Okaté ignorování nebo vyjasnění? (někoho s kým mi to dřív HOODNĚ nevyšlo :D)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:54:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Okaté ignorování nebo vyjasnění? (někoho s kým mi to dřív HOODNĚ nevyšlo :D)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Okaté ignorování nebo vyjasnění? (někoho s kým mi to dřív HOODNĚ nevyšlo :D)  (Přečteno 17595 krát)
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« kdy: 12. Leden 2008, 23:44:59 »

Nazdar všichni...
    Bude vám to připadat absurdní, ale opravdu se to stalo. Před pár rokama se mi u nás ve škole dost zalíbila jedna holka. Postupně sem se do ní i zabouch.  Stydlivý

    Po roce mi kámoš zjistil její jméno. Rovnou zamířilo v uvozovkách do googlu ve tvaru "jméno[mezera]příjmení" i obráceně, našel jsem na spolužákách.cz její třídu, vlez dovnitř (heslo nebylo těžký uhodnout, po roce špehování) a od jejích spolužáků si na ní obstaral mail. Napsal jsem jí, pak pozděj i na ICQ, který se mi povedlo zjistit podobným způsobem.

    Zareagovala. A to tak že pozitivně. Moh sem se zbláznit a slíbil jí, že s ní na chodbě někdy promluvim.

   
No jenomže pak se to totálně posr***. 

   
  • "Tak dneska s ní pokecám..." řekl jsem si den na to.
  • Ten den ve škole: "Ale ne hned tuhle přestávku, eště se na to necejtim...zatim počkám ve třídě, abych jí nepotkal předčasně."
  • O poslední přestávce: "Dyť je to moc brzo, a kolem ní je furt ta její vyhlášená třída... zejtra už bude určitě sama. A do tý doby bacha, ať mě nepotká."
  • Další den: "Sakra, dneska se to nehodí, je blbý počasí... příští tejden už má bejt hezky. A zatim mě za žádnou cenu nesmí potkat, díkybohu že znám její rozvrh, takže vim, jak se po škole pohybovat."
  • Příští týden: "Dyť to bude vypadat divně, že sem s ní celej tejden nepromluvil, i když sem to slíbil. Počkám, dokud nebude vypadat, že má skutečně hodně dobrou náladu."
  • Po pár měsících: "Já sem takový hovado, prostě to nedokážu..."



   Nutno poznamenat, že jsem s ní byl celou tu dobu v kontaktu přes ICQ. Nejdřív jsem předstíral, že sem jí zrovna čirou náhodou nepotkal, takže nebylo kdy pokecat. Pozděj jsem se začal furt omlouvat, vysvětlovat jí, že s tim mám problém.

   Ovšem skrytá pozice lze jen těžko udržet. Načapala mě. Věděla o mě už celá moje třída, co to provádim a proč se bojim chodit po chodbách. Některý lidi od nás se s ní znaj.

   Nejdřív z toho měla srandu (je totiž značně ulítlá, jako všechny holky co se mi líběj). Pak jí to začlo bejt divný. Nakonec jí to začalo děsit i sr** zároveň.

   A to mi dala po ICQ pěkně najevo. Pak se to ale o prázdninách uklidnilo, začal sem předstírat, že sem v pohodě a docela dobře sme si i pokecávali. Ke konci prázdnin se mi ICQ podělalo a pak už to povídání nějak ustalo, asi proto, že ve škole jsem se i nadále kryl.



   Poslední významná událost se stala asi tak před rokem. V lehké podnapilosti jsem jí napsal SMS (číslo na ní jsem tajně vytáhl z mobilu jedný spolužačce), a text byl napůl německy (něco o mojí koupelně) a napůl slovenskorusky (nechtějte vědět o čem). No a když se to po několika dnech po ICQ objasňovalo (to už sme si asi půl roku ani nepsali), byla vysloveně rozzuřená. Tak sem se na to vykašlal.

   Od tý doby sem jí ve škole absolutně ignoroval. Dokonce tak aby to vypadalo co nejvíc okatě. Potkával sem jí schválně, pokaždý na mě tak divně koukla, já se zatvářil způsobem "jen koukej, jak se s tebou vůbec nebavim". Dokonce sem si to začal dost vychutnávat.

   Pak prej ale jednou na maturitním plese, kde sem já nebyl, řekla mejm spolužákům, že jsem vlastně celkem fajn(!!!  Eh? , ona je totiž taky divná) a že by se se mnou klidně i bavila, kdybych ale chtěl (asi si myslí že nechci).

   To ale neni pravda. Já už bych to zvládnul (i když jsem jedinej ze třídy, kdo s ní v životě osobně nemluvil  Šťastný). Psychiatři mě dali dohromady a už sem zas v pohodě. Vim že ICQ na mě furt má, protože mi občas čte statusy. Považuje mě asi furt za magora, ale leccos z těch starých kauz už ustalo.

   Moje otázka zní: Mám s ní přecejenom ještě promluvit? Nebo jí aspoň napsat? Je toho mezi náma hodně, co je třeba ujasnit. Vim, že by se minimálně nebránila.

P. S. Sorry za megadélku, i tak je to sestříhaný. Stačilo by to na psychologickej román Šťastný.
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 12. Leden 2008, 23:53:05 »

Ježíš to je pěkné  Smějící se už jí hlavně nic nepiš a promluv si s ní ta holka má smysl pro humor , nezavrhla tě a dokonce říká , že jsi fajn , je úžasná - já bych tě dávno už kopla do kostky  Mrkající


Nejpíš se ti nechtíc povedlo spadnout do kategorie Pan Záhadný - a to je lákavé  Mrkající

Text té sms mě zajímá fakt  Přemýšlím
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Leden 2008, 00:00:02 »

No a teď mi řekni, proč s ní nechceš mluvit? Úsměv Jak vidno poprvé z toho byl vyloženě prů*er, tak nechápu, jaktože tě to nepoučilo a nechceš si to s ní ujasnit. Vlastně je to rok od těch událostí, takže můžeš s klidem začít:

"Ahoj, víš, mam pocit, že sme nezačali nejlíp. Byl sem před rokem dost mimo a teď mě to mrzí. Co začít od začátku? Ahoj, já sem Karel. "

Nebo méně teatrálně ale se stejnou myšlenkou.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Leden 2008, 10:48:03 »

Tak děkuju vám oboum, na tom asi něco bude Úsměv ... smysl pro humor zaručeně má, ale je pravda že naposled byla už hodně rozzuřená Šťastný

Tu SMS sem možná přepíšu, ale bohužel to byla katastrofa (asi 7 sprostých slov + "sorry že sem tě včera potkal v tramvaji"[silně zkomolené]+"wir habe in unsere wohnung eine Badetw"[doslova]+víš co wyslím.. "niesom važrányj, chciałbym pisáť ně po-češsky") - rozděleno do několika zpráv po sobě, byl jsem vážně hodně nalitej...

Mám pocit, že se mě až trochu bojí...  Otázka ...a považuje mě za magora, ale uvidíme. Mám taky pocit, že kdybych s ní ve škole jen tak začal mluvit, tak z toho bude veřejný pozdvižení (je to proslavená věc). Něco už vymyslim, díky Úsměv
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Leden 2008, 14:19:48 »

Ser na pozdvižení. Jde ti o to co si o tobě myslí nějakej blbeček ze školy? Tobě jde o ní ! Tak se podle toho chovej !
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Leden 2008, 18:36:53 »

jejky, ty si kouzelnej blazen  Smějící se

normalne si s ni promluv, pokud te ta holka nezavrhla po tech neuveritelnych volovinach, ktere se ti podarilo spachat, tak jdi do toho, protoze silenejsi a ulitlejsi a zaroven prekvapive tolerantni marku uz asi nepotkas ... treba se tomu jednou spolecne zasmejete

rozhodne nepouzivej Avarangeruv podlezave omlouvaci pristup, pokud se na tebe nezlobi, normalne pokecejte, pres icq uz urcite vis, co ji zajima, a kdyz to dobre pujde, tak ji vytahni nekam ven ...  takze odhod mimikry a vyuzij prvni prilezitost, kdy ji potkas .. a hlavne uz se nevymlouvej na spatny pocasi, do brezna to nejspis lepsi nebude  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Christ

In trance we trust.

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Leden 2008, 19:12:58 »

Imho,tvuj problem neni v sebevedomi,ale vtom ze moc planujes,zijes moc pro budoucnost a minulost,zij pro jeden moment a kazdou vterinu.Pak je zivot lehci,sam sem na to prisel Úsměv
A pokud se bojis,rekni si ze kdyz nejde o zivot nejde o nic!3-2-1 a Promluv si sni,a pak uvidis ze uz to bude lepsi a nebudes mit problem sni mluvit podruhy.Urcite to zvladnes,podle tvyho prispevku si myslim ze inteligentni jsi dost.Tak to zkus a uvidis ze to vyjde,a pokud nevis ocem tak to zahraj na schuzku aspon.
Az ji uvidis,rekni neco jako:"Je ahoj,tak konecne te vidim,nechtela bys zajit na kafe nebo do cajovny?tady kazdej cumi ze trid a maj blby komentare,rad bych te poznal osobneji"
Na 90% te neodmitne Úsměv
good luck  Super!
Zaznamenáno

Otestuj si své IQ, a zjisti jak na tom jsi!
Live for the music,live for the moment,live for the weekends,live for the trance thats what we trust in.
www.di.fm/mp3/trance.pls
www.di.fm/mp3/vocaltrance.pls
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Leden 2008, 19:18:07 »

Citace
jeee ahoj tak konecne te vidim...

po nekolika mesicich totalni a zamerne ignorace na chodbach by tuhle vetu mohl vypustit jedine v pripade, ze je Esmeralda a zrovna mu vratili zrak  Provokatér Smějící se
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 13. Leden 2008, 23:39:55 »

No právě.... Šťastný bylo by to moc převratný, najednou s ní začít mluvit...

Ale možná by to mohla brát tak jak myslíte Úsměv , někdy už se mi i stávalo, že když mě na chodbě potkala, vybuchla smíchy .... všimla si totiž toho mýho zděšenýho výrazu  Znepokojený (vim, choval sem se absurdně ale je to tak, spolužáci mě pokaždý hrozně hecovali, takže byly pekelný nervy)...

A s tim že mi o ní de.... no ta z toho druhýho topicu se mi líbí víc, ale tahle pořád trochu taky (i po 3 a půl roce) .... je to vysloveně magická osobnost, neznám nikoho podobnýho Úsměv .... vy snad myslíte, že bych eště měl dokonce šanci???????? To mě už dlouho nenapadlo teda  Smějící se ale díky, uvidíme  Mrkající
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 14. Leden 2008, 00:27:18 »

No, jestli nezměníš přístup, tak je to ztracený, neboj Úsměv Ale jinak, ano, myslíme si že je to obrovská příležitost, kterou bys neměl promarnit jen proto, že se BOJÍŠ Úsměv Bojíme se všichni, různě často a zůzně intenzivně. Ale neni důvod proč to nezkusit překonat.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 14. Leden 2008, 12:14:44 »

V lehké podnapilosti jsem jí napsal SMS (číslo na ní jsem tajně vytáhl z mobilu jedný spolužačce), a text byl napůl německy (něco o mojí koupelně) a napůl slovenskorusky (nechtějte vědět o čem).
Proto nechlastám Smějící se

Takových holek ještě v životě potkáš... proč zrovna tuhle hrotit...
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 14. Leden 2008, 12:27:11 »

Takových holek ještě v životě potkáš... proč zrovna tuhle hrotit...
No, nevim. Z toho co píše, tak mi zrovna tahle přijde dosti unikátní Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 14. Leden 2008, 12:57:53 »

Z toho co píše, tak mi zrovna tahle přijde dosti unikátní Šťastný
V sedmnácti? Těžko Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 14. Leden 2008, 13:45:55 »

No, nevim. Z toho co píše, tak mi zrovna tahle přijde dosti unikátní Šťastný

Každá holka je pro svého ctitele unikátní. Nikdo nenapíše - mám rád "blabla", je to taková obyčejná, fádní holka, prostě průměrná.
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 14. Leden 2008, 16:06:02 »

No ale tuhle bysle museli vidět Úsměv.... nejsem jedinej, komu tak připadá...

Když jsem psal tenhle topic, tak mě ani nenapadlo, že bych měl něco zkoušet... spíš jsme si řikal, jestli to mám dovést do konce, protože na ní pořád nemůžu přestat myslet Úsměv -> ale jestli myslíte že mám, tak neni co řešit  Mrkající (i když mě to ani ve snu nenapadlo  Úsměv)
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 15. Leden 2008, 11:07:26 »

blaueminence: obávám se, že moje kritéria úžasnosti a unikátnosti jsou docela jiná než tvoje Úsměv

Jestli jsem to dobře pochopil, tak ty na nás vlastně chceš, abychom ti řekli, jestli s ním máš chodit nebo ne (překvapivě jako vetšina ostatních dotazů tady: mám s ní mluvit? mám s ní chodit? mám s ní mít sex? mám se s ní rozejít? mám se k ní vrátit? mám jí odpustit? mám si ji vzít? mám se s ní rozvést? - trochu zveličuju, ale pointa je stejná). Jestli nevíš sám, jestli ji chceš nebo ne, tak my to za tebe určitě nerozhodneme Projel jsem to
« Poslední změna: 15. Leden 2008, 11:13:11 od hustejdym » Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 15. Leden 2008, 18:24:00 »

Tak každej je ve svý podstatě unikátní.... ale zrovna v tomhle případě.. no to se těžko vysvětluje...

Mě šlo o to, jak k ní mám přistupovat... žádnou šanci sem si nepřipouštěl... ani to, že se mi pořád vlastně hrozně líbí...
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 15. Leden 2008, 18:25:32 »

prosim te, uz tu nepolemizuj o jeji uzasnosti a zitra ve skole s ni hod rec a pak nam napis jak to dopadlo  Vykřičník  Směrovka
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 15. Leden 2008, 18:28:39 »

počkej, tak takhle rychle to slíbit nemůžu  Podivený .... no uvidíme co se dá dělat  Mrkající
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 15. Leden 2008, 20:47:37 »

Blaueminence: buď s tím chceš něco udělat, a promluvíš s ní ASAP (as soon as possible), nebo podvědomně hledáš záminky a bojíš se přímé odpovědi.
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 16. Leden 2008, 01:24:09 »

počkej, tak takhle rychle to slíbit nemůžu  Podivený .... no uvidíme co se dá dělat  Mrkající


jake tak rychle???  Šokovaný vsak uz to podle vastnich slov odkladas skoro rok, to uz si snad mel dost casu se rozhoupat ne? takze zadny dlouhy uvahy a riskni to, stejne si pocital s tim,ze nic nebude, takze vlastne nemas co ztratit... a nechcem o tobe slyset, dokud se situace nekam nepohne  Smějící se  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
redweed
*
Karma: 10
Pohlaví: Ženské
Věk: 50
Místo: Praha
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 16. Leden 2008, 21:04:33 »

Mám dojem, že už o něm neuslyšíme, je to vysloveně muž činu  Mrkající

Skoro se mi Blaueminence nechce věřit, že o ni máš opravdu zájem, jinak bys ten strach snad překonal. Máš problémy s navazováním kontaktů obecně, nebo jenom s holkama, nebo jen v tomhle případě? Moje sebevědomí je dost nízké, ale zjistila jsem, že v zamilovanosti jsem schopná ledasčeho, dokonce pod vlivem touhy zapomenout, jak jsem hrozná, a že bych vlastně vůbec neměla vycházet, natož se někomu vnucovat. Ale možná to přišlo až s věkem.
Držím Ti palce, ať konečně sebereš odvahu Vykřičník
Zaznamenáno

Ctnost je jenom nedostatek příležitostí hřešit.
                                                                 M.T.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 16. Leden 2008, 21:25:17 »

ach... mě přijde, jako bych se skutečně vracel tak o rok zpět Šťastný měl jsem hodně podobnej problém... taky jsem se bavil s holkou na icq super a měl jsem strach s ní pokecat a hledal jsem si furt nějaký výmluvy, proč to neudělat (hodně jsem čekal, až bude sama a až i já budu sám, což nebyla moc realistická idea)... věřim, že ti ale pomůže, když ti řeknu, že ta holka je teď moje přítelkyně Úsměv ... prostě s ní MUSÍŠ promluvit... tohle snad nemá jiný řešení... budu ti držet palce...
Zaznamenáno

0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 17. Leden 2008, 21:30:21 »

Takových holek ještě v životě potkáš... proč zrovna tuhle hrotit...
No, nevim. Z toho co píše, tak mi zrovna tahle přijde dosti unikátní Šťastný
To, že mu budeš zdůrazňovat, jak je toho hodně v sázce, mu právě nepomůže.
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 17. Leden 2008, 21:40:30 »

Ber to tak, že po tom všem moc nesejde na tom, co ji řekneš, takže se toho neboj a oslov ji (icq a podobné berličky vynech). Nemáš co ztratit, i když to nedopadne, bude to pořád lepší než takhle ztrácet čas stavem, který k ničemu nevede. Hýčkáš si stav, jaký je teď a bojíš se udělat něco ropzhodného, protože ti o něco jde a ta nejistota, jak by to mohlo dopadnout je hrozná. Nic moc neplánuj, snaž se být víc sponatánní, zkus víc improvizovat (a to i v životě celkově, ne jen v téhle situaci). Když to nedopadne, tak se ti alespoň otevřou oči pro ostatní, i když si to teď odmítáš připustit.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS