Pro holky aneb co se vám v tomhle honí hlavou

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 00:35:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pro holky aneb co se vám v tomhle honí hlavou
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Pro holky aneb co se vám v tomhle honí hlavou  (Přečteno 7164 krát)
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« kdy: 14. Červenec 2011, 09:14:46 »

Už jsem si nějak všiml že toto forum navštěvují i něžná pohlaví a já bych se rád zeptal na pár věcí nad kterýma mi zůstává rozum stát.
Kolikrát se mi stalo že jsem si psal s holkou všechno bylo baječné, ale na srazu z ní ta ' zamilovanost opadla ' ano jde o to z idelizovaní dle představ.
Uvedu příklad . Ze mě to taky opadlo a nějak jsem to nevnimal. Pak došla na to docela dost řeč a já ji napsal natvrdo že ji chci :-D ( pravda to byla jen do urcité miry zahrál jsem to trošku takto) ona na to že myslí že to asi nemá cenu. Odejkval jsem ji to a život jde dál, ale co jsem nečekal ??

Začala mi šileně psát sms z prace které začínala fakt okatě :-D začala psát na FB první zase strašně okatě aby prostě mohla napsat to já poznám.
A jak jsem reagoval já ? Uplně jinak žadný zlato, milačku jsem nepsal odepisoval fakt pozdě něbo vůbec a popravdě jsem si psal s jinou Úsměv
U ní vím že ji dělá problém psát jako první někomu tak proč najednou tohle ? O co ji jde ? Proč začala zase psat milačku apod ( psala to jen před srazem a po už ne) Dost silně ji ignoruju a prostě už se ji da se říct nevěnuju a ona se víc vtírá! Vím že nemáte věšteckou kouli, ale tohle chování ehem.

Nejhorší na tom všem je, že člověk nikdy neví co si má myslet každá holka tohle vnímá jinak a co klukovi přijde jako balení je třeba jen kamaradská reakce a naopak.

Ještě jedna věc když na vás kluk vybalí že vás natvrdo chce je vaše reakce vždycky nějaká vymluva i přes to že byste ho i chtěli ? :-D

klidně přispivejte i kluci s postřehy.. tohle je problematika co mě nenechá spát .
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Červenec 2011, 17:48:23 »

Ženská pozná, když ji balíš ... Jen to asi hůř poznává po "nějakým" FB ...
« Poslední změna: 14. Červenec 2011, 17:52:22 od Buchy » Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Červenec 2011, 20:53:27 »

Chceš ji - nechce tě; nechceš ji - chce tě... viz. kočičí teorie
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Červenec 2011, 10:34:48 »

Ne tak docela :-/ mám kamaráda co chtěl holku na rovinu ji to vyklopil jako první ona premyslela tyden a ted uz sou spolu pres rok. Další kamarád se zamiloval řekl to té holce a nějak se to dalo dohromady. Navíc ta kočičí teorie nevím.. nechceš ji - chce tě : kde je ta hranice ? Vzdyt holky moc dobře poznaj jestli je chci nebo ne..
Zaznamenáno

puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Červenec 2011, 10:55:36 »

Citace
nechceš ji - chce tě

Hele k tomu řeknu asi tolik, že úplnej nezájem není dobrej. Spíš jde o to, aby pro tebe ta holka nebyla středem vesmíru a všechno si jí nepodřizoval. Prostě být samostatný, mít svůj vlastní program, umět bez ní žít a normálně fungovat.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Červenec 2011, 10:56:35 »

Ne tak docela :-/ mám kamaráda co chtěl holku na rovinu ji to vyklopil jako první ona premyslela tyden a ted uz sou spolu pres rok. Další kamarád se zamiloval řekl to té holce a nějak se to dalo dohromady. Navíc ta kočičí teorie nevím.. nechceš ji - chce tě : kde je ta hranice ? Vzdyt holky moc dobře poznaj jestli je chci nebo ne..
ta hranice je tam, že jí ukážeš, že se jí nebojíš ztratit. Pak se to přepne i v té její hlavičce. A kočíčí teorie funguje velice spolehlivě.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Červenec 2011, 23:40:26 »

Dobře díky: Joei mohl by jsis udělat chvilku čas a rozepsat mě tu kočičí teorii ? Nějak abych si to převzal a integroval do života Úsměv budu moc vděčnej.

Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 18. Červenec 2011, 07:30:36 »

Přeposílám článek. je to první odkaz na google po zadání kočíčí teorie:-)
http://secretgame.cz/03/top-10-negy/
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 18. Červenec 2011, 22:44:13 »

Přeposílám článek. je to první odkaz na google po zadání kočíčí teorie:-)
http://secretgame.cz/03/top-10-negy/


Díky moc.. ta kočičí teorie je nutná i ve vztahu nebo na získaní potencionalní partnerky na delší dobu se mi to moc nezdá.. taky se mi stane že holce prasknou nervy, nasere se a ohaní se tím at už přestanu kua rejpat Smutný
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Červenec 2011, 06:58:53 »

Ve vztahu to udržuje příjemné napětí:-) Ale je pravda, že pokud to s holkou myslíš vážně, vše plyne tak nějak pozvolněji.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS