Osamělé holky - existují?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:37:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Osamělé holky - existují?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Osamělé holky - existují?  (Přečteno 29549 krát)
Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 23. Červenec 2008, 20:04:55 »

ano jsou, jsem to já. Jeste mi teda neni 25, na rande jsem uz byla sice pres net, ale v realu me zatim nikdo nepozval. A neni to tim, ze bych se ucila,u me je to naopak. Ale proste jsem zatim nemela stesti a nikoho nepotkala.  a taky si myslim, ze je dneska trosku jina doba a kluci uz tolik holky nebali jak driv, prave kvuli tomu, ze se boji odmitnuti atd.
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 23. Červenec 2008, 20:47:50 »

Kluci tady maj pravdu. Co když jí ten kluk nechce sbalit, ale jen jí tim udělat třeba... Lepší náladu? Jako "Jé on si mě všimnul"! O.K. To bylo divný, ale vemte si že ten kluk, i když se usmívá a culí, přece jenom nemusí hned mít důvod tě balit. Já si takhle ty holky prohlížím. Podívám se na ní, a pokud si toho všimne a podívá se na mě, usměju se, nebudu na ní přece vyplazovat jazyk, že...


Edit: I když vlastně... To s tím jazykem není špatnej nápad...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 23. Červenec 2008, 22:39:49 »

nazdar ty chytraku .. ja se nemusim snizovat k tomu abych balila kluka ted myslim kdybych byla svobodna .. jelikoz ,... je to pod moji uroven.. a nahodou muj přitel je semnou velice spokojeny.. a moc mne miluje .... a nebyla jsem to ja kdo ho zbalil ale on... a sem .. rada za to .. ze to vsechno bylo skveli......

nejlepsi sou takovi kluci kreti ... na holku cumi treba na zastavce usmivaji se na ni a ona jemu taky da najevo ze se ji on libi .. a on  houby proto udela .. aby... ji zbalil,,...jen se blbe culi.. ach jo .. vsichni chlapi jsou srabi .. v tomhle..  Andílek

Takze ked ta niekto len tak oslovi, je to znizovanie sa pod jeho uroven? No to si tomu teraz pekne dala. Tvoj priatel sa teda musel tiez riadne znizit pod tvoju uroven. Chudak tvoj priatel. Uprimne ho lutujem. Ja sa ani necudujem, ze nechce mat s tebou sex. Ty mas take ego, ze cela zemegula je nan mala. Proste si TY a vsetci ostatni su hovna. Napisal by som tu toho viac, ale je to uplne zbytocne. Presne kvoli takym holkam, ako si ty, je balenie velmi tazke.
Zaznamenáno
oldaKrupicka



Karma: -27
Pohlaví: Ženské
Místo: praha
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 24. Červenec 2008, 10:11:25 »

ooooooooooooooooooooooo tady nekdo nepochopil jak jsem to myslela ach jo je zbytecne . neco . vysvetovat.. a psat..  Šťastný
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 24. Červenec 2008, 10:15:42 »

ooooooooooooooooooooooo tady nekdo nepochopil jak jsem to myslela ach jo je zbytecne . neco . vysvetovat.. a psat..  Šťastný
Ani ne, piš, mě to zajímá...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
oldaKrupicka



Karma: -27
Pohlaví: Ženské
Místo: praha
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 24. Červenec 2008, 10:23:24 »

to bylo uurceny bobovi ..  Úsměv
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 24. Červenec 2008, 10:39:01 »

to bylo uurceny bobovi ..  Úsměv

Já bych to taky slyšel rád...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 24. Červenec 2008, 11:41:52 »

ooooooooooooooooooooooo tady nekdo nepochopil jak jsem to myslela ach jo je zbytecne . neco . vysvetovat.. a psat..  Šťastný

Ani to vysvetlovat nemusis. Aj tak to bude stale o tom istom, ze ako ty nikoho nemusis oslovovat, ze sa nemusis znizovat a aka si ty skvela  Úsměv
Zaznamenáno
oldaKrupicka



Karma: -27
Pohlaví: Ženské
Místo: praha
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 24. Červenec 2008, 11:50:26 »

ach jo . myslela jsem ze kdyz sem napisu tak to bude ok.. a koukam ze sem si hnedka vsechny znepratelila,...nebo spis ja za to nemuzu ,..  Ďábelský bozze.... jo a přestante mne urazet ze kdyz to nejsem ja na ty fotce ze se nedivite ze muj kluk . semnou nechce spat.. aby ste vedela tak to jsme ja ..
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 24. Červenec 2008, 12:05:57 »

ach jo . myslela jsem ze kdyz sem napisu tak to bude ok.. a koukam ze sem si hnedka vsechny znepratelila,...nebo spis ja za to nemuzu ,..  Ďábelský bozze.... jo a přestante mne urazet ze kdyz to nejsem ja na ty fotce ze se nedivite ze muj kluk . semnou nechce spat.. aby ste vedela tak to jsme ja ..
Tak to už fakt nevim, tělo máš na pohled hezký, třeba ho nenecháváš ani chvilku v klidu...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
oldaKrupicka



Karma: -27
Pohlaví: Ženské
Místo: praha
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 24. Červenec 2008, 12:17:28 »

tak to neni ..  :)jen proste .. mne nechce no rikal mi ze ho porad přitahuju . ale ze kvuli vyrazce.. ma nizke sebevedomi a ze... si nepripada přitazlivy
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 24. Červenec 2008, 14:52:26 »

to oldakrupicka: ano, tělo máš pěkné a vypracovné, o tom žádná Úsměv)...po fyzické stránce je to v pořádku, teď zkus zapracovat na stránce kognitivní. Jestli tvůj přítel náhodou "nevyhasnul" i proto, že si s tebou po tom sexu nemůže moc povykládat.... Mlčím
« Poslední změna: 24. Červenec 2008, 15:02:03 od dextera » Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 24. Červenec 2008, 16:56:02 »

Citace
zdravim ja si myslim . ze je to chyba ve vas... kdyz jsem jeste kluka nemnela . a třeba jsem jela v buse  a videla kluka ktery se mi libil a on mi to taky daval na jevo .. tak třeba.. se mne netroufne zeptat na neco ... takovyhle kluci mne pekne stvou .. kdyz . treba .. jedu .. nebo  stojim nekde tak ten kluk cumi jak beran . ale ze by . mne oslovil tak to ne.. sem rada , ze tedka mam kluka. a nemusim se trapit . tim jestli mne vubec nejakej kluk zbali protoze to stejnak zadny neumi .

Zober si to z opacnej strany, mne ako signal staci, keby sa na mna nejaka usmeje a ak sa mi aspon trochu paci, urcite idem za nou aj keby to bolo ja neviem v kostole, mhd alebo ja neviem kde Mrkající Problem je skor v tom, ze baba sa boji spravit hocijaky naznak lebo si povie "sak nech sa snazi on"  a chlap si zas povie "preco sa na mna sakra aspon neusmeje, ja by som za nou siel". Ak to teda neni trubka, ktory sa boji oslovit aj babku na ulici, aj ked uznavam aj takych je par...Este je aj ta moznost, ze sa neusmeje jeden ci druhy, lebo protejsok mu nie je sympaticky Mrkající Ale niektore baby sa tvaria tak strasne nedostupne, akoby mali na cele napisane "prave v hlave pocitam dvojite integraly tak ma neruste", ze sa nemozu cudovat ked ich nikto neoslovi, proste z nich vyzaruje odstup.

dextera: jj, tiez by som povedal Šťastný Sexi baba...ale nieco dolezite jej chyba Mrkající
« Poslední změna: 24. Červenec 2008, 17:01:33 od asdf » Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 24. Červenec 2008, 16:56:38 »

Tak o postavě se nedá ani diskutovat..Teď už zbývá jen dát dolů nosánek a karma se už nebude snižovat Úsměv
« Poslední změna: 24. Červenec 2008, 17:05:53 od Monny » Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
oldaKrupicka



Karma: -27
Pohlaví: Ženské
Místo: praha
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 24. Červenec 2008, 17:14:12 »

aha takze mne podle vzhledu soudite ze jsem trubka jo ??? Ďábelský hmmm tak to vam pekne dekuju a abych nedelala jen ze sveho pritele chudinku tak vam preknu ze nekdy po sexu si de zahrat wow .. a ja pak nevim o cem si snim povidat vit e
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 24. Červenec 2008, 17:23:18 »

Ak to teda neni trubka, ktory sa boji oslovit aj babku na ulici, aj ked uznavam aj takych je par...

Je nás docela hodně, vy "oslovovači" jste myslím pořád v menšině. Mrkající
I když bych nepoužíval slovo "bojí", to není o strachu, to je spíš o nechuti bejt vlezlej. Teda nemyslím to tak, že by lidi, co oslovujou holky byli vlezlí, ale já jsem holt na tohle nějak přecitlivělej, že bych se toho pocitu "vtítrám se, otravuju ji, není na mě zvědavá" asi nedokázal zbavit.

Ale nebudu to dál rozepisovat, už tak jsem OT.
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 24. Červenec 2008, 18:43:46 »

aha takze mne podle vzhledu soudite ze jsem trubka jo ??? Ďábelský

ne, podle vzhledu ne...podle tvého psaného projevu a toho, jak se tu prezentuješ.... ale třeba se pletu a hlavně už jsem OT
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 24. Červenec 2008, 18:48:05 »

Citace
aha takze mne podle vzhledu soudite ze jsem trubka jo ???  hmmm tak to vam pekne dekuju a abych nedelala jen ze sveho pritele chudinku tak vam preknu ze nekdy po sexu si de zahrat wow .. a ja pak nevim o cem si snim povidat vit e

až tu napíšeš jeden smysluplnej post, kterej bude mít hlavu a patu, tak ti nikdo nic ošklivýho psát nebude.... zatím se tu prezentuješ jako někdo "kdo je nejlepší na světě" a nemá žádnou chybu, a všichni kolem (kluci)  jsou nuly.

Citace
aha takze mne podle vzhledu soudite ze jsem trubka jo ???

tohle ti někdo napsal?? jen jsme psali že asi ve fyzický přitažlivosti problém nebude.... aže to že s tebou nechce sex souvisí s něčím jiným....ale zase nikdo netvrdí že je chyba v tobě, že to není kvůli tej vyrážce

a to, že máš nosík nahoru, to ty lidi vypozorovali z rěch příěpěvků typu:

Citace
ja se nemusim snizovat k tomu abych balila kluka

Citace
vsichni chlapi jsou srabi .. v tomhle..  

Citace
abych ja balila chlapa to radsi zustanu sama
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 24. Červenec 2008, 20:23:28 »

Citace
Je nás docela hodně, vy "oslovovači" jste myslím pořád v menšině.

Ja som to myslel inak. Jasne, ze mne robi tiez problem oslovit nejaku len tak. Skor som myslel, ze situaciu, ze nejaka sa na teba napr. v mhd stale usmieva, hadze pohlady a je 2 metre od teba, a ty len tak stojis a k nicomu sa nemas a nechas ju vystupi, hoci dava najavo ocividny zaujem. Vtedy by si bol trubka Mrkající

Citace
aha takze mne podle vzhledu soudite ze jsem trubka jo ???  hmmm tak to vam pekne dekuju a abych nedelala jen ze sveho pritele chudinku tak vam preknu ze nekdy po sexu si de zahrat wow .. a ja pak nevim o cem si snim povidat vit e

Sudim podla pisania, a nie vzhladu.
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 24. Červenec 2008, 21:22:33 »

Citace
Je nás docela hodně, vy "oslovovači" jste myslím pořád v menšině.

Ja som to myslel inak. Jasne, ze mne robi tiez problem oslovit nejaku len tak. Skor som myslel, ze situaciu, ze nejaka sa na teba napr. v mhd stale usmieva, hadze pohlady a je 2 metre od teba, a ty len tak stojis a k nicomu sa nemas a nechas ju vystupi, hoci dava najavo ocividny zaujem. Vtedy by si bol trubka Mrkající

Poslední dobou je to už trochu problém ve společnosti, nevim jestli se mi to zdá, ale kluků co se bojej je čim dál víc. Když jsem chodil před půl rokem do tanečních, při volence nezbylo pár kluků, ale docela dost kluků a o trochu míň holek, že prej o sobě nevěděli. A moh bych podobně pokračovat...

Když se přede mě tak nenápadně v tramvaji nasune nějaká holka, špitá si něco s kámoškou, smějou se a já se sotva odvažuju podívat, že koukaly na mě, naopak se dostanu do transu a bez mrkání začnu koukat pryč, obvykle o vagón dva dál nějakej kluk prožívá přesně to samý...

Konzultoval sem to se spoustou starších lidí, všichni mi řikali, že tyhle problémy kdysi zdaleka tak markantní nebyly, lidi se maximálně trochu styděli, ale každej se přemoh.... naše civilizace asi fakt začíná degenerovat.
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
oldaKrupicka



Karma: -27
Pohlaví: Ženské
Místo: praha
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 24. Červenec 2008, 21:50:58 »

no dobre. uz mi nekdo rikal . ze jsem zacala spatne jak jsem zacala psat. a jak jsem nepromyslene napsala ten članek.. dotycna osoba mi taky rekla.. ze . jsem to prehnala tim jak jsem napsala. takovym povrchnim zpusobem ze chlapi jsou srabi atd. velice se za to omlouvam ve skutecnosti namyslena nejsem.. jen mne nektery veci vytocili.. tudiz az napisu  svuj problem . tak se . lepe vyjadrim.  Úsměv
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 24. Červenec 2008, 21:56:27 »

no dobre. uz mi nekdo rikal . ze jsem zacala spatne jak jsem zacala psat. a jak jsem nepromyslene napsala ten članek.. dotycna osoba mi taky rekla.. ze . jsem to prehnala tim jak jsem napsala. takovym povrchnim zpusobem ze chlapi jsou srabi atd. velice se za to omlouvam ve skutecnosti namyslena nejsem.. jen mne nektery veci vytocili.. tudiz az napisu  svuj problem . tak se . lepe vyjadrim.  Úsměv

Toto uz bolo lepsie. Aspon vidis, co vznikne, pokial reagujes prehnane a pod vplyvom emocii.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 25. Červenec 2008, 03:52:35 »

Ja som to myslel inak. Jasne, ze mne robi tiez problem oslovit nejaku len tak. Skor som myslel, ze situaciu, ze nejaka sa na teba napr. v mhd stale usmieva, hadze pohlady a je 2 metre od teba...

Jo tak. Něco takovýho se mi ale, pokud si dobře pamtuju, snad ani nestalo. Holt nejsem Brad Pitt ani Leonardo di Caprio ani průměrně atraktivní chlap. Spíš hodně pod průměrem.  Ďábelský
Zaznamenáno
James Kolbern

Karma: -10
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 25. Červenec 2008, 06:31:11 »

Kdyz to vemu kolem a kolem, tak je pravdou, ze chlap je ten kdo si chce uzit, tak by se mel asi snazit. Castecne ma oldaKrupicka pravdu, i kdyz pohled na vec z jeji perspektivy je znacne <asi vekem> zkreslen. Me spis stvou holky <na akcich>, ktere projevuji zajem jakoby ze srandy, pac kdyz pak za nima prijdu, tak jsou uplne mimo, div si malem nevzpomenou ani na vlastni jmeno, zcervenaji a sklopy oci do zeme. Kroutící očima Takze oni se boji i holky a mozna jeste vic...   
« Poslední změna: 25. Červenec 2008, 06:35:49 od James Kolbern » Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 25. Červenec 2008, 12:03:22 »

Citace
Jo tak. Něco takovýho se mi ale, pokud si dobře pamtuju, snad ani nestalo. Holt nejsem Brad Pitt ani Leonardo di Caprio ani průměrně atraktivní chlap. Spíš hodně pod průměrem.

Mne sa stala asi pred pol rokom taka zvlastna situacia - v priebehu 10 minut sa na mna usmiali 3 nadherne baby iduce oproti mne na ulici Úsměv Vylozene sa mi pozerali do oci uz z niekolkych metrov a kraaaasne sa usmievali. Najprv som myslel, ze mam nieco na tvari ako zubnu pastu, ci rozopnuty zips, ale nemal som Šťastný Dodnes neviem cim to bolo, ze sa na mna zrazu vsetky tak pekne usmievali, ked nikdy predtym sa mi to nestalo. A ani potom Šťastný
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS