problem v sexe

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 16:57:57

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  problem v sexe
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: problem v sexe  (Přečteno 8490 krát)
Nortone



Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« kdy: 17. Duben 2009, 19:40:00 »

chlapi mam problem..stalo sa vam ze ste sa nevedeli v kocke proste urobit? a to sa mi stalo uz v druhej za sebou...mohol som do nej busit aj hodinu, taktiez ma nevedela ani vyfajcit....len rukou jej to ako tak slo.... Smutný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Duben 2009, 20:45:42 »

poprvé jsem se nemohl udělat, podruhé jsme se neudělali ani jeden a teď se stane, že se udělám já a ona ne... takže mě to sere...

ale k tvému dotazu.... nemyslíš při tom třeba na to, aby ses neudělal? mysli na sebe nebo si dejte takovou předehru, že už budeš na krajíčku a zkus to pak a pokud se ani tak neuděláš, asi vyhledej sexuologa
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Duben 2009, 22:31:37 »

Možná jsi moc unavený, nebo máš poslední dobou nějaký velký stres. Jinak to může být tím, že zanedbáš předehru.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Duben 2009, 20:28:39 »

Nějak extra neobvyklý to není, taky se mi to stalo. Nevím přesně čím to může být, ale jsem si jistý, že kdyby ta "kocka" dělala svou práci pořádně, tak bys problém nejspíš neměl. Chce to víc iniciativy a umět chlapa vzrušit. Rozešel jsem se kvůli tomu s LTR, když mé výtky pojala nějak špatně. Ale snad vidí, že když mě nedokáže uspokojit, tak že něco nebude v pořádku. Holt se musí holka víc snažit.
David X radí abys jí řekl, že holky mívaj problém tě uspokojit pusou. Třeba se tě pokusí přesvědčit o opaku.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 19. Duben 2009, 08:35:59 »

Citace
chlapi mam problem..stalo sa vam ze ste sa nevedeli v kocke proste urobit?

Tenhle problém jsem měl taky, stalo se mi to hlavně na začátku, když jsme spolu začínali spát, po sexu mě partnerka musela "dodělat" rukou Šťastný. U mě byl problém spíš v tom, že jsem hodně doma masturboval, tudíž jsem to musel trochu omezit Šťastný A chce to taky dobrou předehru Mrkající
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
Nortone



Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Duben 2009, 11:57:19 »

mno jo s tou masturbaciou to moze byt...mno ale zajtra idem aj tak na prehliadku kurologovi tak sa spytam aj na toto:-D dufam ze nebudem za blba...
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Duben 2009, 16:55:54 »

Každej den neni posvícení. Největší chyba, kterou můžeš udělat je, že tohle budeš řešit. Takže na to zapomeň, vůbec na to nemysli a bude to ok.
Zaznamenáno

Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Duben 2009, 21:41:35 »

A co hloubka, nedusí se při tom?
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
Nortone



Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 20. Duben 2009, 13:53:33 »

taky dlhy nie som Šťastný ..ale tak uvidime co sa stane po dalsej navsteve slecny:) a ked zase nic asi navstivim odbornika....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Duben 2009, 14:26:41 »

taky dlhy nie som Šťastný
No, ono se to nezdá, ale ono stačí poměrně málo - odhadl bych to tak na 9cm max - zkus si strčit prst do pusy Šťastný Což, jak jsem si přečetl na wiki je 5cm pod "normou" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Nortone



Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 20. Duben 2009, 18:15:16 »

pocuj naco staci tych 9cm? Šťastný bo asi som ta nepochopil co si myslel
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 20. Duben 2009, 20:55:32 »

Zkus si strčit do pusy libovolný předmět o délce 9 cm - třeba si ukroj kus banánu a uvidíš, jak jsem to myslel Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 20. Duben 2009, 21:37:43 »

Ked prides na to, kde bol problem, napis. Ja mam podobny problem a tiez je to mozno aj tym, ze sa doma casto robim. Ale toto som uz obmedzil, tak uvidime, ako to bude dalej pokracovat.
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 25. Duben 2009, 10:40:10 »

Casta masturbace sama o sobe citlivost nesnizuje, pokud k ni teda nedoslo 5 minut pred ostrou akci Úsměv. Problem ale muze byt, ze rukou si to delas precejen jinak... vis, kdy pritlacit, kde to nechat drhnout atp...

Cili zkuste zmenit polohu, aby mela nohy vic u sebe a tys to mel "tesnejsi". Nicmene osobne na dodelani rukou (jeji i tvoji) nevidim nic nepatricnyho.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 26. Duben 2009, 23:59:29 »

zkrátka se začni soustředit na to, aby ses dráždil, jak se ti to líbí a aspoň jednou se vykašli na ni. se svou LTR jsem se udělal až napotřetí a i teď se stane, že se udělám já a ona ne a nebo ona ano a já ne.

Zjisti si, jestli je pro tebe lepsi přirážet na dlouho nebo na krátko, být v ní uplně nebo na krajíčku a hlavně si s ní hrej, popřípadě ji požádej, ať tě třeba hladí tam, kde tě to vzrušuje, líbá za uchem, cokoliv, co ti vyhovuje.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS