proč si všechny myslí že kolem nich budu jen a jen skakat

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:25:45

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  proč si všechny myslí že kolem nich budu jen a jen skakat
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Držet svuj slib pokud je to velice nevyhodne a vy si pripadate jak debil  (Hlasování ukončeno: 06. Září 2006, 21:56:10)
Ano - 10 (38.5%)
Ne - 16 (61.5%)
Celkem hlasů: 25

Stran: [1] Tisk
Autor Téma: proč si všechny myslí že kolem nich budu jen a jen skakat  (Přečteno 13069 krát)
BERmaestro



Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil WWW
« kdy: 06. Září 2006, 21:56:10 »

No mam kamaradku znam ji uz tak pět let..Jednou jsme spolu pili ne ze bych se opil ale měl jsem rozhodně rozvernou naladu...hodně..no nakonec jsem ji slibil ze s ni budu jezdit na lodi... nas prvni trening kolem mně skakala jak kolem sveho zlatička...jakmile jsme ji vsak rekl ze si celnstvi v tom jachtklubu muze zaplatit protože ja s ni budu jezdit(receno jako slib).

Jeji chování se změnilo..najednou kolem mně neskakala..no nějak mi to nevadilo ja se o sebe umim postarat sam..že..kdo ne...nakonec to došlo tak daleko ze varim ja kupuju žradlo ja, kupuju flasky a kdyz jsem onehda uz doopravdy neměl tak mi pujčila naprosot smšěšnou častku cca 15 kč..a vite co ona ji chtěla vratit....ja nechapal..tak ja koupuju flasky(tak suma za to co jsme z mych prostredku propili se pohybuje v 4mistnych čislech)..rano se objetuju(jo měl jsme hlad ale ona klidně zustala na chatě a sprchovala se) a jdu koupit snidani do obchodu no jeji nakup jsem platil z jejiho a na ten muj jsme neměl tolik peněz tak jsem byl tak hodný a řekl ji že jsem si od ni vzal těch 15..a ona je chce zpatky.....tady nejde o penize ale o princip...

dneska opět zaperlila..na lodi nam chybí dekle na vodotěsné komory a balonove otěže...oteže jsem koupil ve stredu..a volam ji ze mam otěže a že ma koupit ty dekle v ostravě(ona je z ostravy ja jsem 50 km od ostravy) a ona ze to musim ja ze nevi kde to je, pak ze nemam penize...

No ale je to jeji lod..ona je kormidelnik...a ona nevi kde to je skara aj to snad vim...penize..ty blaho jsem snad druzstevni zalozna???

A ted se ptám co mám ksakru dělat když nechci porušit svuj sliba nechci si nechat srat na hlavu.
Zaznamenáno

sem Jachtař mam malou loďku vic mně nezajíma mam kormidelnici, je mlada krasná chytrá přívětiva ma jednu malinkatou chybu že mi vůbec neda a tak hledam sdílnou co by chtěla kluka s jachtou abych nebyl sám.. Úsměv no už ani ne....Šťastný
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Září 2006, 22:14:06 »

Dal jsem hlas pro ano, ale jen v pripade, ze ji to vysvetlis. Kdyz ji to nevysvetlis, tak tam uz to ne holt nedam. Mel by jsi ji vysvetlit, ze to je jeji lod, jeji veci co tam potrebuje a ze se taky musi sama starat. Urcite jsi ji nesliboval delat ze sebe osla.

Ja jsem se uz take poucil (kdysi) a rekl jsem si, ze uz nic slibovat nikomu nebudu a tak jsem i udelal a jsem ohledne slibovani v pohode.

Samozrejme, kdyz se neco slibi, tak se to ma dodrzet, ale vsechno ma svoje meze.

Nebo ji proste rekni, ze s ni budes cvicit, jak jsi slibil, ale at si vsechno obstara.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 07. Září 2006, 14:37:03 »

jj musis si to s ni urovnat, ze nebudes platit vsechno ty ze s ni jen budes jezdit na ty lodi ne ji financne zajistovat
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
BERmaestro



Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 07. Září 2006, 18:51:55 »

oki mozna neumim jednat s zenskyma...ale udelal jsem to takhle...

volam ji ptam se ji jaky koupila ty dekle...ona ze dneska byla s nejakym bratrem svym...rikam ji to je tvoje starost...ona ze jsme ji o tom rekl pozdě..kamarade ona ma doma celej soupis toho co potrebujeme....tak jsme ji zopakoval ze je to jeji starost...a ona rika a ja tu starost nemam z čeho zpaltit...položil jsem ji to když se nadechovala
Zaznamenáno

sem Jachtař mam malou loďku vic mně nezajíma mam kormidelnici, je mlada krasná chytrá přívětiva ma jednu malinkatou chybu že mi vůbec neda a tak hledam sdílnou co by chtěla kluka s jachtou abych nebyl sám.. Úsměv no už ani ne....Šťastný
josher

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Září 2006, 18:57:37 »

ja by som sa na nu vy****,  keby jej na tebe zalezalo tak sa potom ozve ak ma o teba skutocne zaujem ak nie tak je to jasne.... stracal si cas a peniaze.

...mno a ked sa ozve tak si to musite vysvetlit S jazykem ak to nepochopi nema to s nou cenu S jazykem
Zaznamenáno
BERmaestro



Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 07. Září 2006, 19:07:58 »

muj slib zněl ze s ni budu jezdit mate pravdu... a jezdit jsme s ni jezdil do konce roku to překlepu...a pak...welcome freedom. Sám sobě panem...treba budu jezdit s kamaradem...jop s kamosem by to mohlo byt lepsi...protože ona neni pro mě..
Zaznamenáno

sem Jachtař mam malou loďku vic mně nezajíma mam kormidelnici, je mlada krasná chytrá přívětiva ma jednu malinkatou chybu že mi vůbec neda a tak hledam sdílnou co by chtěla kluka s jachtou abych nebyl sám.. Úsměv no už ani ne....Šťastný
Wigger



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Mělník (Velký Borek)
Příspěvků: 1


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 07. Září 2006, 19:21:40 »

No tak tahle situace mi trošku připomíná mě ale v roli tý kamárádky Šťastný  Pokud jí včechno platíš a nějak moc se nabráníš proč by se měla namáhat a dělat(kupovat) něco sama,když to stejně za chvíli udělaš ty... Nejlepší řešení pro tyhle případy je přestat kolem ní skákat(něco kupovat) . A jak už tady bylo řečeno pokud jí na tobě záleží tak to nějak překousne a poked tě jenom využívá tak to hold nepřekousne...
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Září 2006, 19:44:33 »

Udelal jsi dobre BERmaesto. Nechci z toho fora delat nejakou poradnu. Me se to dobre radí, ale jinym blbe dela, cili ted je to na tobe.

Jasny, ze ji to vyhovuje, kdyz "jen" jezdi a ty vse zarizujes.
Tak hodne stesti  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Září 2006, 19:52:32 »

Jeste jsem si vzpomel na jedno prislovi.

 Vykřičník
Chování je zrcadlo, v němž každý člověk ukazuje svou podobu. (Goethe)
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS