Prečo žena nemá chuť na sex ? pls poradte...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 11:37:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Prečo žena nemá chuť na sex ? pls poradte...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Prečo žena nemá chuť na sex ? pls poradte...  (Přečteno 18187 krát)
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 31. Červenec 2008, 05:53:04 »

Tak by ji snad  něka vyněnit, ne? Na trhu je spousta preparátů...
To se musí prvni udělat testy, jestli ji vyhovujou a tak. Je taky možný že ze všech ji nesedí žádný a tahle nejlepší z nejhorších.
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 31. Červenec 2008, 14:42:41 »

Scorpio: tys nikdy nebyl u své gynekoložky, co? HA se podobně jako antibiotika v akutních případech nastřelují a až podle reakce těla se mění, či se nechávají.
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 31. Červenec 2008, 16:28:59 »

jestli testem myslíš, že se tě zeptá jestli máš problémy se srdcem....tak se to testuje no Šťastný ale jinak nee
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 31. Červenec 2008, 17:42:02 »

Monny: Nenene, přítelkyni dělali jaterní testy, odebírali krev, poslali ji do laborky atp.
Kiruy: Ne nebyl, mě by tam nevzali...Úsměv - a ta gynekoložka je taková kr*va, že když tam přítelkyně přišla, tak ta doktorka řekla prej:"Vy berete drogy?" (Má vidět hodně žilky pod očima) - tak jí to vysvětlovala...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 01. Srpen 2008, 00:36:10 »

Tak jaterní testy jo (to se ale stejně už dneska dělat myslím nemusí), ale žádný "test vhodnosti" se nedelá... maximálně mi tak změří tlak
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 03. Srpen 2008, 14:34:37 »

Tak jaterní testy jo (to se ale stejně už dneska dělat myslím nemusí), ale žádný "test vhodnosti" se nedelá... maximálně mi tak změří tlak
Musí zjistit jestli ti ty prášky nebudou dělat problémy, tak nějak to zjistit musí ne?
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 03. Srpen 2008, 14:59:53 »

no zjistí se to tím, že se to prostě zkusí... pokud nevyhovuje napíše se jiná... (a ony nějaké menší problémy dělá skoro každá)
Zaznamenáno
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 03. Srpen 2008, 15:27:32 »

no zjistí se to tím, že se to prostě zkusí... pokud nevyhovuje napíše se jiná... (a ony nějaké menší problémy dělá skoro každá)
Tak to je fakt divný, protože přítelkyně dělali nějaké ty testy, posílali je do laborky a ona musela čekat dva týdny co na to, teprve potom ji doktorka předepsala prášky...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 03. Srpen 2008, 15:49:40 »

je možné, že tvoje přítelkyně má nějaké vážnější problémy, které by ji mohly hormony ještě zhoršit....Pak ok, to se asi větší testy dělají.....
Ale jinak fakt ne...Pokud dotyčná nemá v papírech napsané, že má problémy, tak není důvod každé dělat test.....to by byla drahá sranda....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 03. Srpen 2008, 16:56:54 »

je možné, že tvoje přítelkyně má nějaké vážnější problémy, které by ji mohly hormony ještě zhoršit....Pak ok, to se asi větší testy dělají.....
Ale jinak fakt ne...Pokud dotyčná nemá v papírech napsané, že má problémy, tak není důvod každé dělat test.....to by byla drahá sranda....
Panejo, tak teď jste mi nahnali strach, až s ní budu mluvit, musíme si o tom promluvit...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS