Problem s pritelkyni

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 12:28:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problem s pritelkyni
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Problem s pritelkyni  (Přečteno 10303 krát)
Tomas

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« kdy: 15. Září 2009, 16:55:40 »

Zdravim pratele...

Predne doufam ze jsem to umistil do spravne sekce, jestli ne tak se se omlouvam.
Mam problem. Nejprve jsem myslel ze ho zvladnu vyresit sam, ale vypada to ze ne, problem se cim dal tim vic zvetsuje a mam strach aby to nedopadlo nejhure.

Takze. Mam pritelkyni, nejsme spolu nejak dlouho, ale klape nam to. Rozumime si temer ve vsem, a musim rict ze jsem po dlouhe dobe fakt "zabouchlej".Nicmene vyskytl se nam problem, ktery nejsme schopni vyresit. Jeji byvali si poridil byt a tak nejak ho prestavuje. Moje pritelkyni s nim vychazi dobre, zustali prateli. No a posledni dobou se stava ze k nemu jede treba na vodni dymku a na pokec a prespi tam. Nebo mu jede s necim pomoci a taktez tam prespi. Sama mi o tom dopredu rekne (ze ztr u nej nejspis bude prespavat), coz hraje jen pro ni. Verim ji, ze by mne nepodvedla (i kdyz ten cervicek tam preci jen malinko hloda...), sama to rika - ze by s nim nic mit nemohla, ale stejne...Ta predstava.Jednou je to byvaly.Uz jen to ze spi na jedne posteli (coz se domnivam,protoze bydli jen v garsonce) je mi skutecne neprijemna.

S pritelkyni jsem o tom samozrejme mluvil, rekla ze to omezi. Ale zanedlouho mi rekla ze si nechala udelat klic od jeho bytu. Pravda je ze to doma obcas ma "husty" a u nas to pokazde nejde. Ale stejne... Navic dnes mi rekla ze mu jede s necim pomoci, jeste s nasim kamaradem, ktereho tak nejak znam a ze tam prespi. Cely den jsem nereagoval, nakonec mi zavolala a trochu jsme se chytli...

Takze mi reknete, mili pratele - co bych mel delat? Nechci davat ultimata (bud prestanes nebo je konec...) nemam to ve zvyku,probirani taky ocividne nema smysl, rekl jsem ze me to trapi, ale presto se tam dnes (i kdyz i s kamaradem) chysta prespat.Nebo jsem fakt zvlastni a zbytecne zarlim??Uvitam jakoukoliv radu.Dekuji vsem co docetli az sem.

Ad: Mozna nekdo navrhne az jezdim pomahat taky, ale tahle alternativa opada, protoze pritelka se s nim rozesla a dala se dohromady se mnou a jeji ex se domniva ze je to kvuli me(mozna trochu taky, ale ne uplne) takze me nemuze ani citit.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Září 2009, 17:04:31 »

Tak to si milej zlatej v pr... Úsměv

Na tohle se nedá nic poradit. Napadlo mě:
* ultimatum - nic moc, ale lepší než stát a čučet
* začít jí věřit - není řešení v pravém slova smyslu
* jít pomáhat taky - jak vidno nejde
* vysvetlit jí to - což jsi už udělal
* začít jí to vyčítat - 50/50 možná cesta do pekel Úsměv

Největší nevýhoda je, že když se s ní nějak chytneš, tak kam myslíš, že půjde? Domu? Ne... za kamarádem Mrkající A vzhledem k tomu, že tě moc nemusí, tak jí určitě nebude utěšovat, ale řekne jí, že jsi blbec a že jí to říkal, a že měla zustat s nim. A to už se blíží ke stavu "mám v hlavě zmatek" a pak k "nevim, jak se to stalo" a k "měli bysme si dát asi pauzu" Úsměv
« Poslední změna: 15. Září 2009, 17:08:06 od Avarang3r » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Září 2009, 17:50:49 »

řekl jsi, že jsi do ní zabouchlej a taky, že spolu nejste dlouho... jak to má vlastně ona? miluje tě?... mě tak napadlo: nejsi náhodou jen nějaká přestupní stanice zatimco má s bejvalym pauzu? ... podle mě se k němu časem vrátí Smutný ... já osobně bych udělal tohle: je to tvoje přítelkyně, tak by měla bejt aspoň trochu tolerantní a měla by pochopit, že ti to vadí (řekni jí, že ti to vadí). Když s tim nebude chtít přestat, tak se s ní rozejdi (nedávej ultimátum)...
Zaznamenáno

Tomas

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Září 2009, 17:55:32 »

Rika ze me taky miluje...Verim ji... I kdyz znate to - slova jsou slova.

Jinak prestupni stanice nejsem...Jsou definitivne rozesli to vim na beton.

Do telefonu mi rekla ze jestli chci tak tam nepujde (ale ze nevi o co jde, kdyz tam jde s kamaradem)...Ale ze za par dni ma mit kolaudacku asi s 10ti lidma.Jestli tam taky nesmi...Ja nevim, nechci ji nic zakazovat..... Asi jsem fakt divnej,co ..?
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Září 2009, 18:12:42 »

Mezi tim co koukáš, ona s nim spí ! Ona ti lže, jak se říká holky umí lépe lhát než klůci. Musíš s tim opravdu něco rychle udělat, protože se blíží zřejmě konec. Moc možností není, ale kdyby moje holka přespávala u bývalího a ještě by si nechala udělat klíč, tak bych to netoleroval a odešel bych od ní. A to ty nechceš, zkus si vybrat z možností co psal Avaranger.
Jinak bych jí teď momentálně ignoroval pár dní a nebo jí rovnou s riskem říct ,, jestli ten klíč nezahodíš a budeš nadále spát u bejvalýho, tak je mezi námi konec".
Když odpoví ,, To neudělám" , jsi v pytli.
Když odpoví ,, Dobře no " vyhrál si, ale musíš si ji hlídat, aby dodržela dohodu.

P.S. A to že říká, že jde s kamarádem, to ji nežer. To je jakobych, řekl své přítelkyni ,, jdu na pivo " a při tom bych měl namířeno ke své nové nápadnici.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Tomas

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Září 2009, 18:24:18 »

Ach jo...Nedelate mi radost, ovsem mam strach ze mate pravdu a ja si to jen nechci priznat  Smutný ...

Na druhou stranu...Rika mi ze u nej bude prespavat..Kdyby nechtela tak mi to nerekne ne? Muze mi klidne lhat a ja to nezjistim...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Září 2009, 18:35:50 »

Problém je jinde... proč u něj musí přespávat? Úsměv Bydlí na samotě? Nejezdí tam bus?

To jestli tě podvádí nebo ne, to neřeš. Kdyby ano, tak s tím nic neuděláš a jestli ne, tak jí akorát naštveš, že jí nevěříš. Možná bych si s ní promluvil o tom, že ti nevadí, že se STÝKÁ se svým bývalým (plus připojit větu, že jí rozhodně nechceš mluvit do toho s kým se stýká), ale ten fakt, že tam (sama) přespává.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Září 2009, 18:41:30 »

Ve vztahu je vždy jeden (ten méně zamilovanější), který vztah usměrňuje a určuje pomyslnou laťku(to jest ona). Chceš aby váš vztah byl tak dokonalý, aby si ani nedovolila chodit přespat ke kámošovi. Takhle vyhroceně to ona nevidí. Vyžaduje volnost a ve stejné míře jí dává i ona tobě. Když budeš chtít ty přespat u své kámošky v bytě, přítelkyně ti to určitě nezakáže.
Musíš odhadnout jaké si ona utváří ve vztahu pravidla a pak je buď budeš dodržovat a nebo nas*at.
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Září 2009, 18:45:25 »

Avaranger: To je asi nejlepší řešení.

Comanch: Ale tak s kamarádem budiž, ale s bejvalím přítelem, to je jiná.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 15. Září 2009, 18:52:46 »

Moc možností není, ale kdyby moje holka přespávala u bývalího a ještě by si nechala udělat klíč, tak bych to netoleroval a odešel bych od ní. A to ty nechceš, zkus si vybrat z možností co psal Avaranger.
Jinak bych jí teď momentálně ignoroval pár dní a nebo jí rovnou s riskem říct ,, jestli ten klíč nezahodíš a budeš nadále spát u bejvalýho, tak je mezi námi konec".
Jo, takhle bych to udělal i já. Hlavně zapomeň na nicnedělání, nasráno na hlavě už máš slušně :-/ (volim ostřejší slova, aby ses probral)
Zaznamenáno
Tomas

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Září 2009, 20:48:30 »

To co si psal ,Avarang3re, jsem s ni samozrejme resil...Presne tak jak pises. Rekl jsem ji ze mi nevadi ze se s nim vida, ale to prespavani me stve. Pomohlo to jen castecne (neprespava tam sama - vim ze tam jeste nekdo je).

Jinak s tim podvadenim. Ja nevim, nestava se mi to casto ze bych byl nejak duverivej, ale ji proste verim. Vim ze by to neudelala, nejdriv by me poslala do haje nez by zacla spat s nekym jinym. Nevim jestli to fakt vim, nebo si to jen nalhavam, ale proste neco mi rika ze tohohle se bat nemusim.

Ale dekuju vam chlapi, potreboval jsem slyset, ze to fakt neni normalni a ze chyba neni na me strane (to vite, kdyz se clovek zamiluje chova se jak ko... osel). Rozhodl jsem ze uz nebudu pouze naznacovat ze mi to vadi, ale ze proste reknu ze chci aby to nedelala a odmitam to tolerovat. Pak se ukaze. Pevne doufam ze pochopi.
Zaznamenáno
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 15. Září 2009, 21:10:16 »

Nejhorší je, že holky všechno překroutí...převrátí to navlíknou na tebe, že žárlíš, že jí nevěříš... že jim to přijde normální a nakonec aby se člověk omluvil Šťastný někdy to jsou možná shittesty...

Ale tohle je určitě peklo..docela by mě zajímalo jak to dopadne..
Zaznamenáno
Tomas

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 15. Září 2009, 21:20:33 »

Doufam ze dobre Úsměv

Ale musim s tebou do puntiku souhlasit. Oni to vzdy tak prekrouti ze jsem nakonec ja ten co se omlouva. Holt to s nami umi Úsměv
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 16. Září 2009, 07:43:38 »

Taktéž držím pěsti, ať to dobře dopadne (tj. buď se ona probere nebo se na ni vykašleš). Každopádně dej vědět a hodně štěstí!
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 16. Září 2009, 15:27:03 »

Obdivuju tvoji kliduschopnost a toleranci ... protože moje přítelkyně mi jen říct, že jde spát ke svýmu bývalýmu ... tak to asi dobře nedopadne .... u nsá to je ale trocha jiný ... ona by mě taky nepustila ... to vím na sto procent ... proč bych pouštěl já ji? ......
Mě třeba napadlo, že kdyby to opět překrucovala na tebe a zase se nic nevyřešilo ... tak se začni ve velkém množství stýkat s holkama a klidně s nima flirtuj ... užívej si ... odvaž se ...vůbec bych se s tím nepáral ... jak ona...tak ty ...... možná to zní "dětinsky" ... ale když to tak čtu, tak ona je něco jako trocha nechápavé děcko ... je jí tak 16 mžná 17 ne? ... tomu borcovi je tak 21 ne? ...
Určitě držím palce ... Mrkající
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Tomas

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 16. Září 2009, 16:29:56 »

 Úsměv je ji 24... Clovek by si rekl ze kdyz si najde starsi holku tak bude mit rozum...

Dnes jsme se nevideli, ztr nebo pozitri to budem resit.Ale pokud se to nevyresi, asi ji taky ukazu ze mam dost kamaradek u kterych musim nutne prespavat.
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 16. Září 2009, 20:48:59 »

Memu priteli by se nelibilo ani to, ze bych chtela prespat u kamarada....kdybych chtela jit k byvalemu, tak bud nepujdu, nebo uz i on bude ten byvaly...a ja s tim souhlasim. Co bylo, to bylo, ale neznamena to, ze nebude jeste.
Zaznamenáno
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 17. Září 2009, 09:37:59 »

Kup si byt a už bude zůstavat s tebou.
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS