Prehnaná skromnosť?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 20:17:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Prehnaná skromnosť?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Prehnaná skromnosť?  (Přečteno 5797 krát)
doktor

Karma: -3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« kdy: 17. Květen 2010, 10:02:45 »

Neviem či to chalani poznáte....snažíte sa dievčine zalichotiť, poviete jej aké má krásne oči a ona sa začne smiať, že to nieje podľa nej pravda, alebo vám povie že už videla krajšie. Ja osobne som sa už zopárkrát stretol s takýmto prípadom keď dievča dokáže takto "krásne" odbiť svojho priateľa ktorý sa snaží aby sa dotyčná pri ňom cítila že je výnimočná. Pocítil som to na vlastnej koži a poviem vám, nieje to príjemný pocit. Keď mi niekto lichotí predsa som rád a poďakujem nie?

Chcel by som vedieť či ste sa s tým už stretli aj vy? a hlavne dôvod prečo toto ženy robia....
Zaznamenáno
johnny89
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Květen 2010, 11:38:09 »

Podľa mňa to nieje skromnosť .. to je prirodzené že to tak berú a vravia. Ale prečo to je tak to ti nepoviem veru:-) predstav si že by teba dakto chválil ako by si odpovedal.
Zaznamenáno

Nikto sa ma nepýtal či sa mám narodiť , tak mi nekážte ako mám žiť.
"Don´t let a little fear stop you from getting what you want."
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Květen 2010, 15:52:46 »

Jsou 2 důvody.

  • Není vzhledem k určité partii dostatečně sebevědomá, aby tvou lichotku přijala
Když ti holka řekne, že máš super veliký svaly, taky se zašklebíš a řekneš, že NE (teda pokud nejsi Arnold a se svejma pažema se necejtíš fakt super sebevědomě).

  • Ví, že pokud bude lichotku odmítat, ty budeš stupňovat
Když by ti na to, že má hezké oči, odpověděla ANO, ty zmlkneš a dalšího komplimentu se jí už nedostane.

« Poslední změna: 17. Květen 2010, 15:56:23 od Comanch » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Květen 2010, 16:29:43 »

Osobně řeším tak, že to obracím na ruby Úsměv

Ava: "Ta nová barva vlasů ti moc sluší."
H: "Nj, je hrozně moc tmavá, vůbec se to nepovedlo..."
Ava: "<ticho>"
H: "Hmmm....?"
Ava: "Nebudu se s tebou hádat S jazykem" případně hraná uraženost "Jo, máš pravdu" Úsměv

a


Ava: "Ta nová barva vlasů ti moc sluší."
H: "Děkuju :-*"
Ava: "<něco dalšího hezkého>"
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
doktor

Karma: -3
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Květen 2010, 18:23:37 »

Ale nemôžme porovnávať svaly s očami Šťastný ... keď mi slečna povie že mám pekné svaly, viem že to myslela ironicky a zasmejeme sa obaja Šťastný oči, vlasy, postava to je o inom....
Zaznamenáno
Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Květen 2010, 19:44:06 »

A tak nepovie tebe že más super veľké svaly, ale napríklad ty jej povieš že má super sexy riť, lenže ona sa každý deň obzerá v zrkadle a hovorí si, aká je tlstá. Tak sa zašklebí a povie NE. Povie ti že máš pekné oči, zaškeríš sa, povieš ďakujem. Ona tak nespraví z tých dvoch dôvodov ktoré trefne uviedol Comanch. Nesúhlasí s tebou - má na svoju prdel opačný názor - alebo chce ešte chvíľu počúvať o sebe pekné veci.

Keď pri mne žena povie, ako napríklad nedávno - ,,mám fúzy" (ako ona - a ja si sakra myslím že ich fakt má!) tak poviem ,,no máš no". Samozrejme nie hnusným zlým tónom, ale presviedčať ju nebudem o tom aká je krásna a nebudem hrať jej hry s takýmito ,,prihrávkami" na lichôtky.
Poviem jej - ,,dnes ti to fakt svedčí." ,,háhá ty si sa zbláznil háhá veď som sa ráno maľovala iba polhodinu!" .. ,,dobre teda." - a nabudúce nebudem taký hrr do toho, oceniť nejako jej vzhľad.

A keď stretneš niekde nejakú holku a chceš jej dať kompliment, skús za tým položiť otázku - ,,máš pekné oči. počuj a čo to teda bláblá... ?"
Predtým ako ťa stihne presviedčať o opaku, že škúli a videla omnoho krajšie zelené oči, sa zameria na odpoveď.
Zaznamenáno

Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18. Květen 2010, 10:15:30 »

Čau. Třeba ti tak odpovídá proto, že jsi ji jednou z lacinějších lichotek přivedl do rozpaků a cítí se trapně a neví, co má na to říct a jak reagovat. Smějící se Taky bych holce, kterou se snažím sbalit, zalichotil jen mírně a né tak okatě. I u přítelkyně bych ale doporučil vymyslet něco originálního, snaha se opravdu cení. Ať nejsem za kritika, já jsem třeba holce, za kterou jsem šel na zastávku tramvaje pochválil její chůzi, že to je jako když se tancuje chacha a že se tak příjemně houpe v bocích,  a tím jsem navázel její zájmy, jestli ráda tancuje a o tom, že chodím do tanečních. Nebo jí řeknu, že se mi líbí její zadeček, samozřejmě až v průběhu rozhovoru, a že se jí omlouvám, že mluvím tak nestydatě S jazykem o jejím zadečku, když se ani neznáme a dále navazuju představením...
Opravdu je rozdíl, kdy a v jaké fázi tu lichotku použiješ a zda je realná a kreativní, absurdní pro uvolnění napětí a navození utahování si ze sebe, nebo napůl reálné a napůl drzá za účelem snížení hodnoty té holky, viz HRA.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Květen 2010, 20:49:01 »

pokud zalichotím a reaguje, že "ne", tak jednoduše řeknu, že mně se líbí.

a určitě jí zase tu stejnou část těla pochválím jindy, protože nechválím to, co se mi nelíbí, až se to dostane do fáze, kdy na to buď aspoň přestane říkat ne nebo pochopí, že je ta část fakt pěkná:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 19. Květen 2010, 22:00:58 »

Nepoužíváte někdo "radical honesty"? Tedy říkat na všechno naprostou pravdu a nic nefiltrovat? Úsměv Zažil jsem na to zajímavou etudku v rámci divadla a bylo to hodně zajímavý Úsměv Zvlášť když se do toho větší skupinka ponoří a přestane to brát jako hru. Osvobozující a nebezpečné zároveň Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS