POMOC, nevím co dělat

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 14:34:01

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  POMOC, nevím co dělat
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: POMOC, nevím co dělat  (Přečteno 4654 krát)
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« kdy: 25. Leden 2010, 10:03:09 »

Zdravim vsechny tady... nevim jestli to je tim casem, pocasim venku, nebo ze byly vanoce...   posledni dobou na me sedla nejaka strasna depka tykajici se zen!! a ja nevim co delat... snazim se nejak zabavit a pomaha to... nicmene nejak me zase zacly pronasledovat myslenky na predchozi vztahy, bolestive rozchody...    ani nevim jestli js jeste schopen mit vubec nekoho rad, zas nekoho milovat ... cca po 2 letech me dohnal minuly vztah, a ja si rikam jak to pred tim bylo skvely, dneska bych mel zajistenou rodinu... (duvod rozchodu bylo ze jsem ji uz nemohl verit...) a objevuji se vsechna co kdyby atd...coz je nesmysl tak uvazovat!!   
Resim jestli zas do vztahu jit nebo nejit ... co  je dulezite a co ne... asi js blazen ale odmitl js kamaradku co jsem ji vzdycky chtel, nevim jestli ze strachu nebo co... nadruhou stranu jsem potkal holku, co je strasne fajn, ale je uplne jina nez vsecky pred tim, jak po psychicke strance tak zaroven i po fyzicke.... je to asi blbost ale ma par kilo navic, coz me trapi... ja proste nevim co delat...
Zaznamenáno
mehari



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha/Žacléř City
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Leden 2010, 12:13:11 »

Děláš dobře, že se zabavuješ - podnikáš něco, co tě přivede na jiný myšlenky. Jediný, co můžu poradit: Pokračuj v tom. Mrkající Dej si studenou sprchu, vyběhni před barák v trenkách a udělej si ve sněhu andělíčka, jdi s kamošema na pivo, koncík....prostě nebuď sám.
I když teď koukám, že píšeš, že ten předchozí vztah byl skvělej....a v dalšim odstavci se ptáš, jestli jít do vztahu. Sry, ale tohle nepobírám... Znepokojený
Zaznamenáno

Je umění sníst uhlí a vysrat brikety
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Leden 2010, 14:10:48 »

Je to trochu chaoz.... zkratka jsem uplne zmatenej... potkal js skvelou holku paradne si rozumime sranda,mame si o cem povidat je hezka, ale ma par kil navic... je uplne odlisna od vsech predchozich mych vztahu kdy to byly hubeny holky...a ja ted nevim co delat, kaslu na okoli....
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Leden 2010, 16:22:27 »

co dělat? zeptat se sám sebe jestli o ni stojíš a konat podle odpovědi. Pár kilo navíc je široký pojem, myslíš tím pět kilo? Deset?
Pokud by tento vztah měl vyjít, měl klapat a měl ti přinést potěšení, tak na minulost zapomeneš a otázky typu "co kdyby" zase odejdou Mrkající Podle mě by ses měl začít dívat víc před sebe než za sebe, protože co máš za sebou už nikdy v životě nezměníš, nikdy. Avšak co máš před sebou si ovlivňuješ ty sám, tak si nenech minulostí kecat do budoucnosti, protože si hážeš tímto sám klacky pod nohy Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Leden 2010, 17:00:02 »

Co dělat? Nepřidělávat si zbytečně problémy a neřešit coby kdyby. Bere na tebe holka, co má pár kilo navíc? Proč to nezkusíš? Nepřitahuje tě? Jestli ne, tak to nemá cenu. Jinak do toho jdi.

Řešíš, jestli se ještě někdy zamiluješ.... What The Fuck? Přestaň mudrovat a začni něco dělat. Od klávesnice ještě nikdy nikdo problémy s holkama nevyřešil. Prostě poznávej holky, nemusíš je hned milovat, nemusíš se s nima líbat, nemusíš s nima chodit, nemusíš s nima ani spát... stačí je poznávat a třeba se nějaká naskytne.

Ve zkratce: Míň myslet víc dělat

Pokud máš pocit, že nemáš dost příležitostí tak je to velmi pravděpodobně proto, že veškeré příležitosti svou pasivitou a mudrováním totálně zabíjíš Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS