Přítelkyně opět problém!!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 21:12:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Přítelkyně opět problém!!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Přítelkyně opět problém!!  (Přečteno 8300 krát)
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« kdy: 06. Srpen 2011, 19:15:21 »

Zdravim vás po delší době..

Už jak název říká.Opět přítelkyně problém!!..Jak sem si našel novou přitelkynii,tak začalo po 3 měsících opět stejnej problém!!A to že si musí věci promyslet,a že se bojí že do toho vztahu vlítla moc rychle že předtim byla 4 roky s bejvalim a pak že moc rychle začla chodit semnou přitom mě říkala že snim neni skoro rok,a že jen potřebuje čas si vše promyslet!!Nikdo zatim neni a nechapa proč by zatim nikdo musel bejt.že nemá ted moc času a mě tim nechce trápit že nemá čas a že se nemusíme vídat..Jáá už todle nechápu co ženský vtich hlavách maj proč todle říkaj?.Můžete mi to někdo vysvětlit?co mam ted dělat?Vim ten čas jí dát ale jak se kní chovat?mám jí opravdu moc rád záleží mi na ní!...Ve vztahu sem nechoval špatně rozumíme si po všech stránkách i v sexu!..Eště včera psala jak na mě myslí v patek jak chce abych u ní přespal z neděle na pondělí vždycky sme si psali jak se máme rádi venku sme se škralily zlobily mělo to štávu a jiskru,a ted todle a na fejsko si dá blbej status otevřu si cestu do novýho života co to jako má znamenat?Nechci se opět zklamat když sem se zamiloval!!..

Tak děkuji za rady..
Zaznamenáno
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Srpen 2011, 11:05:30 »

Klasická ženská která asi neví co chce. Je ji s tebou hezky, ale není to ten stav kterej by ji naplňoval. Tohle je možná krok před tím než ti řekne, že budete jen kamaradi. Možná potřebuje čas si vše promyslet, ale na to nespolihej.

Ona si musí uvědomit tvoji cenu takže nejlepší bude když se ji začneš vzdalovat dřív než ona. Pak nejspíš i přileze.
Buh vi co se jí po těch 3 měsících honí v hlavě každopadně je to časta doba kdy to holku přestane bavit.

Bud ten vztah nějak oživíš a nebo se přestaneš na ni upínat.. ona musí vedět, že tě nemá jistýho jinak ji to moc nebaví. Pokud ji ležíš 3 měsíce u nohou.
Každopadně si vyslechni rady kluků tady a dej vědět jak to dopadlo a držím palce ;-)
Zaznamenáno

Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Srpen 2011, 11:55:44 »

Klasická ženská která asi neví co chce. Je ji s tebou hezky, ale není to ten stav kterej by ji naplňoval. Tohle je možná krok před tím než ti řekne, že budete jen kamaradi. Možná potřebuje čas si vše promyslet, ale na to nespolihej.

Ona si musí uvědomit tvoji cenu takže nejlepší bude když se ji začneš vzdalovat dřív než ona. Pak nejspíš i přileze.
Buh vi co se jí po těch 3 měsících honí v hlavě každopadně je to časta doba kdy to holku přestane bavit.

Bud ten vztah nějak oživíš a nebo se přestaneš na ni upínat.. ona musí vedět, že tě nemá jistýho jinak ji to moc nebaví. Pokud ji ležíš 3 měsíce u nohou.
Každopadně si vyslechni rady kluků tady a dej vědět jak to dopadlo a držím palce ;-)


No a to je to,nejsem na ní až tak zavislej, mam spoustu svých koníčku,kamarádu,praci, ale tak samozřejmě, chci nejvíc času věnovat i jí to ona ví, ale tak to je snad normální!..Ona moc dobře ví že mě nemá až tolik jistýho..malinko žarlila, ujištovala se pořád, prostě mi to oní řeklo, že jí na mě hodně moc zaleží a nechce mě ztratit..I já se žarlil v malý míře, na ruzný chlapce apd.Ale to se jí líbilo protože jí to naznačovalo jak moc jí mam rád...nezapomínal sem na detaily pochválit, jak hezky vypadá, jak jí to sluší nebo, jak moc krasný nový vlasy má!...Samozřejmě sem jí taky občas dával...že sem byl ne zrovna příjemnej ale nic velkýho..škarlily sme se, štouchali sme se chodily na procházky,,krasně milovali..a ted todle?Ano jednu chvíly sme se bavily že tenhle system nevídaní nechcem, Ale to ona začala a přišla stím že to chce změnit že mě chce víc vídat, ne já ..Já sem to po tejdnu řekl taky, že takhle mě to nebavý ten system...Ale nic sem jí nevyčítal..Hledám chybu co nejvíc u sebe..někdy sem napsal prostě kravinu co mě mrzelo ale omluvil sem se jí za to...Někdy sem se choval jak kluk..ale prostě nikdo neni dokonal... Jo chatoval sem si s jinou, ale to sem vůbec nebral vážně..Ona se to dověděla žarlila byla hádka řval sem na ní..Ale o to víc sem byl prej sexy a oto víc zjistila jak moc mě chce a jak moc mě nechce ztratit!..Ale ted prostě nevím co chci potřebuju čas na svoje věci mezi námi to neni nic špatnýho..potřebuju prostor kvůli tomu že doma musí hlídat brášku apd a času je ted mín a že neví jestli semnou být nebo kvuli málo času být sama,a že to na ní ted padlo že do vztahu skočila moc rychle semnou po tom minulým apd no klasický ženský....Ale já vtomdle prostě neumim plavat nevím co mám dělat jak se mám chovat nechci abysme se rozcházeli,a už vůbec to nechci pokadit.....
Zaznamenáno
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Srpen 2011, 12:08:06 »

Třeba tě jen zkouší kdo ví.. Neupínej se tolik na ni a věnuj ji času tolik aby si ho važila. A hlavně to s ní neřeš ona se ti k tomu vyjadřila a cokoliv co použiješ ty ona ráda použije proti tobě ;-)
Znám to holky sou mrchy..
Zaznamenáno

Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Srpen 2011, 12:13:57 »

Třeba tě jen zkouší kdo ví.. Neupínej se tolik na ni a věnuj ji času tolik aby si ho važila. A hlavně to s ní neřeš ona se ti k tomu vyjadřila a cokoliv co použiješ ty ona ráda použije proti tobě ;-)
Znám to holky sou mrchy..


To je teda pěkně blbá zkouška jako...Já jí rád budu věnovat čas tak aby to vyhovovalo obou, když někdy nebude mít čas, dyt vpohodě nic se nedějě...Já si svůj program vždycky dokážu udělat..Ted se nevídáme,nepíšem si..takže jí věnovat žádnej čas nemůžu no.....jenže nechci nic zkazit,a chci abysme pokračovali ve vztahu aspon si to teda přeju...Nic víc nechci..zaleží mi na ní...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Srpen 2011, 13:28:14 »

Prostě má nějakej problém a buď nemá sebedůvěru nebo nemá dostatek důvery k tomu, aby to řešila s tebou.
Zkus jí ukázat, že jí dokážeš podpořit a že ti věřit může.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Srpen 2011, 14:05:38 »

Prostě má nějakej problém a buď nemá sebedůvěru nebo nemá dostatek důvery k tomu, aby to řešila s tebou.
Zkus jí ukázat, že jí dokážeš podpořit a že ti věřit může.

Ale jak jí mám ukázat že jí dokážu podpořit a že mi může veřit?Když se nevídáme, nepíšem si, a chce čas..Strašně rád bych jí ukázal že semnou se dá vo všem promluvit pokecat,nebo když by měla problém jí aspon trochu pomoct ulehčit jí od břemena, nebo poradit co a jak.Ne třeba vyřešit celý ale jen jí ukázat jak by mohla..To jí mam napsat, že jí chci říct, že se na mě může kdykoliv spolehnout, a se všim se mi svěřit, že sem tu pro ní, a že když budu moct rád jí pomůžu??Něco takovýdleho?Nemam čekat až mi sama napíše!Prostě vtomdle chodit moc eště neumim...

Děkuji za rady...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Srpen 2011, 19:55:29 »

musíš za tu dobu odhadnout, co na ni působí. účel jr se s ní osobně setkat, pak bude prostor pro důvěrnější rozhovor
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Srpen 2011, 21:23:45 »

musíš za tu dobu odhadnout, co na ni působí. účel jr se s ní osobně setkat, pak bude prostor pro důvěrnější rozhovor


No nejlepší bude ted asi jí nechat chvilku ten čas, když mě o ten čas, pro svůj prostor žádala, ikdyž sme oba na fejsku tak jí nekontaktuju..Třeba si uvědomý že jí chybim a napíše.Ikdyž mam obavy ztoho že když jí třeba nenapíšu, tak si bude myslet že už zájem nemam, ale tak to prostě musim vydržet zuby nechty.Může tu bejt možnost, že třeba čeká až jí napíšu nebo to je blbost?...Určitě souhlas učel je, se sní setkat a o všem si promluvit z očí do očí a vyříkat si to..
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Srpen 2011, 09:10:58 »

No takže mi moje přítelkyne po 2 dnech napsala zpravu ve 3 ráno.Ze neví jestli mi muze psat, a ze se omlouva jestli mě budí..ale že už to nemůže vydržet a že se jí po mě moc a moc stejská.Takže víte jak mi bylo taková zář v očích..Na tož sem jí odepsal až ráno protože už sem spal a k netu se mi nechtělo..Napsal sem že mi může Samozřejmě psát, že v noci sem už spal a že i Mě se stejská,a že bych jí rád viděl tak snad sem to nenapsal špatně..... uvidíme....Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 09. Srpen 2011, 09:34:46 »

Snad jsi ji jen mohl trochu vydusit. Dát jí najevo, že takto ne... otázkou zůstává, jestli by to nebylo kontraproduktivní k získávání té důvěry.
Snad ti to dobře dopadne.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Srpen 2011, 11:12:49 »

Snad jsi ji jen mohl trochu vydusit. Dát jí najevo, že takto ne... otázkou zůstává, jestli by to nebylo kontraproduktivní k získávání té důvěry.
Snad ti to dobře dopadne.

Souhlas určo.To i sám chci,ale pro mě je lepší, když jí to dám najevo venku mezi očima..Že takhle by to nešlo řešit a že mi může duvěřovat apd..Uvidíme co napíše a snad to dobře dopadne každpodadně děkuji:)
Zaznamenáno
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 09. Srpen 2011, 11:15:39 »

napsal si tu sms docela dobře aneb vždy oplacej stejnou mincí

Jen by mě zajímalo prorazil jsi už do jejího ega někdy ? Víš oni toho dost  ? Je něco o čem se s tebou nechtěla bavit ?
Zaznamenáno

Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 09. Srpen 2011, 13:57:39 »

napsal si tu sms docela dobře aneb vždy oplacej stejnou mincí

Jen by mě zajímalo prorazil jsi už do jejího ega někdy ? Víš oni toho dost  ? Je něco o čem se s tebou nechtěla bavit ?

Děkuju....ale jistě že prorazil a vim o ní dost jaká byla co si prožila apd.vim co má rada ale pořád se poznáváme ale to to krasný:)Když víš že toho člověka eště uplně neznáš.Sme oba dva Vahy takže si skvěle rozumíme..Je a to bylo o bejvalým a myslim že i ten za tim stojí ted..byla snim 3.5-4 roky..byl na ní strašně fixovanej,museli se vidět každej den,nikde spolu nebyli, byli každej den jen u ní, a za celou dobu jen 1 u něj..několikrát se rozešli a dokonce vrchol toho že jí podvedl, což nevydržela a dala mu zbohem..a říkala jak je štastná že je pryč, jenže když ten jouda zjistil že má kluka,tak jí začal volat psát otravovat prostě vztah..Ona říkala at to neřešim že on todle děla že chce zkazit všechno že si neumí najít holku..říkal sem jí že jí pomůžu něco mu napíšu,ale řekla at to neřešim že nechce aby nám to kazilo vztah....No byl sem strašně rád když mi přišla tadle smska..tak uvidíme jak to dopadne, doufám a přeju si že dobře....
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS