Pauza vo vztahu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:12:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pauza vo vztahu
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Pauza vo vztahu  (Přečteno 12576 krát)
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« kdy: 05. Listopad 2008, 17:26:53 »

S mojou holkou(20) chodim 3 a pol mesiaca vidime sa skoro kazdy den, zacalo to ako letna laska, prve dva tyzdne sme boli do seba zamilovani potom zamilovanost opadla ale bola to laska, prvy mesiac a pol nam vsetko klapalo (az na obcasne hadky ked si dala travu) a hlavne v posteli bola prefektna nebala sa experimentiovat a stale chcela sukat, kazdy/kazdy druhy den.. A stale bola nadrzana... Niekedy sme sukali aj 6 hodin v kuse a ju to bavilo... Hovorila ze som prvy chalan s ktorou ju bavi sukat.  Mal som pocit ze je nymfomanka... Mala ma rada a ja ju. Potom dostala nejaku depresiu ci co ze co ak bude mat dieta bo sme nepouzivali kondomy... A potom sme asi tyzden nemali sex potom sme sexovali uz menej casto a len s kondomom a to nas uz tak nebavilo a vacsinou  som sa rychlo urobil, potom dostala kramy a zacala brat antikoncepciu... Lenze potom stratila uplne chut na sex, obcas sme sukali ale bolo vidno ze to robila len koli mne... Tak som jej povedal nech antikoncepciu prestane brat a prestala... Teraz mala kramy a tak sme tyzden nemali sex...

V sobotu sme boli na diskoteke, v nedelu som nemal moc dobru naladu koli kocovine a uplne sme sa spolu nudili tak odisla za kamaratkou v pondelok sme sa nevideli a vcera ku mne prisla a povedala ze ju nebavi sex.. A ze vztah bez sexu nemoze fungovat... a ze si dame pauzu... Potom som jej vecer volal ze mam z toho depresiu tak povedala ze sa zajtra stretneme. nasledne som sa isiel dobre ozrat a nahulit. ked som jej dnes volal tak povedala ze sa nestretneme a ze mame pauzu... Uz sme par krat mali pauzu na 1 dva dni. Pauza..... je to normalne??? Neni to nahodou koniec vztahu?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Listopad 2008, 17:29:49 »

Může to být konec vztahu a nemusí, těžko odhadnout když ji neznáme. A s tím sexem, to je divný že ji najednou přestal bavit. Nebude to tou antikoncepcí? Možná by stál za to zajít za gynekologem, a nechat si předepsat jinou, která by jí víc sedla
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Listopad 2008, 17:32:28 »

No ale ona ju uz prestala brat a a sex ju ajtak nebavi...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Listopad 2008, 17:44:31 »

No, tak asi zevšedněl Úsměv Třeba se musíš posnažit Úsměv

A nebo má prostě někoho jinýho a tohle je jen zástěrka.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Listopad 2008, 18:01:55 »

keby niekoho mala tak by mi to povedala a rozisli by sme sa...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Listopad 2008, 18:57:20 »

keby niekoho mala tak by mi to povedala a rozisli by sme sa...
*ironie*Nevidím jediný důvod proč by se měla chovat takto. Leda, že by to byl chlap Šťastný*/ironie*
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Listopad 2008, 20:38:04 »

keby niekoho mala tak by mi to povedala a rozisli by sme sa...
*ironie*Nevidím jediný důvod proč by se měla chovat takto. Leda, že by to byl chlap Šťastný*/ironie*

v tomto ju poznam, a viem ze nikoho nema bo sme skoro kazdy den spolu, a ona neni typ zeny ktoru by hocikto poriesil, bo je hrozne komplikovana je sice pekna na vizor sa paci vela chlapom, ale ma neznesitelnu melancholicku a panovacnu povahu a vydrzi s nou len niekto kto je dobry psycholog a ma ju naozaj rad...
Zaznamenáno
http

Karma: -1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 31. Prosinec 2008, 11:01:23 »

Nazdar,takže včera sme sa s holkou dohodli na "pauze" ktorá ma podľa nej trvať 2 mesiace...no najviac ma ale zarazilo prečo,no a preto že jej starka si nepraje aby sme boli spolu,že sa ma sustrediť na školu a stále proste do nej niečo dáva...už ju ani nechce moc púštať von...no tak včera sme sa dohodli na pauze,ja som ale nechcel pretože viem ako niektoré "pauzy" končia ale ona slubila že je to naozaj iba pauza...mna to ale sere pretože stale mi hovori ako ma miluje a som najlepši a tak,a potom chce spravit toto,a ešte ktomu kvoli jej starkej...ako ja mam tu babu fakt strašne rad,ešte nikoho som tak rad nemal ani nechcem mať btw sme spolu už pol roka,ja 17 ona 16...neviem čo si mám o tom myslieť...
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 31. Prosinec 2008, 11:16:50 »

já těm pauzám prostě nevěřim... já bych to bral jako konec..
Zaznamenáno
http

Karma: -1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 31. Prosinec 2008, 11:31:06 »

ved však uvidim potom napišem,aj tak to podla mna nevydrži ani tyžden a už budeme spolu...
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 31. Prosinec 2008, 11:34:50 »

Pak už bych si ale položil otázku, jestl imá cenu bejt s takovou holkou... Jestli to je to co chceš, já bych na to neměl žaludek, přece když s někym seš tak proto, že s ním chceš být a nebo s ním nejseš proto, že s ním být nechceš...
Zaznamenáno
http

Karma: -1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 31. Prosinec 2008, 12:27:44 »

No to maš pravdu ale ja mam tu holku strašne rad...vieš a potom je to tažke
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 31. Prosinec 2008, 15:05:32 »

jasně asi to dokážu pochopit.. něco podobného teď prožívám (myslím lásku ne pauzu) ale zamyslel bych se porstě nad tím, proč musela ta pauza vzniknout a tak...
Zaznamenáno
http

Karma: -1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 31. Prosinec 2008, 16:01:57 »

No však ja o tom premýšlam stále,a stále sa jej pýtam či chce a či bude chciet vobec pokračovať,ale vravý že bude že ona by sa na mna nedokázala vysrať čo zasa neberem nejak extra vážne lebo toto už poznám...ona si to musí dať doporiadku v rodine pretože furt ju niekto deptá za to že so mnou chodí a ma nik ešte ani nevidel od nich Šťastný...proste celá jej rodina je divna ale tak keby to bolo s mojej strany tak všetkých pošlem asi do p.... predsa mi nebude nikto byť s niekym koho mam "trochu" viac rad v tomto nie?....
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 31. Prosinec 2008, 16:52:20 »

No však ja o tom premýšlam stále,a stále sa jej pýtam či chce a či bude chciet vobec pokračovať,ale vravý že bude že ona by sa na mna nedokázala vysrať čo zasa neberem nejak extra vážne lebo toto už poznám...ona si to musí dať doporiadku v rodine pretože furt ju niekto deptá za to že so mnou chodí a ma nik ešte ani nevidel od nich Šťastný...proste celá jej rodina je divna ale tak keby to bolo s mojej strany tak všetkých pošlem asi do p.... predsa mi nebude nikto byť s niekym koho mam "trochu" viac rad v tomto nie?....

Já se ti přiznám, že todle nechci zažít, že by rodina tý holky byla na mě vysazená, aniž by mě viděli nebo cokoli..Prostě to je nefér...
Zaznamenáno
http

Karma: -1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 31. Prosinec 2008, 17:02:36 »

No ved,a nepoviem kebyže som daky debil čo kradne alebo fetuje alebo čo...omg ani nefajčím čo je v mojích rokoch dosť vzácne Šťastný a ešte ktomu ma ani raz nevideli ani sa so mnou nerozprávali,teda jej starka pretože ta do nej stale pi*uje lebo mama jej robí v nemecku a je pol roka desi preč,tak ona býva iba zo starými rodičmi ... no a také kecy že potom sa nesústredi na školu a tak omg...no ja len dúfam že to dobre ešte dopadne lebo fakt nechcem o tu babu prísť...
Zaznamenáno
http

Karma: -1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 02. Leden 2009, 21:12:32 »

No tak uz je to vsetko v pohode Šťastný uz sme spolu som jej to trochu vykrical že je čo je to za blbost a potom nasledoval celkom fajny sex a už sme boli zase svoji Šťastný
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 03. Leden 2009, 14:22:34 »

gratuluju ti..
Zaznamenáno
http

Karma: -1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 05. Leden 2009, 20:22:01 »

no všetko v normale a ešte lepšie,holka chce sex...a fest...ale neni de ...takže som nahraty...Šťastný
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 07. Leden 2009, 17:46:13 »

postavat iglu, sebrat jeden uzkej spacak a co vic chces?  Šťastný
Kdo nezažil, neuvěří (že existuje něco tak nepohodlnýho) a to sme tam jenom spali ve smyslu odpočívali Úsměv

rozveď to.. ať vim, čeho se v budoucím životě vyvarovat/na co připravit a tak
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS