Poznate kdy ma chut na sex a kdy ne?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 02:22:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Poznate kdy ma chut na sex a kdy ne?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Poznate kdy ma Vase pritelkyne chut na sex a kdy ne?
Ano
Ano, dava to hodne najevo
Ne
Obcas

Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Poznate kdy ma chut na sex a kdy ne?  (Přečteno 8473 krát)
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« kdy: 03. Červen 2007, 10:48:38 »

Zdravim, chtel bych se Vas zeptat, zda-li poznate, kdy ma Vase pritelkyne zrovna chut na sex a kdy ne.

V posledni dobe zazivam totiz takovou pomerne prekerni situaci. Dvakrat jsme ted s pritelkyni spali u sebe. V obou pripadech k nicemu nedoslo. Jen jsme proste lezeli vedle sebe a ja ji drzel v naruci. Rozhodne me totiz ani nenapadlo, ze ma na sex chut.
Prvni situace:
Prisli jsme po kalbe, oba celkem na kary a unaveny. Chtela se vykoupat, tak jsem ji vyslikl, odnesl do koupelny a umyl. Pak kdyz jsem si dal rychlou sprchu ja, tak odesla do loznice a lehla si. Zadnou aktivitu nevyvijela, tak jsem si proste lehl vedle ni, pritulil se a zacal usinat.
V noci si jednou proste jen sundala tricko a lezela dal. Podle toho jsem mel poznat, ze se chce milovat... Podivený Pak mi rekla, ze stejne nemela chut a jen se nudila... Projel jsem to
Druha situace:
Vecer potkala sveho byvaleho a byla z toho dost spatna. Kdyz jsem byl u ni, tak jsem ji chtel byt proste jen oporou a byt s ni. Mela fakt prisernou naladu. V noci me zacala hladit nohou po stehne, a tulit se, coz mel byt opet neoddiskutovatelny signal. Ja myslel, ze se chce proste jen tulit. Smutný

Jinak me je 21 (ona muj prvni vazny vztah), ji je 26 (partnerska minulost pestra; takze by to nemela bejt holka, co nevi). Jednou uz mi taky vmetla do ksichtu, ze ji mam jen na ten sex, coz je duvod, proc se ted snazim moc se nevznucovat. Ona je obcas taky trosku naladova, dela ukvapene veci, obcas neco rekne, o cem za 15min nevi. Proste takovej italskej vztah. Kroutící očima

Chtel bych se Vas proto zeptat, jestli jsem trotl jen ja, ze nic nepoznam nebo je to komplikovane i pro ostatni? Prosil bych taky kdyztak o  nazory a zkusenosti ostatnich a pokud i nejaka slecna napise, jak si o milovani rika, budu moc rad!
Dekuju moc a omlouvam se za delku
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Červen 2007, 11:06:03 »

tak jen lezet a nechat se objimat, myslim, ze partner nic nepozna:)
nekdy bud ja nebo on cekame v posteli rovnou nazi a prikryti, nekdy, kdyz se jen pritulime, a nekdo z nas ma chut, tak nasleduje hlazeni a dotyky na takovych mistech, kde se to za normalni prituleni nazvat neda:)
i kdyz je fakt, ze svleceni tricka bych za naznak povazovala, ale kdyz je u toho jinak pasivni, tak fakt tezko poznat:(
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Červen 2007, 12:24:16 »

no krom prituleni bych ho zacala treba jemnounce libat na prsou, na krku, za ouskem, pak na obliceji, hladit... proste svadet... kdyz by nereagoval no tak nic... ale u nekoho, kdo pasivne lezi bych to taky asi nepoznala, z toho si nic nedelej Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Červen 2007, 12:56:46 »

Ja s tim vetsinou nemivam problem...naznaky jsou dostatecne jasny, ze to vzdycky poznam, navic, myslim, zacina slecna nejak intenzivnejc vonet (mozna je to blbost, ale co kdyz nejaky prirodou vymysleny pachovy signal? chichi)...no, a kdyz to nepoznam, tak si o to holt rekne  Provokatér
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Červen 2007, 21:34:38 »

Myslím, že není potřeba to tak složitě řešit. Prostě když jsu s holkou v posteli a mám chuť na sex, což je skoro furt, tak k tomu směřuju situaci bez ohledu na to, co naznačuje nebo nenaznačuje ona. Potom si buďto zasexujem, nebo řekne důrazný NE a jde se spát.
 
V tvým případě bude možná trochu problém v tom, že tě osočila, že ji máš jenom na sex. To bych se asi taky chvíli držel zpátky. Ale pokud to řekla v přinasraným stavu, tak to možná ani tak vážně nemyslela. No, však ty ju znáš, tak posuď sám.

Přesto, co jsem napsal, zas nepopírám, že je dobrý snažit se její náladu odhadnout. Aspoň si člověk může ušetřit snahu, když by to opravdu nemělo cenu.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Červen 2007, 21:39:13 »

No, ona je precejen dobry se s partnerkou sesynchronizovat  Super! to potom mezi vami vznika mnohem silnejsi pouto, kdyz si ona mysli, ze mas na sex chut zrovna, co ona  Andílek
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Červen 2007, 15:42:14 »

Vsem moc diky za nazory!
Trochu jsme si o tom promluvili a snad uz se zacinam trosku orientovat.
Moje chyba byla nejspis v tom, ze jsem se snazil byt moc ohleduplny. Proste jsem si myslel, ze ma blbou naladu, tak jsem se na ni nechtel "sapat" a prudit. To se holt ale nejspis nenosi... Podivený
Asi je fakt vhodnejsi zpusob co napsal J/R. Kdyz mam chut, tak se proste mazlit a ona se bud probere (a pak uz to jde poznat  Provokatér) nebo rekne proste ne. Priznavam, ale ze je mi to trosku proti srsti si furt neco 'vynucovat'.Smutný
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Červen 2007, 18:59:30 »

Vsem moc diky za nazory!
Trochu jsme si o tom promluvili a snad uz se zacinam trosku orientovat.
Moje chyba byla nejspis v tom, ze jsem se snazil byt moc ohleduplny. Proste jsem si myslel, ze ma blbou naladu, tak jsem se na ni nechtel "sapat" a prudit. To se holt ale nejspis nenosi... Podivený
Asi je fakt vhodnejsi zpusob co napsal J/R. Kdyz mam chut, tak se proste mazlit a ona se bud probere (a pak uz to jde poznat  Provokatér) nebo rekne proste ne. Priznavam, ale ze je mi to trosku proti srsti si furt neco 'vynucovat'.Smutný

Na vynucování bacha! To už by splňovalo skutkovou podstatu trestého činu znásilnění (podle §241 zákona č. 141/1960Sb., trestní zákon:lol:)

Máš pravdu, že při praktikování téhle metody si člověk občas může připadat sám sobě trochu dotěrně. Hlavně když potom ta slečna odmítá často a eště nějakým ne zrovna lichotivým způsobem, tak je spíš chuť se na to úplně vyprdnout. Ale na druhou stranu se od chlapa celkem čeká, že bude chtít šukat skoro pořád (tím zas nechci říct, že by to musela být vždycky pravda, ale holky to, myslím, očekávají a nediví se tomu)
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Červen 2007, 19:11:18 »

Stejně nechápu, proč nezačne někdy ona....je divný, že s tím začínáš jen ty...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 08. Červen 2007, 13:20:02 »

Stejně nechápu, proč nezačne někdy ona....je divný, že s tím začínáš jen ty...
Njn. Treba je to vychovou. Jiny kraj, jiny mrav.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS