orgasmus

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 08:44:43

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  orgasmus
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Co se k Vam (nebo Vaší přitelkyni) nejlepe hodí?  (Hlasování ukončeno: 19. Listopad 2006, 19:22:30)
orgasmus mám (téměř) vždy - 20 (60.6%)
mám většinou - jindy předstírám - 1 (3%)
mám většinou - nikdy nepředstírám - 7 (21.2%)
v menšině případů - předstírám - 0 (0%)
v menšině případů - nikdy nepředstírám - 5 (15.2%)
ještě jsem neměla - předstírám - 0 (0%)
Celkem hlasů: 33

Stran: 1 [2] 3 4  Vše Tisk
Autor Téma: orgasmus  (Přečteno 66212 krát)
triss



Karma: 3
Místo: praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 30. Listopad 2006, 22:38:16 »

ááá jsou tady samé šťastné ženy,tak teď jedna nešťastná Smějící se .....Já orgasmu nedosahuju při sexu v podstatě nikdy.......když už náhodou tak se mi musí proklatě dlouho pomáhat ručkama:).....A teď pozor - sama se sebou absolutně nemám problém - co se týče samouspokojování tak mám praxi od nějakejch 12 let a přitom mi to při sexu nijak nepomáhá i když se o tom s partnerem otevřeně bavíme..... Kroutící očima
Zaznamenáno
Sid



Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 06. Únor 2007, 11:52:01 »

To Lee: myslím, že Ti v anketě chybí nikdy neměla a nepředstírám.

Jinak potěším triss - moje přítelkyně při sexu orgasmu také nedosahuje, ale při masturbaci to pro ni není problém.
Ještě k úvodní větě... kdysi předstírala (to už je dáávno) a dnes nepředstírá. A takové ospravedlnění spíš pro mě než pro vás:-) jak to spolu tedy můžeme dělat? Dle jejích slov je pro ni sex velmi příjemný (a je to na ní i vidět;) a často se to orgasmu blíží... blíížíí, ale třešnička chybí Smutný
Bylo období, kdy jsem se kvůli chybějící třešničce stresoval já, bylo období kdy ona, období kdy oba a teď ... no snažíme se a doufáme ;-)
Zaznamenáno

.. a přijde den, kdy pošlapeš své sny...
ZombieMen

Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 06. Únor 2007, 14:07:50 »

Kdyby orgasmus byl ospravedlněním pro sex tak třetina populace nesouloží ....
Lidé spolu spí nejen kvuli orgasmu ne ? ....

Mimochodem jak vzpomínám na své VŠ léta taky jsem se trápil,  i chlapovi to na sebevědomí nedodá, ale ono to chce čas a možná trochu štěstí  ....
No a ta třetina populace , prostě nejen kvůli orgasmu je člověk živ ne ?  

A někdy takové pěkné pohlazení je někdy pro ženu víc než tři orgasmy Úsměv)
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 06. Únor 2007, 16:26:30 »

ja nikdy nemela, a nepredstiram...

k masturbaci se taky stavim odmitave a taky sem zazila sexualni obtezovani, ktere vyustilo k odporu ke chlapum, kteryho sem se hodne dlouho zbavovala...
takze kdyz se mi to nahodou zacne libit, neco me sepne v hlave, pripomene mi to uchyla a pak je mi z toho sexu akorat nanic - a pak se jen snazim predstirat, ze je mi to aspon prijemne
Zaznamenáno
ZombieMen

Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 06. Únor 2007, 23:05:22 »

Citace: "Mawe47"
ja nikdy nemela, a nepredstiram...

k masturbaci se taky stavim odmitave a taky sem zazila sexualni obtezovani, ktere vyustilo k odporu ke chlapum, kteryho sem se hodne dlouho zbavovala...
takze kdyz se mi to nahodou zacne libit, neco me sepne v hlave, pripomene mi to uchyla a pak je mi z toho sexu akorat nanic - a pak se jen snazim predstirat, ze je mi to aspon prijemne


No nechci do toho mluvit věci okolo neznám, ale toto by spíš chtrělo profesionála , a ted nemyslím z tvé viny , proste psychologa, vzdyt se kvuli něčemu v minulosti zbavuješ potěšení z pekných věcí v současnosti ....

A co se týče masturbace, pokud nemáš problémy z náboženského hlediska nevím jak přesněji by žena mohla zjistit co se jí líbí než sama, a pak nás tupé palice k tomu dokopat Úsměv))
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 07. Únor 2007, 10:53:33 »

nojo, od byvalyho sem dostala knizku "kazda zena muze byt stastna" a je to neco o tom, at se neboji sveho tela a tak, ale nejak me to proste netihne... ani sem ji nedocetla...
Zaznamenáno
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 08. Únor 2007, 23:23:05 »

Citace: "Mawe47"
ja nikdy nemela, a nepredstiram...

k masturbaci se taky stavim odmitave a taky sem zazila sexualni obtezovani, ktere vyustilo k odporu ke chlapum, kteryho sem se hodne dlouho zbavovala...
takze kdyz se mi to nahodou zacne libit, neco me sepne v hlave, pripomene mi to uchyla a pak je mi z toho sexu akorat nanic - a pak se jen snazim predstirat, ze je mi to aspon prijemne


To je otrava...možná by to opravdu chtělo nějakého psychologa nebo tak něco, je škoda, aby ti to znepříjemňovalo život, když by si s tím třeba někdo věděl rady.
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 09. Únor 2007, 11:49:16 »

to sice je otrava, ale na co sem hledala na internetu, vsichni ti psyholozi sou za penize:(
Zaznamenáno
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 12. Únor 2007, 00:50:28 »

Když abstrahuji od toho, že ženský orgasmus nemá evoluční opodstatnění, na rozdíl od mužského, tak pro mě osobně je úplně nepodstatné, zda li má holka orgasmus, či nemá,
Když nemá holka orgasmus, tak se nic neděje, hlavně, že ho mám já. A když náhodou dosáhne orgasmu, tak je to fajn bonus pro ni.
U stálých kamarádek vůbec nedbám na to, aby měly orgasmus. Jediné, kdy je pragmatické, abych se snažil o ženský orgasmus je, pokud mám nějaký nový objev, voňavý, s pevným sexy tělíčkem a velkýma kozama, a chci, aby příště, až jí zavolám se neošívala, tak je dobrý základ pokud prve měla orgasmus, na tom se dá dobře stavět.
Jinak obecně se dá říci, a je platné pro gentlemany, kteří nemají nouzi o buchty, že se o ženský orgasmus nemusejí přílišně starat.
Zaznamenáno
ZombieMen

Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 12. Únor 2007, 14:28:23 »

2SpeedMaster

Když abstrahuji od toho že nepraštit  egoistické blbce aby se mu rosvítilo nemá evoluční opodstatnění ............

Tak se mi zdá že si tady nějaký 14 lety kluk co holku viděl maximálně v časáku honí triko ( nebudu sprostý takže triko Úsměv ) , a nebo se jedná o  egoistického jedince s poruchou psychosociálního chování.

Nebudu litovat. tebe ,stejně bys to nepochopil ....
spíš lituji ty holky které by na tebe mohli narazit, takové pako to musí mít zážitek ......
Až jednou možná třeba dospěješ, pak zjistíš že existuje i neco jako zájem o partnera , do té doby doporučuji gumovou pannu , tak je ochotná k čemukoliv a zájem vůbec nevyžaduje
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 12. Únor 2007, 14:41:13 »

Nevim jak ostatni zde pritomni, ale dostat partnerku k orgasmu je samo o sobe krasnej pocit...ja pri tom dosahuju minimalne mentalniho uspokojeni! Navic je strasne supr, kdyz se v krecich sviji a usmiva se blahem  Mrkající

A ke Speedmasterovi se radsi nebudu vyjadrovat... Řekni to mé ruce Booooo!!!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 12. Únor 2007, 14:57:37 »

Ja se vyjadrim - je to vul... ale neco na tom jeho pohledu je: nedosahne orgasmu, nebude s nim dal spat, nehrozi, ze by se nam takovejhle pitomec rozmnozoval :-D
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 12. Únor 2007, 17:00:02 »

Speedmasterovy příspěvky sou něco úžasnýho, u žádnejch jinej sem se tak nenasmál Smějící se

Jinak ten pocit, o kterým píše Lee, je skvělej, člověk se cítí jako chlap Smějící se
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 12. Únor 2007, 17:22:50 »

reagovat na Speedmastera nema cenu, jen ho to bude pobizet k dalsi aktivite... coz je hadam neco, cemu bychom se, aspon dle tech komentaru, se zde pritomnymi asi radi vyhli Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 15. Únor 2007, 00:31:15 »

Nechápu, že nepřipouštíte jakoukoli názorovou pluralitu. Usurpujete si ten svůj jediný "správný" názor.
Já jsem nadhodil do pléna názor, že ženský orgasmus nemá evoluční opodstatnění, a vy, namísto abyste se věcně a konstruktivně polemizovali, tak to a priori odmítnete (bez hlubší znalosti, ba co víc- bez žádné znalosti).
Vytváříte dogmata, jako že je fakt, že je ženská má mít orgasmus a chlap kterej to nevý je blbec nebo sobec. To jsou stejná dogmata jako o současném terorismu, středověkých světonázorech a podobně.
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 15. Únor 2007, 07:32:09 »

nejde o obsah SM ale o formu. je tu spousta lidi s odlisnymi nazory ale nepodavaji je tak, aby se kvuli nim nekdo mohl urazit, narozdil od tebe...
proboha, jsme tu jedna mala komunita a jsme tu od toho abychom si pomohli. chapu to, ze chces svymi zkusenostmi pripet do diskuze a je to ok, ale zkus to prosim delat tak, aniz bys kohokoliv urazel nebo generalizoval...

ja taky nechodim kolem a nerikam jaky jsou muzsky svine jen proto, ze si to treba myslim (teda nemyslim, ale byl to jen priklad Smějící se ). kdyz uz spis bych se zde snazila naznacit proc si to myslim (tedy, ze ten a ten jedinec se choval tak a tak a na NEJ jsem si pak vytvorila urcity nazor, ne na celel pleme...)

ad zensky orgasmus, cert vem evolucni opodstatneni, i kdyz, jeste jsem neslysela, ze by ta tva teorie byla uznana za spravnou... je to jen jedna z teorii Mrkající mela bych k tomu par argumentu, ale s nimi prijdu az odpoledne, ted jdu na zkousku...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
ZombieMen

Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 15. Únor 2007, 09:00:19 »

Citace: "SpeedMaster"
Nechápu, že nepřipouštíte jakoukoli názorovou pluralitu. Usurpujete si ten svůj jediný "správný" názor.
Já jsem nadhodil do pléna názor, že ženský orgasmus nemá evoluční opodstatnění, a vy, namísto abyste se věcně a konstruktivně polemizovali, tak to a priori odmítnete (bez hlubší znalosti, ba co víc- bez žádné znalosti).
Vytváříte dogmata, jako že je fakt, že je ženská má mít orgasmus a chlap kterej to nevý je blbec nebo sobec. To jsou stejná dogmata jako o současném terorismu, středověkých světonázorech a podobně.





Za prvé já  nepolemizoval s tím jestli má orgasmus evoluční opodstatnění ....
Přečti si, co kdo píše, o tom s tebou nikdo nepolemizuje .....
Navíc trochu se podívej okolo sebe a zjistíš že spousta věci nemá evoluční opodstatnění ... jedna z nich je  například civilizované chování.

Já polemizoval s tvým vztahem k sexuálním partnerkám a ano tam jsem ochoten teda se podepsat pod názor který jsem předtím napsal.
A klidně to zopakuji tvoje chování a názory jsou názory egoisty s absencí empatie ...  což teda beru za psychosociální poruchu ...   prostě
lidově řečeno, jsi blbec který myslí jen na sebe (a obkecává to evolučním opodstatněním).
 
A mimochodem když napíši názor tak to neznamená že je to dogma, no a že ti tolik lidí napsalo to samé to také dogma není ( najdi si ve slovniku co to slovo znamená  ) ale to znamená že chytrý člověk by si mohl připustit možnost popřemýšlet jestli náhodou  názor  ( jak vidíš názor  ne dogma ) ostatních nemá něco do sebe.
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 15. Únor 2007, 11:17:16 »

Pripustim-li, ze by speedmasterovy vyroky mohly vychazet z reality, tak jeho slecny stejne litovat nebudu neb jestli jsou tak blbe, ze s nekym takovym  travi intimni chvile... tak je to jejich problem - ano, je to smutne, ale je to jen a jen jejich vec Úsměv Kdo chce kam....
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 15. Únor 2007, 21:24:09 »

Citace: "SpeedMaster"
Když abstrahuji od toho, že ženský orgasmus nemá evoluční opodstatnění, na rozdíl od mužského...


Evolucni opodstatneni zenskeho orgasmu je proste - samicky, u kterych se nevyvynul, se mene parily a tak vyhynuly. Kroutící očima

Notabene samecci, kteri u samicky nevyvolavali orgasmus, mene plodili a taky vyhynuli...
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 15. Únor 2007, 21:48:29 »

A dle čeho usuzuješ, že samičky bez orgasmu se pářily méně než ty s orgasmem?
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 15. Únor 2007, 23:19:18 »

nemas orgasmus --> nebavi te to tak moc --> neni duvod sex vyhledavat... nezda se mi ze by praveka spolecnost trpela predsudky a nazory viktorianske anglie Šťastný i kdyz...co ja vim Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 15. Únor 2007, 23:50:13 »

Vidím to jinak, můžou existovat i holky, který orgasmus nemají, ale sex maj rády. Stejně tak jako když skončí při masturbaci v půlce a sou spokojený...
Nevidim tam jenom dva stavy - mám orgasmus a chci sex, nemám orgasmus a nechci sex (resp. chci sex míň)
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 16. Únor 2007, 00:15:42 »

lol no jo, to je fakt...ale myslis, ze v praveku to taky takhle braly? Úsměv
dyt tam se jim libilo i odtahnuti za vlasy/prehozeni pres rameno do jeskyne Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
ZombieMen

Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 16. Únor 2007, 11:58:15 »

Citace: "noghri"
lol no jo, to je fakt...ale myslis, ze v praveku to taky takhle braly? Úsměv
dyt tam se jim libilo i odtahnuti za vlasy/prehozeni pres rameno do jeskyne Smějící se


No líbilo nelíbilo , tehdy se to tak moc nebralo, prostě věk Speedmasterů ,
obávám se že tehdy se na souhlas ci nesouhlas parnerky nejak nedbalo.
Navíc mít muže lovce byla větší šance neumřít hladem a když má člověk opravdu hlad že mu jde o život tak mu orgasmus bude docela volný....
Ikdyž tento přístup existuje i v dnešní době, ženy které preferují materiální zabezpečení........

A mimochodem pokud si pamatuji tak trestny čin znásilnění manželem je trestný od druhé světové války, do té doby to nebyl tresntý čin.
Takže i v docela nedávné době se nedá říci že záviselo na náladě partnerky moc ....

Leč nutno poznamenat že od pravěku se dost věcí změnilo.
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 16. Únor 2007, 13:08:57 »

Pokud tedy v pravěku nezáleželo na názoru partnerky, znamená to, že také nezáleželo na tom, zda má nebo nemá orgasmus. Z toho vyplývá, že žádné evoluční opodstatnění ženského orgasmu není Mrkající
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS