Priatelka dava malo do vztahu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 13:11:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Priatelka dava malo do vztahu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Priatelka dava malo do vztahu  (Přečteno 15858 krát)
Treize

Karma: 0
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« kdy: 26. Únor 2011, 11:46:26 »

Zdravim zaujimalo by ma ako by ste si dali do poriadku vztah zo zenou ktora nedava vela do vztahu?

Proste ked ja nedohodnem nejake stretnutie tak sa vobec nestretneme
ked jej zavolam tak aj ona zavola mne ale vzdy som ja ten kto ovla viac
ked jej poslem 10SMS ona posle menej ako 10
ja musim vsetko iniciovat a uz ma to vazne zacina stvat

alebo priklad: ked sa jej spytam preco mi minulu noc neposlala ani SMS na dobr noc odveti mi ze preco som to nespravil ja?
nedokaze mi dat normalnu odpoved a ocakava ze ja budem ten co bude vsteko robit ako prvy a dava viac do vztahu

sme spolu 10 mesiacov ale nemyslim si ze s takou zenou co si mysli ze je nieco viac ze iba ja by som mal o nu bojovat to takto dalej vydrzim :/
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Únor 2011, 12:52:43 »

přečti si v novém maximu článek o hysterkách, třeba ji v tom najdeš:-) já v tom dokonale našel bývalku, která mi dělala to samé, co ta tvoje tobě!
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Treize

Karma: 0
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Únor 2011, 13:17:23 »

přečti si v novém maximu článek o hysterkách, třeba ji v tom najdeš:-) já v tom dokonale našel bývalku, která mi dělala to samé, co ta tvoje tobě!
mozes mi prosim ta odcitovat co tam je napisane a ake je riesenie?Šťastný alebo ako si to vyriesil ty?maxim nekupujem ja radsej na internete Úsměv)
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Únor 2011, 18:35:11 »

no třístránkovej článek ti přepisovat nebudu, takže buď to někde musíš najít nebo si ho přešíst v trafice:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Treize

Karma: 0
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Únor 2011, 10:39:23 »

a nejak v skratke by sa to nedalo napisat?Úsměv
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Únor 2011, 13:30:34 »

Já osobně bych se s ní rozešel Šokovaný. Nic o tobě nevím, ani jak vážný váš vztah je, jak vznikl a co od něj očekáváš, příp. jak tě naplňuje, na to si musíš odpovědět sám, pokud ale jeden z partnerů nemá zájem pracovat na vašem vztahu, tak je zbytečné, aby to dělal jen jeden a tím byl vázaný.

Vztah je o tom, že o vaše cíle a jeho naplnění vám jde společně, jste na to dva. Podle mě ani moc opory a jistoty od ní nemůžeš očekávat.
Ty menší investice a angažovanost ve vztahu u ní bylo asi v minulosti prožitým bolestným rozchodem.
 
Vztah=partnerství, chápeš?

Vzhledem na to, že i joei píše o bývalce, tak řešení je nasnadě.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Únor 2011, 13:45:10 »

Vztah != SMS na dobrou noc Úsměv

Podle mého to znamená jediné - že se zbytečně moc snažíš. Dej jí prostor, aby se mohla snažit víc než ty. Člověk je od přírody líný a když nemusí tak se nesnaží. Dej si pohodu, nevyvíjej aktivitu. Neignoruj jí, ale sám nic nezačínej. Když se bude vyptávat, co se děje, tak normálně řekni, žes měl moc práce nebo něco neutrálního. A jakmile se bude snažit tak jí nezapomeň odměnit - tj. přijmout a trochu se posnažit taky sám.

Výsledek se dostaví sám - buď se jí začne stýskat a ozve se a bude se snažit. Tzn. právě jsi v praxi ověřil, že jí na tobě záleží a stačí, když se budeš míň snažit. Nebo se neozve třeba 14 dní a je čas se zamyslet, jestli ten vztah má smysl, když jí ani po tak dlouhé době nechybíš.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 28. Únor 2011, 17:54:24 »

Presne tak, holomráz. A keď k tebe príde, je v dobrom stave jej niečo vytknúť, bude počuvať.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Treize

Karma: 0
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 28. Únor 2011, 22:57:44 »

som sa s nou ohladne tochto vcera rozpraval a co som sa dozvedel ze podla nej chlap ma davat do vztahu viac nakolko zenu si treba vazit lebo je to neznejsie stvorenie a chlap je ten kto sa mi zenu viac vazit  Šokovaný

samozrejme ze ja ked idem do nejakeho vztahu tak ocakavam ze bude mat aj buducnost a nie len nejaka eltna laska no tak proste posnazim sa trocha viac a uviidm ci jej na mne vobec zalezi alebo zas zacne ripat ze ju ignorujem ze som urazeny a kto vie co vsetko si este dokaze vymysliet Šťastný

Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Březen 2011, 07:29:26 »

Treize, tak jí dej na mě mail, a já jí napíšu, jak funguje můj vztah, asi by se divila.... je nevyspělá a žije v pohádkách, ale mám pro tebe špatnu zprávu. ona se nezmění, dokud nebude cítit, že to je potřeba.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Treize

Karma: 0
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 01. Březen 2011, 23:54:44 »

tak mysli si o sebe ze je princezna a pride si po nu princ a to ma uz 21  Šokovaný

ale mna celkom zaujima ako funguje tvoj vztah mne by si ho mohol popisat mozno by som si z neho aj nejake ponaucenia vzal Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 02. Březen 2011, 07:58:40 »

S přítelkyní se zatím vídáme jen o víkendech, ale i když nemá skoro žádný příjem (studuje), tak za mnou jezdí (cca 250 každý víkend za cestu). Vymýšlí program, tahá mě pořád někam, učila mě na podzim jezdit na koni. já ji taky beru na různý akce, za sportem, na procházky. Když se jednomu nechce, druhej ho nakopne a prostě něco podnikneme.
Na jaře ji budu učit na inlinech.

Obejme mě sama od sebe, pro pusu si sama přijde, sem tam i ten sex vyprovokuje sama. Nečeká ve všem, až to udělám já, ale já jsem taky ten, kterej je často hybatelem.

Maká na sobě, aby dobře vypadala, aby se mi líbila. vaří mi, pamatuje si maličkosti, který mi udělají radost. taky jí dokážu uvařit, udělat příjemnou atmosféru, namasíruje mě bez řečí, stejně tak já ji, když chce.

Jsme spolu 11 měsíců a neměli jsme spolu ani jednu hádku a to jsem člověk, který občas pořádně bouchne. Třeba s bývalkou jsme si skákali po krku už tak po měsíci.

A čeho si vážím, tak pokud má nějaký problém, tak je schopná o něm mluvit, i když občas jí to chvíli trvá než se rozhodne mi to říct.

Je to ženská, která pro mě dělá hrozně moc a plánujeme spolu budoucnost. je to prostě zlato moje:-)
a tak nějak by podle mě měl vypadat vztah, který baví oba.... bez lží, nevěr a hádek o blbosti.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 02. Březen 2011, 17:08:45 »

Husté.  Neutrální
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Treize

Karma: 0
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 03. Březen 2011, 10:22:47 »

wow pozeram ze si si ju dobre vychoval a ma k tebe aj nejaky respekt narozdiel od tej mojej
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 03. Březen 2011, 14:35:30 »

Nič si z toho nerob. Prednedávnom som videl nasledujúcu scénu: Mladý sympatický śportový pekný muž študujúi VŠ mal o 6 rokov staršiu priateľku. Nebola moc pekná a naviac bola to Wow geek,bez VŠ, neoholené fúzy, mastná pleť, zlé oblečenia, zanedbaná čas trávila leda tak PC hrami. Ale pekne s ním manipulovala /počul som vtelefonáte: "Čo? Ty za mnou nejdeš zo Slovenska do Prahy??? Ale ja ťa chcem tu, tak sa zober a príď!"/. Chlapec bol ok, len to proste vo vzťahu nevedel, ale to príde,keď sa posnažíš. Skúsenosti.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Treize

Karma: 0
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 18. Březen 2011, 21:49:19 »

tak mam dalsi taky trocha mensi problem jedna sa o spanie s priatelkou

spal som s nou iba raz a o tri dni nato sme sa pohadali (vobec to nemalo suvis s tim spanim) a odvtedy nejak nema zaujem so mnou spat
ked som sa jej spytal ze v com je problem tak vravela ze naco spat spolu ked sa aj tak pohadame ze naco by to bolo dobre
taktiez k tomu dodala ze ani otec jej nedovoli prespavat ze je proti tomu a ze moze az po skuskach co su asi 3 mesiace
ked som jej nato povedal ze ja nechcem vztah s jej otcom a ani s nim spat a ze ma 21 a otec jej nema co kecat do vztahu tak mi odpovedala ze otec jej to aj dovoli ale aj tak s tim nadeseny Šťastný

zaujimalo by ma co si o tom myslite lebo ja mam z toho dost blby pocit ked priatelka s ktorou som rok nechce so mnou spat lebo ked sme spali spolu prvykrat zopar dni nato sme sa pohadali :/
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 19. Březen 2011, 11:48:26 »

Tak to asi není vztah, když je vám přes dvacet a nespíte spolu. Spíš s Tebou nepěkně cvičí.

Záleží jakou u ní máš hodnotu. Když jí řekneš, že chceš plnohodnotnej vztah se vším nebo to pro Tebe nemá smysl, tak se Ti buď vysměje (má tě za blbce) anebo to přijme (máš u ní vysokou hodnotu). Rozhodně bych to ale udělal. V případě, že odmítne, porozhlédl bych se jinde.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 19. Březen 2011, 14:39:00 »

Spala před tebou s někým? Obtěžoval jí někdy někdo? Byly nějaké problémy, když jste spolu spali (bolest...)?
Další možnost může být ta, že má zdravotní problémy - infekce apod. a je pro ní snazší se nějak vymluvit a sexu se vyhýbat.
A nebo má pravdu stoudy - jak to pročítám celé, tak nejspíš jo.
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Treize

Karma: 0
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 19. Březen 2011, 22:35:40 »

pocujem len od nej na toto ze ked sa budeme menej hadat tak nema nic proti spaniu ze chce byt aspon mesiac bez hadania sa

Lalanea ano mala uz predomnou jeden vztah a aj spala s priatelom  nikto je neobtazoval a ani sa na nic nestazovala zeby sa jej vtedy nieco nepacilo ked sme spali spolu Úsměv
a zdravotne problemy nastastie nema ziadne Úsměv
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 19. Březen 2011, 23:06:47 »

pocujem len od nej na toto ze ked sa budeme menej hadat tak nema nic proti spaniu ze chce byt aspon mesiac bez hadania sa


A Ty to jako oslík akceptuješ, jakoby to byla nějaká hlubokomyslná pravda...

Je to sračka!!! Nenech se sexem vydírat. Já bych jí nějak taktně naznačil, že jde o jednu z tvých primárních potřeb a pokud jí nebudeš moci uspokojit s ní, máš i jiné potenciální cesty. A pokud si z Tebe bude dál dělat debila (promiň mi tu upřímnost, ale podle toho, co jsi napsal, tak tomu tak opravdu je), tak bych se opravdu porozhlédl jinde. Tohle není normální.

Navíc slečna mění A za B. Právě sex bývá stmelovačem vztahu a prevencí či (v nejlepším případě Šťastný ) výsledkem hádek. Takže tu její argumentaci úplně otoč. Hádáte se i proto, že nemáte sex.



Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Treize

Karma: 0
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 20. Březen 2011, 00:10:12 »

a neni to tlacenie na nu?aj ked uz sme dost dlho spolu no.
ja mam taky pocit ze sa boji ze sa znovu sklame nakolko parkrat sa uz sklamala ale zato ja uz nemozem
ale tak ked bude brat vztah tak ze sa sklame (cize negativne) tak sa aj sklame nie?si myslim ze aj ked sa clovek v niekom sklame tak to neni dovod si mysliet ze sa aj v inom sklame
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 20. Březen 2011, 09:38:48 »

a neni to tlacenie na nu?

Ano, rozhodně! Chtít v 21 letech po roce ,,vztahu" sex, se mi opravdu jeví jako nesnesitelná forma citového nátlaku Šťastný

Pořád tady mluvíš o jejích důvodech proti sexu. Ovšem to je pouze 50%. Dalších 50 úplně stejných % je tvoje potřeba sex mít. Takže svou potřebu nepodřazuj pod tu její. Vy jste si rovni, ona není víc, než Ty.

Samozřejmě pokud ona bude sex tvrdošíjně odmítat, tak k němu nedojde. Ovšem v takovém případě bych velmi zvážil další setrvání s ní.

Sex je přece obrovským poutem vztahu, fyzickým vyústěním citů. Pokud ona toto odmítá, tak k Tobě asi moc velký cit nechová.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Treize

Karma: 0
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 20. Březen 2011, 12:01:49 »

pockat pockat ja som tu nehovoril o sexe Úsměv proti sexu so mnou nic nema to je v pohode Úsměv
ja som hovoril o spani spolu  Úsměv
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 20. Březen 2011, 13:19:33 »

Ty jsi vůl Úsměv Promiň, ale jsi.

Víš, spaní spolu je ekvivalentní označení pro sex.Takže ty máš problém s tím, že u Tebe nechce přespávat?
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Treize

Karma: 0
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 20. Březen 2011, 15:54:45 »

tak doslo k mensiemu nedorozumeniu Šťastný

presne to je moj problem a nechce ani to aby som ja spal u nich dovod som uz popisal vyssie Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS