Originální dárek (večer) přítelkyni k 18. narozeninám

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 21:46:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Originální dárek (večer) přítelkyni k 18. narozeninám
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Originální dárek (večer) přítelkyni k 18. narozeninám  (Přečteno 28086 krát)
Kubin



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« kdy: 15. Září 2007, 14:14:17 »

Zdravím všechny na fóru,

   předem Vás tu jako nováček chci všechny pozdravit, jste zde očividně super společnost Úsměv. ale  Směrovka k tématu:

   situace: aktuálně mám čerstvý vztah s dívčinou, jenž bude mít za nedlouho krásných 18. Jelikož jako privátník disponuji spolu s kamarády vlastním bytem, nabídl jsem jí oslavu u nás, což samozřejmě přijala.
   Otázka do davu: jaký dárek či pojetí její narozeninové oslavy by jste mi doporučili? Jsme spolu opravdu čerstvě a nerad bych to pokazil například nakoupením spodního prádla (což samozřejmě nehodlám), jelikož se jedná o holku docela stydlivou bez předchozích vážnějších vzathů, avšak za to energickou a se smyslem pro humor. Máte nějaké osvědčené či i neosvědčené originální nápady? Něco čím např. podtrhnout její vstup do společnosti dospělých. Úsměv Budu rád za odpovědi i od slečen.

Děkuji  Mrkající
« Poslední změna: 15. Září 2007, 14:38:24 od Kubin » Zaznamenáno
Skull

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Září 2007, 19:51:00 »

Hehe caues, tak ti odpovida taky novacek tohoto fora  Šťastný no nemylsim si, ze jsem jediny koho napadne prvni milovani, ale urcite ne v ten den oslavy, to by chtelo ji dat jako dodtacny darek treba den potom nebo tak, teda pokud jste se jeste nemilovali.... Ale treba pokud neco sbira, ja nevim holky toho vetsinou sbiraji hodne, alespon si myslim, teda skoro kazdou co znam enco sbira enbo ma rada a to uz muis vedet ty co ma rada, je to hrozne individualni, ale pokud mas na mysli nejaky neutralni darek, tak... ono je to hrozne tezke neco vymyslet.... oni toho maji rady hodne a pokud te miluje enbo ma rada, tak ji potesi od tebe cokoliv... urcite, teda ne cokoliv, zase en vsechno, ale beru v uvahu ze si rozumnej kluk, kterej ji treba nekoupi vybrator, kdyz jste spolu cerstve... ze jo?  Šťastný Takze ja ybch sahnul po necem jako je retizek, nausnice, naramek, neco takovydleho na sebe... nebo pokud si troufnes tipnout veliksot, tak neajky obleceni, ktery se ti treba libi.... holky miluji veci na sebe... Popripade nejaky CD s hudbou.... pokud ma rada nejakou kapelu nebo rada cte a ma rada nejakyho autora, tak treba knizku nebo ji vezmi na muzikal jeslti ma nejaky rada. Plysak je sice ohrany, ale pokud si ji jeste zadnyho nedal, tak tim taky nic nezkazis, aspon bude mit neco k cemu se muze tulit vecer... Nebo ji vyrob spolecnou fotku, dej ji zaramovat a tak a napis ji treba nejaky hezky dopis... Tolik veci co existje.... jen skoda, ze me takovhyle veci napadaji prilis pozde....
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Září 2007, 20:14:20 »

romantika? krome toho retizku nebo tak ...zkus ji vysmahnout cdko s nejakou milou hudbou jestli rozumis grafice, udelej k tomu nejakej peknej obalek ... proste neco, cos "udelal" ty jen pro ni, co nebude vypadat, jakoze si pro to mohl dobehnout do obchodaku.  Znepokojený
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Září 2007, 21:01:20 »

ma rada kytky? A dort... kterej trebas upeces Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Září 2007, 23:19:39 »

nebo vecere... jaka je a co ma treba rada nam zkus povedet, pak se mnohem lepe hledaji napady Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Skull

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 16. Září 2007, 08:46:12 »

nebo vecere... jaka je a co ma treba rada nam zkus povedet, pak se mnohem lepe hledaji napady Mrkající

Vecere je fajn  Šťastný Taky me to napadlo, ale zase jsem si rikal, ze to cche neco k tomu... Treba ji neco uvarit doma, hezky poveceret pri svickach a pak ji dat ten darek, ale kdyz si rikal, ze to budete slavit  doma s jeste nevim kolika lidma, tak to je blby a zase veceret v jiny den to je takovy divny... Jako uplne njelpsi by bylo aby prijela na veceri za tebou v den narozenin a vy meli tu party v jiny den  Šťastný
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 16. Září 2007, 09:18:26 »

no kdyz to neni moc velka parta lidi, da se usporadat vecere. a treba kdyby ji jako darek dal nejaky pekny privesek na krk, ten se, jako v americkych filmech, da dat tajne do desertu nebo do pripitku Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Skull

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Září 2007, 09:39:35 »

Tajne do dezertu nebo do pripitky, je to krasny ucite, ale podle me trochu neprakticky, to by pak musela jit omyt atp... No a kdo by to mel pak lovit z te sklenicky? Nebo cistit od toho dortu? To by pak v tom dortu musela byt nejaka krabicka a nevim nevim jak vyrobit dort aby si to tam zapekla, zase takovy kuchar nejsem  Šťastný Ale zajimavy napad, ale u me by neobstal  Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 16. Září 2007, 11:22:42 »

Už sem to tu před nějakou dobou psal, ale můžu to napsat ještě jedou. Já se ex dal k 17tinám  fotku, svojí, retušovanou, kde před sebou mam obrovskou čtvrtku s nápisem "Miss You" (+ druhou s tím samým česky - nevypada tak hezky, pac je to delasi). Byla z toho uplne paf. Kamosky všechny rikali, jak je to krásný, užasný a sladký a tak Mrkající TaKŽE MŮŽU DOPORUČIT.

Pravda, že v tom taky hrálo možná roli to, že to bylo na dálku, takže to mělo ještě jakoby další rozměr Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Skull

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 16. Září 2007, 11:24:56 »

Ty kraso frajere, to je ale moc dobrej napad.... Fakt ze jo  Šťastný Mozna bych teda v tomhle pripade tu cedulku trochu zmenil a napsal tam MILUJI TE kdyz jste treba z jednoho mesta....?
Zaznamenáno
spage
Host
« Odpověď #10 kdy: 16. Září 2007, 11:36:57 »

Hehe dobrej napad na "recyklovatelnej" darek.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 16. Září 2007, 11:47:26 »

Mozna bych teda v tomhle pripade tu cedulku trochu zmenil a napsal tam MILUJI TE kdyz jste treba z jednoho mesta....?
Jo... Myslim. A co se třeba nechat od někoho vyfotit třeba na zelené louce se zamyšleným výrazem a dodat něco jako "Stále na tebe myslím" Šťastný Nebo tak něco... Ja mam trošku averzi proti dárkům s nápisem "I <3 You" Šťastný takže já bych takový asi slečně nedal.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 16. Září 2007, 15:35:35 »

SAkra, napadlo me vyfotit se na zachode a dat tam napis - "I tady na Tebe nemuzu prestat myslet"
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Kubin



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 16. Září 2007, 15:50:44 »

Všem moc děkuji za vaše nápady! Obzvlášť ten Avarangerův je skvělý.

Nápad s večeří se mi rodil v hlavě jako první, bohužel však na bytě nebude dostatek soukromí jen pro nás dva (přes týden ho sdílím se spolužáky celý den a vyhánět se mi je moc nechce). Takže nakonec jsem to trochu prokombinoval a vymyslel tohle:

na den jejich narozenin což je v půlce týdne podnikneme večer oslavu v kruhu mých přátel a jejích kamarádek jak bylo plánováno, jehož součástí bude od mé maličkosti popřání, předání hezké kytice (holky, co máte rády? Úsměv ) a obálky s pozvánkou na večeři o víkendu, kdy budeme moct být sami. Na večeři pak ukuchtím svou specialitku (Kuřecí nudličky s kukuřicí a nivou na smetaně – pokud by měl někdo zájem dám recept). Podávat se bude asi nejlépe červené víno, i když  já teda budu mít obrovský problém nedat si pivo. Úsměv
No a zakončil bych to již slíbeným filmkem (co doporučujete za žánr? Úsměv ). No a dále pak uvidíme Úsměv. Samozřejmě nějaká sranda v průběhu taky musí být, jsme v 18 přeci jenom ještě puberťáci. Šťastný

Tak co myslíte?

P.s.: nápad s fotkama si nechám do budoucna, je skvělý! Ale přeci jenom nemůžu hazardovat a být až moc milý. Úsměv
Zaznamenáno
Kubin



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 16. Září 2007, 15:53:04 »

SAkra, napadlo me vyfotit se na zachode a dat tam napis - "I tady na Tebe nemuzu prestat myslet"

 Šťastný Šťastný Tak to je dokonalé, škoda jen že to není z mé hlavy Úsměv ale tohle by byla určitě bomba Úsměv
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 16. Září 2007, 16:10:30 »

jen bych to cervene vymenila za bile... chutove myslim lepe doplni hutnou nivovou omacku nez cervene...

ad kytky, cokoliv se libi nam stejne nebude to prave pro ni Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 16. Září 2007, 17:00:16 »

SAkra, napadlo me vyfotit se na zachode a dat tam napis - "I tady na Tebe nemuzu prestat myslet"
Smějící se No teda nevím, myslet na ni během s*aní... Smějící se (a jak se to ještě hezky rýmuje Smějící se )
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 16. Září 2007, 20:11:21 »

noghri: Souhlas. Cervene k něčemu lehkému - ryba např.

Kubin: Doporučuji romantickou komedii. Např.:
When Harry met Sally
Kate a Leopold
Láska s výstrahou
Nepolíbená
Něco na té Marry je
nebo profláklou Pretty Woman Šťastný
Nebo se nech inspirovat tady

Nebo nějakou zajímavou napínavost kombinovanou s romantikou:
Illusionist
Prestige
Last Samurai

Nebo nějaký poetický film:
Scenes of sexual nature (nenech se zaskocit nazvem)
Last Kiss (skoro romanticka komedie - ale má "normální" závěr - ne happy end)

ArchimonDe: Taky se mi to zdá.... za hranicí, kterou by slečna mohla pochopit Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 16. Září 2007, 20:16:22 »

predevsim zakladni pravidlo.... k bilemu masu (a tedy i k vetsine ryb)  bile vino  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 16. Září 2007, 20:18:34 »

predevsim zakladni pravidlo.... k bilemu masu (a tedy i k vetsine ryb)  bile vino  Mrkající
 

z filmu doporucuju Caffeine ... vesele, k zamysleni, neprilis narocne a zaroven zadna lacina romantika typu Pretty Woman a Hrisny tanec"
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 16. Září 2007, 21:05:02 »

predevsim zakladni pravidlo.... k bilemu masu (a tedy i k vetsine ryb)  bile vino  Mrkající

kureci je jednou z vyjimek tusim, jde k nemu jak bile, tak cervene ale hodne prave zalezi na konsistenci zbytku toho jidla.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 17. Září 2007, 10:25:22 »

SAkra, napadlo me vyfotit se na zachode a dat tam napis - "I tady na Tebe nemuzu prestat myslet"
Smějící se Smějící se Smějící se nevím jak vy, ale já teda na záchodě myslím jenom na džob, protože jiné myšlenky mě rozptylují Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 17. Září 2007, 12:03:20 »

SAkra, napadlo me vyfotit se na zachode a dat tam napis - "I tady na Tebe nemuzu prestat myslet"
Smějící se Smějící se Smějící se nevím jak vy, ale já teda na záchodě myslím jenom na džob, protože jiné myšlenky mě rozptylují Smějící se Smějící se Smějící se

vidis to, tak to neni "ta prava laska"

(mozna, ze to rceni : "nemuzu jist, nemuzu spat... nemuzu s*at" ma byt takhle) Úsměv))
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 17. Září 2007, 13:04:04 »

kdyz nemuzu jist tak s**t nepotrebuju Smějící se ale laska (i "ta prava") prochazi zaludkem... takze neco ven musi Smějící se
a pak ma clovek verit rcenim...
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 18. Září 2007, 22:21:44 »

vybordelne... takze jelikoz laska prochazi zaludkem, casem bude treba se na to stejne vys....

jejky, to uz je asi OT... pardon
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS