Podvědomá reakce?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 02:11:24

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Podvědomá reakce?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Podvědomá reakce?  (Přečteno 7942 krát)
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« kdy: 02. Červenec 2007, 21:28:01 »

Po přečtení jednoho dotazu ve fóru "Jak na ženský" jsem narazil na příspěvek, kterej řiká, že když holku chytnu za ruku a ona neucukne, tak jsem vyhrál. Něco podobnýho se mi stalo při jedný oslavě, kdy jsem vzal holku za ruku, podívala se na ruce skřížený v pár, podívala se mě do očí, pozval jsem jí (už si nepamatuju kam) a ona odmítla dalo by se říct téměř neutrálním hlasem (myslím, že řekla něco "Radši ne (a nějaký mumlání)". Ještě chvíli jsem jí za ruku držel a pak jsem jí pustil a pokračoval v normální konverzaci.
Hrála to na mě tenkrát, že nechce nebo jak to teda bylo. Je to už celkem dlouho co se mi tohle stalo, ale že jo <<chybama>> se člověk učí.
Zaznamenáno

Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Červenec 2007, 08:06:23 »

řekla to "ledově chladným hlasem" ? To by hodně vysvětlovalo...
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Červenec 2007, 18:04:34 »

Právě že ne. V tom případě, bych ucuknul dost rychle. Byl to takovej jako sklíčenej hlas - já nevim jak to nazvat, ale každopádně kdyby existovala stupnice přístupnosti hlasu a 5 by byl průměr (10 nejsladší) tak by se to dalo nazvat na 5,5.
Zaznamenáno

Spanky



Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 47


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Červenec 2007, 18:09:56 »

tak to chtela aby jsi ji ukecal:D
Zaznamenáno
rewer

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Červenec 2007, 21:01:54 »

Kdybych byl z MFF, tak napisu, ze jsi nasel protipriklad a tim uspesne dokazal, ze tvrzeni, ze kdyz holku chytnes za ruku a ona neucukne, ze mas vyhrano, neplati...
Kazdopande hodne zalezi na situaci (jako vzdycky). Ja si dokazu predstavit, ze kdyby me jakakoliv holka chytla za ruku, tak neucuknu a spis budu zjistovat, co se deje. Nicmene nejsem holka (zaplat panbuh Mrkající).
Zaznamenáno

Kazdy ma rad nekoho, kdo ma rad nekoho jineho, jen idiot ma rad vsechny.
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Červenec 2007, 08:35:48 »

hm, tak to je zajímavý.. já asi nejsem typická holka - když řeknu ne, tak myslim ne a pak se vždycky strašně divim, když to ten kluk zase zkouší a když řeknu ano, tak se většinou vyděsej a zdrhnou, že jsem zabrala tak rychle, ale odnaučit mi to nejde.. takže myšlenka, že ona ve skutečnosti chtěla, aby pokračoval a naléhal, to mi připadá tak debilní, že bych asi potřebovala nějaký doučování v tomhle směru  Neutrální
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Červenec 2007, 21:14:24 »

hm, tak to je zajímavý.. já asi nejsem typická holka - když řeknu ne, tak myslim ne a pak se vždycky strašně divim, když to ten kluk zase zkouší a když řeknu ano, tak se většinou vyděsej a zdrhnou, že jsem zabrala tak rychle, ale odnaučit mi to nejde.. takže myšlenka, že ona ve skutečnosti chtěla, aby pokračoval a naléhal, to mi připadá tak debilní, že bych asi potřebovala nějaký doučování v tomhle směru  Neutrální

Když každá holka to má jinak Kroutící očima  Jedna říká ne a myslí ano. Druhá říká ne a myslí ne. Třetí ústy říká ne a chováním a očima říká ano. Mám pokračovat? Mlčím Začít si něco s ženskou, to aby měl člověk doma křišťálovou kouli  Mrkající
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Červenec 2007, 22:36:42 »

marti, myslím že typická holka by nedovolila len tak niekomu aby ju držal za ruku Mrkající
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Nikdenikdo

Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 09. Listopad 2007, 16:37:21 »

Tenhle příspěvek je z trochu jiného soudku, ale proč tohle téma nevyužít, když bych to své pojmenoval úplně stejně  Úsměv

Dal jsem se do řeči s úplně neznámou slečnou. Vedl jsem si dobře; na té dívce bylo vidět, že je fakt příjemně překvapená. Ale to jde teďka stranou. Zajímá mě, co si myslíte o jedné reakci, které jsem si u ní všiml, a co by ta reakce mohla vyjadřovat: Nějak jsem mezi řečí utrousil, že mám špinavé a mastné brýle a trochu jsem si je očistil. No a co se nestalo za okamžik, ona si sundala ty své a taky si je vyčistila. Přitom je rozhodně neměla nijak špinavé, že by přes ně nemohla vidět, spíš mi přišlo, že to udělala podvědomě, aniž by nad tím přemýšlela. Myslíte si, že může taková reakce něco vyjadřovat?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 10. Listopad 2007, 02:28:53 »

Neví co říct Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 10. Listopad 2007, 10:30:33 »

To Nikdenikdo:
Možná šlo o navázání raportu (zrcadlení). Lidi ač si to neuvědomují, tak napodobují ty s nimiž mluví.
Anebo si u ní vyvolal rozpaky (přece jenom není normální holce říkat, jak máš ušmudlaný brejle).
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Nikdenikdo

Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 10. Listopad 2007, 11:20:31 »

Možná šlo o navázání raportu (zrcadlení). Lidi ač si to neuvědomují, tak napodobují ty s nimiž mluví.
Jo, to přesně je ono. Jen mě zajímalo, jestli z toho nejde náhodou něco vyčíst.
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 10. Listopad 2007, 13:26:24 »

To NikdeNikdo:
Sám píšeš, že byla přijemně překvapená a zrcadlení ti to potvrzuje. Lidé zrcadlí, když pociťují k tomu s nimž mluví sympatie. Navozuje to pocit souznění. Doporučuju prostudovat si nějakou knihu o reči těla nebo NLP.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS