Piercing

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 10:02:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Piercing
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Líbí se vám piercing na ženách?
Ano - 24 (34.8%)
Ne - 43 (62.3%)
Co to je? Překvapený - 2 (2.9%)
Celkem hlasů: 66

Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Piercing  (Přečteno 39066 krát)
triss



Karma: 3
Místo: praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 21. Duben 2007, 17:19:18 »

tak já se musim přiznat že se mi to líbí jak na ženských tak na chlapech:).....samozřejmě záleží na jednotlivci, někomu to holt sluší někomu ne......všeobecně si ale myslim že se to tak trošku dělí na dva typy slečen: 1 typ jsou "pupík a nos" - má to hodně holek a je to skutečně "pro krásu" prostě většinou holky které na svůj vzhled dbají a tak.......... a typ č. 2 : to jsou slečny pro které to má nějaký hlubší význam (obvykle obočí,brada, případně jazyk......) tam jde buď o to aby vypadaly drsně (povrchní teenagerky) anebo prostě proto že piercing samozřejmě patří k různým stylům a má sám o sobě poměrně hodně dlouhou historii a ty holky o tom něco vědí a chtějí se tím odlišit od "normálních" lidí.....

Tímto samozřejmě nechci rozdělit ženskou populaci na tyto dva tábory, ale je to takový můj náhled na naší piercingovou problematiku:))).
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 24. Duben 2007, 10:08:45 »

No, teda zubaři moc odvázaný z piercingu v jazyku nejsou....kazí se po tom totiž zuby a obrušuje sklovina...a teda docela zírám, že se chlapům pierciing v převážné většině nelíbí...Myslela jsem, že jo..Úsměv
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 24. Duben 2007, 11:29:18 »

rekla bych to tak, jako "ja" kdesi argumentoval, ze tu neni reprezentativni vzorek slecen, no...plati to i opacne...  Mrkající

teda me se take piercing nelibi, ale znam holky co ho maji a jim slusi a ani mi to neprijde rusive (jedna pupik, druha oboci, treti jazyk a nos)
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 24. Duben 2007, 14:48:36 »

Ono jestli divci komunita tu neni nevypovidajici protoze je mala, ze damy S jazykem Jestli vas je tu 5? Max. 10. Ja bych tipnul, ze kluku "naseho typu" je na svete tak 25%. Zato holek jako vy tak 5% Šťastný Skoda, ze vsechny bydlite tak daleko. Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 24. Duben 2007, 16:05:05 »

Avaranger: V našem případě přitlač, v jejich uber Šťastný
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 24. Duben 2007, 16:13:02 »

No, teda zubaři moc odvázaný z piercingu v jazyku nejsou....kazí se po tom totiž zuby a obrušuje sklovina...a teda docela zírám, že se chlapům pierciing v převážné většině nelíbí...Myslela jsem, že jo..Úsměv

To mi nějak nejde do hlavy, jak může kus kovu obrušovat sklovinu.  Šokovaný Jestli to má uprostřed jazyku, tak musí mít v tom případě jakyk až na vestu  Smějící se Nebo kde jinde by to na tom jazyku měli ?  Mlčím
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 24. Duben 2007, 16:24:26 »

Třeba když to ukazuješ mezi zubama... u dvou lidí ze tří s tímto piercingem, co znám, už je to automatický tik.
Zaznamenáno
triss



Karma: 3
Místo: praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 24. Duben 2007, 17:34:24 »

No, teda zubaři moc odvázaný z piercingu v jazyku nejsou....kazí se po tom totiž zuby a obrušuje sklovina...a teda docela zírám, že se chlapům pierciing v převážné většině nelíbí...Myslela jsem, že jo..Úsměv

To mi nějak nejde do hlavy, jak může kus kovu obrušovat sklovinu.  Šokovaný Jestli to má uprostřed jazyku, tak musí mít v tom případě jakyk až na vestu  Smějící se Nebo kde jinde by to na tom jazyku měli ?  Mlčím

No ono třeba když jíš nebo mluvíš tak tim jazykem hejbeš Smějící se....a ta činka (alias tyčka) na který jsou přidělaný ty kuličky je docela dlouhá takže občas do těch zubů cinkne, nebo třeba ve spánku když o tom nevíš...a hlavně vážně většina lidí si s tim piercem horzně hraje,kouše ho mezi zubama a tak a proto se začly vyrábět i plastový různobarevný kuličky který tu sklovinu neničej ale zas se daj snáz rozkousnout:). A hlavně to není uprostřed jazyka ale v podstatě dost nakraji (zkus si vypláznout co nejvíc jazyk a uvidíš - do toho prostředka by se to píchnout nedalo Mrkající
Zaznamenáno
PachezZ



Karma: 0
Místo: Někd u Třeboně
Příspěvků: 43


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #33 kdy: 01. Květen 2007, 23:45:18 »

Mě se líbí... ono aby taky ne Šťastný Sám mám v jazyku a v uších 17mm tunely... měl sem ještě bridge (kořen nosu) a bradu - ale tyhle dva sem musel po bitce vyndat...
fotky viz: http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce=profile&user=PachezZ&auth=

A vlastně sem měl chvíli i nos... asi den Úsměv
Zaznamenáno

quot;Cítim bezprávie, prečo on hej, prečo ten hej, prečo ty hej a prečo ja nie."
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 19. Květen 2007, 07:42:57 »

Me se na holkach teda hrozne libi takoveto decentni, treba mala kulicka v brade, nebo ten puntik na nose, pripadne v pupiku.

A sam uvazuju o nejakem (opravdu jen malinkem) "hrotu" nebo kulicce pod ret (do toho zlabku mezi bradou a rtem), mozna si to daruju k narozeninam, jeste nevim. Úsměv
Zaznamenáno
ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 19. Květen 2007, 08:35:20 »

No, teda zubaři moc odvázaný z piercingu v jazyku nejsou....kazí se po tom totiž zuby a obrušuje sklovina...a teda docela zírám, že se chlapům pierciing v převážné většině nelíbí...Myslela jsem, že jo..Úsměv
Mě se to taky na holkách nelíbilo, dokud jsem nepotkal děvčicu s třema piercingama co se mi líbila  Mrkající
Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 22. Červen 2007, 14:46:30 »

Mně se nelíbí ani piercing ani tetování. Je to pro mě signál, že k sobě holka nemá žádnou úctu, když se nechá takhle zmrzačit. A k takové holce pak nemůžu mít úctu ani já Úsměv. Taky nemám rád hromadu prstýnků, řetízků, náušnic, apod. O takových holkách si myslím svoje... Řekni to mé ruce
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 23. Červen 2007, 16:48:23 »

Mě si piercing i tetování na holce líbí, pokud to není ten případ kdy si to slečna nechá udělat protože to je in, ale pokud to má protože se tím snaží něco vyjádřit a bere to jako součást sebe
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 23. Červen 2007, 16:50:21 »

Me se na holkach teda hrozne libi takoveto decentni, treba mala kulicka v brade, nebo ten puntik na nose, pripadne v pupiku.

vidim to naprosto stejne..

co nemam rad ty extremy co nosej EMO, punkerky apod... (vubec nesedi mi jejich styl obleceni) kdy maj celej probodanej nos, usi, oboci.. jinak ten jazyk muze bejt celkem fajn Úsměv

Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 23. Červen 2007, 16:57:38 »

Mně se nelíbí ani piercing ani tetování. Je to pro mě signál, že k sobě holka nemá žádnou úctu, když se nechá takhle zmrzačit.

To by jsi pak mohl nazvat zmrzačením i když má holka propíchlý uši  Úsměv Mám kamarádku motorkářku, která je pokérovaná od hlavy až k patě (skoro) Úsměv) a má prošpikovanej obličej, ale stejně je to pořád hezká, přitažlivá ženská a chlapům se líbí....patří to prostě k jejímu životnímu stylu, tak proč ne?

Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Meridius
Host
« Odpověď #40 kdy: 23. Červen 2007, 18:15:41 »

Mně se teda líbí piercing jedině v pupiku a tetování vůbec. Mrkající
Zaznamenáno
snatcher



Karma: 1
Místo: Brno
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 23. Červen 2007, 19:02:17 »

Když mi bylo asi 15, tak se mi to hodně líbilo, ale teď o nějakej ten rok později jsem změnil názor, už je to strašně tuctový...  Kroutící očima
Zaznamenáno

Neodsuzujte masturbaci. Je to sex s někým, koho máme nejvíce rádi.
   
   WOODY ALLEN
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 25. Červen 2007, 11:35:18 »

To by jsi pak mohl nazvat zmrzačením i když má holka propíchlý uši  Úsměv Mám kamarádku motorkářku, která je pokérovaná od hlavy až k patě (skoro) Úsměv) a má prošpikovanej obličej, ale stejně je to pořád hezká, přitažlivá ženská a chlapům se líbí....patří to prostě k jejímu životnímu stylu, tak proč ne?
Propíchlé uši (jednou, NE desetkrát) jsou u holky normální. Dělá se to už v porodnici. Ad kamarádka - někomu se to možná líbí, ale mně ne Úsměv Děsí mě představa, co má v hlavě Úsměv

Když mi bylo asi 15, tak se mi to hodně líbilo, ale teď o nějakej ten rok později jsem změnil názor, už je to strašně tuctový...  Kroutící očima
Lidé, co si to nechají udělat, prostě potřebují něco, čím by zaujali, protože ničím jiným zaujmout nedokážou. Připadají si tak děsně trendy a dospěle.
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 25. Červen 2007, 12:28:54 »

Děsí mě představa, co má v hlavě Úsměv
Mozna by ses moh děsit, jestli tam toho nemá víc než ty. S jazykem Ale no-offense Úsměv
Lidé, co si to nechají udělat, prostě potřebují něco, čím by zaujali, protože ničím jiným zaujmout nedokážou.
Hlavně, že seš s tim hned hotovej. Všechno neni jen černý nebo bílý...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 25. Červen 2007, 12:42:55 »

Děsí mě představa, co má v hlavě Úsměv
Mozna by ses moh děsit, jestli tam toho nemá víc než ty. S jazykem Ale no-offense Úsměv
Já teda nevím, ale na technice jsem žádné takové zjevy nepotkal a pochybuju, že se vyskytují třeba na matfyzu... takže s tou hlavou to nebude tak horký... Úsměv

Lidé, co si to nechají udělat, prostě potřebují něco, čím by zaujali, protože ničím jiným zaujmout nedokážou.
Hlavně, že seš s tim hned hotovej. Všechno neni jen černý nebo bílý...
Já jsem narozdíl od tebe napsal důvod, proč si to myslím Úsměv Argumenty typu "nejsme stroje" mám úplně nejradši  Provokatér
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 25. Červen 2007, 12:50:42 »

Argumenty typu "nejsme stroje" mám úplně nejradši  Provokatér

Argument typu "nejsme stroje" není o nic horší než argument "protože ničím jiným zaujmout nedokážou"...obojí je názor
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 25. Červen 2007, 15:00:10 »

Já teda nevím, ale na technice jsem žádné takové zjevy nepotkal a pochybuju, že se vyskytují třeba na matfyzu... takže s tou hlavou to nebude tak horký... Úsměv
Jenže technika nevypovídá vůbec o ničem. Navic tam často chodí nepoužitelnější a méně vyzrálí lidé, než zmíněná kérkařka S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 25. Červen 2007, 15:13:35 »

hustejdym: tak mě teda opravdu děsí, jak lidi dokážou někoho odsoudit aniž by ho znali....sláva předsudkům Smějící se Smějící se Smějící se .....no, a asi tě zklamu,chlape,  pže tahle holčina studovala na fakultě IT v Brně  a myslím, že určitě teda dokáže zaujmout i něčím jiným.... Smějící se Smějící se Smějící se ....na druhou stranu, já jsem zřejmě  úplně dutá, dle tvých měřítek, pže studuji humanitní obor.... Super! Super! vzpamatuj se....
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 25. Červen 2007, 17:13:37 »

hustejdym: tak mě teda opravdu děsí, jak lidi dokážou někoho odsoudit aniž by ho znali....sláva předsudkům Smějící se Smějící se Smějící se .....no, a asi tě zklamu,chlape,  pže tahle holčina studovala na fakultě IT v Brně  a myslím, že určitě teda dokáže zaujmout i něčím jiným.... Smějící se Smějící se Smějící se ....na druhou stranu, já jsem zřejmě  úplně dutá, dle tvých měřítek, pže studuji humanitní obor.... Super! Super! vzpamatuj se....
Jak jsi na to přišla? Já nepsal nic o tom, že jedině na technice jsou inteligentní lidi Vykřičník - blbci jsou všude Šťastný (btw "studovala" znamená, že nedostudovala? - jen rejpu) Mě děsí, že holky dokážou odsoudit kluka na základě toho, že je "ošklivej" nebo "příliš hodnej" nebo panic, to mi přijde mnohem horší... Pokud se mi někdo nelíbí (kvůli piercingu nebo něčemu jinému), tak je to přece moje věc. Já mu to přece necpu, a pokud se se mnou chce bavit, tak dám každému šanci mě příjemně překvapit Úsměv To nejsou předsudky, ale zkušenosti.

Já když uvidím od hlavy k patě pokérovanou holku, tak si prostě budu myslet, že není normální. Vážně je to tak nepochopitelné?
« Poslední změna: 25. Červen 2007, 17:25:30 od hustejdym » Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 25. Červen 2007, 18:01:52 »

Asi ano, asi takhle pokérování lidé normální nejsou Úsměv ale je fakt, že mě šedá normalita moc neláká (té jsme si užili za 40 let totality až až...viz třeba v 60-tých letech, kdo měl dlouhé vlasy, byl povl)....dávám přednost originálnějším lidem a to už v jakémkoliv smyslu a rozhodně mě neodradí jejich vzhled (at už to je piercing, tetování, dredy a nevím, co ještě)....z tvých příspěvku mám totiž dojem, že odsuzuješ lidi podle prvního dojmu. Možná čerpáš z nějaké své zkušenosti, kdy jsi potkal někoho s kérkou a nedalo se s ním bavit, ale to, že pak podle této zkušenosti hodnotíš další lidi....tomu se říká předsudek, předpojatost vůči určitýmu typu lidí, aniž bys je poznal...A jestli všichni tzv. "normální lidé" uvažují jako ty, tak je snad ani nechci potkávat.... S jazykem
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS