Objímaní X náklonnost

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 15:59:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Objímaní X náklonnost
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Objímaní X náklonnost  (Přečteno 27644 krát)
dvddrw

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 30. Prosinec 2006, 19:36:25 »

Chci se zeptat přítomných holek, jak je to s objímáním. Když venku někoho obejmete, znamená to, že vás přitahuje?
Stalo se mi, že mě venku kamarádka obejmula a přitiskla se na mou hruď. Bylo to docela v zimě, což mě mate. Kdyby bylo léto, tak je mi to gesto jasné. Takhle v zimě tápu, jestli se nechtěla zahřát - což určitě taky, ale jestli to něco znamená, nebo ne?
Zaznamenáno
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 30. Prosinec 2006, 20:03:02 »

Ikdyž nejsu holka, myslím, že na počasí nezáleží...ale zas aby sis moc nemyslel-záleží na situaci...ikdyž to není o zimě, ještě to nemusí být o náklonosti...
chtělo by to trochu popsat, za jakých okolností:-)
Zaznamenáno

Life is outside!
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30. Prosinec 2006, 23:49:44 »

ano, zalezi na situaci a na nature dotycne slecny... jestli objima kazdeho, nebo jen tebe... muze to byt zpusob louceni, privitani
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 31. Prosinec 2006, 11:42:11 »

Ja myslim, ze to asi nic moc neznamena...nevim, taky bych to bral spis jako pozdrav. Mam jednu kamaradku, co me taky takhle porad objima. Dneska se sice probouzela v moji posteli, ale to uz je zase jina kapitola  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 31. Prosinec 2006, 16:42:15 »

Citace: "Lee Cougan"
Ja myslim, ze to asi nic moc neznamena...nevim, taky bych to bral spis jako pozdrav. Mam jednu kamaradku, co me taky takhle porad objima. Dneska se sice probouzela v moji posteli, ale to uz je zase jina kapitola  Smějící se


Jinak kapitola...tak nemachruj Kroutící očima
Zaznamenáno
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 31. Prosinec 2006, 19:53:27 »

Citace: "Lee Cougan"
Ja myslim, ze to asi nic moc neznamena...nevim, taky bych to bral spis jako pozdrav. Mam jednu kamaradku, co me taky takhle porad objima. Dneska se sice probouzela v moji posteli, ale to uz je zase jina kapitola  Smějící se


No toto, tak na tohle se dneska radši nechystám, asi nějak měknu. Nebo že bych ? Takové kamarádky jsem MĚL taky.
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Leden 2007, 01:39:09 »

No  Smějící se ono tezko rict, jestli je to jeste kamaradka...
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 02. Leden 2007, 15:47:02 »

Kdepak, to je signál jako hrom, že se jí líbíš!
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 02. Leden 2007, 20:18:43 »

Signal jako hrom je, ze ti napise, ze zitra je do 5ti sama doma  Kroutící očima
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 02. Leden 2007, 23:42:56 »

Citace: "Lee Cougan"
Signal jako hrom je, ze ti napise, ze zitra je do 5ti sama doma  Kroutící očima


Pro nadržený lidi to možná signál je, ale normální, slušný holky odkryjí svoje tajemství až později, když vidí, že ti můžou důvěřovat.  Tudíž ti dají takové znamení, který nemusíš zrovna snadno spozorovat a pro svoji nadrženost ho spíš přehlídneš.  Nápad

Neříkám, že jsem o tom věděl jak píše Rachel, ale aspoň bych o tom začal přemýšlet a sledoval v její společnosti signály co vysílá. Už nemám co dodat  Smějící se
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 02. Leden 2007, 23:55:21 »

Kdo tu mluvi o tom, ze te zve na sex? Byl jsem takhle pozvan...povidali sme si, uvarili obed, prohlizeli fotky, blablabla  Mrkající  Lorde Lorde, proc jen vidis vsude sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex mas halucinace i ted, co?  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
PachezZ



Karma: 0
Místo: Někd u Třeboně
Příspěvků: 43


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 09. Leden 2007, 11:43:58 »

S hodne kamaradkama se normalne objimam takze bych v tom nevidel ani moc signaly... ono taky zalezi asi na tom jak te obejme ale v tom se uz teda nevyznám...
Zaznamenáno

quot;Cítim bezprávie, prečo on hej, prečo ten hej, prečo ty hej a prečo ja nie."
Paaja
*
Karma: 0
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 10. Leden 2007, 18:24:15 »

objimani i pusy muzou byt proste jen... kamaradske... protoze jestli neco vic, tak vztahy mezi kupou lidi co se zname jsou velice zajimave Šťastný
Zaznamenáno

8
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 10. Leden 2007, 20:59:39 »

Vidis to.. ja zase kamaradovi pusu jen tak nedam... tohle se lisi clovek od cloveka
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
triss



Karma: 3
Místo: praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Leden 2007, 21:37:46 »

objímání miluju:).....nebrala bych to zas tak vážně. pro holky je to hodně důležitý a když zrovna nikoho nemaj tak jim k tomu vystačej i dobří kamarádi - jde o tu chvilku když vás někdo pevně drží, je vám blízko, máte pocit že vás má rád a že vás ochrání:)...nádhera
Zaznamenáno
Paaja
*
Karma: 0
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 10. Leden 2007, 22:19:21 »

no proste kamaradske tuli tuli Šťastný
Zaznamenáno

8
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 11. Leden 2007, 22:01:38 »

No, já nevím, ale já se tedy jen tak z kamarádství s nikým neobjímám ani nelíbám...asi jsem studený čumák  Mrkající
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 12. Leden 2007, 01:07:19 »

Tak me kamaradky objimaji ...a sem tam padne i nejaka ta pusa... vse ve vsi pocestnoti, kdyby to tak nebylo, tak mi  nejmene polovina kamaradu musi rozbit cifernik, ze jim objimam a libam jejich holky Šťastný Me to prijde normalka a pratelske - teda ne normalka, ale hezky zpusob vyjadreni naklonosti (pratelske)... kdybych s tou holkou chtel neco mit, tak nekoncim u objeti a pusy... krom toho je objeti a objeti....
Zaznamenáno
triss



Karma: 3
Místo: praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 21. Duben 2007, 17:39:37 »

Objímání je hrozně super záležitost:)....vím, že když mi bylo nějakejch 14 tak sem si nikdy neodpustila obejmutí na rozloučenou od každýho kluka z naší party:) - ono je to přeci jen příjemný cítit někoho takhle blízko, zároveň je to ideální šance dát někomu pusu(pokud se vám zrovna líbí) a prostě je to fajn. Živě si pamatuju jak sme s holkama řešili, jak kterej spolužák objímá, jestli si vás k sobě přitiskne, dá ruku na zadek, nebo má naopak ruce "trapně" někde na ramenou Smějící se....No bylo toho hodně. Osobně si myslím, že v pubertálním věku to má hooodně velkej význam, ale pro lidi od základky vejš už to je prostě jen kamarádské gesto......Ale záleží opět na situaci!!! Někdy to může být velká šance na finální sblížení (jako třeba první líbání atd.)
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #19 kdy: 21. Duben 2007, 20:29:40 »

Mam kamaradku co kdyz jsme se mesic nevideli tak me objimala asi pul hodiny dostal jsem asi milion pusinek a jeste hodinu jsem slysel jak je super ze se zase vidime. Ono to je individualni u kazde holky, nektera rada objima a nektera objima protoze tim chce neco naznacit. Ja uz tusim od ktere ze svych kamaradek to mam jak brat.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 22. Duben 2007, 21:07:06 »

Benik: LOL.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Tom Riddle
*


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 27. Duben 2007, 10:17:33 »

vím, že když mi bylo nějakejch 14 tak sem si nikdy neodpustila obejmutí na rozloučenou od každýho kluka z naší party:)

 Šokovaný hmm.. tak to baby z nasej party si az do konca (do rozchodu na univerzity) udrziavali vzdy aspon 5 metrovy odstup.. aj ked sme si blahozelali k narodeninam, tak sa to realizovalo podanim ruky a nznacenim bozku na kazde lice na sposob brezneva.. nieco ako objatie alebo nebodaj pusa bolo nemyslitelne a akykolvek pokus zo strany chalanov bol razne odmietnuty - pohladom hovoriacim "nie si uchyl?"

no chapete, krestanska natura (= fyzicke kontakty medzi chlapcom a dievcatom mimo zvazku manzelskeho su hriech)
Zaznamenáno

Artificial intelligence is no match for natural stupidity.
Optimism stems from lack of information.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 27. Duben 2007, 23:28:36 »

njn, to sux Smutný Mimochodem, je to sice OT, ale krestanky jsou v 90% pripadu moc mile holky jen me u nich odrazuje to, ze byvaji vedeny casto ponekud "staromodne". To vidim jako hlavni nevyhodu soucasne cirkve, ze se nedokazala prizpusobit nove dobe a lpi na starych, casto prekonanaych dogmatech. Ja sem sice taky vyrustal v krestansky rodine, ale nenechalo to na mne, co se tyce tohohle, zadne nasledky. Naopak to ve mne zanechalo nasledky, myslim v dobrem, v pristupu k druhym lidem. A dost mi to ted pomaha, myslim.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 26. Červen 2007, 12:04:41 »

Vidis to.. ja zase kamaradovi pusu jen tak nedam... tohle se lisi clovek od cloveka
No, já nevím, ale já se tedy jen tak z kamarádství s nikým neobjímám ani nelíbám...asi jsem studený čumák  Mrkající
Já teda holky co se objímaj s kdekým zrovna nemusím... Některé typy fyzického kontaktu by měly být rezervovány pouze pro partnera Úsměv Jedna moje kamarádka, velmi atraktivní, kterou znám od prváku na výšce, je taky ke klukům dost odmítavá. Vždycky když už mělo dojít k nějakému tomu líbání, tak nastavila jenom tvář. Trvalo jí 9 let, než mně sama dala pusu na ústa (asi protože jsem jediný kluk, který se na ní za ty roky nevykašlal, když něco potřebovala). Takže v ženskejch aby se čert vyznal Mrkající
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 26. Červen 2007, 12:17:44 »

njn, to sux Smutný Mimochodem, je to sice OT, ale krestanky jsou v 90% pripadu moc mile holky jen me u nich odrazuje to, ze byvaji vedeny casto ponekud "staromodne". To vidim jako hlavni nevyhodu soucasne cirkve, ze se nedokazala prizpusobit nove dobe a lpi na starych, casto prekonanaych dogmatech. Ja sem sice taky vyrustal v krestansky rodine, ale nenechalo to na mne, co se tyce tohohle, zadne nasledky. Naopak to ve mne zanechalo nasledky, myslim v dobrem, v pristupu k druhym lidem. A dost mi to ted pomaha, myslim.
Věřící holky dobře zapadají do mých představ ideální partnerky, právě kvůli té "staromódnosti" (= hodné, skromné, slušné, sex až po svatbě), bohužel mě na nich odrazuje právě ta víra. Já chci holku, která si bude stát za svými ideály proto, že věří, že jsou správné, ne proto, že má nad sebou bič boží. V žádném případě nesnižuju kvalitu věřících jako lidí, ale oni MUSÍ dodržovat "pravidla" (třeba desatero), jinak přijdou do pekla. Já ta "pravidla" dodržuju, protože jsem se tak sám dobrovolně rozhodnul, protože chci být lepší člověk, a protože věřím, že je to tak správné. A to samé chci i od partnerky Úsměv

Sorry za rozvinutí OT Znepokojený
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS