Peníze / zlo

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 18:52:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Peníze / zlo
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Peníze / zlo  (Přečteno 7439 krát)
Powerful



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 14. Červen 2008, 16:28:47 »

Čau lidi,jak to máte ve vztahu s finační sitaucí.Nemyslim v manželství... Platíte každý za sebe nebo máte dohodu kdo má platí a příště naopak...

Zrovna včera sem byl dost v šoku z přítelkyně... S bývalými přítelkyněmi jsem vždycky měl dohodu,jednou platim já,po druhé ty.Nebo ty nemáš peníze,já mám,tak jdem ven.Až já mít nebudu,budeš platit ty.Vždycky mi to nejlépe vyhovovalo.Utracený částky byli zhruba nastejno,takže nikdo o nic nepřišel.

Takovou dohodu jsem si myslel,že mám i se svojí.Když jsme spolu začali chodit,přítelkyně neměla brigádu,já byl docela při penězích tak jsem utrácel a platil za oba.Když jsem si to za měsíc uvědomil kolik sem utratil,hodil jsem za tim hlavou s tim,že je nám fajn a ,že slíbila,že až bude mít peníze vše vynahradí.Už asi dva měsíce na tom nejsem finančně nejlíp,za to přítelkyně teď peníze má ale kromě snad dvou pozvání na pizzu sem od ní nic neviděl,nic nedostal,žádné pozvání na disco,do kina.Prostě to co jsem za nás platil já,jsem od ní neviděl...Teď mám nějaké menší nedoplatky a ona ví,že potřebuju každou korunu,tak mi v té drzosti ještě řekla,že chce ode mě prachy na antikoncepci.byl jsem hodně naštvaný.Kdybych měl peníze nic bych neřešil ale teď je má ona,já ne a stejně na mě s***,tak jsem ji řekl,jak je to nespravedlivý a pohádali jsme si...Jaký máte na tohle názor?
Zaznamenáno

Lásku nepoznáme v okamžiku, kdy nalezneme dokonalého člověka, ale v okamžiku, kdy ho jako takového začneme vidět..
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Červen 2008, 17:03:37 »

Řekl jsi jí na to svůj názor a pohádali jste se?... jako sice jí neznam, ale podle toho, co píšeš, to je nějaká kráva...
Zaznamenáno

Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Červen 2008, 17:55:19 »

Citace
to je nějaká kráva
asi tak Šťastný typicky ženské chování Šťastný
Já bych si s ní o tom ještě promluvil, když jste se na tom tak shodly a ona to teď nedodržuje:wink:
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Červen 2008, 20:11:57 »

Je smutné, když se peníze stanou jablkem sváru už v tak krátké době. Je to otázka dohody, ovšem na antikoncepci by se asi měli podílet oba partneři. Ovšem jak říkám, je smutné, že k něčemu takovému došlo tak brzo. Ovšem možná je to i dobře, v krizi se projeví pravá povaha člověka...
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Červen 2008, 08:04:00 »

Peníze za nic nemohou a rozhodně bych je nenazýval zlem Vykřičník Dle mého názoru jsou peníze jednou z nejdůležitějších věcí, které lidstvo má a v kombinaci s fungujícím trhem poskytují poměrně slušnou záruku svobody jedince Nápad

V tomto případě je problém v lidech (ostatně jako skoro vždy)...z toho jak to líčíš konkrétně asi v té slečně...možná by to chtělo si s ní na férovku promluvit ve smyslu, že pokud je zvyklá žít jen na něčí útraty, tak ať se probere a pokud ne, může si hledat někoho, komu její sponzorování vadit nebude Přemýšlím Může se totiž klidně stát, že pokud si to necháš nyní líbit, bude postupovat "dál" a zkoušet co "sneseš" Podivený

Vztah má být přece mimojiné o kompromisu a o vzájemné pomoci všeho druhu...
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 16. Červen 2008, 20:39:59 »

A nestačilo říct: "Promiň, ale teď nemam. Holt to budeš muset zatáhnout sama." Jsi si jsitý, že VÍ o tom, jak si na tom s penězma? A že si UVĚDOMUJE, že nemáš?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 02. Srpen 2008, 09:43:45 »

holka je blbá a ty jsi se dostal do pozice ass-kisser (z knihy DYD).
Mě se celkem bez problémů daří holku pozvat, jindy ji řeknu, že by mohla pozvat ona mě, tak to tak uděláme. Nebo si každý zaplatí svoje. Bez problémů. Bohužel mi to s holkama dál nevychází při pokusu o "vztah", tak možná i proto se tak chovají (kamarádi?)...ale to už sem nepatří
Zaznamenáno
Kony



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Pilsen
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Srpen 2008, 23:06:06 »

peníze dělají nepřátelství a už parkrát jsem se o tom přesvědčil.
to co píšeš, je docela blbý a ještě o to horší, když jste si o tom už řekli a místo domluvy se pohádali.. ted jenom zaleží, jak jí moc máš rád a nebo jestli ti jde spíš o něco jinýho ale do budoucna to není nic moc dobrý.. lepší by bylo se fakt dohodnout, že jí třeba na tu antikoncepci přispěješ a nebo jí třeba, až někam půjdete tak pozveš a tak. ale jestli zrovna třeba nemáš peníze, tak by to měla pochopit  Vykřičník
Zaznamenáno

Enjoy your life in love and peace...!
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Srpen 2008, 12:20:04 »

Citace
ještě řekla,že chce ode mě prachy na antikoncepci.

tak tohle mi říct, když by věděla že nemám zrovna prachy a věděla, že dřív jsem za ní všechno platil já, tak s ní udělám krátkej proces a bude si balit kufry (obrazně řečeno)
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Srpen 2008, 13:23:02 »

Proč jen obrazně  Šťastný

Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Srpen 2008, 14:39:09 »

Citace
Proč jen obrazně 

protože počítám s variantou že nebydlí spolu, tudíž u něj nejspíš kufry nemá Šťastný
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Srpen 2008, 16:42:32 »

trošku přitlač....ona se lekne a příště si promyslí, co po tobě bude chtít....
Určitě si to nenech líbit....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS