Proč nikdy nepozve holka kluka?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 16:26:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Proč nikdy nepozve holka kluka?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 6  Vše Tisk
Autor Téma: Proč nikdy nepozve holka kluka?  (Přečteno 72486 krát)
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« kdy: 13. Březen 2007, 22:58:06 »

Možná každýho tohle někdy napadlo. Když by to šlo i obráceně. Holka sice udělá hezkej pohled, usměje se apod., ale že by přišla za klukem a řekla jestli s ní nechce jít na rande, tak to je pro holky i pro kluky slušný scify a přitom by to i šlo. Já nevim o žádným případu, kdy by se konalo tohle obrácený pozvání a při tom, co by v tom bránilo?
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Březen 2007, 23:09:40 »

Brani v tom urcite spolecensky zazite (spatne) konvence. Ze tim, ze by te holka  pozvala, tak by ukazala, ze je lehko k mani.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Březen 2007, 23:58:23 »

Heh, tak se priznam, ze uz asi mesic sbiram odvahu na to pozvat kluka na rande.. takze vam dam vedet, jak to pusobi :-P
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Benik
Host
« Odpověď #3 kdy: 14. Březen 2007, 00:37:58 »

Sakris daemoniack na co cekas  Šťastný kazdy kluk bude stastny kdyz ho pekna slecna pozve nekam, na to my cekame.

Slecny v tomto maji vyhodu, asi ziji s pocitem ze vsechno je na klucich a oni nic delat nemuseji,coz je skoda.Ale treba moje byvala pritelkyne me pozvala prvni ona a sbalila ona me,to bylo asi poprve co jsem to zazil. Asi nadale budeme muset s timto zit Smutný
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Březen 2007, 00:41:56 »

No, jo... vis na co cekam... porad si rikam, ze preci, kdyby me chtel, tak nekam pozve on me, ne??
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Benik
Host
« Odpověď #5 kdy: 14. Březen 2007, 00:46:29 »

Citace: "daemoniack"
No, jo... vis na co cekam... porad si rikam, ze preci, kdyby me chtel, tak nekam pozve on me, ne??


A jsme u toho  Šťastný  Šťastný presny pristup holek, proc zvat ja? kdyby mel zajem tak pozve on, co kdyby jsme si rekli to same i my kluci, tak by jsme za par let vymreli nemyslis ? Furt mrcite s nejakou rovnopravnosti a emancipaci  Šťastný  Šťastný tak se čiň ne, sakra zvedni hlavu a zitra at uz je pozvany.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Březen 2007, 00:49:16 »

No jo, jenze to pak na nej koukas a rikas si - takovejhle kluk, ten jich ma nazdem prstu deset... proc by mel mit zajem o me...
Nejhorsi je, ze ja nemam absolutne problem komunikovat, zvat kamkoli, kohokoli... vetsinou naprosto prirozene, az na par takovyhle vyjimek Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Benik
Host
« Odpověď #7 kdy: 14. Březen 2007, 00:53:21 »

Šťastný Ale prosimte proc by jich mel mit na kazdem prstu 10, je moznost ze se libi jenom tobe a ostatni se na nej ani nepodivaji a i kdyby mel, tak ty si vyjmecna tak by si mel vybrat tebe ne? Prekonat strach a honem ho pozvat nez to udela ta z toho desateho prstu. BTW: neznam kluka co mi odmitl pozvani od slecny  Mrkající
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 14. Březen 2007, 00:55:03 »

Úsměv) vidis to, tak ja ho mozna znam...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 14. Březen 2007, 00:55:40 »

Yea! Nail em! Nail em! .... eh sorry nechal sem se unest. Hlavni vada holek je v sebepodcenovani. Nektere maji na sebe realny nazor - ty uslapnute, ne moc hezky (mysli si, ze jsou uslapnute a ne moc hezke). Tam se to jeste da pochopit. A je u nich JISTA (ne vsak moc velka, pokud maji trochu soudnosti) ze je kluk odmitne, kdyz ho nekam pozvou. Ale ten zbytek - rikam, proberte se - jak me (a neplati to jen u me) nejaka pozve a mam alespon TROSKU zajem a nejsem zadany, tak jdu! Zrusim plany a jdu! Treba vo pulnoci S jazykem Tak se nebojte, herdek Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Benik
Host
« Odpověď #10 kdy: 14. Březen 2007, 00:56:56 »

No dobre, ja jsem taky kdysi odmitl, ale nestava se to tak casto Šťastný ( dostala si me Šťastný ) ale proc by mel mit tolik holek, kazda do nej neni blazen jako ty a kazda ma jiny vkus a pokud chces v dnesnim svete prezit tak se musis bit, tak se musis pobit i o nej a treba da prednost tobe pred vsema ostatnima, joo kez by nebyla nesmelost to by bylo tolik krasnych vztahu, ale neboj absolutne chapu tvoji nervozitu  Šťastný
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 14. Březen 2007, 01:00:18 »

dekuji... ze me chapete. No jo, Noghri z nej tak unesena neni Úsměv) ale mame nastesti jinej vkus, takze si nelezeme do zeli...
btw. tak mi aspon reknete jednu vec, kam ma holka pozvat kluka... jako, na kafe, do kina, mi prijde ohrane, navic klucici... navic, preci jen, uz jsem trosku starsi Úsměv)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Benik
Host
« Odpověď #12 kdy: 14. Březen 2007, 01:06:09 »

Heh konecne se odhodlala Šťastný Sikovna Šťastný No ja nevim to uz je na tobe, ale prochazka neni spatna ne? Ja taky zitra jdu s jednou slecnou a klepu se stejne jako ty u pozvani Šťastný
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 14. Březen 2007, 01:09:09 »

ale jo, ja si uz docela davno rekla, ze to zkusim, ale porad cekala na vhodnou prilezitost.. a take na nakou napovedu od dotycneho, jenze... parez, prastit je tak jedine, aby se mu rozsvitilo (a mozna ani to ne Úsměv)
proste nechapete naznaky, jasne naznaky!
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 14. Březen 2007, 01:33:36 »

Teda, abych trochu zpestril diskuzi, ja bych se na prime pozvani od nezname slecny asi tvaril dost divne. A slusne bych odmitl, nebot by mi ta situace prisla takova... ehm... az prostitutni.

U slecny rozhodne ocenim, kdyz vstricne a sebevedome zareaguje (coz je taky umeni!), ale aby me primo sama lovila? Ja bych nevedel jak reagovat, nevedel bych jak dat najevo, ze chci byt loven, nebo ze naopak nechci Úsměv. To umeji jen zeny.

Zena IMHO nelovi, zena vabi. Priroda ji k tomu vybavila mocnymi zbranemi ;-).
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 14. Březen 2007, 02:22:55 »

lol...Beniku, to neni, ze si rikame, "vsak on me pozve kdyz bude chtit". Tedy neni to jen v tom. Je to o faktu, ze mame urcite naroky na partnera a me uprimne nevyhovuje takovy, co ceka, az ho ja nekam pozvu. Bud to vyplyne ze situace, ja napr. nadhodim, ze bych strasne chtela videt ten novy film a ze nemam s kym a cekam, ze on rekne, ze bychom mohli jit spolu... Nebo sebere odvahu a pozve me na kafe. Nemluvim do vetru, na rande jsem kluky zvala. Poprve se mi u toho klepala kolena a zaludek byl jak na vode, ale prezila jsem to. Dokonce jsem nemela problemy iniciovat i jine kroky... treba pusu na tvar jako znameni sympatii nebo i na rty... Proste jsem hodne impulsivni a v takovych situacich vetsinou radsi vypnu mozek a ono se to samo nejak vyvrbi... ale zjistila jsem, ze kluk, co ze me ma strach, ze ho odmitnu, neni to co hledam... neni pro me rovnocenny partner z hlediska sily osobnosti... Mozna casem zmenim nazor, treba az mi zacne tahnout na tricet, jako ze to az tak daleko neni Mrkající ale zatim to vidim takto... a to je duvod, ze jiz prime prvni kroky neiniciuji, ale jiz jen a pouze vabim, tak jak to rika Mourn... Proste nabizim prilezitosti ke sbaleni Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 14. Březen 2007, 03:20:48 »

Co na matkove zavzpominam, tak me pozvali na rande celkem asi 4 holky, se trema jsem na nej sel,  jedne jsem rekl, at se nezlobi, ze jako kamaradi super, ale at ode me nic vic neceka.
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 14. Březen 2007, 08:11:44 »

teda ja se podcenuju v jednom kuse, krasy sem taky nepobrala, ale oba dva kluky co ted mam sem v podstate na "rande" pozvala ja... a vetsinou byla i pocatecni iniciativa z me strany, i kdyz oba dva meli zajem...

(teda nemam je zaraz, mela sem je postupne, ze jo:)
prvniho sem pozvala do cajovny a otravovala sem s tim tak dlouho, az sel:) -predchazely dlouhe rozhovory na icq a spickovani u nej na koleji, takze sem tusila, ze zajem ma, jen se asi sam bal pozvat nekam me

-druhyho sem proste impulsivne polibila a bylo...
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 14. Březen 2007, 08:17:41 »

tohle nezni moc povzbudive Úsměv)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Unixorn
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 48
Místo: Praha
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 14. Březen 2007, 12:56:02 »

To "je tak krasna, ona ma na kazdym prste urcite 10 chlapu, proc by o me stala, nema cenu ji oslovovat" si rikaj i kluci Daemoniack, tak asi budes hrozne krasna a zadouci, ze si na tebe netroufa S jazykem
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 14. Březen 2007, 12:57:14 »

Citace: "Unixorn"
To "je tak krasna, ona ma na kazdym prste urcite 10 chlapu, proc by o me stala, nema cenu ji oslovovat" si rikaj i kluci Daemoniack, tak asi budes hrozne krasna a zadouci, ze si na tebe netroufa S jazykem

no ti nevim :-P
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Unixorn
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 48
Místo: Praha
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 14. Březen 2007, 12:59:42 »

Citace: "daemoniack"
Citace: "Unixorn"
To "je tak krasna, ona ma na kazdym prste urcite 10 chlapu, proc by o me stala, nema cenu ji oslovovat" si rikaj i kluci Daemoniack, tak asi budes hrozne krasna a zadouci, ze si na tebe netroufa S jazykem

no ti nevim :-P

I hezky zensky si to o sobe muzou myslet, znam z vlastni zkusenosti Mrkající
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 14. Březen 2007, 18:38:29 »

Pro daemoniack: No, jestli mám bejt upřímnej, tak kdybych šel po ulici a pozvala mě nějaká holka, kterou vidím poprvý v životě někam, tak bych asi slušně odmít, protože o ní nevim vůbec nic a přišlo by mi to dost divný, ale třeba kdyby mě pozvala holka, která má ve škole skřínku vedle mě (s kterou se ani nepozdravíme), tak bych asi šel, protože aspoň něco o ní vim (to byl jenom příklad). Ale u tebe je to něco naprosto jinýho a myslim, že ten kluk pude na hodně procent (radši nepíšu číslo :-D ). A i kdyby nešel (jako že o tom pochybuju, protože on pude), tak se vsadim, že by to řek svejm kámošům a u těch by si teda určitě stoupla v ceně. Zkus to a uvidíš!
Zaznamenáno

daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 14. Březen 2007, 21:41:14 »

Heh, no diky za podporu, tak ja dam vedet jak to dopadlo Úsměv
Jinak toho kluka uz znam par let (jako ze vim, jak se jmenuje) a posledni dobou si dokonce i sem tam pokecame...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 14. Březen 2007, 22:16:53 »

Teda, ne že bych chtěl někoho odrazovat, ale mě pozvat holka na rande, nevěděl bych jak reagovat. A když nevím jak reagovat, reaguji většinou negativně... Tím hůř bylo by-li to před nějakými kamarády... Nevím proč, připadal bych si blbě, až trapně. Raději zvu já...
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS