Proč dívky litují?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 22:25:44

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Proč dívky litují?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Proč dívky litují?  (Přečteno 9001 krát)
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« kdy: 17. Srpen 2008, 14:47:47 »

Proč dívky říkají svýmu klukovi, proč jsem se nenarodila o pět let později a nebo proč jsi nešel jsem k nám do školy?
Přeci za takových podmínek se ani sejít nemusí a neradujou z tý chvíle, že mají tu možnost být spolu?
S tímto se setkávám pořád a nechce se mi to poslouchat dokola tyhlety slovní výpady.
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Srpen 2008, 15:08:28 »

tohle je tezke... predpokladame, ze kdyby dana prekazka byla odstranena (napr. vek), tak by to odstranilo vsechny problemy, ktere se na ni vazou (jine zajmy, jine plany do budoucna, spatne nacasovani)

je to takove naivni snilkovstvi Úsměv uz jsem se take jednou pristihla, ze tohle rikam. jednalo se o vekovy rozdil a par jinych veci, ale ten vek pro me byl velkym problemem, protoze kdyz jsem se na danou situaci divala zcela pragmaticky, nic jineho nez vztah do postele z toho nemohlo byt. a stvalo me to, protoze jsem chtela vic a pritazlivost byla fakt velka. a prala jsem si aby ten vekovy rozdil neexistoval, ale kdo vi zda bychom se pak vubec potkali, zda bychom se vubec pritahovali.

ono se hezky rekne radovat se z dane chvile, ale ja proste mam tendenci divat se do budoucnosti a planovat. dokazu zit pro dany okamzik, ale musim mit dlouhodoby cil v merku, at uz jakkoliv nejasny a je jedno, ze se muze behem casu zmenit, to je v poradku. ale ten cil <b>potrebuji</b> a bez nej jsem nejista a nestastna a pak ten vztah nema sanci uz od zacatku. verim tomu, ze v tomhle nejsem sama.

no...nabizim to jako jedno z moznych vysvetleni Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Srpen 2008, 15:40:06 »

tohle je tezke... predpokladame, ze kdyby dana prekazka byla odstranena (napr. vek), tak by to odstranilo vsechny problemy, ktere se na ni vazou (jine zajmy, jine plany do budoucna, spatne nacasovani)

je to takove naivni snilkovstvi Úsměv uz jsem se take jednou pristihla, ze tohle rikam. jednalo se o vekovy rozdil a par jinych veci, ale ten vek pro me byl velkym problemem, protoze kdyz jsem se na danou situaci divala zcela pragmaticky, nic jineho nez vztah do postele z toho nemohlo byt. a stvalo me to, protoze jsem chtela vic a pritazlivost byla fakt velka. a prala jsem si aby ten vekovy rozdil neexistoval, ale kdo vi zda bychom se pak vubec potkali, zda bychom se vubec pritahovali.

ono se hezky rekne radovat se z dane chvile, ale ja proste mam tendenci divat se do budoucnosti a planovat. dokazu zit pro dany okamzik, ale musim mit dlouhodoby cil v merku, at uz jakkoliv nejasny a je jedno, ze se muze behem casu zmenit, to je v poradku. ale ten cil <b>potrebuji</b> a bez nej jsem nejista a nestastna a pak ten vztah nema sanci uz od zacatku. verim tomu, ze v tomhle nejsem sama.

no...nabizim to jako jedno z moznych vysvetleni Mrkající

No nevím, ale přijde mi že pragmatický člověk co ví co chce si za tím jde a nevzdá to kvůli nějakým kdyby..
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Srpen 2008, 15:50:19 »

no někdy ale bohužel musí, protože pokud je tam nějaká překážka, jejímž odstraněním by to bylo ono a ta překážka odstranit nelze, tak se můžeme i stavět na hlavu, ale je nám to houby platný.

Co třeba člověk, který se ožení, má děti a pak potká dokonalou ženskou, ale má svědomí vůči manželce a dětem. Takový člověk si maximálně může říct "proč jsem ji nepotkal o 5 let dřív", protože by si radši vzal ji a měl děti s ní, ale neřekne si to, protože sice ví, že třeba teď prodělává, ale z dlouhodobějšího hlediska je správné, že zalituje, ale neuteče bezhlavě do náruče jiné.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Srpen 2008, 15:54:09 »

Možná to je správné, možná ne, to těžko posoudit..každopádně se tím ten člověk o něco ochuzuje
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Srpen 2008, 16:04:36 »

o tom zadna, jiste, ze se ochuzuje. otazkou je za jakou cenu?

a navic ja jsem sice rikala, ze "kdyz jsem se na danou situaci divala zcela pragmaticky", ale to neznamena, ze ta jina stranka me osobnosti, ta romanticka a snilkovska do toho nemela co kecat. to ze si oba pohledy uvedomuji neznamena, ze jeden z nich vyhradne uprednostnuji. protoze ja o sobe uz par veci vim a jednou z tech veci je, ze nejsem stavena na kratkodobe vztahy jen do postele. i kdyz si to obcas musim pripominat, protoze impulzivne jednam proti svemu nejlepsimu presvedceni.

cili to "kdyby" je proste vyjadrenim litosti toho, ze neco nemuze byt i kdyz bych to moc chtela, ale jelikoz VIM, ze z dane situace vyjdu jako skodna i za cenu pekneho zazitku, proste ji vedome nechci podstupovat, kdyz zvazim, ze ztraty by mohly byt prilis rozsahle a devastujici. je to kalkulovani svym zpusobem, ale na druhou stranu si proste radeji zakalkuluji a budu hledat nekde, kde prekazky nebudou. stejne jako se snazim nedavat falesne nadeje jinym, tak je nechci davat ani sama sobe.

asi to zalezi na systemu hodnot, ktery clovek ma v sobe nastaveny.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Srpen 2008, 16:13:25 »

o tom zadna, jiste, ze se ochuzuje. otazkou je za jakou cenu?

a navic ja jsem sice rikala, ze "kdyz jsem se na danou situaci divala zcela pragmaticky", ale to neznamena, ze ta jina stranka me osobnosti, ta romanticka a snilkovska do toho nemela co kecat. to ze si oba pohledy uvedomuji neznamena, ze jeden z nich vyhradne uprednostnuji. protoze ja o sobe uz par veci vim a jednou z tech veci je, ze nejsem stavena na kratkodobe vztahy jen do postele. i kdyz si to obcas musim pripominat, protoze impulzivne jednam proti svemu nejlepsimu presvedceni.

cili to "kdyby" je proste vyjadrenim litosti toho, ze neco nemuze byt i kdyz bych to moc chtela, ale jelikoz VIM, ze z dane situace vyjdu jako skodna i za cenu pekneho zazitku, proste ji vedome nechci podstupovat, kdyz zvazim, ze ztraty by mohly byt prilis rozsahle a devastujici. je to kalkulovani svym zpusobem, ale na druhou stranu si proste radeji zakalkuluji a budu hledat nekde, kde prekazky nebudou. stejne jako se snazim nedavat falesne nadeje jinym, tak je nechci davat ani sama sobe.

asi to zalezi na systemu hodnot, ktery clovek ma v sobe nastaveny.

i za cenu, že ty překážky zvládnete?? proč se vzdávat toho vzácného, krásného? Ano, je to riziko, ale riziko je i v každém vztahu a nikdy nevíme, kdy náš milovaný přijde a řekne: promiň.
Nebo jinak, chcete se snad v důchodu ohlédnout za tím, jakjsi odmítla toho, s kým jsi rozuměla (existence překážek) a vzala toho, kdo ti nabízel jistotu, říct: "Toho jsem neměla odmítnout....".
Jistota je opravdu hezká věc, ale nenabídne ti nejkrásnější chvilky...
Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Srpen 2008, 16:15:00 »

no někdy ale bohužel musí, protože pokud je tam nějaká překážka, jejímž odstraněním by to bylo ono a ta překážka odstranit nelze, tak se můžeme i stavět na hlavu, ale je nám to houby platný.

Co třeba člověk, který se ožení, má děti a pak potká dokonalou ženskou, ale má svědomí vůči manželce a dětem. Takový člověk si maximálně může říct "proč jsem ji nepotkal o 5 let dřív", protože by si radši vzal ji a měl děti s ní, ale neřekne si to, protože sice ví, že třeba teď prodělává, ale z dlouhodobějšího hlediska je správné, že zalituje, ale neuteče bezhlavě do náruče jiné.

Bavme se o mladé nezadané dívce, na kterou její bejvalej hučí do hlavy, ať se k němu vrátí, nebo se zabije a vedle toho klučinu, se kterým strávila hezký chvilky..
Zaznamenáno
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Srpen 2008, 16:55:54 »

Popravde receno, tohle mi neprijde, ze je tak moc otazka holek. Myslim, ze to je i u spousty kluku. Nekdo zkratka porad neceho lituje a nekdo se s tim smiri nebo s tim neco udela. A samozrejme vetsina je nekde mezi  Super!
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 17. Srpen 2008, 17:01:28 »

mno jo... rikam, ze je to o systemu nastavenych hodnot.

ale k tebou popisovane situaci, ta divka pokud se vrati k svemu byvalemu, bude to kvuli citovemu vydirani. navic tim ublizuje sama sobe. tohle neni neco, na co by se veta "lituji, ze to nejde jinak" mela vztahovat.  Vykřičník Vykřičník Vykřičník aspon ne tak jak jsem tvoji otazku puvodne pochopila ja. Mrkající

kdyby mela pritele se kterym je stastna a pak potkala tebe, vedela, ze ji nabidnes jen ten okamzik, ale ze s ni do budoucna <b>nepocitas</b> a proto ti dala vale, tak tam bych nalepku lituji klidne dala.

to co popisujes je jiny pripad, ktery nevede ke stastnemu konci, pokud citovemu vydirani ze strany ex podlehne. ale je to jeji rozhodnuti, mrzi me, ze ti to musim rict, ale jako treti v tomhle milostnem trojuhelniku jsi zaujaty a nemas mnoho sanci presvedcit ji, ze dela blbost.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 17. Srpen 2008, 17:30:29 »

mno jo... rikam, ze je to o systemu nastavenych hodnot.

ale k tebou popisovane situaci, ta divka pokud se vrati k svemu byvalemu, bude to kvuli citovemu vydirani. navic tim ublizuje sama sobe. tohle neni neco, na co by se veta "lituji, ze to nejde jinak" mela vztahovat.  Vykřičník Vykřičník Vykřičník aspon ne tak jak jsem tvoji otazku puvodne pochopila ja. Mrkající

kdyby mela pritele se kterym je stastna a pak potkala tebe, vedela, ze ji nabidnes jen ten okamzik, ale ze s ni do budoucna <b>nepocitas</b> a proto ti dala vale, tak tam bych nalepku lituji klidne dala.

to co popisujes je jiny pripad, ktery nevede ke stastnemu konci, pokud citovemu vydirani ze strany ex podlehne. ale je to jeji rozhodnuti, mrzi me, ze ti to musim rict, ale jako treti v tomhle milostnem trojuhelniku jsi zaujaty a nemas mnoho sanci presvedcit ji, ze dela blbost.

přjejí expřítel je chorobně žárlivý a rozešla se s ním. Pak se začala bát, že mě ztratí, tak se začala podléhat jemu..bohužel, budu tam, kde je ona...dostal jsem, dobrou nabídku a tuhle šanci nechci zahodit kvůli tomu, že se potkáme..
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Srpen 2008, 11:42:40 »

Jsem zmaten. Vůbec ten příběh nechápu Úsměv Ale říkám si přesně to samé, jako zmíněné holky, občas Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 18. Srpen 2008, 20:18:41 »

Jsem zmaten. Vůbec ten příběh nechápu Úsměv Ale říkám si přesně to samé, jako zmíněné holky, občas Mrkající

co nechápeš??
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 19. Srpen 2008, 08:52:10 »

Pak se začala bát, že mě ztratí, tak se začala podléhat jemu..bohužel, budu tam, kde je ona...dostal jsem, dobrou nabídku a tuhle šanci nechci zahodit kvůli tomu, že se potkáme..
Tohle je na mě málo věta Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Srpen 2008, 13:35:38 »

Pak se začala bát, že mě ztratí, tak se začala podléhat jemu..bohužel, budu tam, kde je ona...dostal jsem, dobrou nabídku a tuhle šanci nechci zahodit kvůli tomu, že se potkáme..
Tohle je na mě málo věta Šťastný

Popíšu to trochu jinak:
Čím se blížil termín prázdnin, tím víc byla nervóznější a do toho podléhala iluzi - strachu, že ji opustím a vykašlu se na ni. Že si najdu práci jinde, nebo že se mi zaměstnavatel nebo firma ozve z dalekého města. ZAčala zmatkovat a se svým bývalým si začali dopisovat, plánovat prázdniny..a přitom je z dalekého města, než z mýho. Prostě nevím, jak se předsvědčila, že budu 100 km odsud a dala mi kopajdy. A teďka mi přišla dobrá nabídka z místa, kde ona studuje a tudíž ji budu vídat - což nechci a přesto takovou skvělou nabídku (je blízká mýmu snu) kvůli ní nehodlám zahodit.
Mě je úplně šumák, jestli ji uvidím, nebo ne - práce je docela dost a já si kvůli ní nechci kazit hezký start, tedy etapu. Bude to znít hnusně, ať si to vyžere sama - když jí bude vadit má přítomnost...
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS