Postelový úpadek

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
02. Květen 2024, 07:31:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Postelový úpadek
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Postelový úpadek  (Přečteno 7340 krát)
smitty
Host
« kdy: 18. Březen 2007, 12:36:45 »

Písnu něco ohledně mého aktuálního problému ve vztahu, protože mě zajímá VÁŠ názor a podobné zkušenosti. Chodím s holkou už téměř půl roku, začli sme spolu spát po 3 měsících. Byl sem její první a všechno se zdálo v pohodě, že se jí to líbí, je spokojená, užívá si to. Povahově trošku stydlivá ohledně sexu, takže jsem v tom byl vůdčí já... nestalo se tak ani jednou, že by sama řekla, že na to má chuť nebo že by mě sama začla víc dráždit víte jak to myslim Mrkající Ale jakmile sem já dělal mrtvýho a nezačal tak se otočila a dělala uraženou, to bylo poznat jasně. Poslední dobou si ale stěžuje že ji bolí hlava nebo břicho nebo prostě dělá nezájem a mě to přestává bavit dělat ze sebe nadržence, a pak sama dělá jako že nic - připadám si tak totiž blbě. Nevím jestli si s ni o tom promluvit nebo jestli jsou prostě některé holky takové. Jinak normalně spolu vychazíme paradně ale v posteli je to "zvláštní".
Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Březen 2007, 15:36:41 »

ja mam nieco podobne... teda nie az take, ale tiez je obcas dost hanbliva (aj ked nechapem preco po tej dobe), ale tak ked po chvili to znej opadne akosi... ale nerob si z toho tazku hlavu, ony su prilis komplikovane

a ked tak stale sa vyhovara tak ked to povie nabuduce tak jej odpovedz ze to nie je normalne aby ju takto nieco stale bolelo a ze spolu pojdete pozriet doktorovi Úsměv ked prekona ten sok tak sup na nu a spytaj sa jej ze WTF preco to robi a tak, ste spolu uz relativne dlho cize by to problem byt nemal
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Březen 2007, 22:31:50 »

Jako asi nikdo tady na foru ti to nerekne, a jinak nez od ni se to asi nedozvis...mozná bych pomalu zacal naznacovat, zmiňovat se, proc neni trochu aktivnější, že ti to chybí nebo ze bys byl rad, ovsem ve vhodne chvili. do sexu ji  nemuzes nutit a pokud to ona neciti, ze je to spravny, asi s tim nic neudelas. pokud nezabere na naznacovani, nezbyde nez si promluvit...
Zaznamenáno

Life is outside!
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Červen 2007, 13:48:17 »

Písnu něco ohledně mého aktuálního problému ve vztahu, protože mě zajímá VÁŠ názor a podobné zkušenosti. Chodím s holkou už téměř půl roku, začli sme spolu spát po 3 měsících. Byl sem její první a všechno se zdálo v pohodě, že se jí to líbí, je spokojená, užívá si to. Povahově trošku stydlivá ohledně sexu, takže jsem v tom byl vůdčí já... nestalo se tak ani jednou, že by sama řekla, že na to má chuť nebo že by mě sama začla víc dráždit víte jak to myslim Mrkající Ale jakmile sem já dělal mrtvýho a nezačal tak se otočila a dělala uraženou, to bylo poznat jasně. Poslední dobou si ale stěžuje že ji bolí hlava nebo břicho nebo prostě dělá nezájem a mě to přestává bavit dělat ze sebe nadržence, a pak sama dělá jako že nic - připadám si tak totiž blbě. Nevím jestli si s ni o tom promluvit nebo jestli jsou prostě některé holky takové. Jinak normalně spolu vychazíme paradně ale v posteli je to "zvláštní".

jj taky se mi to se dvema minulejma pritelkynema stalo.. presne jak ty popisujes - prestalo to v posteli nejak fungovat... s tou prvni jsem se o tom snazil mluvit ale nakonec z ni vypadlo ze ji nemam rad ze ji chci jen do postele (proste to uplne otocila) - to me nastvalo/zaroven mrzelo a nakonec to zkoncilo rozchodem. S tou druhou uz po predesly zkusenosti s podobnym problemem jsem nic neresil a proste se s ni rozesel... a muzu rict ze toho nelituju...mrzelo me to ale aspon sme se rozesli relativne v dobrym.
Co se mi sverovali kamosi tak ty pary kterejm to prestalo fungovat v posteli se stejne driv nebo pozdejc stejne rozesli. Vetsinou je to proste tim ze z ty holky opadla ta prvotni zamilovanost a uz na tebe nema "takovou chut".  Nerikam ze je to tvuj pripad ...nechci nejak strasit ale tohle je muj nazor.
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 19. Červen 2007, 14:12:04 »

v minulých vztazích sem to tak měl taky. Problém byl v tom, že sme o tom nedokázali normalně mluvit, povidat si co mame radai a tak. Ja sem chtel,ale ony byly bud moc stydlivy nebo se jim to proste nezamlouvalo. Ted sem objevil, jak je krasny o tom otevrene spolu mluvit, ale zaleží jestli to tak chceš i ty a seš připravenej ji k tomu taky trosku postrcit. Vzdyt kdyz uz spolu chodite, spite, tak by mezi vamam nemel byt zadnej ten stud a spis naopak se snazit byt co nejvic otevrenej vuci tomu druhymu. Ver mi, ze to hodne pomáhá a ten vztah prohlubuje kdyz se spolu dokazete bavit o vsem. Samorzejme chapu ze vsem holkam se to zamlouvat nemusi, zalezi na jejich vztahu k sexu,ale tak jako tak je dulezity o tom mluvit. Pokud to dokazete, posune vas to douplne jiny roviny a vy si budete jeste bliz. neboj se s tím zacit, vysvetliji, ze je to dobry pro vas oba, kdyz si budete sverovat pocity, predstavy, proste vsechno
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Červen 2007, 14:29:44 »

vetsinou takove chovani u zenske znaci nejaky problem, bud presne jak kluci rikaji, opadne zamilovanost, nebo jsi ji necim ublizil a nevis o tom, nebo se neco stalo a vubec to nemusi souviset s tebou. moznosti je spousta, ale musis si s ni o tom promluvit, jinak se to nedozvis.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Červen 2007, 18:27:12 »

Takové věci je nejlepší řešit v posteli. Vem ji do náručí a klidně si s ní začni povídat o tom jak to vidí ona a jak to vidíš ty. Použij tochu citu a zkus se na to podívat i z její strany. Takhle jsem vždy řešil všechny milostné problémy, které mě kdy ve vztahu potkaly a pokud se nepletu tak i všechny vyřešil.
 Šťastný
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 21. Červen 2007, 11:20:24 »

A skúšal si sa zamyslieť nad svojím správaním k nej? Či sa s ňou rozprávaš. Dotýkaš sa jej len vtedy, keď chceš sex. Dávaš je vycítiť že si ju vážiš a si štastný že je s tebou (nielen dotikmi, ale aj slovami  Vykřičník ). Spĺňaš svoje sľuby načas? Ak sa necíti žena tebou milovaná alebo sa cíti zanedbávana, no sex s ňou chceš mať naďalej, tak sa cíti zneužívaná. A ženy sa nevzrušia len telesne (dotykmi, dráždením ako my), ale musí im to prejsť najprv cez hlavu, kde sa vzrušenie musí "odsúhlasiť".

Alebo tu je ešte iný problém: Ako je to u teba s predohrou? Úsměv
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS