Přístup k jedincům s "loser image"

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 08:50:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Přístup k jedincům s "loser image"
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Přístup k jedincům s "loser image"  (Přečteno 6636 krát)
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« kdy: 22. Květen 2007, 16:37:49 »

Za prvé, holky nemají centrální databázi "loserů", do které vás zařadí.... napsal Qark v článku Tři nejčastější výmluvy.

Domnívám se, že to ne vždycky úplně platí, proto bych na tohle téma chtěl začít diskuzi. Zejména by mě zajímal názor holek: Jakej bývá váš přístup ke klukovi, kterýho znáte jen letmo, třeba jen od vidění (typickej příklad: spolužák) a o kterým je známo, že to často zkouší na různý holky, ale žádná ho nechce. Je takovej člověk pro vás míň atraktivní? Vadilo by vám začít si s někým takovým kvůli tomu, že by utrpěla vaše společenská prestiž nebo něco na ten způsob?

Vy pánové taky pište svoje názory, dojmy a zkušenosti. Může to mít, vzhledem k tomu co napíšou dámy, určitej "korekční" význam, protože jak známo bytosti ženskýho pohlaví často říkají A, myslí B a dělají C. 
Zaznamenáno
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Květen 2007, 18:28:30 »

ok, nikdo nechce začít Úsměv
tak když mám mluvit za sebe, tak si zaprvé myslim, že žádnej univerzální loser neexistuje- každej je něčím zajímavej, takže záleží jenom na tom jestli to o sobě ví a jestli to dává najevo, případně jestli hledá holku, která to ocení.. Ideální stav je "ano" na všechny tři připomínky.

A jestliže je někdo v takový situaci, že si o něm celá škola (sídliště, kancelář- cokoliv) myslí, že je totální loser, dělají si z něj srandu a podobně, tak je v těžší situaci proto, že je potřeba buďto jim všem změnit názor a nebo lovit v neznámých vodách. Já radši praktikuju to druhý- ne, že by mě minulost nějak honila, ale před cizíma není to břemeno hříchů mládí a než se to k nim donese, tak už si můžeme bejt vzájemně tolik sympatický, že to nevadí..
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Květen 2007, 18:33:30 »

Tak mě by na tom asi vadilo to, že kdybych věděla, že se snažil sbalit několik holek přede mnou a všechny ho odmítly a teprve až PAK by oslovil mě.....myslela bych si, že jsem asi pro něho něco jako "z nouze cnost" a tak teda, aby nebyl sám to zkouší na mě...to by byl důvod, proč bych ho odmítla...spíš asi nedůvěra v něj, než že bych si myslela, že je loser...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Květen 2007, 20:31:16 »

Uplny souhlas s Marti: zkus "lovit v jinych vodach", kde si muzes image vybudovat od zacatku, na svych silnych strankach. A az se postesti, tak ti to zpetne zlepsi image tam, odkud jsi prisel.
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Květen 2007, 21:10:26 »

Uplny souhlas s Marti: zkus "lovit v jinych vodach", kde si muzes image vybudovat od zacatku, na svych silnych strankach. A az se postesti, tak ti to zpetne zlepsi image tam, odkud jsi prisel.

Abychom si rozuměli, tohle je obecná diskuze, ne řešení nějakýho mýho problému. To téma mě zajímá z hypotetickýho pohledu, sám žádnou takovou image snad nemám.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Květen 2007, 22:32:47 »

Ja myslim, ze se obecne da souhlasit s dexterou. I kdyz proti tobe nic nema, prakticky, tak protoze si to zkousel na spoustu holek, tak ma pocit, ze je jen "dalsi na rade". A tohle mozna bude taky duvod, proc frajirci mivaji mensi problem s holkama. Protoze i kdyz bali hodne holek, tak nejsou tolikrat odmitnuti a nebo to minimalne nevypada, ze to zkousi na kazdou Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23. Květen 2007, 10:19:01 »

Abychom si rozuměli, tohle je obecná diskuze, ne řešení nějakýho mýho problému. To téma mě zajímá z hypotetickýho pohledu, sám žádnou takovou image snad nemám.

ok, sorry  Smějící se myslim to obecně  Řekni to mé ruce
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 23. Květen 2007, 10:42:20 »

asi jak psala dextera, pak tezko poznam, jestli me chce proto, ze se mu opravdu libim, nebo ze vsechny solidni holky ho odmitly, tak bere za vdek aspon mnou...
ale zase kdyby me ucaroval, libil by se mi... asi bych na to v tu chvili stejne nebrala zretel... ale pokud by me neucaroval, tak by s nejakou schuzkou tezko pocitat mohl
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 23. Květen 2007, 14:46:10 »

Vida, ale tim se dostavame k tomu, jak z toho ven. Jak rika Qark - zkusili jste to 100x ? 1000x? NE? Tak nemuzete rict, ze to nefunguje. Jenze pokud nekdo bude treba 10x nebo 20x odmitnut, tak uz se neprijemne blizi k te zminene hranici a povesti "beru kazdou" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Květen 2007, 21:14:23 »

Nabizi se otazka, zda to pak ale opravdu neni tak, ze nakonec bere zavdek tebou, protoze ho vsechny "solidni" odmitly...potom by ze sebe hlavne delal loosera sam pred sebou. Jedna vec je balit nekoho, protoze se vam libi, je vam sympaticky a chteli byste s nim byt, jina vec je, kdyz ho balite proto, ze to delaji vsichni, tak vy taky musite a jen vybirate to nejmensi zlo a kdyz to nejde, zkusite to prece jinde, vzdyt je jedno jestli takova nebo makova, stejne ste ani jednu poradne neznali. Pak je tu taky baleni proto, ze vas nekdo pouze fyzicky pritahuje, chcete se s nim vyspat a cus, ale to asi nebude zde nejcasteji diskutovany problem.
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS