Pávení ??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:12:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pávení ??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Pávení ??  (Přečteno 45885 krát)
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 03. Prosinec 2010, 11:44:15 »

No nápad je to zajímavej, nikdy jsem to neviděl, takže je to originální. Mně by ti botičky dost štvaly, jsou sice malé, ale stejně se ti tam budou houpat a budeš je při chůzi dost cítit a to by mě omezovalo. Z tohodle podledu mi to přijde divný. le jestli tě to tam moc láká, tak to určitě zkus.
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 03. Prosinec 2010, 11:46:04 »

To zní docela luxusně  Super!.
Přesně takovýhle šílený nápady sou super Mrkající
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
l-ego



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 03. Prosinec 2010, 16:20:13 »

Jsem dneska skusil tu čepku z papíru Šťastný je to určo dobrý pozornost 100% ale nedá se to nosit, pořád to padá z hlavy a když ještě k tomu ke malej větřík Šťastný ale jinak super Mrkající
Zaznamenáno

Nesmíš podceňovat svou schopnost nepřitahovat ženy. Hank Moody
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 03. Prosinec 2010, 19:28:48 »

Já to dneska vyřešil gumičkou Šťastný udělal jsem si z každé strany dírku a bac, drželo to ! Šťastný
Ale musím říct že zhruba před půl hodinou na mě koukala jedna paní tak ohnivým pohledem že jsem si myslel že se mi jí snaží spálit Šťastný
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 03. Prosinec 2010, 20:21:37 »

hehe tak ta gumička je dobrej nápad Úsměv sem tu čepici z novin chtěl dneska otestovat, ale bohužel mě lidi z kterýma sem měl dneska jít vypekli a jít sám pařit do klubu to fakt ne... ale beru to zase pozitivně apsoň do příštího týdne si seženu ty malý dětský botičky a nebo tu čepici a uvidím Úsměv třeba mě ještě nějakej šílenej nápad zase napadne :-D
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 03. Prosinec 2010, 20:38:00 »

Já to dneska vyřešil gumičkou Šťastný udělal jsem si z každé strany dírku a bac, drželo to ! Šťastný
Ale musím říct že zhruba před půl hodinou na mě koukala jedna paní tak ohnivým pohledem že jsem si myslel že se mi jí snaží spálit Šťastný
Se nedivím. To mi připomíná film Charliho andílci, jak ten jeden pošuk sbíral pramínky vlasů žen. A ty jako pedofil, zbíráš botičky.  Úsměv
Mě to tak připadá, ale nápad je to stylovej.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 03. Prosinec 2010, 20:43:22 »

Botičky jsou super Šťastný
Já mám maličkou oranžovou crocss co byla puvodně klíčenka a ted jí nosím na krku, a nosím na krku taky mušli, kazetu, miniaturní značku s klokanem Šťastný eifeelovku, britskou telefonní budku Šťastný:D všechno co doma najdu.
S tou čepicí na mě všichni čuměli jak na debila, s tím jsem počítal a taky jsem si to náááramně užíval Šťastný
Strašně jsem si užíval tu ohromnou pozornost Úsměv
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
l-ego



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 09. Prosinec 2010, 19:18:29 »

Začal jsem na ruce nosit fialovou tkaničku...vypadá to fakt dobře, už mam vymyšlenou další ptákovinu ,ale chce to ještě poladit Úsměv
Zaznamenáno

Nesmíš podceňovat svou schopnost nepřitahovat ženy. Hank Moody
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 08. Leden 2011, 16:12:03 »

tak sem oběvil jednu zajímavou stránku Úsměv je to sice metal a ghotic shop, ale popravdě si myslím, že některý věci tam jsou hodně luxusní například se mi tam dost líbí některý náramky , prsteny, brýle Úsměv je tam toho dost :-D jo mě se vždycky líbili takový ty dlouhý kožený kabáty škoda, že nemám na to postavu :-D  tak tady máte odkaz : http://666.cz/nosferatu/ 

zajímá mě vaše názory ? Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 08. Leden 2011, 16:21:15 »

Nosferatu znám, v minulosti mi ho doporučoval kamarád, který právě ty delouhý kabáty a podobný gothic věci nosí. Nakonec jsem si tam nic nekoupil, ale některý věci tam jsou fakt pěkný. Jenže já nikdy nevydržím nosit nějaký náramek/prstýnek/náhrdelník delší dobu. Třeba si koupím prstýnek a po 14 dnech ho na sebe už nevezmu, přijde mi to takový nepohodlný.
Zaznamenáno
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 08. Leden 2011, 16:27:06 »

puzzle: jo tak to sme na tom podobně já to taky moc nenosím, ale jednou za čas si něco na sebe vezmu ať je to náramek nebo řetízek :-D jo ale škoda, že nejsem vysokej tyhle ty dlouhý kabáty se mi děsně líbí :-D ale přemýšlel sem o tomhle http://666.cz/nosferatu/zbozi_detail.php?IdZbozi=22468 je to jak řetízek tak i účelný jako hodinky :-D
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 08. Leden 2011, 16:41:44 »

Osobně tam odsad mám 2 prstýnky a přívěšek velkýho smajlíka Šťastný
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 09. Leden 2011, 14:17:33 »

Šmejdi Šťastný za poslední týden jsme taam s Rendem strávili asi 3 hodiny a jsme ze všeho uplně unešený, nejvíc z židle na zkoušení bot a tašky co vypadá jako rakvička Šťastný Všechno tam maj nadprůměrně geniální, a maj tam New Rock boty ( style ) a ten kabát i klobouk co nosil mystery . )
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
l-ego



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 09. Leden 2011, 14:42:41 »

Vypadá to dost zajímavě... Úsměv asi se tam půjdu mrknout Šťastný
Zaznamenáno

Nesmíš podceňovat svou schopnost nepřitahovat ženy. Hank Moody
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 09. Leden 2011, 15:26:26 »

sakra kluci Vám závidím :-D taky bych se tam chtěl podívat jelikož jako co sem koukal tak tam je strašně moc zajímavých věcí Úsměv už mám pár věcí vybráno tak si něco budu asi tam odsaď objednávat Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Deuren

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 09. Leden 2011, 17:46:06 »

No ale ty čočky od tama jsou hustokruťácký, jenom se bojím že by s tím po mě jely tak možná satanistky a normální discobitchies by se bály  Úsměv
Zaznamenáno
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 19. Únor 2011, 12:21:12 »

tak Vám tu pro inspiraci přináším jednu věcičku kterou sme si včera koupil v Tescu za 30 Kč :-D ještě to nemám odzkoušený na nějaký akci jelikož sem nachcípanej, ale až budu zdravej určitě si to sebou vezmu :-D tak k tomu je to taková LED tyčinka nebo jak to nazvat a má to 7 druhů blikání a večer to fakt je něco Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Yuni



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Hranice
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 20. Únor 2011, 16:37:49 »

mmm nosferatu vypadá zajímavě ale metal ani punk ani zrovna můj šálek čaje .... neměli by jste nějakou stránku pro trošku metrosexuálnější doplňky ? Šťastný jako přívěsky hezký jen by se to moc nehodilo s replay riflím a diesel mikině ... Šťastný
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 20. Únor 2011, 16:54:19 »

2 Yuni: Zkusit můžeš obchody jako http://www.drakkaria.cz/index.php a http://www.fantasyobchod.cz/. Co jsem koukal, tak některý přívěsky/náramky/náhrdelníky tam mají hodně povedený. Navíc celý je to obehnaný takovým tajemstvím, tak si k tomu můžeš vymyslet patřičně dech beroucí příběh a tím šokovat přítomné slečny tak, že jim bude běhat mráz po zádech a v kombinaci s tvojí přítomností ti budou padat kolem krku.
Zaznamenáno
Yuni



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Hranice
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 20. Únor 2011, 18:11:52 »

2 Yuni: Zkusit můžeš obchody jako http://www.drakkaria.cz/index.php a http://www.fantasyobchod.cz/. Co jsem koukal, tak některý přívěsky/náramky/náhrdelníky tam mají hodně povedený. Navíc celý je to obehnaný takovým tajemstvím, tak si k tomu můžeš vymyslet patřičně dech beroucí příběh a tím šokovat přítomné slečny tak, že jim bude běhat mráz po zádech a v kombinaci s tvojí přítomností ti budou padat kolem krku.
díky ... to nevypadá špatně Úsměv ... přijít do klubu s prstenem moci na krku ... Šťastný jen pak nevypadat jako geek ....
Zaznamenáno
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 17. Srpen 2011, 16:35:26 »

Kup si naladovej prsten na to se da kecat až až !

Jinak je dobra led baterka mala na kliče.. da se s tím lamat HGs shield jako nic.

' Ahoj ja si tě jen prohlidnu takto ( zasvitit do očí ( trošku pod oči na pusu nechceme ji ubližovat) ' funguje !!!
Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 17. Srpen 2011, 19:10:20 »

Tyhle brýle taky nejsou špatný na párty nebo do klubu  Mrkající

http://www.mojebryle.eu/bryle/eshop/0/0/5/20-Party-bryle-bile-cool
Zaznamenáno
Jedenáctka

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Brno
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 17. Srpen 2011, 19:20:29 »

Tyhle brýle taky nejsou špatný na párty nebo do klubu  Mrkající

http://www.mojebryle.eu/bryle/eshop/0/0/5/20-Party-bryle-bile-cool

škoda jen že je má dneska každej blbeček... možná tak před dvěma lety)))
Zaznamenáno

Neexistuje tu žiadne, že nedá sa, nič neni nemožné pre toho, čo nevzdá sa.
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 17. Srpen 2011, 21:33:51 »

Mamka si ted o víkendu barvila hlavu na fialovo-černo. A já měl to "štěstí" že jsem byl v koupelně abych si vyčistil zuby když si barvila hlavu. Otočil jsem hlavu od ní a razem mi prohrábla vlasy, i s barvou.. Pak říkala něco, že to musím nechat na hlavě jinak mi to vyžere vlasy a bla bla ( já jí to věřil, říkala to sakra přesvědčivě Šťastný ).. Tak ted mám na hlavě krom své přírodní  hoodně tmavě hnědé navíc dareček v podobě fialové barvy.. Když zasvítí sluce/světlo tak je to nadherně vidět a ta souhra barev na hlavě Šťastný .. Prozatím každý, ským jsem mluvil se mě na to pta, nevadí mi to ani to, že se lidi co jdou okolo dívají  Provokatér ...

PS: mamce to nakonec nechytlo  Smějící se
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 17. Srpen 2011, 21:44:00 »

Hoši, co říkáte na toto:  http://666.cz/nosferatu/zbozi_detail.php?IdZbozi=16483  Super!
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS