pana nebo ne..??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
02. Květen 2024, 12:20:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  pana nebo ne..??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: pana nebo ne..??  (Přečteno 6027 krát)
bubinek

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 21. Červen 2007, 19:52:16 »

Chtel jsem se zeptat, jeste s tim nemam zadne zkusenosti, je mi asi 17 a proste nemam, moje pritelkyne mi rekla ze s klukem jeste nebyla, ja s holkou taky ne a pak jsme se uz asi podruhy nebo potreti mazlili aproste prsticky sli i tam dolu, strcil jsem ji tam cely prostrednicek a nic jako panenska blana..??? je dal nebo ji nema..?? jakto ze jsem na ni "nenarazil" ..??? asi hloupa otazka coz, ale proste mladi jsem tak nejak prosedel u compu a ted asi posledni rok jsem se nejak zacal o slecny zajimat a mam co dohanet Úsměv
diky za odpoved Úsměv
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 21. Červen 2007, 20:27:45 »

To nevím jestli jsi pán nebo ne  Šokovaný
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 21. Červen 2007, 20:41:34 »

To nevím jestli jsi pán nebo ne  Šokovaný

ne ne, chlapci asi jen omylem vypadlo "n" ze slova panna Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 21. Červen 2007, 21:38:52 »

To, ze o necem nevis neznamena, ze to neexistuje. A to, ze neco nevidis, nebo necitis, taky naznamena, ze to tam neni. Mimochodem, lepe... protoze pokud je "otvor" v blane dostatecny, tak by ji to nemuselo tolik poprve bolet.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rewer

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 21. Červen 2007, 21:47:57 »

Chtel jsem se zeptat, jeste s tim nemam zadne zkusenosti, je mi asi 17 a proste nemam, moje pritelkyne mi rekla ze s klukem jeste nebyla, ja s holkou taky ne a pak jsme se uz asi podruhy nebo potreti mazlili aproste prsticky sli i tam dolu, strcil jsem ji tam cely prostrednicek a nic jako panenska blana..??? je dal nebo ji nema..?? jakto ze jsem na ni "nenarazil" ..??? asi hloupa otazka coz, ale proste mladi jsem tak nejak prosedel u compu a ted asi posledni rok jsem se nejak zacal o slecny zajimat a mam co dohanet Úsměv
diky za odpoved Úsměv
Takhle sem si taky jednoho vecera hral a pak sem byl prekvapenej, ze mam na prste krev Mrkající A misto toho, aby ses ptal na foru, by ses mel radsi zeptat ty slecny, ta to bude vedet spis Super!
Zaznamenáno

Kazdy ma rad nekoho, kdo ma rad nekoho jineho, jen idiot ma rad vsechny.
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Červen 2007, 01:56:21 »

Asi to napíšem hrubo, ale dievčatá tiež masturbujú a mohla si ju už pretrhnúť sama. To by bol ten lepší prípad, lebo už by potom nemusel byť problém s krvou a bolesťami.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 22. Červen 2007, 08:17:01 »

nekdy se to muze stat i pri zavadeni tamponu a tak. takze pokud si nic nenasel a) muze znamenat, ze neni v tvem dosahu b) mohla si ji porusit x jinejma zpusobama
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS