívají na kluky stejným způsobem jako kluci na holky!

Jak vlastně musí kluk vypadat, aby byl označen za nerda?
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 05. Srpen 2011, 17:11:24 »

Nejde o to, jak vypadá, jde o to, že on o tom klukovi ví, že je nerd...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 05. Srpen 2011, 23:33:48 »

Já sem nerd, možná spíš geek (tedy ne-asociál) Mrkající Na vzhled dbám mnohem míň než většina z pickuperů. Od pohledu, lehce ohnutá záda, neideální postoj (díky bohu za to, že jsem dost vysoký), rozhodně nemám atletickou postavu ani svaly, holky na mě nikdy neletěli. A přesto mám holku (i když místními měřítky tak NG7). Myslim, že kdybys nás potkal někdy na ulici, tak bys to komentoval podobně jako výše.

A teď k tomu proč je se mnou a ne s tebou:
* jsem jí oporou - ve smyslu, že jsem u ní pokud mě potřebuje - ne, že bych dělal první poslední
* imponují jí moje znalosti - vzájemně se obohacujeme, co se týče věcí, kterým rozumíme - ano, skutečně existují holky, které zajímá víc to co máš v hlavě než na sobě Mrkající
* jsem solidní - může si být jistá, že bych jí nenechal jen proto, že se na mě holka usměje a já budu mít zrovna chuť na sex
* jsme podobně založení - oběma nám nestačí pivo, chipsy a televize
* beru jí jako partnerku, ne jako ozdobu - a tak jí taky prezentuju v našem SC. Tzn. má automaticky stejný sociální status v naší skupině jako já a pokud to někdo odmítá respektovat, tak se do toho vložim
* dopřávám jí emoce/dobrodružství/status - místy hraju hry push/pull, iniciuji to, že děláme věci, které by sama nedělala, cíleně spojuji naše SC, tak aby se cítila dobře a nemusela trávit čas třeba jen s mými kamarády
* nezbalil jsem jí na vystylovaný outfit a alfa-male club game, ale na to, že máme SKUTEČNĚ něco společného a ne jen, že mě zaujala a jako jediná souhlasila Mrkající Pracovně tomu říkám pull metoda - vytahnout si holku kterou chci. Oproti push metodě - valit svoje moudra do holek a čekat na odezvu.
* mám pro ní pochopení - např. kdybych nevydržel čekat se sexem pár měsíců, tak sme nemuseli bejt teď spolu.
* a navíc:  ona je jednak tolerantní a jednak to není obyčejná holka Úsměv

Tedy shrnuto - jestli máš pocit, že se moc nadřeš na sbalení holky, tak bude asi problém v tom, že jí nebalíš na to jaký jsi, ale na to jakého by tě asi měla chtít. A to je špatně. Možnosti jsou tím pádem dvě: být takový jakého by tě chtěla nebo balit holky, kterým vyhovuješ tak jak jsi Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 05. Srpen 2011, 23:52:08 »

Av4 zcela no offense, vše, co popisuješ, má jistě velkou váhu ve vašem vztahu, ale upřímně, pokud mluvíš o své dlouhodobé přítelkyni, (kterou jsem viděl na tvém facebooku) tak ta je podle mých měřítek UG 3 ...  či-li se domnívám, že tohle opravdu neni váš případ
Zaznamenáno

Zambrota



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 06. Srpen 2011, 12:51:06 »

Citace
Kluk 17 let Vašnivej hrač pc her, kterej se straní společnosti, neni oblibený má dost velkou obezitu kašle na svuj vzhled. Ještě k tomu kromě zakladky nic nemá ze 2 škol ho vyhodili kvůli dochazce. ( pc hry )
Má holku HB9 která je o 1 rok starší a je na jednom z nejtezsích gymnazii a celkove je strašně oblibená ve společnosti milá, hodná. ( dlouholetá kamaradka)

Třeba je s ním kvůli sexu. Nikdy nevíš co má kdo v kalhotech za "vercajk".
Jestli je tak pěkná, jak řikáš, tak to na ní asi pravděpodobně každej zkouší a jí to třeba stačí k životu ta pozornost od týpků a dál je neřeší.
Zaznamenáno
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 06. Srpen 2011, 13:06:26 »

Ano pravda jde o mentalitu dívky a ne o její krásů. Může jít dávat peníze nebo kvalitní sex. Já jen naražím na ten jejich postup 'balení' tot vše Úsměv Mě proště vytačí to, že nemusí hnout prstem děla stejnou chybu dokola a ona se mu na to takova holka chytne. Vsadím se kdybych to zkoušel já tak bych dřív zdechl.
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 06. Srpen 2011, 15:13:29 »

Začíná to spíš vypadat jako závist ...
"Ten nerd má takovou buchtu a já ne" ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 06. Srpen 2011, 16:14:33 »

Začíná to spíš vypadat jako závist ...
"Ten nerd má takovou buchtu a já ne" ...

O zavist by šlo kdybych ty buchty neměl.. je to spíš třešnička na dortu :-D.. a menší pocit nespravedlnosti kterej tady asi není ani spravnej.
Jedni říkají to a druzí zase ono... tady asi zaleží v jaké časti barikady kdo je.
Ti PUA tady na foru co nejsou zrovna hezcí si to budou obhajovat to mi bylo od začatku jasné.
« Poslední změna: 06. Srpen 2011, 16:28:34 od lexeron » Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 06. Srpen 2011, 16:56:26 »

Teď mi došlo, že pomlouváš jejich vzhled, postoj, body language, záliby, atd... ale vlastně jsi nic neřekl o sebevědomí... protože to je hodnota, která je pro holky ze všeho nejdůležitější. Třeba jsou holt sebevědomí, a to jim bohatě stačí na to, aby sbalili HB.

Vem si to takhle - tím, že jsi přišel na tohle fórum, tak nějak přiznáváš, že máš nějaký problém. Tihle kluci ho nemají... to je uplně jedno, že vypadají blbě a že hrajou celej den PC hry. Nemají zkrátka ten problém, co máš ty (a další) a velmi pravděpodobně tito kluci, které znáš, na tomhle fóru nejsou...
Zaznamenáno

lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 06. Srpen 2011, 17:03:19 »

Teď mi došlo, že pomlouváš jejich vzhled, postoj, body language, záliby, atd... ale vlastně jsi nic neřekl o sebevědomí... protože to je hodnota, která je pro holky ze všeho nejdůležitější. Třeba jsou holt sebevědomí, a to jim bohatě stačí na to, aby sbalili HB.

Vem si to takhle - tím, že jsi přišel na tohle fórum, tak nějak přiznáváš, že máš nějaký problém. Tihle kluci ho nemají... to je uplně jedno, že vypadají blbě a že hrajou celej den PC hry. Nemají zkrátka ten problém, co máš ty (a další) a velmi pravděpodobně tito kluci, které znáš, na tomhle fóru nejsou...

Ano máš pravdu a asi to tak je.. já pomlouvám jejich ne/ schopnosti balit holky. Je to sice jedinec od jedince, ale já je znám a sebevědomí tam žadné není ba naopak.

Na takovem FB se dokaží snižit pod svoji uroven brečí že vypadají jako idioti. A v realném světě si nevěří kolikrat se dostanu do situace, že ho potkám s mladou a on se chova jako totalni debil! A i přes to tu holku furt má.

Tahle debata je nekonečná každej můžeme myslet někoho jiného.. přehnal jsem to, že jsem všechny hodil do jednoho pytle to uznávám, ale u některých jedincu prostě tohle nepochopím nikdy!  Jak jim může projít něco takového.. to je podle mého názoru jen a jen štěstí.
Zaznamenáno

Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 06. Srpen 2011, 17:06:42 »


Ti PUA tady na foru co nejsou zrovna hezcí si to budou obhajovat to mi bylo od začatku jasné.
[/quote]

Dovolim si tvrdit, že tohle je dobrej kec. Takticky se to může zdát jako správně použitej argument na odzbrojení oponentů (v tomhle vlákně se řadim mezi ně), bohužel v tomto případě to znovu směřuje k tomu, že nevíš o čem mluvíš. Nemůžu si pomoct. Palba naslepo je zde akorát palbou do vlastních řad.
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 06. Srpen 2011, 17:23:30 »


Ti PUA tady na foru co nejsou zrovna hezcí si to budou obhajovat to mi bylo od začatku jasné.

Dovolim si tvrdit, že tohle je dobrej kec. Takticky se to může zdát jako správně použitej argument na odzbrojení oponentů (v tomhle vlákně se řadim mezi ně), bohužel v tomto případě to znovu směřuje k tomu, že nevíš o čem mluvíš. Nemůžu si pomoct. Palba naslepo je zde akorát palbou do vlastních řad.
[/quote]
Ano nevím o čem mluvím a založil jsem to jen proto abych tu napadal členy fora  a celá tahle diskuze je o ničem. Prosím moderátora at tento topic   smaže děkuji ;-)
Zaznamenáno

Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS