Odpouštíte nevěru?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 07:12:24

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Odpouštíte nevěru?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Odpouštíte nevěru?  (Přečteno 23454 krát)
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« kdy: 13. Srpen 2010, 00:06:09 »

Osobne jsem byl podvedenej jednou (slecna byla opila a libala se s nekym jinym, ja byl v tu dobu v nemocnici a ani jsme spolu jeste moc nechodili - vsechno bylo na zacatku) a potom, na akci kamarada, flirtovala se spoluzakem (oba byly HODNE opily), kdy jsem si ho odtahl a rekl, at se klidni nebo mu dam do drzky, coz bych asi udelal [trochu v rozporu s mym druhym vlaknem, ale tohle by byl hodne jednostranej souboj, takze by se to asi prilis nepocitalo]], kdyby pak netravil 5 hodin na zachodech s hlavou v mise). Oboji bylo na zacatku vztahu a jeste tam chybela laska, ted uz se o ni moc nebojim. Jsme spolu dva mesice a je to nejkrasnejsi vztah co jsem zatim mel.

Kdyby ale doslo na neco vic, ukoncil bych to. Uz ted se citim trosku uboze za to, ze jsem to nechal bejt (i kdyz je zmtoho super vztah) a ona ma u me dost vroubek.
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Srpen 2010, 01:52:58 »

Flirtování v opilosti s nějakym klukem... to je nevěra?... já popravdě ani líbání neberu jako nevěru, akorát by mi to vadilo ale kvůli tomu bych holku do háje neposlal (kdybych jí měl rád)... ale co se týče skutečný nevěry, tak tu odpouštět nedoporučuju. A nebo alespoň dotyčnou hodně vydusit: nechat jí, ať se v tom dlouho topí a prosí na kolenou, abyste jí odpustili.... z vlastní zkušenosti můžu říct, že když odpustíte holce velkou nevěru, tak projevíte obrovskou slabost a v očích tý holky strašně moc klesnete... začne si říkat, jak může chodit s takovym ubožákem a časem se na vás stejně vysere...
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Srpen 2010, 06:58:25 »

nevěru neodpouštim. netoleruju a sám nevěrný nejsem.

zažil jsem, co to je být podveden... a to nemyslim jen líbání.
i když už u toho to začíná... nebo aspoň u mě začalo.

naštěstí už si nemusím nic dokazovat s holkama, který jsou alldayparty. se současnou partnerkou se fakt bát nemusím.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Srpen 2010, 08:12:33 »

Jo, libani beru jako 'neveru', protoze pokud ma potrebu libat se s nekym jinym, asi ji ten vztah za moc nestoji, ne? A je rozdil mezi flirtem a flirtem, ale nechce se mi to vypisovat na 10x6 cm velky krabicce.
Zaznamenáno

Ondris

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Srpen 2010, 20:32:14 »

naštěstí už si nemusím nic dokazovat s holkama, který jsou alldayparty. se současnou partnerkou se fakt bát nemusím.

Tak tohle je dost silný prohlášení Šokovaný , jako já beru že některý holky jsou prostě větší děvky a některý menší, ale 100% jistotu nemáš nikdy a z toho cos napsal to tak trochu vypadalo.

Jinak první stupně nevěry (líbání atd) se odpustit dají, hodně záleží na okolnostech. Nesnáším pokud do dělá všem na očích a ještě se tím chlubý (no jo.. to je ta ješitnost). Ale aby se holky vyspala s někým jiným to bych nikdy nezkous a hned bych se na ni vykašlal.
Zaznamenáno

mým cílem je vybudovat si harém
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Srpen 2010, 22:03:35 »

Jiné, mimoevropské společnosti jsou odkázány na odlišné vztahy mezi jednotlivci a představu o morálce, akceptují-li polygamii a/nebo polyandrii (neuvažujeme-li reprodukční strategie jednotlivých pohlaví, ideje kdesi mezi evoluční psychologií a biologií). Nezavrhuji monoitické vztahy; pouze je vhodné vědět, z jakých důvodů dva zůčastnění do takového vztahu vstupují (... a vystupují).

Co mi připadlo na diskuzi zajímavé:
Citace: Ondris, v podpisu
mým cílem je vybudovat si harém

Ale aby se holky vyspala s někým jiným to bych nikdy nezkous a hned bych se na ni vykašlal.
Zaznamenáno
Ondris

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 16. Srpen 2010, 11:30:59 »

Jo možná to vypadá sobecky  Šťastný
Když to budou bisexuálky tak je nechám ať si mezi sebou dělají co chtějí a občas se i přidám. Vadil by mi tam hlavně jinej chlap.
Zaznamenáno

mým cílem je vybudovat si harém
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Říjen 2010, 13:32:43 »

Hlavní otázkou podle mě zůstává, je alkohol omluva? Pod vlivem alkoholu děláme to co chceme, ne? Nevěru beru už od plácnutí přes zadek, malou pusu atd. Možná jsem trochu více žárlivej, ale pokud by byla moje slečna na nějaké "kalbě" a jenom s ním flirtovala, tak bych jí poslal do háje. Protože, proč to dělala? Dělá jí to dobře? Tak ať to dělá, ale beze mě. Nebudu ze sebe přece dělat vola. Takže já nevěru neodpustím nikdy. I kdyby jí to bylo sebe-víc líto. Já vím, že se tomu "odolat" dá, takže nevěra a konec. Ale každopádně záleží nejspíš na tom, co pro vás znamená nevěra...  Andílek
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Říjen 2010, 13:38:53 »

Nevěra musí mít důvod. Pokud holce nedáváte, co potřebuje, bude nevěrná. Naopak sexuálně a emočně uspokojená holka nepodvede. Nikdy.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Falo
Host
« Odpověď #9 kdy: 06. Říjen 2010, 20:46:51 »

O nevěře mám svoji teorii, nazval sem ji cizoložní satisfakce, spočívá v tom, že se dívce dostatečně nevěnujete do toho bodu, kdy vás podvede, potom máte právo podvést ji taky a neni to proti kodexu vztahu:)
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Říjen 2010, 13:52:15 »

Právo...hovno, když už s holkou chodím, tak si mám vybrat takovou, se kterou bejt chci a který se hodlám věnovat. Pokud na ni sereš, tak jí udělej laskavost a rozejdi se s ní.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Falo
Host
« Odpověď #11 kdy: 07. Říjen 2010, 20:48:30 »

chození s holkou... hmm.. sakra, někdo mi ukradl Ottův nauční slovník A-J kde je i "Chození s holkou" takže nevim co to znamená =-O
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 08. Říjen 2010, 11:07:47 »

Čaute všichni, já si myslím, že duševně vyrovnaný, vybouřený, sebevědomý a zkušený chlap prostě nemá potřebu podvádět. A to platí i obráceně o ženách. Když cítí, že to není "ono" tak se rozejde a nezůstavá s partnerkou-rem, jen aby s někým byl a pak když je příležitost, tak je nevěrný... Ikdyž znám spoustu žen, který na to nemaj koule Šťastný...
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 08. Říjen 2010, 16:20:56 »

To je samozřejmě pravda, opravdovej chlap si za svou LTR stojí a nepodvádí ji.
A Falo, dobrá práce dělat ze sebe kokota Úsměv
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Falo
Host
« Odpověď #14 kdy: 10. Říjen 2010, 09:10:49 »

Ne teď vážně, měl sem jenom jednu pravou přítelkyni, bylo to před šesti lety a měl sem ji hrozně rád, pak mě začla podvádět, já jí to furt odpouštěl a nakonec se se mnou rozešla ona..Úsměv od tý doby sem nikoho neměl a můj názor je, že nemá smysl bejt s někym dýl jak noc, na konci většiny vztahů je akorát sklamání a spát celej život s jednou holkou by mě asi ubíjelo..Úsměv
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 10. Říjen 2010, 10:04:38 »

Takže jestli to dobře chápu, tak kvůli jedné holce, která ti nesedla, to vzdáš úplně a na jekékoli další vztahy kašleš? Hm, zajímavý. Kroutící očima
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 10. Říjen 2010, 10:09:41 »

Je to tvůj názor Falo, vymlouvat ti ho nebudu. Nicméně souhlasím s tím, že holka dokáže s klukem nehorázně vyjebat, pokud jí to kluk dovolí.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 10. Říjen 2010, 17:13:41 »

Falo, svůj názor změníš, až se zamiluješ... a to hodně rychle
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Falo
Host
« Odpověď #18 kdy: 11. Říjen 2010, 11:47:48 »

Oh... bože.. to snad ne:) Sou lidi který chtěj vztahy s konkrétní jednou dívkou a sou lidi co chtěj mít volnej vztah na sex.. já nechci žádnej vztah..Úsměv nechci ani nikoho dýl jak jednu noc v mym baráku Úsměv Tim se vyvaruju rozchodu, podvodu, stereotypu, hádkám atd. atd.. Úsměv
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 11. Říjen 2010, 15:32:43 »

Whatever, třeba jednou dospěješ  Kroutící očima Úsměv.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 11. Říjen 2010, 17:28:50 »

Falo: ne, pleteš se... ne na konci většině vztahů je zklamání, ale na konci uplně VŠECH vztahů je zklamání Úsměv .... uvědomte si, že vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 11. Říjen 2010, 18:26:27 »

...vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí
To je citát dne Úsměv Dobrý Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Falo
Host
« Odpověď #22 kdy: 12. Říjen 2010, 00:03:40 »

Whatever, třeba jednou dospěješ  Kroutící očima Úsměv.

No mě je o 10 let víc než tobě, takže díky za radu:)
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 12. Říjen 2010, 09:25:41 »

ale radši umřu s myšlenkou,že jsem prožil život vedle úžasný ženský, která mi dala krásný děti a podporovala mě stejně tak, jako já podporoval ji než s 2 000 zářezy na pažbě.

prostě každý máme uplně jiné cíle a proto je lepší se o tomhle tématu nehádat, protože se neshodneme:-)

snad jen máme podobný zážitek v tom, že jsem měl taky přítelkyni, kterou jsem měl hrozně rád, ale podváděla mě, odpouštěl jsem to, až mi přetekla trpělivost. rozešli jsme se, byl jsem nasranej na celý ženský pokolení a holky jen využíval a nebral je vážně... až jsem poznal svou současnou přítelkynia  zjistil, že mít se zase o koho opřít, to se vždycky hodí a to i v sotuacích, který se mi stali nedávno a který pořád ještě nejsou vyřešený (pro zúčastněné mluvím o té nehodě.)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Ondris

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 12. Říjen 2010, 21:31:09 »

K tomuto tématu ještě přihodím jeden citát, ale ani za boha si nemůžu vzpomenout od koho je   Kroutící očima


Miluj, jako by tě nikdo nezkamal a tancuj, jako by se nikdo nedíval.
Zaznamenáno

mým cílem je vybudovat si harém
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS